5 dôvodov, prečo si zaobstarať smajlíka [s 75 a viac obrázkami]

Smiley piercing sa podarilo stať sa jedným z najväčších trendov piercingu roka. Začínajúc ako tabu, ktoré bolo neuveriteľne zriedkavé vidieť, úsmevné tetovanie sa stalo neuveriteľne populárnym medzi prenikavými veteránmi aj nováčikmi..

Napriek tomu, že sa tento piercing pôvodne nazýval „piercing do frenula horného pera“, ľudia ho čoskoro začali nazývať scrumpur. Keďže však piercing bolo vidieť iba vtedy, keď sa niekto usmial, ľudia sa usadili na tom, že ho budú nazývať smajlíky.

Vďaka svojmu obrovskému nárastu popularity za posledných niekoľko rokov boli ľudia o to otvorenejší, že si nechali urobiť piercing do smajlíka; väčšinou kvôli svojej polohe.

Ak sa teda ocitnete v pozícii a nedokážete sa rozhodnúť, či by ste si tiež mali dať piercing pre smajlíkov, tu je päť dôvodov, prečo by ste si piercing pre smajlíka mali zaobstarať.

úsmev na perách

Dôvody na získanie piercingu pre smajlíka

1. Vyzerá neuveriteľne krásne

Začíname s tým, čo je pravdepodobne najzrejmejším dôvodom na získanie smajlíka, pretože vyzerajú neuveriteľne krásne. Keďže sú umiestnené tesne pred ďasnami a za perami, nie sú viditeľné, kým sa osoba, ktorá ju nosí, neusmeje; robí piercing o to krajším.

Na druhej strane existuje aj obrovská rozmanitosť príslušenstva pre usmievavých piercingov. Od prsteňov po cvoky, možnosti pre váš úsmev na perách sú takmer nekonečné.

2. Skryjú sa jednoduchšie

Ďalšou jednou z hlavných výhod, ktoré majú smajlíky nad inými piercingmi, je to, že sa dajú oveľa jednoduchšie skryť. Piercingy, aj keď sú najznámejším typom úpravy tela, stále nie sú prijateľné v mnohých rôznych inštitúciách. V prípade pracovných pohovorov alebo dokonca prijatia do iných inštitúcií ľudia s piercingom prácu často nedostanú.

Aj keď sú ostatné piercingy iným ľuďom vyslovene viditeľné, nemusíte si robiť starosti s prekrytím svojho smajlíka. Pretože sa smajlíkový piercing robí za perou, nebudete ho musieť skryť.

Vďaka tomu je obzvlášť vhodný pre ľudí, ktorí stále navštevujú vysokú školu alebo univerzitu, ako aj pre ľudí s prácou.

Umiestnenie piercingu je možno najväčším dôvodom, prečo ho ľudia v prvom rade uprednostňujú, pretože nie je vyslovene viditeľný pre každého..

úsmev na perách

3. Veľmi malá bolesť

Smajlíky sú jedným z najmenej bolestivých piercingov, aké môžete dostať. Aj keď to môže vyzerať neuveriteľne bolestivo, postup prepichnutia frenula horného pera je prakticky bezbolestný. Hlavným dôvodom, prečo je bolesť menšia, je veľkosť frenula. Frenulum je neuveriteľne tenké a piercing sa deje rýchlym pohybom, takže najviac, čo ucítite, je mierne bodnutie..

Väčšina piercingov je navyše vykonaná so znecitlivujúcim činidlom so súhlasom zákazníka. To ďalej znižuje bolesť, ktorú by ste inak zažili s týmto piercingom. Rôzni piercingoví veteráni to označujú za najmenej bolestivý piercing, aký môžu ľudia dostať. Iní influenceri tiež uviedli, že procedúra netrvá dlhšie ako niekoľko sekúnd.

4. Neuveriteľne ľahký postup

Piercing je oveľa komplikovanejší, ako si väčšina ľudí myslí. Aj keď si väčšina ľudí myslí, že piercing je jednoducho zatlačenie klinca cez časť tela, spôsob vpichu ihly a miesto vpichu je veľmi dôležité..

To znamená, že medzi technikmi je postup inštalácie smajlíka oveľa jednoduchší ako iné piercingy. Je to hlavne kvôli veľkosti frenula, ktoré je neskutočne tenké a malé. Tento postup je oveľa jednoduchší ako napríklad v prípade jazyka alebo pier.

Napriek tomu, že je postup veľmi jednoduchý, je tiež neuveriteľne ľahké urobiť piercing na zlom mieste. Pri výrobe smajlíka bude technik musieť určiť správne miesto na piercing.

Piercing musí byť ďaleko od zubov a ďasien, aby nedošlo k poškodeniu, ale nie príliš blízko pery, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu. Takže aj keď je postup neuveriteľne jednoduchý, musíte si nechať urobiť piercing od profesionála.

úsmev na perách

5. Menej času

Keď už hovoríme o tom, že tento proces je neuveriteľne jednoduchý, postup tiež trvá oveľa menej času. Pretože je postup piercingu jednoduchý, v porovnaní s inými druhmi piercingu trvá oveľa kratšie. Celkový proces zavedenia ihly do frenula trvá iba niekoľko sekúnd, potom sa môžete vrátiť do svojho dňa..

Napriek tomu, že samotný proces trvá oveľa kratšie, budete sa musieť o svoj piercing dôkladne starať. Proces hojenia vášho piercingu môže trvať štyri až 12 týždňov, kým sa správne uzdraví. Počas tejto doby sa budete musieť vyhýbať rozprávaniu, pokiaľ to nie je nevyhnutné, a vyhýbať sa rôznym jedlám a nápojom, kým sa piercing poriadne nezahojí.

Budete tiež musieť použiť určité druhy krému a zaistiť, aby ste mali ústa vždy čisté.

Nápady na váš piercing

Dať si piercing je obrovská zodpovednosť, ktorá si vyžaduje veľa odhodlania. Keďže postup piercingu je často veľmi bolestivý a jeho uzdravenie trvá najmenej 4 alebo 12 týždňov, nie je nevyhnutne ľahké vybrať si, aký druh piercingu chcete.

To je evidentnejšie pri smajlíkových piercingoch, pretože piercing, ktorý vyrobia, bude navrhnutý s ohľadom na tento konkrétny štýl..

Pretože nemôžete zmeniť štýl svojho smajlíka, budete musieť pri výbere štýlu, ktorý urobíte, veľa premýšľať..

Aby sme vám pomohli prejsť týmto procesom, uvádzame niekoľko nápadov na váš úplne prvý piercing do smajlíka.

Pozri tiež:

  • 55+ odvážnych a vzrušujúcich myšlienok na piercing do jamky [so sprievodcom]
  • 5 vzrušujúcich dôvodov na získanie ulitníka (45 a viac nápadov, ktoré vždy fungujú)
  • 14 typov piercingov do uší: Ako veľmi to bolí ?

1. Jednoduchá činka

Ako niekto, kto prvýkrát dostáva smajlík, by ste vždy mali dostať jednoduchú činku. S jednoduchými činkami sa oveľa jednoduchšie manipuluje a taktiež sa neskutočne ľahko vznáša. Jednoduché činky, ako toto, nielenže vyzerajú úžasne, ale nevyžadujú si na vašej strane žiadnu ďalšiu starostlivosť.

Samozrejme môžete začať týmto a potom prípadne prejsť na iný typ činky, akonáhle vám bude vyhovovať ten, ktorý ste mali. Jednoduché činky sú tiež neuveriteľne elegantné a nie príliš honosné, takže sú skvelé pre každodenné použitie.

2. Bedazzled Barbell

Aj keď sú jednoduché kruhové činky skvelé na každú príležitosť, existujú situácie, keď je potrebné niečo honosné a štýlovejšie; preto a bedazzled činka. Činka Bedazzled je neuveriteľne krásna a obzvlášť skvelá pre niektoré z vašich obľúbených príležitostí.

Je to tiež jeden z najťažších na starostlivosť kvôli šperkom na okrajoch činky. Vďaka tomu je vynikajúci na akcie, kde ho budete musieť nosiť iba kratšiu dobu.

3. Kónické činky

Niečo pre ľudí, ktorí chcú vyzerať o niečo dravejšie, ale pritom neuveriteľne delikátne Kónická činka je pre vás tým najlepším doplnkom. Kónické činky vyzerajú neuveriteľne dobre a dodávajú určitej úrovni dravosť, vďaka čomu sú skvelé pre ľudí, ktorí chcú na niekoho zanechať trvalý dojem.

Táto činka je perfektná pre každú neformálnu udalosť a bežné nosenie vďaka svojmu neuveriteľne jedinečnému designu. Činka má podivne lesklú tmavomodrú farbu, ktorá sa hodí takmer k akejkoľvek farbe. Vďaka tejto univerzálnosti je jednou z vašich najlepších možností, pokiaľ ide o príslušenstvo.

úsmev na perách

4. Zlatý prsteň

Činky nie sú jediným doplnkom, ktorý ľudia dostávajú k svojmu smajlíkovi, pretože prstene sú tiež veľmi časté. Ak vám teda činky príliš neimponujú, môžete si vždy zaobstarať prstene na piercing do smajlíka; a najlepší prsteň na takmer každú príležitosť je tento zlatý prsteň.

Zlatá je nadčasová vo všetkých smeroch a vyzerá dobre s takmer každým typom príslušenstva. Tento zlatý prsteň má vpredu diamanty pre milovníkov akcií. Prsteň je tiež neuveriteľne ľahké nasadiť a zložiť, čo je vhodné pre ľudí, ktorí sú novým smajlíkom v piercingu.

5. Červený kameň

Ďalší prsteň pre váš smajlík, ktorý vyzerá úplne nádherne a je vhodný na každú príležitosť. Červený kameň ring je piercing ring s neskutočne krásnym červeným kameňom uprostred. Červený kameň je obklopený množstvom menších kameňov, ktoré vytvárajú určitý druh vzorov.

Tento prsteň je jedným z najobľúbenejších piercingových prsteňov v tomto zozname bez toho, aby bol vyslovene ozdobný a lesklý. Vďaka tomu je skvelý pre každú príležitosť tým, že je neuveriteľne štýlový, pričom nie je príliš komplikovaný a oslnivý, a má veľmi nízky profil..

6. Ružový prsteň

Ružový prsteň je tiež neuveriteľne krásny piercingový prsteň a je najlepším prsteňom pre páry, ktoré chcú získať spoločný piercing. Prsteň ruže obsahuje ružu v strede prstenca spolu s listami, ktoré ho obklopujú.

Napriek tomu, že ruži chýba akákoľvek farba, stále vyzerá neuveriteľne dobre a je skvelým prsteňom na nosenie spolu s vašou polovičkou. Ružový prsteň má tiež neuveriteľne odvážny a nízky profil, ktorý nie je príliš ozdobný a vyzerá skvele na každú udalosť.

7. Zlatý a purpurový prsteň

Zlatý a fialový piercingový prsteň je neuveriteľne efektný a krásny doplnok pre piercingov pre smajlíkov, vhodný na každú ozdobnú príležitosť. Prsteň je úplne vyrobený zo zlata a na konci prsteňa je úžasný purpurový kameň.

Tento kameň je obklopený menšími zlatými kamienkami, vďaka ktorým je prsteň na pohľad ešte krajší. Tento prsteň je jedným z milovníkov piercingov, ktoré sú k dispozícii, a je ideálny pre akékoľvek neformálne akcie.

8. Jednoduchý prsteň

Aj keď je skvelé mať a nosiť ozdobné piercingové prstene, nič sa úplne nevyrovná jednoduchému, ale úžasnému štýlu jednoduché prstene. Ľudia často podceňujú štýl, ktorý môže jednoduchý prsteň s ozdobou ponúknuť.

Jednoduchý prsteň má jednoduchú ozdobu lopty na okraji, ktorá má športovú striebornú farbu. Tieto jednoduché piercingové prstene sa navyše dajú neuveriteľne ľahko zložiť a nasadiť a sú najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí si prvýkrát zaobstarajú smajlík..

9. Trojitý ozdobný prsteň

Prstene sú možno najlepším piercingovým doplnkom, ktorý môžete vlastniť, pretože sú neuveriteľne všestranné pri použití a štýlovo veľmi rozmanité; v tomto prípade, trojitá ozdoba prsteň.

Prsteň s tromi ozdobami je strieborný piercingový prsteň, ktorý obsahuje tri ozdoby rôznej veľkosti, pričom jeden v strede je najväčší a dva vedľa neho sú rovnako menšie ako väčší. Vďaka svojmu jedinečnému designu sa skvele hodí na každú neformálnu udalosť a vďaka svojej farbe sa dokonale zmieša s inými farbami.

10. Sky Blue Barbells

Činky sú možno najlepším piercingovým doplnkom pre ľudí, ktorí s piercingom začínajú, pretože sa ľahko nasadzujú. Aj keď sa uspokojíte s činkami, neznamená to, že to musíte urobiť za cenu štýlu a dizajnu; preto nebesky modré činky.

Tieto nebesky modré činky sú neuveriteľne krásne na pohľad a hodia sa obzvlášť dobre k úsmevom na piercingu. Táto činka sa hodí k akejkoľvek udalosti a vyzerá dobre s rôznymi inými farbami.

Záver

Smiley piercing je jedným z najlepších typov piercingov pre veteránov i pre ľudí, ktorí ho skúšajú po prvý raz. S jeho začiatkom v 90. rokoch, iba v posledných niekoľkých rokoch, popularita smajlíkov piercingu výrazne vzrástla. Vďaka svojej polohe je obzvlášť vhodný pre ľudí, ktorí navštevujú profesionálne inštitúcie alebo pracujú vo firme, pretože piercing nie je nikomu viditeľný bez toho, aby sa jeho používateľ usmieval.

Smajlíky sú najobsiahlejším zo všetkých piercingov a ponúkajú skvelé miesto pre niekoho, kto chce začať, ak sa chce dostať k piercingu..

About the author