Čo robiť so zlým tetovaním: Zakryť ho? Odober to? Prečo to neobjaviť znova?

Tetovanie je môj život. Myslím si, že sú najkreatívnejšou formou umenia na svete.

Znovuobjavené tetovania

V poslednej dobe bolo napísaných veľa článkov o tom, ako sa rozhodnúť pre tetovanie a aký dizajn tetovania zvoliť. Ponúkajú niekoľko dobrých rád. A dúfam, že to budú ľudia vonku sledovať. Ale čo keď to'je neskoro? Čo urobíte, ak ste sa už rozhodli zle? Alebo čo keď to, čo bolo vtedy dobré rozhodnutie, nie je't dlhšie?

S vekom prichádza krása (alebo nie!)

Niektoré veci starnú krásne. Napríklad bronz. Socha slobody nebola'Ľudia nie sú vždy zelení. Táto nádherná farba má dokonca krásne meno, patina. A jeho odstránenie z artefaktov leštením môže skutočne znížiť ich hodnotu! Bohužiaľ, veľa tetovaní na tom s vekom nie je tak dobre.

Videl som tetovanie, ktoré vyzeralo ako nové po 10 rokoch. A videl som motýle, ktoré teraz vyzerajú skôr ako motýľ, ktorý sa stretol s plácačom múch. To sa stáva. A keď sa to stane, čo urobíte? Alebo aj keď ten 20-ročný atrament stále vyzerá ako nový, možno nie je'už naozaj nevyzeráš tak, ako by si chcela. Možno to bola chyba. Možno to'len nie je to isté. Chute sa menia, životný štýl sa mení. Tetovanie je, naopak, navždy. Alebo sú?

S atramentom ste sa zamilovali. Teraz čo?

Ak spadáte do niektorej z vyššie uvedených kategórií alebo máte iný dôvod, prečo ste menej zamilovaní do atramentu, čo robíte? No dá sa s tým žiť. Robí to veľa ľudí. Vidím ich všade. A teraz, keď sa blíži leto, určite budú v platnosti! Ak ste jedným z týchto ľudí, neurobíte to'nemusí byť Môžete s tým niečo urobiť. Dnes je k dispozícii veľa možností.

Skryť to!

Pre tých, ktorí potrebujú dočasne skryť atrament, je na trhu množstvo veľmi dobrých zakrytí tetovania. Prichádzajú vo forme make -upu alebo oblečenia.

Dávajte si však pozor, čo kupujete. A don't šetriť na nákladoch. Lacné zakrytie môže nechať veci vyzerať horšie ako samotné tetovanie. Získanie správnych vecí vám môže zachrániť deň. Ver mi, ja viem.

Nedávno som bol u sestry'svadba v šatách pre družičku, ktoré odhalili veľmi veľké tetovanie lebky. Sľúbil som jej, že to bude kryté. Na internete som preštudoval dlhý zoznam produktov, prečítal som si recenzie a prešiel som do niekoľkých kozmetických obchodov. Nakoniec som sa usadil na ColorTration a kúpil som si ukážkovú súpravu, ktorá obsahovala niekoľko odtieňov. To stačilo na pokrytie môjho tetovania na svadbu. Došlo mi, že keď už budem vedieť, v akom odtieni som, môžem si kúpiť fľašu v plnej veľkosti, ak chcem. Fungovalo to skvele a dokonca to vydržalo aj cez recepciu, bláznivé tancovanie a podobne. Výborne funguje aj na zakrytie kazov!

Laserové odstránenie

Som si istý, že mnohí z vás počuli o odstránení tetovania laserom. Dokonca som počul, že ľudia zvažujúci tetovanie hovoria niečo ako: "No, teraz je odstránenie laserom a môžem ho dať vyzliecť."

Laserové odstránenie tetovania je skutočne skutočné a funguje. Netreba to však brať na ľahkú váhu. Funguje to spaľovaním atramentu. To znamená, že je to bolestivé. Dokonca viac ako tetovanie vo väčšine prípadov. A môže zanechať jazvy. Mohli by ste sa teda zbaviť atramentu, ale tiež možno nevyzeráte ako nový.

Treťou vecou, ​​ktorú je potrebné zvážiť, sú náklady. Môže trvať mnoho ošetrení a nie sú lacné a nie sú kryté poistením. Hovorí sa, že niekedy je to najlepšia cesta. Poznám pána, ktorý mal z osobných dôvodov takmer úplne odstránené dva plné rukávy. Zachoval si iba portrét svojej manželky. Jeho ruky vyzerajú fantasticky. Nikdy by ste nevedeli, čo tam bolo. Vydržal aj mesiace bolestivých ošetrení a minul tisíce a tisíce dolárov.

Takže tí z vás, ktorí to čítajú a stále sa tetujú alebo zvažujú svoje prvé, don'nemyslite si, že existuje rýchle riešenie, ak sa rozhodnete, že ho chcete odstrániť.

Výrobky na odstránenie

Na trhu sú výrobky, ktoré tvrdia, že po aplikácii na tetovanie spôsobia vyblednutie tetovania a nakoniec zmiznutie. S týmito výrobkami nemám žiadne osobné skúsenosti a ani nepoznám nikoho, kto by ich mal.

Rýchle online vyhľadávanie recenzií sa stretlo so zmiešanými výsledkami. Zdá sa, že im to chvíľu trvá, a nie sú vhodné pre osoby s citlivou pokožkou. Minimálne by mohli stáť za pokus niekomu s malým tetovaním a veľkou dávkou trpezlivosti. Ako vždy a môžem'nehovorte dosť, urobte si prieskum.

Znovu ho objavte!

Možno eliminujete atrament't vôbec potrebné. Môžete dokonca dostávať viac. Čo však s tým jedným tetovaním, ktoré máte a ste menej zamilované? Možno to's vyblednuté. Možno to bolo zlé rozhodnutie. Možno nie'Nebolo to majstrovské dielo, aké ste chceli, ale bolo to všetko, čo ste si v tej dobe mohli dovoliť. Prečo namiesto toho, aby ste žili so zlým atramentom alebo si kúpili ďalší nový kúsok, neurobte niečo s tým starým? Dajte si to vyretušovať. Alebo ho úplne prerobte.

Existujú dobrí tetovači, ktorí môžu vašu opitú chybu alebo rozmazanú ružu previesť na umelecké dielo. Prečo žiť s niečím, čím nie ste'nie ste spokojní alebo máte niečo neštandardné? Urob s tým niečo. S výsledkami môžete byť dokonca spokojnejší, ako keby ste dostali niečo úplne nové.

Don'• Ponáhľajte sa do odstránenia tetovania bez predchádzajúceho premýšľania

Ak sa chystáte nechať svoje tetovanie vyretušovať alebo prikryť iným, platia rovnaké pravidlá ako pre nové tetovanie. Neponáhľajte sa do toho. Ty nie'nechcem zmeniť malú chybu na väčšiu!

Nešetrite na nákladoch. Tetovanie je drahé. To sa nedá nijako obísť. Ak vám teraz chýbajú peniaze, ušetríte. Považujte to za investíciu do umeleckého diela – a do seba. Nakupujte.

Určite by ste chceli ísť k umelcovi, ktorý vykonal množstvo krycích prác a retuše. Pozrite sa na niektoré ich práce. A v každom prípade sa s nimi porozprávajte. Diskutujte o svojom cieli a svojich obavách. Ak ste vôbec nespokojní s ich odpoveďami alebo osobnosťou, nenechajte ich, aby sa vás dotýkali. Tam'je tu veľká konkurencia. Ak nebudú vyhovovať vašim potrebám, môžete ísť za niekým iným.

Chcete, aby to bola dobrá skúsenosť. Na návrhu s vami bude pracovať dobrý umelec. Ak chcete minimálnu veľkosť a zmenu, je to možné. Ak do toho naozaj chcete ísť, obloha je limit. Získajte niečo veľkolepé.

Poznámka: Fotografie v tomto článku sú s láskavým dovolením môjho tatéra Steva. Ak by chcel, nechal by som ho čmárať. A to je to, čo mám na mysli výberom správneho umelca. Steve pracuje v spoločnosti Primal Inc. na adrese 1955 Central Ave., Albany, NY.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Zoe 21. júna 2017:

Naozaj musím tiež objaviť svoje tetovanie!

Dana Strang (autor) z Ohia 29. decembra 2016:

Ak je taký malý, určite ÁNO. Nakúpte však na niekoľkých miestach a pozrite sa na ich prácu. Pri niečom takom vidím, že veľa zlých umelcov to jednoducho prekrýva čiernou a snaží sa to spracovať vo väčšom prevedení. Skončíte s veľkým blobom! …. Ak je veľmi tma, existuje množstvo krémov, ktoré môžete najskôr na zosvetlenie. Dobrý umelec bude s vami spolupracovať, aby to správne uvaril.

sonia 20. novembra 2016:

Mám strašné profesionálne urobené tetovanie vlajky hlavne v modrej farbe o veľkosti škatuľky od zápaliek, ktorú je možné úspešne zakryť

Dana Strang (autor) z Ohia, 28. februára 2013:

ShaydeShaffer – Je mi veľmi ľúto, že som počul o smrti vášho otca. Tetovanie alebo nie, je s tebou každý deň a vždy bude tvojou súčasťou …. Dúfam, že sa rozhodneš nechať si urobiť niečo skvelé so svojim tetovaním. Vždy by to malo byť také, aby ste sa pri pohľade na to cítili dobre. Neponáhľajte sa s rozhodnutím …. Netušil som, koľko by sa dalo urobiť s existujúcim tetovaním, kým som neuvidel svojich priateľov pracovať, úžasné! …. Želám vám všetko najlepšie.

Shayde Shaffer z Morrisville, VT, 28. februára 2013:

Milujem tento Hub! Môj otec bol u tetovača a keď zomrel, dal som si na neho tetovanie, ale umelec to urobil bezstarostne, pretože som mal 13, teraz mám takmer 20 rokov a to'naozaj to začína slabnúť, myslím, že by som si mohol vziať váš nápad k srdcu! Ďakujem veľmi pekne za toto! Chcel som to len opraviť, ale toto sa mi páči.

Dana Strang (autor) z Ohia 31. decembra 2012:

Vellur – ďakujem veľmi pekne za prečítanie. Našťastie, ak sa niekedy rozhodnete pre atrament, nebudete potrebovať žiadne revízie. Tetovanie nie je't tak ľahko editovateľné ako naše písanie! :

Nithya Venkat z Dubaja 30. decembra 2012:

Skvelé centrum, tiež kreatívne. Ak si dám tetovanie a pokazí sa, viem, čo mám robiť. Vďaka za zdieľanie.

Dana Strang (autor) z Ohia, 27. októbra 2012:

Docmo – Ďakujem za komplimenty. Žiadne tetovanie? Niekedy? Alebo len žiadne zlé? Stavím sa, že by som mohol zmeniť váš názor; môže to však trvať celý chľast alkoholu. 🙂 Ďakujem za hlas a zdieľanie.

Mohan Kumar z Veľkej Británie 20. októbra 2012:

Pekná Dana. Ak niekedy dostanem a 'zle' tetovanie viem, čo mám robiť. Vlastne viem, čo mám teraz robiť, tj. Aby som to nedostal. jednoduchosť. čo? Je tu veľmi kreatívne centrum s množstvom užitočných nápadov z tetovanej divy. Áno ty. hore/zdieľané.

Dana Strang (autor) z Ohia 22. mája 2012:

Linda – Ďakujem za prečítanie. Existuje toľko názorov na tetovanie, koľko je ľudí. Naozaj si vážim ľudí, ako ste vy, ktorí to vedia, ale nie sú pre nich, ale napriek tomu ich dokážu oceniť ako umelecké diela a vyjadrovacie prostriedky..

Linda Bilyeu z Orlanda, FL, 22. mája 2012:

Pekné umelecké dielo! Ja'som bez problémov a mienim tak zostať. Ja'som fanúšik tetovania'je na ostatných a často ich obdivuje. Vynikajúca rada centra!!!

Dana Strang (autor) z Ohia 19. mája 2012:

Heather – obávam sa, že máš pravdu. Niektorí ľudia môžu stále žiť s vyblednutým zdeformovaným skreslením bez ohľadu na to, či športujú. Dobré pre nich! Nie je to dobré pre nás divákov.

V blízkosti sa nachádza koncertné miesto (Saratoga Performing Arts Ceter – SPACC), ktoré má grat rockové show a naozaj peknú trávnatú plochu. Jednou z mojich obľúbených častí leta je vysedávať na trávniku, počúvať hudbu a pozerať sa na každého's tetovanie. 🙂

Heather z Arizony 19. mája 2012:

Tiež mám v mojom nepoškvrnenom srdci tetovanie panny Márie na ruke ľaliu. A súhlasím, niektorí ľudia by mali svoju prácu skutočne prerobiť, ale problém je v tom, že ja nie'Nemyslím si, že si uvedomujú, aké hrozné je to začať. To'je to pre nich asi dosť zlaté.

Dana Strang (autor) z Ohia 8. mája 2012:

Nell Rose – Videl som niekoľko skvelých doplnkov k existujúcemu tetovaniu. Neskôr napríklad pribudla obyčajná kmeňová skupina s kvetmi. Konečný výsledok bol nádherný. Ak prídeš na nápad, ktorý sa ti páči, choď do toho!

Ďakujem za hlasovanie!

Nell Rose z Anglicka 8. mája 2012:

Milujem svoje tetovanie'je lapač snov. je to skvelé a je dobrý nápad to znova objaviť alebo zmeniť. Teraz môžem dostať ďalší! lol! hlasoval!

Dana Strang (autor) z Ohia 8. mája 2012:

theclevercat – Milujem myšlienku ísť zo slnka na mesiac! Jedna z mojich tetovaní je určená na pridanie. Som si istý, že v priebehu rokov bude potrebovať aj retuš. môžem'nečakajte, čo sa z toho vyvinie.

Rachel Vega z Massachusetts 8. mája 2012:

Mám veľmi rád tetovanie a plánujem, aby sa moje (slnko) vyretušovalo na mesiac hneď, ako to bude'Je tomu už 14 rokov a ja'som pripravený na zmenu. Skvelé centrum a ďakujem za tip na ColorTraition! Hlasovalo sa za užitočné.

Dana Strang (autor) z Ohia 8. mája 2012:

Jeanieinabottle – tieto krycie fotografie ma ohromili, keď som ich uvidela u svojho priateľa's webová stránka. Rád by som sa pozeral, ako to robí. Možno mi to niekedy dovolí.

Som rád, že sa ti tvoj vyblednutý tat stále páči. To je predsa najdôležitejšia vec, nie't to?

Ďakujem za hlasovanie!

Jeannie Marie z Baltimore, MD, 8. mája 2012:

Mám len dve tetovania, ale to najstaršie začína trochu blednúť. Varovali ma, že žltá a biela môžu vyblednúť, ale aj tak som to urobil. Ach dobre. Stále sa mi to páči. Snáď to jedného dňa opravím a doplním. Ďakujeme za zdieľanie a skvelé centrum! Hlasoval!

Emma Kisby z Berkshire, Veľká Británia 1. apríla 2012:

Haha, ďakujem x

Dana Strang (autor) z Ohia 1. apríla 2012:

oooh! Chápem nutkanie s tým niečo urobiť. Dúfam, že to zvládnete a získate niečo, s čím ste spokojní. Veľa štastia!

Emma Kisby z Berkshire, Veľká Británia 1. apríla 2012:

Chcel sa tomu tiež vyhnúť a keď mal svoje, mal 32 rokov. Moja je morskej panny, urobená čiernou farbou, aj keď je trochu abstraktná! Chcel by som, aby to vyzeralo v poriadku'Je skutočne vyblednutý, vyzerá takmer modro.

Tiež nie'nič to pre mňa neznamená. To'Je pekné mať niečo nejaký význam. Myslel som si, že jedného dňa to môžem odstrániť a potom niečo iné, ale možno to urobím znova – ako ste povedali. To'som na mojej strane, takže to aj tak nikto poriadne nevidí!

Dana Strang (autor) z Ohia 1. apríla 2012:

Emma – nevadí ti, keď sa ťa spýtam, aké máš tetovanie? Ty nie'Nevybrali ste náhodného motýľa z katalógu??!

Dana Strang (autor) z Ohia 1. apríla 2012:

Zdá sa, že si urobil presne to, čo som sa bál, že urobím. A preto som to neurobil'Nechám sa tetovať, kým nebudem mať 30 rokov! A milujem to. Je to lebka vyobrazená v mojom náboji o tetovaní počas tehotenstva … mali by ste sa pozrieť na to, aby ste tú svoju upravili alebo prerobili. Nezabudnite ísť na vynikajúceho umelca. Opakovanie vyžaduje oveľa viac zručností. Možno ťa požiadam o pomoc rebarboru 🙂

Emma Kisby z Berkshire, Veľká Británia 1. apríla 2012:

Veľký rozbočovač. Mám tetovanie, ktoré nenávidím. Bolo to zle urobené a väčšina ľudí sa ma pýta, čo to má byť. Môj partner má naopak perfektný čerešňový kvet 'rastúci' hore chrbtom (fotka je na mojom centre čerešňových kvetov).

Rozdiel je v tom, že som bol mladý, keď som svoje urobil a neurobil'nemysli na to, čo som chcel. Jedného dňa som išiel von s priateľmi a vybral som si čokoľvek. Môj OH skúmal, čo chce a kam ísť, a vyzerá to perfektne.

Uvažoval som o tom, že by som ten svoj prerobil a znova objavil – vyzerá to tak dobre! Ďakujem za nápady 🙂

Dana Strang (autor) z Ohia 24. marca 2012:

Bill, ďakujem, že si medzi tými, ktorí môžu vidieť umenie tetovania. príliš veľa ľudí to stále považuje za niečo, čo robia len hrdlorezi. Nikdy by som si nemyslel, že je možné tak dramaticky zmeniť tetovanie, kým som nevidel tieto fotky. Želám si, aby moje slová mohli vyjadrovať rovnako ako obrázky. dostanem sa tam!

Bill Holland z Olympie, WA, 24. marca 2012:

Aký neuveriteľný rozdiel na obrázkoch pred a po. Nikdy som nemal tetovanie, ale fascinujú ma a kvalite umeleckého diela sa nemožno posmievať. Ďakujem, že mi dávate väčšie uznanie za umenie.

Dana Strang (autor) z Ohia 24. marca 2012:

Thundermama – Ďakujem za podnety. A odovzdám ich aj Diggeru. Môžete veriť, že tetovanie robí len na čiastočný úväzok ?! Tu môžete vidieť moje 2 tetovania. Ten s Lilies, ktorý mi navrhol. Umieram, aby som to pridal! .. Uvidíme sa okolo uzlov! https://hubpages.com/literature/Yes-it-hurt-And-so…

Catherine Taylor z Kanady 24. marca 2012:

Skvelé centrum a úžasné krytie alebo by som mal povedať opätovné vynálezy. Pracuje na vás veľký umelec!

Dana Strang (autor) z Ohia 23. marca 2012:

ty'má pravdu. je to úžasné. to je dôvod, prečo si skutočne želám, aby veľa ľudí so zlým atramentom miesto nových vecí prerobilo!

timmathisen 23. marca 2012:

Pekný rozbočovač. To'Je úžasné, ako dobrý tetovací umelec dokáže zobrať spackanú prácu a vyladiť ju v niečom novom.

About the author