Môj príbeh o odstránení tetovania

Mám rád tetovanie a nemôžem klamať. A ostatní ľudia môžu'popierať.

Au! Po laserovom ošetrení, ktoré mi odstránilo tetovanie, všetko krvavé a pokryté masťou ...

Au! Po ošetrení laserom na odstránenie tetovania, všetko krvavé a pokryté masťou…

Bzzz … Tetovanie! Zap: Žiadne tetovanie

Prečo som si chcel odstrániť tetovanie.

Jimmy Buffett to nemohol lepšie povedať: "To'je trvalou pripomienkou dočasného pocitu." Moja zdravotná sestra pri odstraňovaní tetovania mi povedala o tomto krásnom citáte, keď som naposledy išiel na sedenie, aby mi dali odstrániť tetovanie.

Táto relácia bola skoro prvýkrát, keď niekto videl moje tetovanie, a nepýtal sa, čo to hovorí. Bolo to osviežujúce. Už som si zvykol, že sa ma cudzí ľudia dotýkajú ramena a pýtajú sa ma, čo to hovorí, a to som už vlastne nechcel. Naozaj nie'už nechcem túto trvalú pripomienku prchavých, dočasných pocitov z vysokej školy.

Prečo som si vybral laserové odstránenie.

Urobil som taký prieskum ako ďalšia osoba a rozhodol som sa neskúsiť žiadne krémy na odstránenie tetovania a tiež som sa rozhodol nepoužívať obchod s laserovým tetovaním na tienistej strane mesta. Rozhodol som sa pre návrh od priateľa. Mala veľmi farebný rukáv šťastnej mačky, ktorý bol podstatne vyblednutý odstránením tetovania laserom. Perfektné! Bol som predaný.

Koľko laserových ošetrení bolo potrebných na odstránenie môjho tetovania.

Začal som kúpou šiestich laserových ošetrení. Moja sestra mi povedala, že by to nemalo byť'Odstránenie môjho tetovania nezaberie viac ako deväť. Dokonca povedala, že je lepšie, keď je to len čierny atrament. Jediný problém, ktorý som mohol zažiť, bol ten, že pretože moje tetovanie bolo stále celkom nové (2 roky staré), odstránenie bolo možno ťažšie (t.j. vyžaduje viac ošetrení). Tento detail ma nestačil odradiť. Náklady trochu boleli, ale nie tak ako ošetrenia. Šesť ošetrení = 620 dolárov. Nabite to!

Toto je moje tetovanie v pôvodnej sláve, tmavo čierne a vyhrievajúce sa na slnku, kým nepoznalo silu laseru. Vtedy ešte nevedel, že napriek tomu, ako veľmi to milujem, že jedného dňa to budem chcieť zabiť. Znie to ako niektoré z mojich vzťahov ...

Toto je moje tetovanie v pôvodnej sláve, tmavo čierne a vyhrievajúce sa na slnku, kým nepoznalo silu laseru. Vtedy ešte nevedel, že napriek tomu, ako veľmi to milujem, že jedného dňa to budem chcieť zabiť. Znie to ako niektoré z mojich vzťahov…

Kroky v procese odstraňovania tetovania laserom

  1. Ľad: Musel som sa pripraviť na neznesiteľnú bolesť. Prvá vec, ktorú som musel urobiť, bolo poľadovať tetovanie obyčajným balíkom ľadu. Trvalo to asi 5 minút. Potom som si obliekol dedka všetkých balíčkov ľadu, pretože ľad sa očividne ochladzuje. Tento ľadový balíček spôsobil, že tekutina pod mojou pokožkou mala pocit, že kryštalizuje. Bolo to ako keby sa vytvorili kúsky skla a pod mojou pokožkou sa konala párty. Ja'Som si istý, že ak by tento balíček ľadu zostal dlhšie, zdravotná sestra by bola schopná odštipnúť tetovanie spolu s polovicou môjho ramena.
  2. Proces laserovania: Sestra mi potom podala skutočne úžasný hybridný pár slnečných okuliarov (sunoggles?) A začala laserovať. Teraz, predtým, ako sa pustím do toho, aký to bol pocit, by som mal vysvetliť postup (v najzákladnejšej forme). Laser sa konkrétne zameriava a rozbíja častice atramentu pod kožou. Po ukončení procedúry telo odoberie tieto kúsky vašim lymfatickým systémom (um, váš tekutinový systém). Teoreticky vám teda zostane čistá, nepoškvrnená pokožka.
  3. Bolesť: Teraz tá časť'čakal som na: Bolesť. Ach tá bolesť. Keď laser zhasol, počul som každý pulz zapínať, videl som pulzovať jasné svetlo, cítil som, ako sa mi laser vpichuje do pokožky a cítil som pálenie pokožky. Áno. Vôňa pálenia pokožky. V niektorých častiach bola koža zo super ľadu stále extrémne znecitlivená. V iných častiach mi laser pripadal ako malá tenká dýka kvapkajúca kyselinou, ktorá sa mi vpichuje do pokožky vždy, keď pulzuje. ALE! Bleskovo sa to skončilo! (Ba-dum-tsh!) Potom sestra natrela oblasť masťou a zakryla gázou.
  4. Po laseri: Kým som prišiel domov, tetovanie kvapkalo v krvi (pozri obrázok v hornej časti tohto článku) a pulzovalo od bolesti. Na konci prvého týždňa už moja koža začala vyzerať normálne a tetovanie začalo odchádzať – nie úplne, ale trochu. Po štyroch týždňoch som išiel na ďalšie stretnutie. Žiadna bolesť žiadny zisk!

Po ošetrení č. 4: Všetko uzdravené, telo odoberajúce atrament

Vďaka laseru dochádza k malej hyperpigmentácii (tmavá koža). ALE toto po čase zmizlo. Tá vec nad slovom

Vďaka laseru dochádza k malej hyperpigmentácii (tmavá koža). ALE toto po čase zmizlo. Tá vec nad slovom "ty" je môj funky krtek. To'bol tam navždy a to'vždy to tak vyzeralo. *fuj*

Po ošetrení č. 5: Prevažne zaprášené tetovanie

Hyperpigmentácia je viditeľná, ale tetovanie pomaly bledne. Dnes môj technik (ktorý je zhodou okolností tiež detskou sestrou) použil dva rôzne lasery - jeden na zacielenie čierneho atramentu a druhý na zacielenie hnedého atramentu (už to nebolelo!).

Hyperpigmentácia je viditeľná, ale tetovanie pomaly slabne. Dnes môj technik (ktorý je zhodou okolností tiež detskou sestrou) použil dva rôzne lasery – jeden na zacielenie čierneho atramentu a druhý na zacielenie hnedého atramentu (nevie)'bolí to toľko- hej!).

Po ošetrení č. 6: Uzdravený a čakajúci

Hyperpigmentácia a hypopigmentácia sú viditeľné. Moja sestra mi povedala, že musíme čakať 2 až 3 mesiace, kým moje melanocyty začnú znova vytvárať pigment. Ak by sme ich príliš laserovali, potom by tam hypopigmentácia zostala veľmi dlho.

Hyperpigmentácia a hypopigmentácia sú viditeľné. Moja sestra mi povedala, že musíme čakať 2 až 3 mesiace, kým moje melanocyty začnú znova vytvárať pigment. Ak by sme ich príliš laserovali, potom by tam hypopigmentácia zostala veľmi dlho.

Po ošetrení č. 7: Dlhé čakanie

8 mesiacov po poslednom ošetrení som stále mala hypopigmentáciu a hyperpigmentáciu. Moje telo zjedlo veľa atramentu a bol čas na ďalšiu liečbu.

8 mesiacov po poslednom ošetrení som stále mala hypopigmentáciu a hyperpigmentáciu. Moje telo zjedlo veľa atramentu a bol čas na ďalšie ošetrenie.

Po ošetrení #8 & #9

Z tohto obrázku sa dozvedáme dve veci: #1 Moje tetovanie bolo takmer preč! & amp; #2 Moja žltá kockovaná košeľa sa mi veľmi páči.

Z tohto obrázku sa dozvedáme dve veci: #1 Moje tetovanie bolo takmer preč! & #2 Moja žltá kockovaná košeľa sa mi veľmi páči.

Anketa na odstránenie tetovania laserom!

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2011 Medvedík*

Komentáre

divai 17. júna 2020:

https://info.astanzalaser.com Navrhnúť

James Drew 23. júna 2018:

Ahojte … mohli by ste poslať aktualizovaný obrázok vášho tetovania … ja'Som znepokojená tým, ako pokožka bude vyzerať po dlhom čase, ktorý uplynul po dokončení procesu odstraňovania. Osoba, s ktorou som hovoril a robil odstránenie, povedala, že moja koža nebude vyzerať rovnako ako pred tetovaním….

Christina 26. februára 2017:

WOW !!!! Vyzerá to skvele! Vytetoval som svojho priateľa'meno nad mojím srdcom a on ma nakoniec podviedol s mojím 13 -ročným najlepším priateľom. Chcel som odstrániť toto škaredé tetovanie, ale bol som veľmi skeptický voči tomu, že by to bolo úplne odstránené, a bál som sa, že mi to zjazví. Som tak nadšený, keď vidím, že sa to skutočne odstráni a nie'nenechať zjazvenie. Aké to bolo bolestivé? Môžem vypiť ľadový čaj z dlhého ostrova (2), než idem na sedenie?

Wens 10. januára 2017:

Tento príspevok je dobre napísaný, mám rád humor. Ja'm s laserovým odstránením jazvy pre hyperpigmentovanú jazvu. Absolvoval som dve sedenia a zaznamenal som malé zlepšenie. Vidieť vašu čakaciu dobu a následné zlepšenie mi dáva nádej

MP 30. septembra 2013:

ako prebieha hypo-pigmentácia? robíte niečo pre to, aby sa vrátil do normálneho tónu?

bežec129 15. apríla 2013:

Ďakujem za uverejnenie tohto obrázku, veľmi ma to zaujímalo & teraz ja'som len prekvapený! To'je naozaj neuveriteľné.

Prečo hovoríte, že budete potrebovať 2 alebo dokonca 3 ďalšie ošetrenia? Myslím si, že to vyzerá, že akonáhle hypopigmentácia vychladne, bude úplne preč! Len môj názor..

Medvedík* (autor) z Austinu v Texase 13. apríla 2013:

Vďaka! Práve som zverejnil ďalší! Myslím, že mi zostali možno 2 alebo tri ošetrenia. Ale oni'budú rozmiestnené od seba !! Najprv si musím nechať vychladnúť hypopigmentáciu 🙂

bežec129 13. apríla 2013:

Mali by ste zverejniť novšiu fotografiu! Vyzerá to tak'ide to fantasticky! Gratulujem!!

Davis 10. januára 2013:

Ďakujem Winnie! To'je to skoro to, čo som urobil … to'je iba 1. deň. Takže sa teším, keď uvidím skutočné výsledky … Trpezlivosť, OHMMMMM.

Medvedík* (autor) z Austinu v Texase 10. januára 2013:

Ja'čoskoro zverejním ďalší obrázok! Potrebujem, aby to za mňa niekto vzal'som na chrbte 🙂

Pokiaľ ide o proces hojenia, okrem toho, že robím to, čo vám hovorí vaša sestra, sa to snažím nechať tak! haha! Väčšinou si večer pred spaním stiahnem obväz a potom ho nechám, aby sa potom samo zahojilo. Veľa šťastia, Davis! Zdá sa, že si v rovnakej situácii, v akej som bol ja.

Davis 9. januára 2013:

pekne si sa uzdravil! práve som absolvoval prvé ošetrenie … Niečo, čo by ste mi mohli odporučiť na liečebný proces? Mám mať čierny atrament iba 2 roky starý.

FreeMe257 4. januára 2013:

Uverejnite novší obrázok! Naozaj zvedavé vidieť, ako to je'idem (:

Jesss 20. novembra 2012:

Wow!! To'Je naozaj skvelé, že to nakoniec bolo také lacné. Bál som sa, že jedno ošetrenie skončí na 600 dolárov! Je dobré vedieť, že existujú miesta za rozumnú cenu! Moje tetovanie, ktoré chcem odstrániť, je tiež skript, & pokrýva veľkú plochu, ale realisticky to je'nie je veľa atramentu, že'je len tenko rozložený. Dúfam, že ja'Budem mať šťastie ako vy, s cenou & úžasné výsledky!

Medvedík* (autor) z Austinu v Texase 20. novembra 2012:

Bolo to pred chvíľou, keď som prvýkrát podpísal zmluvu, ale pamätám si, že som išiel, keď sa diala špeciálna udalosť … tá dáma bola tiež veľmi milá – pretože to bol scenár, trochu znížila "oblasť" že nabíjala kvôli všetkým prázdnym miestam medzi nimi. Ona'super super.

Jesss 20. novembra 2012:

Ako to, že vás to stálo iba 600 dolárov !? To'je tak lacný! Koľko stojí nabíjačka za štvorcový palec??

Medvedík* (autor) z Austinu v Texase 4. septembra 2012:

Tiež v to dúfam! Veľa štastia!!

glynis22 4. septembra 2012:

Vyzerá to tak'naozaj funguje dobre. Dúfam, že moje skúsenosti s laserom budú podobné! o:

glynis22 4. septembra 2012:

Úžasné!

Medvedík* (autor) z Austinu v Texase 30. augusta 2012:

Ďakujem! Ja'stále sa liečim na laserovej klinike Medermis (http://www.medermislaserclinic.com/) – pani, ktorá robí moje ošetrenia, je úžasná!

glynis22 29. augusta 2012:

Milujem tento príspevok! Kam si šiel dať odstrániť tetovanie??

About the author