55 rôznych typov myšlienok na piercing do pier: (s bolesťou, dobou hojenia a nákladmi)

Piercing do pier je obľúbenou formou piercingových štýlov, ktoré dodávajú vašej osobnosti príťažlivosť. Ľudia ho často zdobia nehrdzavejúcou oceľou alebo iným príslušenstvom, aby vynikli na verejných zhromaždeniach. Porozprávajme sa o tejto trendovej móde a porozprávajme sa o obľúbených nápadoch na piercing, ktoré môže mať človek na tele.

typy piercingu na pery

cardi b piercing

Čo je piercing do pier?

Piercing do pier je metóda úpravy tela, ktorá zahŕňa prepichnutie pier a okolitej oblasti, ako je brada, na skrášlenie pokožky jednotlivca. Existuje mnoho typov piercingov na perách, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu výberu.

Jednoducho povedané, je to proces zahŕňajúci vytvorenie umelých dierok na vašich perách na vloženie ozdôb. K dnešnému dňu existujú rôzne druhy piercingov s rôznymi názvami, ako napríklad piercing Madonna a piercing Medusa.

Pokiaľ ide o piercing, zdá sa, že ľudia ho už roky milujú, aby ozdobili svoje telo. Pri pohľade na rôzne nápady na piercing do pier možno povedať, že ak sa to urobí správne, na každej tvári to vyzerá ohromne krásne. Pred výberom typu piercingu na pery je však vhodné definovať a zvážiť váš vzhľad tváre a šperky, ktoré budete chcieť nosiť, pretože niektoré šperky vyhovujú určitým črtám tváre..

Piercing do pier má bohatú históriu v africkej a americkej kultúre a historicky ho ľudia nazývali cvičte ako Tembeta. Táto metóda bola obľúbená u žien. Časom sa však veľa nových variácií stalo súčasťou štýlu piercingu, aby pôsobili mužne a príťažlivo pre obe pohlavia. Niektoré z najlepších nápadov na piercing patriaKúsky pavúka s krúžkami z korálikov

Kúsky pavúka s korálkovými prsteňmi

Spider bite je obľúbenou variáciou myšlienky na piercing do pery a je obľúbený u žien. Uhryznutie pavúkom spolu s perličkovými krúžkami vyzerá ako dokonalá zhoda a zlepšuje celkový vzhľad nositeľa. Piercing prebieha v rohu spodnej pery a zahŕňa ozdobné krúžky na perách.

Kybernetické uhryznutie

Kyber uhryznutie je bežný štýl piercingu a je pre každé pohlavie. Tento proces zahŕňa vytvorenie umelej diery v strede horného a dolného pera. Táto metóda môže vyzerať jednoducho, ale v porovnaní s vyššie uvedenou môže byť trochu bolestivá.

Okrem toho môže piercing do pery Cyber ​​Bites existovať súčasne s inými štýlmi podľa vášho výberu a na prepichnutú oblasť môžete nosiť rôzne módne doplnky, ako napríklad prsteň na pery alebo šperky Labret.

Kybernetické uhryznutie

Dvojitý piercing do pier

Dvojitý piercing je pre tých, ktorí chcú byť kreatívnejší a štylizovať svoj vzhľad jednoduchými dotykami. Ak chcete začleniť viac šperkov okolo pier, môže to byť niečo vo vašom kontrolnom zozname.

Metóda zahŕňa vŕtanie dvoch umelých dier tesne pod hranicou dolných pier. Jeden prepichnutý na pravej strane a druhý na ľavej strane. Metódu dvojitého piercingu je ľahké získať a svoje šperky môžete vždy vymeniť v závislosti od príležitosti.

piercing do pier

Uhryznutie žralokom

Piercing do žraločieho uhryznutia je pre odvážnych ľudí, ktorí sú odvážni a vždy vítajú výzvu. Štýl a jeho vzhľad predstavujú sústo žralokov a hovoria o skúške a ťažkostiach, ktorými si človek môže prejsť, aby dosiahol svoj sen..

Uhryznutie žralokom môže byť variáciou dvojitého piercingu, pretože zahŕňa vylepšenie oblasti a jej štýlu. Uhryznutie žralokom môže byť tiež jedinečným doplnkom vašej osobnosti, pretože na rozdiel od tradičnej praxe zahŕňa viacnásobné prepichnutie pod dolnými perami..

Tento proces zahŕňa získanie piercingu na extrémne ľavej a pravej strane spodnej pery. Je však potrebné poznamenať, že táto metóda nezahŕňa prepichnutie pier; prebieha skôr pod ústami. Charakteristickou črtou tejto myšlienky na piercing je, že zahŕňa prepichnutie najmenej štyroch otvorov namiesto dvoch, čo je bežná prax. Okrem toho môžete použiť najmenej štyri rôzne druhy perličiek na pery alebo šperky z labret, aby ste výrazne posilnili svoj výhľad..Piercing do hryzenia žraloka

Dvojitý stredový piercing do pery

Dvojitý stredový piercing do pery je pre jednotlivcov, ktorí milujú jednoduchosť. Ak nie ste fanúšikom viacnásobného piercingu okolo úst, mohlo by to vyhovovať vašej potrebe. Dvojitý stredový piercing do pery zahŕňa vytvorenie dvoch umelých dierok v strede spodnej pery.

Piercing sa dá ľahko získať a pri porovnaní s žraločím uhryznutím by ste pri tom nepocítili veľkú bolesť. Jediným spôsobom dekorácie pri tomto type piercingu na perách je však nosenie dvoch tenkých prsteňov na perách, pretože akékoľvek iné šperky môžu pôsobiť nepríjemne..

Angel Bites Zoznámte sa s Labretom

Uhryznutie anjelom a labret sú dva rôzne typy piercingu do pier a ich kombinácia by znamenala žiarivejší vzhľad vašej osobnosti. Ak ste človek, ktorý miluje skúšať rôzne veci a kombinovať rôzne štýly so svojim telom, môže to byť jedna z vašich možností.

Piercing anjelového uhryznutia je v rohoch hornej pery človeka. Je to jedna z dokonalých oblastí na nosenie náušníc na perách a korálikov inej farby na štylizáciu vášho tela. Kombinácia uhryznutia anjela a Labreta však prináša jedno z láskyplných vystúpení a môže vám pomôcť osloviť publikum na vašich obľúbených stretnutiach.

Labret je jednou z jednoduchých foriem piercingu do pier a zvyčajne prebieha pod dolným perom. Kombinácia zahŕňa vpichnutie do stredu dolnej pery spolu s uhryznutím anjelom na zlepšenie pokožky. Okrem toho vám tiež pomôže ozdobiť sa niekoľkými šperkami a vašej prepichnutej oblasti dodáte ďalší význam pridaním farebných cvokov alebo prsteňov na pery.

Dvojitý stredový piercing do pery

Piercing do pery Medusa

Medusa piercing je medzi ženami bežný, pretože znamená ženskosť a môže byť stredobodom vašej krásy. Získanie medúzy je trochu bolestivé ako ostatné nápady uvedené vyššie, pretože zahŕňa prasknutie hrubých tkanív nad perou.

Tento proces zahŕňa získanie piercingu pod stred nosa a nad hornú peru. Je to jeden jednoduchý spôsob, ako získať piercing, a mnoho ľudí, ktorí nemajú predstavu o rôznych štýloch piercingu, sa rozhodli pre túto možnosť. Okrem toho môžete svoj výhľad vylepšiť pridaním variácií k štýlu, pretože sa perfektne hodí k niekoľkým ďalším nápadom na piercing. Medúza piercing

Horizontálny piercing do pery

Horizontálne piercing do pier je ďalšou jednoduchou, ale módnou metódou na ozdobenie oblasti okolo pier. Piercing zahŕňa prepichnutie cez peru, aby ste nosili ozdoby. Tento typ piercingu je tiež veľmi bežný a dá sa veľmi prispôsobiť, pretože na perách môžete mať až štyri otvory, ktorými fascinujete svoje publikum..

Tento typ piercingu je však mimoriadne bolestivý, pretože zahŕňa priame prepichnutie tkaniva pier. Ak teda máte citlivú pokožku, nemusí to byť výhodná voľba.

Horizontálny piercing do pery

Činka spodnej pery

Jednoduchá činka spodnej pery sa často odporúča ako štartovací šperk na piercing. Piercing do činky spodnej pery prebieha tesne pred kútikmi spodnej pery. Tento typ piercingu je ľahké získať a môže sa rýchlo uzdraviť, na rozdiel od vyššie uvedených myšlienok.

Tento typ piercingu je však pre tých, ktorí sú pripravení prijať výzvu piercingu, pretože nosenie činky cez spodný ret by v prvých dňoch spôsobilo značné problémy..

Mix troch

Ako naznačuje jeho názov, mix troch piercingov do pier zahŕňa získanie trojitého piercingu okolo pier. Samozrejme, existuje niekoľko spôsobov, ako získať kombináciu troch piercingov na perách, ale ideálny štýl zahŕňa kombináciu štýlu Dahlia a Labret.

Dahlia je variáciou štýlov piercingu do pier a obsahuje dva vpichy v extrémnych rohoch pier. Je to jedna z populárnych piercingových metód a veľa ľudí na to chodí, pretože nezahŕňa extrémnu bolesť a pôsobí na publikum úchvatne. Okrem toho môžete svojmu vzhľadu dodať ďalší štýl tým, že ozdobíte Dahlia spolu s vertikálnym štýlom Labret.

Viacnásobný piercing

Viacnásobný piercing je pre toho, kto sa nebojí vpichov do rôznych oblastí okolo pier. Je pre ľudí, ktorí majú hlboký záujem o módu a radi skúšajú nové príležitosti, aby poskytli zmysluplnejší a jasnejší pohľad na svoj vzhľad..

Okrem toho je viacnásobné piercing vysoko prispôsobiteľné a do štýlu môžete pridať svoje variácie. Tento proces zahŕňa prepichnutie najmenej na štyroch miestach okolo pier a niektoré z najlepších nápadov na viacero piercingov zahŕňajú psie uhryznutie..

Faktor bolesti pri piercingu na perách

Bolesť pri piercingu pier bude takmer rovnaká ako pri prepichnutí ucha. Avšak kvôli citlivosti oblasti a koncentrácii tkanív môže okolie po prepichnutí napučať. Počas piercingu je to samozrejme normálne, ale prináša to oveľa väčšiu náklonnosť a krásu vašej osobnosti.

Vo všeobecnosti je bolesť tolerovateľná a mnoho ľudí opisuje zážitok hladko a pokojne s pocitom účinku mravčieho uhryznutia. Ak máte citlivú pokožku, praskanie tkanív by ste znášali o niečo ťažšie.

Proces hojenia a starostlivosti o piercing do pier

Proces hojenia piercingu do pier sa môže líšiť od človeka k človeku. Zotavenie rany môže trvať 30 až 50 dní. Neopatrná starostlivosť o túto oblasť a predĺženie čistoty by spôsobilo náchylnosť k infekciám a vy by ste mohli svoju voľbu nakoniec ľutovať.

V čase hojenia je nevyhnutné dbať na svoje zdravie a vyhýbať sa jedlu, ktoré môže predĺžiť liečebný účinok. Inými slovami, snažte sa jesť mäkké a tekuté jedlá, ako sú jogurty, zmrzlina a puding, aby ste sa vyhli tlaku na kĺby..

Tiež je vhodné prestať s alkoholom a fajčením, kým sa proces hojenia neskončí. Dym a alkohol môžu oblasť vysušiť, čím sa stanú náchylnými na infekcie. Okrem toho by ste sa mali tiež náležite starať o ústnu hygienu a čistiť si zuby dvakrát denne, aby ste predišli akýmkoľvek nežiaducim účinkom.

Tu je niekoľko tipov pre následnú starostlivosť a čistenie, ktorými sa môžete riadiť, aby ste sa po prepichnutí pery chránili pred infekciami.

Nehrajte a neodstraňujte šperky

Bežnou chybou po prepichnutí pery je pravidelné dotýkanie sa šperkov a hranie sa s oblasťou. Keďže je rana čerstvá, zvyšuje opuch a podráždenie, čo môže spôsobiť opuch a podráždenie. Považujte šperky za zakázané a nedotýkajte sa ich, pokiaľ to nie je nevyhnutné. Čistá oblasť dvakrát denne

Je dôležité vyčistiť oblasť najmenej dvakrát denne, aby bola bez baktérií a iných škodlivých mikróbov. Okrem toho by ste si mali tiež umyť ruky antibakteriálnym mydlom a použiť vatové tyčinky alebo fyziologický roztok, aby ste predišli všetkým možným infekčným vývojom.

Pravidelne používajte ľadový alebo studený kompres

Po piercingu okolo pier je obvyklé cítiť bolesť. Kvôli koncentrácii tkanív sa môžete cítiť opuchnutí okolo čeľustí a na lícach. Ideálnym spôsobom, ako zmierniť napätie nervov, je položiť na niekoľko dní ľad alebo studené podložky do okolia. To pomáha zvýšiť proces hojenia a môže minimalizovať podráždenie.

Zbaliť sa

Piercing do pery sa stáva obľúbeným medzi mladými generáciami a zahŕňa vpichy na oblasti okolo pier. Je to jeden zo spôsobov, ako zvýrazniť svoju krásu a viac osloviť publikum. Piercing do pier je tiež veľmi prispôsobiteľný a môžete mať svoje variácie v závislosti od štýlu a výberu šperkov.

Vyššie uvedený príspevok prináša najdôležitejšie body z obľúbených myšlienok na piercing do pery, pomocou ktorých môžete štylizovať svoje telo. Ak si však stále nie ste istí a pri výbere vám príde mätúce, bolo by skvelé začať s tradičným piercingom v strede spodnej pery..

Jedným z fascinujúcich aspektov piercingu na perách je to, že je unisex a bez zložitých zmien sedí na oboch pohlaviach. Na záver, pred piercingom na perách je vždy lepšie vybrať si šperky, ktoré budete nosiť, a vyhnúť sa akýmkoľvek problémom..

About the author