Moje skúsenosti s odľahčením a odstránením tetovania doma

Nenávidel som obe svoje tetovania na rukách. Pred laserom som vyskúšal niekoľko domácich riešení, ako ich odstrániť. Ja'zdieľam svoje skúsenosti a svoje výsledky.

pokus o odstránenie-tetovania-doma-časť-2

Tento článok som napísal s podrobnosťami o procese, ktorým som prešiel po tetovaní stromu, ktorým som nebol'nie veľmi spokojný s Tiež som mal staršie tetovanie z ostnatého drôtu, ktorého som sa chcel zbaviť.

Skúmal som všetky možné metódy na ich odstránenie alebo zosvetlenie. Chcel som nájsť niečo, čo by nebolo'nespôsobuje mi to priveľkú bolesť a to nie'strašne jazva. Nebol som'Nie som si istý, čo bude fungovať, a tak som vyskúšal veľa rôznych vecí. Domáce odstraňovanie tetovania fungovalo s blednutím a zosvetľovaním, bolo to však pomalé a nie't úplne vymazať moje tetovanie. Nakoniec bolo laserovanie tetovania pre mňa najefektívnejším riešením.

Ak si predsa len chcete vyskúšať niektoré metódy odstraňovania tetovania vlastnými rukami, prečítajte si o výsledkoch, ktoré som s každým dosiahol, skôr, ako vyskúšate niektorú z nich.

Prvý týždeň po vyskúšaní domácich metód odstraňovania tetovania

Biele škvrny sú kyselina salicylová. Strom celkovo vyzerá svetlejšie, ale nie som si istý, či je to z mojej liečby, alebo sa to aj tak zosvetlí na túto úroveň samo.

Biele škvrny sú kyselina salicylová. Strom celkovo vyzerá svetlejšie, ale nie som si istý, či áno's z mojich ošetrení alebo či sa to aj tak zľahčí na túto úroveň.

Ako odstrániť tetovanie doma

Fungujúce metódy blednutia tetovania

 1. Peroxid vodíka: Toto vybledlo a zosvetlilo moje tetovanie. Videl som zásadné výsledky, ale atrament stále zostával pod hladinou.
 2. Citrónová šťava: Aj keď sa citrónová šťava používa ako bieliaci prostriedok, jej účinok bude pôsobiť iba na hornú vrstvu pokožky a nemôže preniknúť pod túto vrstvu, aby odstránil tetovacie pigmenty..
 3. Kyselina salicylová: Zažil som nejaké vyblednutie. To je ďalšia zložka, ktorá funguje skvele na pokožke, ale nemôže preniknúť do vrstiev kože, kde sedí atrament.
 4. Peeling: Pemzou som si potrela pokožku a potom som si dokonca dala kyselinu salicylovú (pálila!). Rovnako ako dermabrázia, exfoliácia má odlupovať hornú vrstvu pokožky a podporovať rast novej pokožky, ktorá by dúfajme zakryla tetovanie. Výsledky boli minimálne.
 5. Odličovacie krémy: Či už použijete na odstránenie tetovania konkrétny krém, napríklad Wrecking Balm, alebo zosvetľujúci krém, ako napríklad Skin Doctors SD White, na tieto výrobky nakoniec vynaložíte veľa peňazí, než uvidíte nejaké blednutie..

Domov Metódy odstraňovania tetovania, ktoré Don't Pracujte

 1. Soľ: Je to nebezpečná metóda, pretože soľ musíte votrieť do dermis (druhá vrstva pokožky, kde sedí atrament). Aby ste to urobili, budete musieť nejakým spôsobom zotrieť epidermis (hornú vrstvu pokožky). Ak sa vám podarí dostať soľ do dermy, potom dôjde k pigmentácii pokožky a zjazveniu, nehovoriac o tom, že táto metóda vám popáli pokožku a spôsobí skutočne bolestivú vyrážku..
 2. Vazelína: Existuje mýtus, že vazelína bude čerpať atrament, ale to nie je pravda. Dôvod, prečo ľudia odporúčajú po novom tetovaní neaplikovať masť na báze ropy, nie je ten, že tetovanie vybledne, ale pretože bráni vašej pokožke dýchať, čo môže spôsobiť infekciu..
 3. Kyselina glykolová: Ako prírodný exfoliátor môže táto jemná zložka odstrániť iba odumretú pokožku na hornej vrstve.
 4. Aloe Vera: Toto je mýtus. Aloe vera sa používa na hojenie rán, rán a popálenín od slnka, takže by bolo skvelou prísadou na použitie po odstránení tetovania, nie však na odstránenie..

Bezpečné alternatívne spôsoby, ako sa zbaviť tetovania

 1. Makeup: V závislosti od umiestnenia a veľkosti vášho tetovania môže byť každodenné nanášanie make -upu na tetovanie na obtiaž. Ale ak máte na ruke malý, môžete ho ľahko skryť pomocou lacného make -upu. Výsledky sú nedetekovateľné!
 2. Krycie tetovanie: Nechcené tetovanie sa môžete pokúsiť zakryť krycím tetovaním. Porozprávajte sa so svojim tetovacím umelcom. Budú vedieť, aký dizajn je na skrývanie najlepší. Talentovaní tetovači môžu vymyslieť skutočne skvelé a kreatívne krycie prostriedky, vďaka ktorým bude vyzerať, že ste na začiatku nikdy nemali škaredé tetovanie..

Metódy odstraňovania tetovania, ktoré som vyskúšal doma

Začal som ich používať niekoľko dní po tetovaní stromu.

Exfoliačný krém Neostrata 10% kyselina glykolová

Myslel som si, že používanie peelingového krému každý deň môže pomôcť vyblednúť ostnatý drôt. Kyselina glykolová je prírodný peeling získavaný z cukru a funguje tak, že sa odlupuje od pokožky, a tak som si myslel, že by mohlo tetovanie vyblednúť..

Pri iba 10%to pravdepodobne nebolo dosť silné na to, aby som videl akúkoľvek zmenu, ale dal som to aj na tetovanie stromu, aby som to skúsil odľahčiť.

Kožní lekári SD White

Jedná sa o výrobok na zosvetlenie pokožky, ktorý obsahuje embliku, ktorá má rovnaký účinok ako hydrochinón (zosvetľovač pokožky), ale používanie embliky je bezpečnejšie. Som si celkom istý, že niektoré z oficiálnych krémov na odstránenie tetovania obsahujú emblém. Tento proces nejaký čas trval, pretože výsledky sa nedostavili niekoľko týždňov potom, čo som začal.

Začal som s týmito dvoma výrobkami, zatiaľ čo som stále skúmal ďalšie možnosti. Exfoliácia kyselinou glykolovou a zosvetlenie emblémom sa zdalo ako dobrý začiatok, ale rýchle výsledky som nevidel. Na rýchle výsledky som potreboval oveľa vyššiu dávku kyseliny glykolovej. Išiel som znova nakupovať, ale tieto výrobky som naďalej používal.

Liečba rozpustnou bradavicou (20% kyselina salicylová)

Myslel som, že ja'pred použitím by ste mali otvoriť pokožku, pretože podľa pokynov musíte vydrhnúť hornú časť bradavice a potom použiť kyselinu salicylovú, čo znamená, že sa musí dostať pod kožu, aby fungovala. 20% kyselina salicylová bude horieť ako šialená, keď si ju priložíte na otvorenú ranu. Pamätaj na to!

Tri kamene pemzy

Potreboval som spôsob, ako otvoriť svoju pokožku, aby sa liečba bradavíc mohla dostať pod ňu. Áno, bolelo to. Nebolo to'toľko odierania pokožky, ale nanesením kyseliny do nej, ktorá vám popáli mozog.

Na test som zotrel iba malú časť ostnatého drôtu. Plánujem to robiť pomaly, na malých miestach. Je to na rozdiel od návštevy dermatológa, ktorý počas schôdzky na odstránenie tetovania s dermabráziou použije brúsku na celé tetovanie..

Ako som robil ďalší výskum, zistil som niekoľko ďalších užitočných informácií.

Vazelína

Dozvedel som sa, že vazelína je na nové tetovanie hrozná a bude ťahať atrament, takže som si samozrejme nejaké musel zaobstarať. Keďže bol starší, netušil som, že to ovplyvní moje tetovanie z ostnatého drôtu. Ale usúdil som, že ak by bol na mojom ostnatom drôte rana, mohol by vytiahnuť atrament, pretože nové tetovanie je len veľká rana..

Tiež nie je dobré dusiť svoje nové tetovanie. To'Najlepšie je nechať ho suchý a nechať sa na ňom uzdraviť'vlastné. Tu som robil všetko naopak.

Trojitý účinok polysporínu

Toto je ďalšie veľké nie-nie, čo si dať na nové tetovanie, takže som si to, samozrejme, nasadil.

Nair

Toto bol asi môj najbláznivejší experiment. Položil som to na malú časť ostnatého drôtu a nechal som to tam. Potom som nasadil kyselinu salicylovú. Keď bol suchý, pridal som Polysporin a vazelínu a prikryl.

Potom ho nechám prevzdušniť a vytvorím chrastu. Netušil som, či Nair skutočne niečo robí, kým to bolo na mojej koži. Nemohol som'nič necítiť Niečo som cítil iba vtedy, keď som si to vyzliekol. Potom som si uvedomil, že mi to skutočne spálilo kožu.

Populárne spôsoby, ako sa zbaviť tetovania

 1. Laser: Najrýchlejší, najbezpečnejší a najefektívnejší spôsob odstránenia nechceného tetovania je laser. Laser funguje tak, že opakovane zameriava atrament impulzmi vysoko koncentrovaného svetla, ktoré rozbíja atrament na malé úlomky, ktoré potom vaše telo prirodzene odstráni..
 2. Chirurgická excízia: Kým nebol vynájdený laser, chirurgická excízia bola jediným spôsobom, ako odstrániť nežiaduce tat. Tento proces zahŕňa odrezanie tetovanej oblasti a zošitie pokožky späť k sebe. Pri tejto metóde pravdepodobne dôjde k zjazveniu, ale existujú dobré dôvody, prečo by ste si mohli zvoliť chirurgickú excíziu pred laserom.
 3. Dermabrázia: Táto metóda používa rotačné zariadenie s drsným povrchom na obrúsenie hornej vrstvy pokožky. Rovnako ako pri chirurgickej excízii vám pravdepodobne zostane jazva.
 4. TCA (kyselina trichlóroctová): TCA je chemický peeling, ktorý povrchovo obrusuje pokožku a účinne neodstraňuje trvalý atrament.
 5. Intenzívne pulzné svetlo (IPL): Táto metóda je podobná laseru v tom, že tiež používa intenzívny lúč svetla na zacielenie atramentu. Rozdiel je v tom, že IPL používa širokospektrálne svetlo, vďaka ktorému je všestranný aj na iné účely, ako je odstraňovanie chĺpkov. Na druhej strane laser používa úzke svetlo, ktoré môže konkrétne zacieliť na konkrétnu farbu. IPL je menej bolestivý, pretože je menej intenzívny, ale impulzy sú väčšie a menej cielené, takže sa môže poškodiť okolitá oblasť pokožky. IPL je tiež menej účinný a oveľa drahší.

Moja cesta s laserovým odstraňovaním

Tri týždne po tetovaní stromu som išiel k poradcovi odstraňovania tetovania laserom. Urobili sme niekoľko testov, aby sme zistili, ako dobre sa s bolesťou vysporiadam, a bolo to v poriadku!

Niektoré tetovanie z ostnatého drôtu sa už chystajú na rozlúčku. Čo sa týka stromu, ja'Nikdy nebudem môcť zaplatiť za to, aby bol odstránený. Plánujem pridať svetlo, zaujímavé farby, ktoré ho rozjasnia tak, aby to nevyšlo'nevyzerať tak čierne a divoké.

V krémoch budem pokračovať na strome, ale čo sa týka ostnatého drôtu, tak áno'ide laserovať.

Výsledky odstránenia tetovania laserom po dvoch dňoch

Po jednom malom ošetrení laserom si myslím, že táto časť ostnatého drôtu je prakticky preč. Ak si to'Je ľahké sa toho zbaviť, ja'som vo vytržení!

Aký je to pocit? Naozaj ako nič. To'Je to malá oblasť a ja môžem'nehovorím, že som dokonca zaznamenal akúkoľvek bolesť. Ľahko!

Ja'V tomto mieste sa stále snažím odľahčiť strom, ako môžem. Spravil som kúsok kyseliny salicylovej, ktorý zľahka zaprášil časť stromu, na ktorej som pracoval. Ja'Uvažujem o odstránení časti stromu aj laserom.

Druhé laserové sedenie

Dal som si urobiť druhé laserové sedenie a toto ma bolelo!

Urobila väčšiu plochu ostnatého drôtu. Pri tomto sa musíte snažiť pamätať na dýchanie, ale ja som nemohol't. Celé telo som mala stuhnuté a ja nie'celý čas dýchať. Skoro to bolo ako ísť k zubárovi, ale keď to prišlo'hotovo, to'je v poriadku.

Bolesť vyhrala'nezabráňte mi pokračovať v mojej ceste! Mám ešte jednu časť ostnatého drôtu a potom začnem na strome!

Toto je prvá časť ostnatého drôtu, ktorú som urobil. Je to len niekoľko týždňov po tomto sedení a pozrite sa, aké je to ľahké! Zostáva ešte šesť týždňov liečenia a rozjasnenia.

Toto je prvá časť ostnatého drôtu, ktorú som urobil. To'sme len pár týždňov po tomto sedení a pozrite sa, aké ľahké to je! Zostáva ešte šesť týždňov liečenia a rozjasnenia.

Prvé laserové sedenie pre inú časť ostnatého drôtu

Som dosť prekvapený, o koľko ľahší je ostnatý drôt už po niekoľkých týždňoch jedného laserového sedenia. Rozhodne som vyhral'Tu nepotrebujem veľa ošetrení.

Tiež som sa rozhodol laserovať celú vetvu hneď vedľa ostnatého drôtu. Bez ostnatého drôtu tam'Bude pre mňa trochu jednoduchšie vyzliecť zväzok konárov a kvetov.

Doma naďalej odľahčujem celý strom, ale musím zastaviť na plochách I'Zapnem laser. Stále pracujem na častiach, na ktorých môžem pracovať, keď môžem. Ak to dokážem pred laserom aspoň čo najviac odľahčiť, tak'Dúfajme, že na strome budeme potrebovať menej ošetrení.

Výsledky po prvom laserovom sedení.

Výsledky po prvom laserovom sedení.

Prvé výsledky z druhého laserového sedenia

Táto časť môjho ostnatého drôtu sa značne odľahčila a stále má dlhý čas ísť sa rozsvietiť ešte viac. Som veľmi spokojný s výsledkami po dvoch laserových sedeniach.

Stále musím urobiť spodnú časť ruky a za to som si kúpil Emlu, ktorá je znecitlivujúcim krémom, pretože viem, že'bude to bolestivé!

Tretie laserové sedenie: Tentoraz na strome

Bolesť, ktorú som tentoraz cítil, nebola ničím v porovnaní s mojou starou reláciou odstraňovania ostnatého drôtu! Prinajmenšom som bol veľmi potešený. Naozaj som netušil, ako dobre sa zosvetlí, pretože to bolo úplne nové tetovanie, ale naozaj som chcel, aby bola táto časť odstránená spolu so všetkými malými kvetmi..

Ja'Hľadám menej zaneprázdnený pohľad, ale možno sa teraz dokonca chystám odstrániť celý strom. Ja'stále s tým nie som vôbec spokojný. Jediná časť, ktorá sa mi páči, je malý malý motýľ, ktorý nemám'cítiť nutkanie odstrániť. Ja'som rád, že'dostávam sa tak ďaleko!

To'Obvykle mi každé dva týždne urobia sekciu. Procesu hojenia nie je čo vytknúť a celý tento proces je ľahký a rýchly s rýchlymi výsledkami.

Potom, čo mi strom laserovali.

Potom, čo mi strom laserovali.

Aktualizácia po lasírovaní na strome

To'Ide to pomaly, ale som skutočne spokojný s tým, čo som doteraz urobil. Nasleduje aktualizovaný obrázok časti stromu, ktorú som nechal laserovať. Som tak prekvapený, že je taký ľahký ako teraz, pretože je to úplne nové tetovanie.

Stále používam všetky svoje krémy, ale nikdy nie na čerstvo laserom ošetrené oblasti. Ja'm stále exfoliuje a zosvetľuje.

Uzdravenie z tohto bolo najťažšie! Nikdy v živote som nebol taký svrbivý. Ostatné oblasti, ktoré som dokončil, už nikdy neboli také zlé. Naozaj dúfam, že sa nerozhodnem zbaviť sa celého stromu. Myslím, že dosť "dolaďovanie" Bude sa mi to páčiť.

Aktualizovaná fotka stromu po laserovaní

Aktualizovaná fotka stromu po laserovaní

Fotografie pred a po odstránení laserového tetovania

Verdikt a konečná aktualizácia

Po tom všetkom, čo som experimentoval, to bol laser, ktorý vytetoval toľko, koľko má. Nič iné naozaj nefungovalo. Som veľmi prekvapený pokrokom! Úprimne, môžem'o výsledkoch nepoviem nič zlé I'sme doteraz mali s laserom.

Poznámka: Ak ty'rád by som si prečítal svoje počiatočné myšlienky predtým, ako podstúpim tento postup, prečítajte si môj článok o pokuse o odstránenie tetovania doma.

Výsledky po niekoľkých dňoch lasírovania stromu

Rozhodol som sa laserovať celý strom! To je niekoľko dní po získaní laseru. (Všimnite si, ako je vyblednutý aj ostnatý drôt! To je len z jednej relácie.)

Ja'rozhodli sme sa laserovať celý strom! Je to niekoľko dní po získaní laseru. (Všimnite si, ako je vyblednutý aj ostnatý drôt! To je len z jednej relácie.)

Konečné výsledky po prvom zasadnutí

Po laserovaní.

Po laserovaní.

Ako funguje laserové odstránenie tetovania??

Koncentrované lúče svetla alebo energie preniknú do vašej pokožky a rozbijú atrament na malé úlomky, ktoré potom vaše telo zlikviduje.'imunitný systém.

Koľko stojí odstránenie tetovania laserom?

Rozsah je 200 až 500 dolárov za reláciu. Cena bude závisieť od veľkosti a náročnosti dizajnu tetovania. Na úplné vymazanie tetovania budete potrebovať šesť až desať sedení. Spolu môže celý postup odstránenia tetovania stáť 1 500 až 5 000 dolárov.

Bolí odstránenie tetovania laserom?

Áno, bolí to. Bolesť pri odstraňovaní je podobná bolesti, akú cítiť pri tetovaní. Ľudia popisujú pocit, že je podobný postreku horúcim maslom zo slaniny alebo pritlačeniu gumičky na kožu – môže to bolieť, ale môže'je znesiteľné.

Jediné, na čo sa musím sťažovať, je svrbenie! To'Je to prakticky neznesiteľné, ale zaoberám sa tým a snažím sa vôbec nepoškriabať, pretože to nerobím'nechcem zjazvenie.

Ako dlho trvá odstránenie tetovania?

 1. Začnite 30-45 minútovou konzultáciou, aby ste prediskutovali svoje zdravie, umiestnenie, veľkosť a farbu tetovania..
 2. Na úplné odstránenie tetovania budete pravdepodobne potrebovať viac ako jednu reláciu. Počet relácií bude závisieť od umiestnenia, veľkosti a farby. Väčšina ľudí potrebuje šesť až osem sedení a každé sedenie je od seba vzdialené šesť až osem týždňov, aby sa umožnilo uzdravenie.
 3. V závislosti od typu pokožky môže trvať šesť mesiacov až rok, kým sa pokožka úplne uzdraví.

Q-Switched Laser vs. Picosure

Podobnosti

 • Oba sú lasery.
 • Obe rozdeľujú tetovací atrament na malé častice, ktoré sa neskôr v tele odstránia.

Prepínač Q

 • Vyžaruje teplo za 1 nanosekundu.
 • Obsahuje 3 vlnové dĺžky: 1064 (zacieľuje čierny atrament), 532 (zacieľuje na červený/oranžový atrament), 694 (vhodný na modrý/zelený atrament). Tento rad je zameraný na farby konkrétnejšie, a preto je účinnejšie pri odstraňovaní určitých farieb.

Picosure

 • Namiesto tepla používa fotomechanické tlakové vlny.
 • Energia sa uvoľňuje rýchlejšie: každý výbuch energie sa uvoľní za 1 pikosekundu (1 000 nanosekúnd).
 • Účinnejšie pri zacielení na modrý/zelený/purpurový atrament (najťažšie farby na odstránenie), ale nie je účinné na čierny alebo červený atrament.

Ktorý laser je najlepší?

Na odstránenie rôznych farieb sú potrebné rôzne vlnové dĺžky. Ak použijete nesprávnu vlnovú dĺžku, farba ju neabsorbuje a atrament sa nerozbije. To, či si vyberiete Q-switch alebo Picosure, bude závisieť od farby vášho tetovania.

Aké sú riziká odstránenia tetovania?

Vedľajšie účinky odstránenia tetovania môžu zahŕňať:

 • infekcia
 • hyperpigmentácia
 • desivé

Uzdravenie pokožky: Následná starostlivosť o odstránenie tetovania

Moja koža sa potom veľmi rýchlo a ľahko uzdravila. Tu je pár tipov, ako si vyliečiť pokožku po odstránení laserom.

 • Udržujte oblasť suchú a čistú.
 • Po každej relácii naneste na oblasť nasledujúcich 24 hodín studený obklad.
 • 24 hodín po vybratí sa vyhnite sprchovaniu, plávaniu alebo horúcim saunám.
 • Prvé tri dni aplikujte antibiotickú masť trikrát denne.
 • Môže sa objaviť svrbenie, chrasta a pľuzgiere. Nevytvárajte pľuzgiere, nepoškriabajte a energicky oblasť neotierajte.
 • Na zmiernenie nepohodlia si môžete vziať Tylenol, ale aspirínu sa vyhnite, pretože môže spôsobiť krvácanie a podliatiny.
 • Naneste na oblasť opaľovací krém alebo, ešte lepšie, úplne sa slnku vyhnite.
 • Pi veľa vody.
 • Navlhčite oblasť pleťovou vodou.
 • Ak oblasť vyzerá infikovane, kontaktujte svojho lekára správnym spôsobom.

Aké tetovanie je najľahšie odstrániť?

 • Tmavšie farby laser zvyčajne detekuje jednoduchšie, takže sa dajú jednoduchšie odstrániť.
 • Staršie tetovanie je jednoduchšie odstrániť ako čerstvé, nové tetovanie, pretože v priebehu rokov pravdepodobne vybledlo.
 • Čím ďalej je vaše tetovanie od vášho srdca, tým ťažšie bude pre nich blednúť. Súvisí to s krvným obehom. Odstránenie ryhy na hrudi je teda pravdepodobne jednoduchšie ako odstránenie tej, ktorá sa nachádza na ruke alebo nohe.
 • Svoju rolu hrá aj farba pokožky. Čím viac kontrastu medzi farbou atramentu a farbou pokožky urobíte, tým ľahšie atrament odstránite. To znamená, že čierny atrament na svetlej koži bude ľahšie rozpoznateľný ako čierny atrament na tmavej koži.
 • Ak vaše tetovanie použil amatérsky tetovací umelec, bude ľahšie ho zosvetliť, pretože kvalita použitého atramentu pravdepodobne nebola taká dobrá..

Zdroje

 1. "11 podivných faktov o odstraňovaní tetovania laserom," BodyDetails. 8. novembra 2016. Prístup k 13. októbru 2017.
 2. "Terapia na odstránenie tetovania intenzívnym pulzným svetlom (IPL)," Medic8.com. Prístup k 13. októbru 2017.
 3. Karen L. Hudson, "Možnosti a alternatívy k odstráneniu tetovania," Naživo. 5. október 2017. Prístup 13. októbra 2017.
 4. Amelia Smithová, "7 najčastejších otázok od pacientov s odstraňovaním tetovania," Astanza. 28. október 2015. Prístup k 13. októbru 2017.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

ivan 17. júna 2020:

Kúpil som si stroj tu (www.odilaser.com), efekt je rovnaký, ako je uvedené vyššie, efekt odstránenia tetovania laserom je veľmi dobrý.

Mária 10. marca 2020:

Chcem len vedieť, kde sa nachádzate a aká je adresa tejto spoločnosti. Môžete mi prosím čoskoro napísať

Motýľ 2108 23. septembra 2019:

Nerob to! Nasledoval som túto hroznú radu a teraz mám v strede uprostred svojho nového tetovania dve štvrtinové diery. Len počkajte a dajte to opraviť alebo zakryť.

GregPsycho 30. mája 2019:

Nice, Demented Are Go!

anonymný 23. januára 2019:

Prosím o nápady na odstránenie

Dávid 21. októbra 2018:

Dúfam, že nikto neprijíma vaše rady o novej starostlivosti o tetovanie. Nenechajte si tetovanie vyschnúť !!!! Chrasty prasknú a budú krvácať, čo vám zanechá jazvy! Nie je dobré na tetovanie. Krém na plienkovú vyrážku je najlepšie použiť na nové tetovanie!!!

Osoby Lindy 23. septembra 2018:

Ďakujem veľmi pekne za čas, ktorý ste tomuto príspevku venovali. Ste úžasní a myslím si, že toto je jediná vec, ktorú mám'Čítal som, že môžem dôverovať.

Chlap! 15. septembra 2018:

Toto je môj druhý deň tetovania. Ako skoro ste po tetovaní začali používať peroxid vodíka?

Rita 2. augusta 2018:

Prosím, pomôžte mi, naozaj potrebujem vašu pomoc s touto príčinou, pretože čoskoro sa budem ženiť a môj manžel nevie, že mám na tele túto vec, takže prosím, potrebujem niekoho, kto by mi pomohol. Pred 3 rokmi som mal tetovanie a teraz som dont, keď to znova, pls mi pomôcť niekto

Josh 23. apríla 2018:

Ďakujem, pani, že ste si našli čas a podelili sa o svoje skúsenosti s ostatnými z nás, ktorí stále smútia nad dňom, keď sme dostali to prekliate tatko na naše telo, keď sme už starší. & don'nechcem to.

Ja'Šetrím aj na odstránenie laserom, môj má 40 rokov.

Cynthia 4. októbra 2017:

Môžete k tomu uverejniť aktualizáciu obrázku? kolko sedeni? ako dlho?

Dee 7. marca 2017:

Pred týždňom som si nechal prekryť tetovanie. Aký je teraz neporiadok! Plánujem absolvovať piko laserové ošetrenie, pretože je to celý čierny atrament. Je to laser, ktorý ste mali na tieto výsledky? Vyzerá skvele! Dáva mi to nádej!

Mike 11. októbra 2016:

Použite soľ a handru a pomaly ju votrite

Chris Owen 9. júla 2015:

Bolo úžasné tetovanie, Boh vie, prečo ste chceli, aby to v prvom rade zmizlo.

Vďaka 17. januára 2015:

Vďaka za zdieľanie. Skúmal som, koľko vyblednutia je možné dosiahnuť doma pomocou kyseliny glykolovej atď., A to je veľmi užitočné.

Nas 21. mája 2014:

Môžete mi prosím povedať, aký laser používajú na vaše odstránenie. Nechal som urobiť 4 ošetrenia a nevidím žiadny rozdiel okrem nákladov. Naozaj by som ocenil akúkoľvek pomoc, ktorú vám môže Ypu poskytnúť.

Lala 10. apríla 2014:

Ahoj Jenna, práve som si prečítal tvoj postup, prechádzam podobnou skúsenosťou a naozaj by som sa rád porozprával s niekým o tom, kto tomu rozumie. Vidím, že váš príspevok bol spred troch rokov, ale ak existuje nejaký spôsob, akým to získate, a bol by ochotný sa so mnou o tom porozprávať, môj e -mail je [email protected]s.towson.edu. Dúfam, že to pre vás všetko dobre dopadlo!

Catherine Taylor z Kanady 16. júla 2012:

Ja'Som rád, že ste zistili, že jediná vec, ktorá skutočne funguje na odstránenie tetovania, je laserové ošetrenie. Ty'ostatné ošetrenia zneli desivo. Nie je nič horšie ako zlé tetovanie … oh, počkaj, infekcia kože a trvalé strašenie. Dúfam, že sa vaša cesta k odstráneniu tetovania skončila dobre.

Jenna (autor) z Halifaxu, NS 17. júna 2012:

ok ľudia ….. vzdal som sa snahy dostať túto vec zo seba .. akonáhle som mal prvé laserové sedenie, už pre mňa nebude fungovať nič iné. úprimne povedané, laser je ÚŽASNÝ a jediný naozaj dobrý spôsob, ako ísť. a NIE JE'T SCAR! sd biela a neostrata veci robili moju pokožku skutočne jemnú n hladkú lol i'neviem kde'by som práve teraz, keby som ho stále používal na tat …. sd white je zosvetľovač pokožky, ale tetovanie je dosť pod kožou..tak neviem, či mi to s tým bolo jasné alebo len sa to zosvetlilo'je to vlastné … ťažko povedať … ale LASEROVÉ ĽUDIA !!! jediná cesta!!!!!!!!!!

nick 06.04.2012:

Zaujímalo by ma, či ste našli niečo, čo fungovalo dobre, okrem laserovej chirurgie, ktorú môžem vyskúšať doma:]

jano9 3. decembra 2011:

Don'nenechaj ma tu visieť, dievča. Ja'Som pripravený ísť von a získať Neostratu a SD White, ak to do dvoch mesiacov vaše tetovanie tak odľahčí. Nejaké varovania? Alebo odporúčate?

J

jano9 2. decembra 2011:

Ahoj. Nedávno som mala katastrofálnu skúsenosť s permanentným make -upom – konkrétne s obočím. Vyzerám ako nahnevané dieťa zo Simpsonovcov. To'od aplikácie uplynulo dva a pol týždňa a je to ako dva a pol mesiaca. Žijem na internete a pokúšam sa nájsť prostriedky na jeho vyblednutie a budúci týždeň mám ďalšiu laserovú konzultáciu. Prvý laserový konzultant bol na prvý dojem trochu ušľachtilý a chcel mi oholiť obočie. V žiadnom prípade. Jediné miesto, ktorého sa musím zbaviť, je najbližšie k strednej línii mojej tváre. Tam som zažil prirodzenú stratu obočia a podobne'to, čo som chcela, bolo vyplnené permanentným make -upom … len nie také husté a tmavé, ako som skončila! V každom prípade som si myslel, že by som to mohol skúsiť exfoliovať kyselinou salicylovou, ale po dvoch aplikáciách sa tat skutočne zdá byť trochu tmavšia. Myslím, že ja'buď podráždím kožu pod ňou a začervenám ju, aby sa škvrna zdala byť tmavšia, alebo odlupovaním pokožky sa pigment priblíži k povrchu a že'Preto sa zdá byť tmavší … v skutočnosti môže zmiznúť, ak budem pokračovať.

Myšlienky? Názory?

Jenna (autor) z Halifaxu, NS 17. marca 2011:

nie v kanade … môže'nedostaneš tu nič

WreckingBalm 17. marca 2011:

Wrecking Balm stojí 50 dolárov vo Walmarte.

About the author