Pokus o odstránenie tetovania doma

Nenávidel som obe svoje tetovania na rukách. Pred laserom som vyskúšal niekoľko domácich riešení, ako ich odstrániť. Ja'zdieľam svoje skúsenosti a svoje výsledky.

Tu je pohľad na proces pred a po.

Tu'Pozrite sa na proces pred a po.

Prečo som sa vytrhol a pokúsil som sa odstrániť svoje vlastné tetovanie

Hovorte mi, že som blázon, ale ja'Keď budem, urobím takmer čokoľvek'som dost zufala. Nedávno som si dal urobiť nové tetovanie, ktoré nie'nedopadne celkom podľa očakávania. Na pravej hornej ruke som chcel pekný, plynulý, ženský a ľahký strom. Väčšinou preto, že tam boli jazvy, na ktoré som sa NECHcel už dlhšie pozerať! Dlhé, biele, vyvýšené jazvy, ktoré som'mal som od puberty, ale to'je to úplne iný príbeh, do ktorého sa nechcem púšťať!

Milujem stromy a usúdil som, že dať tam pekný strom, aby som skryla/zakryla jazvy, by bol skvelý nápad. Nakoniec som však skončil s mohutným, tmavým a hrozivým stromom, ktorý bol desaťkrát väčší, ako som chcel. To nie'nemám tvar alebo vzhľad, ktorý som chcel; bolo to oveľa odvážnejšie, ako som chcel, a dobre, jednoducho som nebol'nie som s tým spokojný Tetovač vie, ako robiť úžasné stromy, a odviedol fantastickú prácu, ale nebolo to tak't čo som chcel.

Ako som povedal, bolo to oveľa väčšie, ako som to chcel, a narazili sme na problém: Nechal som si tetovať staré rameno z ostnatého drôtu okolo ruky a priamo uprostred stromu, ktorý robil. Rozhodol sa prekryť časť z toho. V tom som začala panikáriť. S istotou som vedel, že áno'byť nešťastný, pretože strom by bol nový, svieži a iskrivý. Ale pod ním a v strede by bolo vyblednuté, škaredé, staré tetovanie z ostnatého drôtu, ktoré by tiež vyšlo z oboch strán stromu a okolo celého zvyšku mojej ruky..

Išiel som domov, pozrel som sa na svoju ruku a odvtedy som bol v šoku. Moja ruka vyzerá, že explodovala. Deje sa toho príliš veľa. Áno, zakryl jazvy, čo som'som veľmi vďačný za. Ale ja som chcel svoj jednoduchý, plynulý, ženský strom, a neurobil som to'ani sa k tomu nedostať. Potom nám z každej strany stromu vychádza škaredý vyblednutý ostnatý drôt. Nehovoriac o tmavších oblastiach v strede stromu, pretože musel zakrývať ostnatý drôt. Tá oblasť vyzerá ako neporiadok. Ale strom je pekný všade inde. Opäť však nie pre mňa.

Teraz čo mám robiť?

Takže mám na ruke tento skutočne úžasný strom, ktorý bol urobený skutočne dobre, s pekným tieňovaním, ale nič také, ako by som chcel, aby strom vyzeral. Tam'na môj vkus sa toho príliš veľa deje a tam'stále sa objavujú staré jazvy. Chcel som niečo jednoduché, pretože som vedel, že sa to stane, ak bude tetovanie príliš odvážne alebo príliš "veľa." Ja'stratiť to! A asi aj mám.

Musela som pokryť všetky svoje možnosti a keďže som slobodná, zostala som doma a bola som matkou dvoch ľudí bez práce'uľahčí vám laserovú operáciu. Navyše ja'd riskovať možnosť vzniku ďalších jaziev laserom. Ja nie'nemáte v úmysle strom ihneď odstrániť, ale iba ho vyhasnúť. Najviac som chcel odstrániť ostnatý drôt. Myslel som si, že ak to zmizne, ruka nie'nevyzeraj tak "zaneprázdnený." Mám v pláne znova vidieť svojho tetovača a zistiť, či je niečo, čo môže urobiť, ale až potom, čo budú vykonané moje malé experimenty. Ak ho teraz vidím, tak on'd zakryjem celý zvyšok svojej ruky niečím, čím by som zakryl ostnatý drôt, a ja len'to nechcem.

Viem len to, že čokoľvek bolo vykonané u lekára'Kancelária bude stáť oveľa drahšie, ako si môžem dovoliť, a možno si budem môcť nájsť svoje vlastné metódy doma – oveľa lacnejšie. Vyskúšam veľa domácich liekov nájdených na internete, aby vybledli alebo úplne odstránili môj ostnatý drôt.

Strom v deň, keď som ho urobil

V strede, kde bol ostnatý drôt, môžete vidieť, ako musel tmavnúť. Chcel som, aby bol celý strom ľahký a vzdušný. Môžete tiež vidieť ostnatý drôt, ktorý ničí vzhľad nového stromu tat. Stále existujú aj určité jazvy.

V strede, kde bol ostnatý drôt, môžete vidieť, ako musel tmavnúť. Chcel som, aby bol celý strom ľahký a vzdušný. Môžete tiež vidieť ostnatý drôt, ktorý ničí vzhľad nového stromu tat. Stále existujú aj určité jazvy.

Som trochu posadnutý

Nemohol som'neprestaň sa pozerať do zrkadla. Posadol som sa týmto ramenom každú sekundu dňa. Ja nie'nechcem nikomu ukázať nové tat. Chcel som úplne skryť ruku. Toto nie'je to moje prvé tetovanie'Som môj, umm, možno 15.. Takže tetovanie nie je pre mňa nič nové.

Viem len to, že keby som'Som s tým spokojný, nedôjde k žiadnemu posadnutiu, neustálemu pozeraniu sa do zrkadla ani k neustálym myšlienkam na: "O MÔJ BOŽE!! AKO to opravím!" Ak mi vyhovuje tetovanie, tak áno's hladká plavba, a ja'Sotva na to budem myslieť. Ale v tomto prípade áno'VŠETKO na čo myslím. A moje celé myšlienkové vzorce za týždeň boli: "Potrebujem to napraviť a ja'Urobím všetko pre to."

Tento strom sa mi musí páčiť. A som si takmer istý, že sa mi bude páčiť, ak môžem vykonať zmeny. Potrebujem vyčistiť zvyšok ramena a vyblednúť strom, ako môžem, takže'nie je taký odvážny. Rozmýšľam o pridaní farby, aby som ju možno presvetlil alebo pridal väčšiu ženskosť. Ale mojím hlavným problémom je tvar stromu. A ja'Nie som si istý, čo s tým môj tatér dokáže, pokiaľ to nebudem môcť veľmi vyblednúť.

Blednutie je teda mojím hlavným cieľom pri oboch tetovaniach.

Čo som sa rozhodol urobiť?

Pozrite si časť 2 o mojich domácich opravných prostriedkoch o pokuse o odstránenie môjho ostnatého drôtu a vyblednutí stromu. Znesiem bolesť, ale v malých dávkach. Navyše, toto som prvýkrát'Už som sa niekedy pokúšal vyblednúť/odstrániť jedno z mojich vlastných tetovaní a nechcem sa zraniť do takej miery, ako by som sa musel ponáhľať na pohotovosť.!

Jazvy sú tiež veľkým problémom. Celý tento proces sa začal, pretože som chcel zakryť staré jazvy. Nechcem si robiť nové, dobre viditeľné jazvy.

To by mohol byť dlhý proces, v ktorom by som možno ani nepokračoval. Môžem sa len ponáhľať späť k svojmu tetovačovi, aby nechal vymyslieť niečo iné. Chcel by som však vyskúšať väčšinu svojich možností, než vynaložím oveľa viac peňazí na viac zakrytí tetovania, ktoré by som mohol tiež ľutovať. Moje články budete musieť sledovať a každých niekoľko týždňov sa sem pozrieť, aby ste videli pokrok.

Pokračovanie v tomto procese nájdete v mojom článku Moje skúsenosti s zosvetľovaním a odstraňovaním tetovania doma.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Jason 6. júla 2015:

Ty'blázon

About the author