Rook Piercing: Tipy na bolesť, cenu a následnú starostlivosť (s 55 príkladmi)

Napriek tomu, že si ľudia v priebehu rokov získali obľubu, existuje veľa toho, čo ľudia o piercingu a následnej starostlivosti nevedia. Existujú rôzne veci, ktoré váš piercer chce, aby ste vedeli, než sa rozhodnete vybaviť štýlové módne vyhlásenie.

Dať si piercing je pre väčšinu ľudí dôležitým rozhodnutím, keď sú vonku s priateľmi. Ale pre ostatných to môže byť celkom premyslené rozhodnutie. Piercingy, obzvlášť nekonvenčný čas, sa často považujú za predĺženie osobnosti.

Ľudia, najmä tínedžeri, sa môžu nechať fascinovať svojim „podpisovým“ piercingom svojich obľúbených celebrít a nakoniec sa to pokúsiť urobiť sami. To sa určite končí katastrofou. Správna vec, ktorú treba urobiť pred piercingom, je výskum. Urobte si prieskum o type piercingu, ktorý chcete získať a ako sa bude rýchlejšie hojiť atď., Než sa odhodláte ho získať.  

Rook Piercing

Vírivý piercing sa nachádza v blízkosti vnútorného hrebeňa ušnej chrupavky v strede, ktorý je rovnobežný s vonkajším okrajom ucha. Veža je dva priestory nad vašim tragusom s daithom medzi nimi. Vežové piercingy závisia od anatómie vášho ucha. Niektorí ľudia majú veľmi tenký hrebeň chrupavky, ktorý je určite málo ťažké prepichnúť, zatiaľ čo väčšie hrebene sa dajú ľahšie prepichnúť. Väčšie hrebene zvyčajne vyžadujú viac rezu do dužiny ako úzke hrebene.

Věžový piercing je tiež považovaný za liečbu migrény a bolestí hlavy. Rook piercing je často vnímaný ako spôsob prevencie medzi záchvatmi migrény a silnými bolesťami hlavy. Existuje len málo pacientov, ktorí vstúpia na kliniku s bolesťou. Považuje sa to za alternatívnu medicínu. Aj keď moderná veda nemusí mať liek na migrénu, piercing do veže sa považuje za účinnú liečbu. Akupunkturista zvyčajne vykoná tento typ vežového piercingu a predtým, ako ho dostanete, mali by ste absolvovať lekársku prehliadku..

Bude to bolieť a ako veľmi?

Je prirodzené predpokladať, že piercing, nech už je akýkoľvek, bude bolieť. Väčšina ľudí má výhrady k získaniu piercingu do veže, pretože veria, že to bude bolieť viac ako ostatné oblasti.

Vŕtanie veží ukazuje, ako ďaleko sa priemysel úprav karosérie dostal. Piercing do veže sa vykonáva vo vertikálnom formáte. Vďaka tomu môžu byť vystavené obe strany činky. Akonáhle sa tento piercing úplne zahojí, môžete experimentovať s rôznymi šperkami na tento piercing.

Vežové piercingy nie sú výnimkou z „bolesti“, ktorú ponúka väčšina tradičných piercingov. Iste, nie sú také ľahké na bolesť, ako je prepichnutie laloku bolesťou spôsobenou havranskými piercingmi oveľa menšia ako pri prepichnutí septa..

Je znesiteľná bolesť piercingu vo veži??

Väčšina ľudí, ktorí si nechali urobiť piercing v iných častiach chrupavkovej frekvencie, sa nachádzalo na piercingu dosť nízko na stupnici bolesti. Počiatočný vpich spôsobuje ostrý pocit, ktorý neskôr otupí až pulzuje v prepichnutej oblasti. Počiatočná bolesť môže byť oveľa väčšia ako bolesť pri prepichnutí laloku, ale nakoniec sa zmierni.

Čo môžete očakávať na klinike

Prvým krokom je vybrať si „štartovací šperk“, keď sa môžete informovať o piercing do veže od svojho sprievodcu. Potom sa dostanete do miestnosti, kde sa postup vykonáva. Obsluha najskôr vyčistí ihlu a miesto, ktoré má byť prepichnuté. Čoskoro budete hotoví, budete cítiť iba bodnutie. Potom, čo to urobíte, získajte od sprievodcu správnu príručku s pokynmi k následnej starostlivosti a odporúčanie.

Kedy prestane bolesť

Akonáhle zažijete ostrú bodavú bolesť, prejde do pulzujúceho pulzu za 25 až 30 minút. Tento pulzujúci pocit a tupá bolesť pretrvávajú najmenej niekoľko dní. Nie je sa čoho obávať, pretože táto „bolesť“ bude takmer nepozorovateľná. V tejto oblasti zažijete malú nehu, čo je normálne. Vyhnite sa spánku na boku s vežovým piercingom, pretože to môže spôsobiť vzplanutie bolesti.

Na trhu je niekoľko produktov následnej starostlivosti a ďalšie informácie o nich môžete nájsť https://www.safepiercing.org/aftercare.php. Váš piercer pravdepodobne odporučí prírodný sprej na starostlivosť o pierce vyrobený zo všetkých prírodných ingrediencií, ktoré fungujú alebo vášho typu pokožky. Použitie tohto produktu bezprostredne po piercingu určite urýchli proces hojenia. Tiež dosť znižuje bolestivosť.

Ďalšie faktory

Mnoho ďalších faktorov môže ovplyvniť to, ako sa po piercingu cítite. To zahŕňa zdravie vášho ucha a to, ako dobre odpočívate pred vykonaním tohto postupu. Ďalšie faktory, ako napríklad nástroj, pomocou ktorého sa tento piercing vykonáva, sú určite vašou vlastnou voľbou. To, či chcete piercing do zbrane alebo ihlu, závisí od vás.

Ihlový piercing je oveľa výhodnejší pre piercing do veže, pretože pravdepodobnosť poškodenia chrupavky je menšia. Okrem toho je dôležité aj miesto, kde túto službu získate. Ak je piercer skúsený, práca bude vykonaná bezbolestne a rýchlo. Ale ak urobíte nesprávny výber, existuje šanca, že sa váš piercing nakazí skôr, ako to budete vedieť.

Prispieva k tomu aj čistota nástrojov. Sterilné a čisté prostredie ochráni ranu pred infekciou. Následná starostlivosť je zameraná aj na to, aby prepichnutá časť bola čo najmenej sterilná.

Je nevyhnutné, aby ste do toho vstupovali s pozitívnym zmýšľaním; ak predvídate bolesť, určite ju budete viac cítiť.

Ako sa vysporiadať s bolesťou?

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete ovplyvniť, akú veľkú bolesť pociťujete a ako rýchlo sa z rany zotavíte. Začína sa to preventívnymi opatreniami, ktoré urobíte skôr, ako dostanete piercing do veže. Mali by ste byť pripravení na piercing alebo navštíviť kliniku s priateľom, aby ste zistili, čo budete podstupovať.

Kým dostanete tento piercing, môžete sa opýtať svojho špecialistu na piercing na relaxačné techniky. Môžete si so sebou vziať aj priateľa alebo člena rodiny, aby ste si mohli užiť procedúru.

To, ako dobre ste si postup preštudovali, určite určuje vašu reakciu na neho. Je samozrejmé, že ak ste si to preštudovali, pomôže vám to urobiť všetky správne kroky vedúce k tomuto postupu a po tomto.

S piercingom sa budete cítiť rovnako ako pri injekcii u lekárov. Niektorým ľuďom to môže spôsobiť závraty a ak medzi nich patríte aj vy, skúste sa pred stretnutím trochu najesť.

Naplánovanie schôdzky je ďalším zásadným krokom, pretože pred vstupom do piercingovej kabíny urobíte všetky preventívne opatrenia. Pri procedúre môže pomôcť aj pokojné dýchanie. Dýchacie techniky na uvoľnenie určite prídu vhod.

Uistite sa, že vo vašom systéme nie je žiadny liek. Vyhnite sa alkoholu alebo iným relaxačným liekom. Na väčšinu kliník nepúšťajú jednotlivcov, ktorí sú pod vplyvom drog.

Váš piercer pravdepodobne použije dobrý znecitlivujúci krém predtým, ako začne proces. Skúste si urobiť domácu úlohu na najlepšom znecitlivujúcom kréme na trhu s množstvom dobrých recenzií. Môžete si tiež vziať so sebou svoj znecitlivujúci krém a trochu naniesť pred zákrokom na zníženie bolesti.

Niekoľko ďalších ukazovateľov

Vyhnite sa piercingovým zbraniam

Ak vojdete do piercingovej kabíny a váš sprievodca má piercingovú pištoľ, vráťte sa. Toto je ten správny čas vrátiť sa, pretože nebudete schopní vyvodiť dôsledky. Pištole používajú na ocenenie mäsa čap, a to nie je také ostré ako ihla. Vytláča tkanivo namiesto toho, aby cez neho urobil čistý rez. Zbrane nie sú určené na piercing do veže.

Clingy kovové šperky

Kov sa vám neprilepí na kožu; ak cítite potrebu pohybovať sa po svojom šperku, je lepšie zaobstarať si väčší. Väčší šperk poskytne vašej pokožke dostatok priestoru na napučanie. Nie je to univerzálna podmienka, pretože vaše ucho môže opuchnúť inak ako ostatné. Nehýbte šperkami okolo piercingu, pretože by to mohlo ranu znova otvoriť a spôsobiť jej infekciu

Všetky podráždenia nie sú infekciami

Ak máte ucho opuchnuté a cítite potrebu poškriabať, ucho nie je infikované. Väčšina ľudí používa výraz infekcia tak voľne, že navštevujú svojho lekára úplne bez dôvodu. Infekcie prepichnutím veže sú v skutočnosti dosť zriedkavé a ak ste zákrok absolvovali z platného miesta, je len málo pravdepodobné, že by došlo k postihnutiu vášho ucha..

Cena

Nerobte kompromisy v kvalite, aby ste ušetrili niekoľko dolárov. Ceny sú také, aké sú. Správny postup vyžaduje, aby ste trochu strávili, a to by malo byť v poriadku, pokiaľ sa to nepokazí.

vežový piercing

Odporúčania

Ďalšie informácie nájdete na stránke https://www.wildtattooart.com/. Získanie piercingu zo správneho miesta a príprava naň vám to určite uľahčí. Ak to získavate na lekárske účely, najskôr sa poraďte so svojím lekárom, aby ste zistili, či trpíte migrénou.

About the author