25 najlepších krátkych účesov pre oválne tváre

Ako všetci dobre vieme, že krátke účesy sú tento rok v trendoch. Väčšina dievčat ich nosí krátke trendové zrážky alebo krátke trendy účesy, aby vyzerali štýlovo a trendy, ale krátky zostrih vyhovuje viac tým dievčatám, ktoré majú oválna tvár tvar. Tvar tváre je veľmi dôležitý pre krásu dievčaťa a väčšinou ide o obleky na oválnych tvárach. Tu je niekoľko dobrých príkladov trendových krátkych zrážok, ktoré nosia niektoré krásne dievčenské dievčatá s oválnymi tvárami.

Veľmi krátke zrážky sú väčšinou v trendoch a dievčatá v týchto krátkych štýlových účesoch pôsobia múdro a sexi. Dievča na obrázku nižšie mala oválny tvar tváre a tento krátky trendový účes jej najlepšie pristane.

Veľmi krátky strih pre oválnu tvár

Väčšina dievčat rada nosí krátke trendy účesy, len aby vyzerala trendy a štýlovo. Veľmi krátke účesy s ofinou sú tiež obľúbené a najlepšie vyzerajú na tvári tých dievčat, ktoré mali oválny tvar tváre.

Krátke zrážky pre dievčatá s oválnymi tvárami

Nasleduje jeden z veľmi jedinečných a trendových účesov tohto roku. Má krátku dĺžku a je zachránený z jednej strany hlavy. Dievčatá s rovnými vlasmi radi nosia tento strih a najlepšie to vyzerá na oválnych tvárach.

Podrezaný účes pre oválnu tvár

Je to veľmi trendový, štýlový a najobľúbenejší účes roku 2013. Väčšina trendových mladých štýlových dievčat rada nesie asymetrický strih. Z prednej strany je dlhší a zo zadnej strany je príliš krátky. Toto dievča na obrázku nižšie malo veľmi krásnu oválnu tvár a vyzerá pekne v tom krátkom asymetrickom strihu so svetlým blond odtieňom vlasov.

Krátke asymetrické vlasy pre oválnu tvár

Pixie je tiež veľmi trendovým a obľúbeným účesom tohto roku. Tento strih je veľmi krátky. Ale je to trendy a štýlové. Známa hollywoodska celebrita Charlize Theron môže nosiť tento trendový účes s blond farbou vlasov. V tomto účese s pixie vyzerá úžasne a trendovo.

Krátke pixie vlasy Charlize Theron

Ofina je obľúbená v krátkych účesoch. Ofina tiež najlepšie vyzerá na tvárach dievčat, ktoré mali oválnu tvár. Bangs dodáva dievčenskej osobnosti jedinečný trendový vzhľad. Tento účes môžu nosiť aj dievčatá s rôznymi odtieňmi vlasov, ale blond odtieň vyzerá lepšie s ofinou.

Krátke účesy s ofinou pre oválne tváre

Linda Evangelista: Je to známa hollywoodska celebrita a tiež veľmi trendová štýlová dáma. Má krásny oválny tvar tváre a v trendových krátkych účesoch vyzerá nádherne.

Krátke účesy celebrít pre oválnu tvár

Dievčatá vyzerajú lepšie v krátkych trendových účesoch a oválne tváre vyzerajú krajšie v týchto štýloch krátkych vlasov

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre

Bob je jedným z veľmi obľúbených a veľmi trendových účesov medzi dievčatami. Je kratšia zo zadnej strany a dlhšia z pohľadu spredu. Strihy bobov však viac vyhovujú oválnym tváram.

Bobove účesy pre oválne tváre 2013

Odtiene blond vlasov sú najtrendovejšími odtieňmi roku 2013 a väčšina trendových cue dievčat rada nosí túto farbu vlasov s jedinečnými trendovými krátkymi účesmi. Táto farba vlasov tiež najlepšie vyzerá na oválnych tvárach.

Krátke blond účesy pre oválne tváre

Rozcuchané vlasy vyzerajú najlepšie na dievčenských s oválnou tvárou.

Krátke strapaté účesy

Funky krátke a trendové zrážky tiež najlepšie vyzerajú na oválnych tvárach.

Funky krátke účesy pre oválne tváre

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-1

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-2

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-3

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-4

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-5

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-6

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-7

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-8

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-9

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-10

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-11

Najlepšie krátke účesy pre oválne tváre-12

About the author