75 nápadov na piercing do špirály, ktoré vyzerajú skvele + bolesť, následná starostlivosť a veci, ktoré je potrebné vedieť

Čo je to piercing do špirály?

Helix piercing je umiestnenie cvokov na vyššie zakrivenej oblasti ucha, napríklad ak dostanete tri alebo štyri piercingy do tej istej oblasti, potom sa to nazýva dvakrát alebo trikrát piercing do špirály..

Ďalším fascinujúcim piercingom do špirály je predĺžený piercing do špirály, čo je oblasť, kde horná slučka ucha končí a spája vás s hlavou. Spojenie v tvare stredného kútika je vnútorná špirála alebo protišpirála.

Piercing do horného ucha je úplne iný a oveľa podmanivejší zážitok, ako mať piercing v dolnom uchu. Dôvodom je, že má silnejšiu, inými slovami posilňujúcu atmosféru, tiež podľa prieskumu ľudia s piercingom v horných ušiach (helix piercing) vyzerajú a znejú istejšie ako ľudia s piercingom v dolnom uchu.

Navyše, ak sa všeobecne zdráhate dostať sa k piercingu a ste zmätení, či si dať prepichnúť nos, brucho alebo peru, podržte túto myšlienku práve tam. Namiesto toho sa rozhodnite pre piercing do špirály.

S dizajnom sa nemusíte starať, pretože máme zoznam nápadov, ktoré môžu poskytnúť prehľad o najtrendovejších a dosiahnuteľných piercingoch do špirály.

Nápady na piercing do špirály

Očarujúci piercing so zlatou špirálou

Hovorí sa, že zlato zvýrazňuje krásu a ide o všetko zlato pomocou piercingu do špirály, pričom obsahuje špicaté cvoky, trojuholníkové zlaté náušnice a zlaté prstene na piercing na vyššie zakrivenej oblasti ucha. Tento vzhľad by vyzeral ako majestátny. Okrem toho pôsobíte zámožne, čo je jeden z faktorov, ktoré si chce každý podmaniť alebo vlastniť.

Zlaté cvoky môžete spárovať s mnohými vecami. Prvou možnosťou môže byť jednoduchý zlatý čap spárovaný s jediným prsteňom vedľa neho. Za druhé, môžete sa rozhodnúť pre zlatý prsteň so zlatou hviezdou ako strapcom. Navyše zlatá náušnica spárovaná s diamantom alebo akýmkoľvek kameňom, s ktorým sa cítite hlboko spojený, pretože piercing do špirály má pre mnoho ľudí sentimentálnu hodnotu ako ostatné.

Kvety po celom svete

Niektorí ľudia sú závislí na kvetinových veciach, a ak ste jedným z nich, potom, keď sa vám kvetinové náušnice prepichnú po celej hornej chrupavke ucha, bude sa vám páčiť.

Existuje niekoľko spôsobov, ako prepichnúť špirálové náušnice. Prvá vec je rozhodnúť sa o type náušnice.

Či už by ste to chceli ako jeden kvetinový cvok, príliš strieborný, zlatý, čierny alebo v akejkoľvek inej farbe.

Alternatívne by ste chceli kvetinový prsteň, ktorý má vpredu pripevnené takmer tri kvety, a ktorý je príliš jednoduchý alebo ozdobený šperkami alebo farebnými atď..

Tiež, ak máte chuť prehnať to s kvetinovým vzhľadom uší, rozhodnite sa pre zväčšené cvočky, tmavé a lesklé, aby si ani jedno oko nenechalo ujsť.

Okrúhle zdobené klenotom

Podľa nepopulárneho názoru platí, že čím menej, tým lepšie!

Určite sa pýtate, čo to znamená?

Dovoľte nám, aby sme vás informovali o atmosfére, ktorú by vysoko zdobený špirálový piercing priniesol, čo nie je príjemné ani pre oko, ani pre jeho nositeľa. To je dôvod, prečo odporúčame, ak hľadáte jemný dizajn piercingu do špirály, potom je lepšie zvoliť si pre spodnú chrupavku ucha jeden cvok v tvare písmena U.

Tento druh špirálového piercingu by vyzeral elegantne a oveľa štýlovejšie v porovnaní s piercingom do viacerých cvokov. Navyše by bol veľmi flexibilný s meniacimi sa trendmi a tradíciami, pretože žiadny iný trend nemôže nahradiť jediný cvok pokrývajúci celú hornú oblasť ucha, je to už samo o sebe štýlové vyhlásenie.

Príklady jedného oválneho čapu na piercing do špirály

  • Strieborná vetvička
  • Zdobená mierne zakrivená koruna
  • Hviezdy na zakrivenej šnúrke
  • Čierne a biele korálky piercing na hornej chrupavke
  • Biele perly zdobené vedľa seba

špirálovité

Jediný ornament

S jediným piercingom do špirály ornamentu sú dve možnosti. Po prvé, môžete si nechať prepichnúť veľký ornament, aby ste získali bezprostrednú pozornosť a komplimenty. Podmienkou je obliecť si atraktívny ornament a farba a prevedenie sa hodí k vašej osobnosti..

Druhá možnosť z jedného piercingu do špirály ornamentu je opačná ako prvá. V tomto prípade by mala byť veľkosť malá, najmenšia, aby ste vedeli, že máte piercing do špirály a nepriťahovali naň žiadnu pozornosť..

Väčšina ľudí, ktorí veria, že nepotrebuje, aby im niekto videl piercing, sa väčšinou rozhodnú pre druhú možnosť, majú tiež tendenciu vyberať si ozdoby vo farbe pokožky, takže piercing splýva s pokožkou a nerobí nositeľovi problém.

Navyše jeden piercing do ozdoby vyzerá celkom elegantne a precízne, čo je zvyčajne to, čo takmer každý hľadá, pretože jednoduché púta pozornosť..

Zabaľte to ako had

Väčšina ľudí si prepichne ucho, keď sa chystajú na veľkú zmenu, dnu aj von.

Dostať hada omotaného okolo hornej chrupavky ucha do dvoch prstencov je symbolom transformácie, znovuzrodenia a uzdravenia, rovnako ako hadia vlastnosť zmeny, zhodí svoju kožu a zacelí si ranu novšou pokožkou..

Tento dizajn piercingu do špirály motivoval mnoho jednotlivcov v mladom a strednom veku, aby sa nevzdávali a neprestali, radšej sa pozreli na zmenu a našli v sebe novú osobu, ktorú v posledných rokoch skrývali..

Hadí zábal vyzerá majestátne hlavne v lesklých a tmavých farbách. Napríklad tmavošedá s čiernymi čiarami, taktiež zlatá dodá nositeľovi kráľovskú atmosféru a pozitívnu energiu na zvládnutie života.

Široký prsteň

Odvážne a hrubé náušnice sú večnou vecou.

Tento typ piercingu do špirály je obľúbený hlavne u mladších vekových skupín, ktoré sa pohybujú od 22 do 27. Navyše, najlepšie na tom je, že je vhodný pre mužov aj ženy, s nulovými obmedzeniami farby a hranicami párovania.

Väčšina ľudí to preferuje na vyššie zakrivenej oblasti ucha, ale vyzerá to pekne aj na čiastočne spodnej chrupavke. Hustý prsteň so špirálou je navyše opakom elegantného alebo elegantného piercingu. Namiesto toho sa viac prikláňa k silným, silným a odhodlaným. Stručne povedané, vysiela posilňujúce vibrácie ostatným.

Široké alebo hrubé náušnice môžete nosiť v rôznych farbách a prevedeniach. Niektoré môžu byť matné čierne; ostatné môžu byť čajkovo zlaté s hladkým povrchom. Nedávny trend navyše ukázal, že ľudia majú na sebe hrubé biele prstene, pretože sa vďaka nim cítia čistí a bez stresu.

Hviezdna noc

Hviezdy sú symbolom boja, nádeje, sna a mnohých ďalších faktorov, ktoré vnútornú energiu privádzajú k šialenstvu, aby dosiahli stále viac.

Hovorí sa, že hviezda sa rodí iba v tme. Jeden z mnohých dôvodov, prečo ľudia začali dostávať cvočky ako piercing do špirály, chceli, aby ostatní vedeli, že prežívajú zlé časy a zápasia takmer so všetkými ostatnými vecami, ale hviezdy si stále nájdu cestu späť na miesto, ktoré si zaslúžia a žiariť jasnejšie ako predtým, aj keď stále prežívate temné časy.

Jedná sa o jeden z piercingov do špirály, ktorý sa zvyčajne mení na piercing do dvojitej a trojitej skrutkovice, teda do akej miery hviezdne cvoky na hornej chrupavke upútajú zrak nositeľa a diváka.

Je nesporné, že hviezdne cvoky by najlepšie vyzerali v striebre a diamantoch, ale ak chcete vyniknúť, ak sa skupina cíti ako skutočná hviezda, je dôležité hrať sa s vašou predstavivosťou.

Niektoré inovatívne nápady pre farby hviezdnych klincov môžu byť rubínovo červená, kráľovská modrá, trblietavá ružová alebo dokonca zelená vo fľaši a oveľa viac. Rozhodnutie pre svetlú farbu s lesklou textúrou by však odôvodnilo vaše piercingové rozhodnutie.

špirálovité

Nebojácny piercing do trojzubcovej špirály

Niektorí z nás veľmi riskujú a túžia po dobrodružstvách, ktoré by dokázal len málokto, a veria či neveria, trojdielny piercing do špirály je najbolestivejšie sledovať a znášať.

Trojzubec prepichujúci hornú chrupavku ucha začína v dolnej časti ucha a končí v oblasti horného ucha, ako keby bol trojzubec palicou medzi ušnou slučkou.

Je to dlhý proces, ale následné pohľady sú hrozivé a veľmi odvážne. Väčšina piercerov to bohužiaľ neodporúča ako piercing do špirály; veria, že je ťažšie sa o ne starať, pretože je ťažké vyčistiť rany a kožu pod trojzubcom.

S trojzubcom nie je spojených veľa vzorov, ale matné striebro a lesklá zlatá ľudia zvyčajne uprednostňujú.

Okrem toho je riziko nehody vyššie, takže skôr, ako sa vrhnete do dizajnu, pretože máte pocit, že sa nebojíte, nezabudnite urobiť všetky bezpečnostné opatrenia a v prípade, že sa stane niečo zvláštne, predbežne vyhľadajte všetky hacky..

V opačnom prípade je trojzubý piercing do špirály symbolom odvážnych, levov a odvážnych.

Piercing do špirálovej špirály

Ak chcete ísť cez palubu so špirálovým piercingom a vyzerať extra, potom by špirálové piercing do špirály mohlo urobiť celú prácu za vás.

Špirálový piercing do špirály je piercing pozostávajúci z takmer štyroch alebo viacerých krúžkov, ktoré pokrývajú celú hornú chrupavku ucha. Doposiaľ najlepšou kombináciou špirál boli tri diamantové prstene prepichnuté jeden za druhým a pôsobili lákavo pre každú osobu, ktorá to skúsila a neskúsila. Ak ste sa teda rozhodli pre piercing do špirálovej špirály, rozhodnite sa pre očarujúci vzhľad diamantového prsteňa, nebudete ľutovať.

Okrem dizajnu trojitých diamantových prsteňov existujú aj ďalšie nápady na piercing do špirálovej špirály, ktoré sú uvedené nižšie.

  • Lesklé strieborné prstene spolu prepichnuté
  • Zlaté prstene alebo matne zlaté prstene
  • Bronzové prstene
  • Prstene zdobené šperkami

Korunný piercing

Kráľ alebo kráľovná bez koruny je rovnako obyčajný ako ty a ja. Ak ste niekto, kto si v skutočnom živote myslí, že ste kráľovná alebo kráľ, máte presný prístup a vlastnosti, kde je vaša koruna?

Žartujeme, prepichnutie koruny z vás v skutočnosti neurobí kráľa ani kráľovnú, ale budete mať aspoň dôkaz, že máte korunu.

Mnoho jednotlivcov spojí svoje malé lesklé cvočky s ozdobeným korunkovým čapom, ktorý vyzerá nápadne cisársky a pri uchu je oporou, pretože povrchová plocha je obrovská, takže koruna uchopí toľko kože hornej časti chrupavky, koľko dokáže, čím sa znižuje pravdepodobnosť bolesť v dôsledku tlaku rovnomerne rozdelená.

Čierne korálky

Aj keď oranžovú nazvete novou čiernou, nebude. Čierna je farba, ktorú môžete nahradiť čímkoľvek, a preto nikdy nezmení farbu, aj keď je zmiešaná s biliónom farieb, zostáva tmavou čiernou alebo svetlejším odtieňom čiernej..

Rovnako ako jeho charakteristická vlastnosť, čierne korálky môžu byť novou rastúcou módou piercingu do špirály. Navyše, prečo to nemôže byť?

Je ľahký na koži a je veľmi ľahké získať piercing nad zakrivenou oblasťou ucha, a preto spôsobuje nulové rany. Navyše to na uchu vyzerá ohromujúco, a ak máte blond vlasy, bude prominentné pre ostatných všetkými správnymi možnými spôsobmi..

Existujú rôzne spôsoby vykonávania piercingu do špirály čiernych perličiek; môžete použiť buď spárovanie týchto čiernych cvočiek so striebornými ušnými retiazkami, alebo so smaragdovým kameňom umiestneným za každou čiernou korálkou. Tiež, ak chcete zahrnúť iba čierne korálky, pokúste sa prepichnúť najmenej tri na hornú chrupavku ucha, aby textúra vyzerala jemne a úžasne pre každý krížny pohľad..

Prečo sme sa zamerali iba na „čierny“ ako odtieň korálky?

Dôvodom je, že symbolizuje moc, silu, autoritu a vážnosť. To všetko sú veľmi dôležité faktory a vyžadujú si maximálnu pozornosť.špirálovité

Najhlučnejší piercing do špirály

Láska je vo vzduchu?

Nachádzate sa v životnej fáze, kedy neustále myslíte na ten zvláštny, hovorí sa, že to, čo cítite, sa vám deje na tvári a bez akýchkoľvek pochybností, že ak niečo také rúbate, môžete milovať získanie srdcových klincov po celej hornej chrupavke vášho ucha.

Najmä tie zlaté, vyzerajú zo všetkých najelegantnejšie. Okrem toho sú na nich farebné kamene, väčšinou rubínové a zafírové.

Buď si môžete nechať prepichnúť veľký klinček v tvare srdca alebo tri až štyri miniatúrne srdcia prepichnúť ako trojitý piercing do špirály.

Pamätajte však na to, že čím viac klincov, tým väčšia je pravdepodobnosť, že sa pomliaždia.

Miniatúrne mušle

Ste jedným z tých, ktorí radi chodia na pláže a zbierajú veľa mušlí?

Cítite zvláštne spojenie s týmito mušľami, povedzme vám, že je to symbolický význam, ktorým je vzkriesenie, šťastie, znovuzrodenie alebo dokonca transformácia.

Mini cvočky z mušlí sú k dispozícii v každej ďalšej zásuvke s príslušenstvom. Navyše má hlboké, zmysluplné posolstvo, alebo si ho, ako každý iný, môžete nechať prepichnúť na hornej chrupavke ucha na znak šťastia. Prinajmenšom by ti to dávalo nádej v dobro, aj keď to nemá nič spoločné so škrupinou, si to ty, ale to, o čom si neustále myslíme, je v ľudskej prirodzenosti, v tom sa točí náš život..

Miniatúrny piercing do mušle je veľmi populárny v južnej Ázii. Navyše veľa ľudí v týchto oblastiach prebodáva škrupiny, aby získali plážovú atmosféru, nech už idú kamkoľvek.

Existuje množstvo farebných možností, ako napríklad viacfarebná škrupina, modrá škrupina, biele škrupiny a dokonca aj čierna škrupina vyzerá zaujímavo..

Okrem toho, ak je pre niektorých jednotlivcov úplná plážová atmosféra, potom sa odporúča nechať si dvakrát alebo trikrát prepichnúť špirálu prepichnutou medúzou s rôznymi škrupinami okolo nej. Tento dizajn bude vyzerať funky a určite prinesie šťastnú atmosféru.

špirálovité

Spodná čiara

Piercing do špirály nie je jednoduchý postup, ale výsledky sú veľmi úchvatné, vďaka čomu sa cítite dobre. Niečo, čo osvecuje vaše vnútro a motivuje vás, aby ste sa mali dobre a vážili si seba, pre takú prax stojí trocha bolesti vydržať.

Predtým, ako sa pustíte do postupu, však umiestnite kurzor myši na všetky návrhy online a na to, čo piercer ponúka. Navyše zostaňte pokojní a vyrovnaní, pretože chvenie a šialenstvo môže spôsobiť nežiaduce rany a hojenie trvá takmer dva alebo viac týždňov.

Nakoniec si pripravte lekárničku, pripravte si krémy a mlieka, ktoré by ste museli na piercingovú ranu vopred naniesť, aby ste sa potom nemuseli trápiť..

Hlavne si užite chvíľu.

Šťastný piercing!

About the author