110+ nápadov na piercing Monroe s bolesťou, dobou hojenia, jazvou, cenou a ďalšími

Každý trend má jedinečnú históriu; to isté platí pre piercing Monroe.

Začiatkom päťdesiatych a šesťdesiatych rokov minulého storočia bola Marilyn Monroe, slávna americká modelka, herečka a bezchybná speváčka, vyhlásená za udávateľku trendov a do dnešného dňa bola pre mnohých inšpiráciou..

Zaujíma vás, vďaka čomu vynikla najviac a inšpirovala ostatných?

Povieme vám, Marilyn Monroe bola prvou herečkou v seriáli90. roky, ktoré mali blond vlasy a krtka na ľavom líci. Na začiatku to schovávala mejkapom; postupne začala vlastniť svoju prirodzenú krásu a inšpirovala mnoho ďalších žien, aby urobili to isté.

Vtedy sa rozbehol trend piercingu do Monroe.

Monroe piercing je mimo stred piercingu do pery, ktorý je umiestnený tesne nad rohom ľavej strany pery. Ide o to, aby sa podobal na krtka Marilyn Monroe, ale ľudia si neuvedomujú, že krtek Marily n je tiež známy. ako jej skrášľujúce miesto bolo na ľavom líci, nie nad perou.

Existujú dva druhy piercingu Monroe. Najprv piercing Madony. Za druhé, dvojitý piercing Monroe.

Piercingu Monroe je priradených mnoho prezývok, z ktorých niektoré sú beezy piercing, anjelské uhryznutie, rak a anti-uhryznutie. Navyše, uzdravenie trvá vo všeobecnosti takmer 6 až 12 týždňov, v extrémnych prípadoch môže trvať aj 15 týždňov.

Ak ste jedným z tých, ktorí milujú starodávne a vintage trendy krásy, potom získanie piercingu Monroe môže byť tým najbohatším zážitkom vôbec..

Pozrime sa na niektoré nápady na piercing Monroe, ktoré môžete zvážiť.

monroe-piercing monroe-piercing

Piercing do čierneho loptičky Monroe

Čierne loptičky a ostatné súvisiace kovové guľôčky majú bezpečné konce vyrobené z chirurgickej ocele a akrylu. Čierne guľôčky sú po šperkoch Monroe najobľúbenejším piercingom, pretože sa veľmi podobajú na krtka alebo na miesto krásy a pri pohľade z diaľky vyzerajú skutočne.

Tiež sa uzdravuje rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný piercing Monroe a spôsobuje aj menej modrín.

Najlepšie na tom je, že čierna farba sa hodí ku všetkému a je predvídateľné, že osobe, ktorá si urobí piercing Monroe, bude prepichnutý nos alebo ho v budúcnosti prepichne a bude sa musieť tváriť nulovo, pretože čierna guľa by doplnila akýkoľvek piercing do nosa. , šperky, biele alebo čokoľvek iné. Čierna guľa; by sa našťastie hodil ku všetkému a čomukoľvek.

Jemný piercing

Ak ste niekto s miernou a krehkou osobnosťou, s dokonale tónovaným telom a tvárou, teraz hľadáte vhodný piercing do Monroe, potom by vašim potrebám dobre poslúžila palica na drobný šperk prepichnutá cez ľavú peru.

Jemný piercing je vhodný aj pre ľudí s tenkými perami a veľkým špendlíkom v nose. Získanie lesklého miniatúrneho piercingu by na takýchto tvárach vyzeralo dobre.

Jemný piercing Monroe bude na tvári ľahký a ľahko sa nosí, zakrytie malej oblasti spôsobí menšiu podliatinu, ktorá sa rýchlo zahojí, a bude veľmi pohodlný, ak ste v tejto skúsenosti nováčik..

monroe-piercing

Piercing do nosa

Niektorí ľudia radi spájajú veci, a ak ste jedným z nich a teraz si chcete zaobstarať piercing Monroe, mali by ste sa rozhodnúť pre piercingovú loptičku, ktorá presne zodpovedá špendlíku do nosa alebo akémukoľvek inému piercingu na tvári..

Niektorí ľudia majú tendenciu nechať si prepichnúť strieborný šperk nad ľavú stranu pery, pretože je podobný farbe špendlíka v nose. V opačnom prípade je tento trik pre ľudí, ktorí sú zmätení z toho, akú farbu zvoliť na piercing do Monroe.

Veľkosť piercingu sa môže líšiť od žien po ženy; niektorí preferujú veľké gule, zatiaľ čo iní sa rozhodnú ísť na pokožku tváre svetlejší.

Piercing do nosa je v porovnaní s inými nápadmi na piercing Monroe považovaný za veľmi ženský. Ak sa napríklad niekto rozhodne pre tento druh piercingu, čierna alebo sivá guľa by zodpovedala jeho vzhľadu.

Čierna a strieborná

Skombinovať správne farby je talent sám o sebe. Podobne, ak chcete jedinečný piercing Monroe a chcete na seba upriamiť pozornosť, vzhľadom na čiernu a striebornú guľu, kde môže byť cvok čierna, držte matnú striebornú guľu.

Zvlášť v dnešnej dobe je v trende matná strieborná a čierna nikdy nevyšla z módy, takže ideálna kombinácia farieb, ktoré už na súčasnom trhu miluje veľa ľudí.

Väčšina jedincov sa rozhodne pre čierny cvok, pretože ľahko preniká pokožkou tváre a spôsobiť bolesť na menej ako 5 sekúnd. Navyše matné striebro nereaguje na teplo a už si vôbec nemusíte robiť starosti so slnečnými dňami.

Madonna Piercing

Na rozdiel od piercingu Monroe, ktorý je umiestnený na ľavej strane pery, je piercing Madonna napravo. Je podobný piercingu Monroe; len umiestnenie je iné.

Podľa mnohých recenzií sa ľudia domnievajú, že piercing je na pravej strane pera mala za následok vyššie úrovne bolesti ako vloženie lopty do ľavej strany.

Ale pre všetky ľaváky bol piercing Madonna ako najlepšia vec vôbec.

Väčšina ľudí dáva prednosť piercingu Madony v lesklej bielej, diamantovej, matnej čiernej a sivej farbe. Veľkosť sa líši od osoby k osobe, ale najviac preferovanou veľkosťou je doteraz médium.

Opačný piercing

Milovníci piercingu sa nikdy nemôžu nabažiť piercingu, preto je táto myšlienka obzvlášť pre takýchto jednotlivcov. Dobrou správou je, že piercing Monroe môžete dostať na hornú ľavú aj dolnú pravú stranu pier alebo naopak.

Oproti Monroe vytvára krásny vzhľad, pretože priťahuje oči k vašim perám, nielen k horným.

Opak piercingu vyzerá dobre vo všetkých farbách a šperkoch, ale najobľúbenejším zo všetkých je čierna guľa oproti piercingu Monroe a rubínový reliéfny piercing Monroe..

Dvojcestný piercing Monroe je vhodný pre obe pohlavia, ale zvyčajne je známy mladými mužmi, ktorí môžu prechádzať fázou emo alebo majú hlbokú lásku k piercingu.

Nakoniec, ak máte veľké pery, potom by malý piercing Monroe vyzeral dobre, zatiaľ čo ak máte malé pery, vyskočený piercing Monroe by na vás vyzeral nádherne.

Kovový vyskakovací piercing

Ste čudák, ktorý chce dostať piercing Monroe?

Niektorí ľudia sa zdráhajú urobiť si piercing na tvári, pretože mikróby môžu byť prilepené k vašej pokožke a spôsobiť množstvo infekcií. Ale už nie, pretože pri kovovom piercingu si môžete byť istí, že cvoky a loptička sú úplne sterilné, taktiež vyskočený dizajn vám pomôže ľahko vyčistiť prepichnutú oblasť.

Vyskočený piercing tiež pomáha modrine po piercingu rýchlejšie ako ostatné, vystavené vzduchu a hojivý sprej sa rovnomerne šíri po rane..

monroe-piercing

Farebný piercing Monroe

Niektorí ľudia sa vyhýbajú noseniu bielej, čiernej, sivej alebo akejkoľvek inej jemnej farby, ktorú zvyčajne nosia starí ľudia. Stručne povedané, niektorí ľudia sú plní farieb a chcú čokoľvek a všetko je zafarbené, aj keď je to piercing Monroe.

Niektorí vizážisti, ktorí majú piercing v Monroe, prešli na myšlienku zladiť ich prepichnuté guličky s odtieňom rúžov ​​alebo očným make -upom, ktorý na deň použili..

Farebný piercing Monroe vyzerá dobre v každom médiu, či už ide o šperky, farebné kovy, sterilizovanú farebnú oceľ a oveľa viac.

Farebný piercing Monroe dáva výhodu nad inými druhmi piercingu a niektoré sú dokonca ľahko vymeniteľné.

Piercing na báze drahokamu

Musíte si všimnúť, že ak nosíte niečo iné ako zlato, striebro alebo akýkoľvek šperk, vaša koža okamžite začne reagovať a spôsobovať infekcie..

Pre týchto ľudí sa odporúča zvoliť piercing Monroe na báze drahokamov, aby sa modrina nezhoršovala, ako zvyčajne..

Navyše, šperky sa zvyčajne predávajú za rovnakú cenu alebo vyššiu, ak ste chceli prestať alebo si dať nový piercing.

Klenoty majú tiež množstvo možností, prevedení, farebných kombinácií a veľkostí.

Najvýhodnejšími šperkami na piercing Monroe sú diamanty, topaz a zafír.

Viacfarebný piercing Monroe

Ak ste niekým, kto miluje sledovanie galaxie, pretože ponúka množstvo farebného spektra a ohromujúce kombinácie, možno budete prekvapení, keď zistíte, že rovnaký efekt môžete dosiahnuť aj vo svojej piercingovej loptičke Monroe..

Piercingová guľa by zmenila svoju farbu s intenzitou svetla a uhla. Väčšina ľudí to berie ako kombináciu nebesky modrej a lesklej horčice, ale v skutočnosti sa skladá zo všetkých dúhových farieb a pri každom pozornom pozorovaní má iný účinok..

Kto by nechcel heterogénnu povahu piercingu Monroe, je veľmi užívateľsky príjemný a dopĺňa každý vzhľad.

Lesklý piercing vo farbe pokožky

Motívom krásy Marilyn Monroe bolo vlastniť vašu prirodzenú farbu, škvrny, akné alebo čokoľvek, s čím ste sa narodili, a niektorí to berú doslova, čo nie je vôbec zlé. Naopak, u niektorých jednotlivcov to vyzerá celkom dobre.

Takáto mimoriadna myšlienka piercingu je známa ako lesklý Monroe piercing, čo znamená, že ľudia sa rozhodnú pre rovnakú farebnú guľu, akú má ich farba pokožky. Rozdiel je v tom, že lopta je lesklá, takže ju môžete vidieť, keď na tvár dopadne svetlo..

Guľôčkový piercing vo farbe pokožky vyzerá elegantne a tiež ukazuje, že vlastníte farbu pokožky a nepotrebujete inú tmavú farbu, aby vynikla, je už v centre pozornosti..

Biely a modrý piercing

Biela a modrá sú skvelou kombináciou, ktorú väčšinou nosia ženy v lete, pretože odolávajú teplu a zobrazujú chladnú a pokojnú atmosféru niekoho, kto ho nosí.

Nosenie svetlej piercingovej gule vám pomôže ľahko odhaliť choroboplodné zárodky alebo nečistoty a môže byť kontrapunktom proti akejkoľvek náhlej nechcenej infekcii..

Tiež väčšina ľudí s oceánsky modrými alebo jednoduchými modrými očami uprednostňuje tento dizajn piercingu Monroe; veria, že to ide dobre s okom a zvyšuje krásu tváre.

Biely a modrý piercing vyzerá dobre v strednej veľkosti; tiež brúsený diamant mu v obrovskej miere pridáva hodnotu.

Jednoduchý biely perlový piercing

Biela má už roky výraznú kvalitu vylepšovania všetkého, s čím je spojený, v tomto ohľade, ak je biela perla súčasťou piercingu Monroe, dodá jemný vzhľad a taktiež bude vaša tvár pôsobiť sviežejšie ako kedykoľvek predtým..

Perly sú vekom každého veku a nikdy nemôžu vyjsť z trendu, takže ak ste niekým, kto bude investovať do piercingu Monroe iba raz za život, je lepšie rozhodnúť sa pre biele matné alebo lesklé biele perly. Oboje vás nesklame a môže to byť najlepšia investícia, akú kedy urobíte.

Perly budú navyše vyzerať dobre s akýmkoľvek odtieňom rúžu alebo akejkoľvek farby očí a tiež s piercingom do nosa.

Bok po boku Monroe Piercing

Niektorí jednotlivci majú silu a intenzitu, aby stiahli akýkoľvek pohľad; nesú sa tak, aby na nich čokoľvek vyzeralo dobre; to isté platí pre piercing bok po boku.

Určite si hovoríte, prečo si dať dva piercingy v tom istom rade, len s malou vzdialenosťou, a potom vám povieme, že niektorým sa výnimočne podarilo dobre vyzerať aj takým spôsobom piercingu.

Niektoré recenzie takýchto mužov a žien s piercingom bok po boku uviedli, že sú spokojní s tým, ako vyzerajú, veria, že im to dodá odvážny vzhľad s nádychom neviny, čo bola perfektná kombinácia, a takmer každý hľadá také zobrazenie..

monroe-piercing monroe-piercing

Spodná čiara

Výber správneho druhu piercingu Monroe je dôležitý. Osoba, ktorá sa rozhodne pre takýto akt, by sa mala starať o hygienu a vypláchnuť ústa, aby pred zákrokom vyhubila všetky ďalšie mikróby. Rovnako dôležité je aplikovať lieky a spreje na hojenie rán po zákroku. Udržujte konzistenciu, kým sa úplne nezahojí.

About the author