15 elegantných strihov Pixie

Vybrať si účes je niekedy náročné, najmä ak človek nevie, ako ho získať najlepší účes pre seba. Existujú veci, ktoré je potrebné vziať do úvahy, ako napríklad štruktúra vlasov a tvar tváre, aby ste zistili, ktorý účes je najvhodnejší pre vašu osobnosť. V tomto článku predstavujeme niektoré zo štýlových pixie strihy aby ste to ocenili a pozreli sa na to.

Krásny strih Pixie

Toto úžasný strih pixie sa vyznačuje tými nádhernými prameňmi jemných vlasov. Po stranách a vzadu sú vrstvy, ktoré kompenzujú jemné pramene vlasov. Rovnako tak krátke ofiny vytvárajú fantastickú príťažlivosť, ktorá dopĺňa boky a chrbát. Na vrchu sú navyše malé hroty, ktoré vylepšujú vzhľad tohto účesu. Tento účes je rozhodne očarujúci a milý strih pixie.

Krásny strih Pixie

Zdroj

Očarujúci strih Pixie od Anne Hathaway

Tento úžasný pixie strih od Anne Hathaway je veľmi očarujúci a krásny na pohľad. Vyznačuje sa tými stredne hrubými prameňmi krátkych vlasov. Rovnako tak má tie úžasné ofiny, ktoré sú doplnené krátkymi stranami a chrbtom. Tento strih pixie je určite veľmi očarujúcim a lákavým doplnkom nášho zoznamu elegantných krátkych účesov.

Očarujúci strih Pixie od Anne Hathaway

Zdroj

Cool a úžasný strih Pixie

Tento strih pixie je skutočne úžasný a očarujúci na pohľad s tými veľmi krátkymi prameňmi jemných vlasov. Vzhľadom na jemné pramene vlasov je potrebné pridať vrstvy, aby sa zvýšila textúra a objem vlasov. Rovnako tak chladná bočná ofina dodáva tomuto atraktívnemu účesu pôvab a štýl. Tento cool a očarujúci strih pixie by som v budúcnosti určite chcela vyskúšať.

Cool a úžasný strih Pixie

Zdroj

Očarujúci chaotický strih Pixie

Tento fantastický strapatý strih je skutočne očarujúci pri pohľade na tie krátke pramene stredne hustých vlasov. Pramene vlasov sú usporiadané chaotickým spôsobom, aby sa zvýšila textúra a objem vlasov. Po stranách a vzadu sa vytvoria vrstvy, aby sa ešte zvýšil objem vlasov. Navyše jednou z definitívnych vlastností tohto účesu sú ofiny, ktoré sú zubato strihané, aby vytvorili jedinečný nevinný vzhľad..

Očarujúci chaotický strih Pixie

Zdroj

Cool a atraktívny strih Pixie

Tento krásny strih pixie je definovaný tými jemnými prameňmi gaštanovo červených vlasov, ktoré je celkom úžasné vidieť. Boky a chrbát sú skrátené a pridané krátke vrstvy, ktoré týmto vlasom dodajú väčší objem a textúru. Rovnako tak chladné zubaté ofiny dodávajú tomuto jednoduchému strihu pixie pôvab a štýl. Rozhodne by som rád vyskúšal tento roztomilý strih pixie, aby zmenil môj vzhľad.

Cool a atraktívny strih Pixie

Zdroj

Očarujúci a atraktívny strih Pixie

Tento strih pixie je skutočne krásny a očarujúci na pohľad. Má tie stredne hrubé pramene hnedých vlasov. Rovnako tak má tie chladné krátke strany a chrbát, ktoré sú doplnené o tie krásne krátke ofiny. Tieto krátke ofiny dodávajú tomuto účesu charakteristickú vlastnosť. Rozhodne by som rád športoval tento atraktívny strih pixie pre chladnú zmenu môjho vzhľadu.

Očarujúci a atraktívny strih Pixie

Zdroj

Krátke strapaté účesy

Tento strapatý strih pixie je skutočne nádherný a chladný na pohľad. Má tie krátke špicaté pramene vlasov, ktoré dodávajú tomuto účesu úžasnú príťažlivosť. Boky a chrbát sú rovnomerne strihané a chaoticky usporiadané, aby vytvorili väčšiu textúru a objem pre tieto vlasy. Rovnako tak ofina je skutočne krátka a ukazuje veľa čela. Špičatý top je navyše na pohľad skutočne roztomilý, čo vytvára pre tento strih pixie veľmi očarujúci a lákavý efekt.

Krátke strapaté účesy

Zdroj

Krásny strih Pixie s umeleckými strapcami

Tento úžasný pixie má všetky vlastnosti klasického krátkeho účesu. Má tie fantastické stredne hrubé pramene vlasov, ktoré sú usporiadané umelecky úžasným spôsobom. Ofina je skutočne lákavá a fascinujúca na pohľad, zatiaľ čo boky, chrbát a trochu rozcuchaný top sú skutočne nádherné a báječné na pohľad. V budúcnosti by som určite rád športoval tento veľmi príťažlivý účes.

Krásny strih Pixie s umeleckými strapcami

Zdroj

Módny strih Pixie

Pixie strihy sú skutočne módne pre ženy a väčšina žien dáva v lete prednosť pixelovým strihom. Rovnako ako tento úžasný obrázok krátkeho účesu, je nádherný a krásny celkový efekt strihu pixie zrejmý. Tento strih pixie má chladné pramene čerešňových vlasov, ktoré sú tak strihané. Rovnako tak má tie krásne krátke ofiny, ktoré dopĺňajú krátke strany a chrbát. Tento strih pixie je skutočne úžasným doplnkom nášho zoznamu krásnych pixie účesov.

Módny strih Pixie

Zdroj

Očarujúci chlapčenský strih Pixie

Niektoré strihy pixie možno zaradiť do kategórie chlapčenských, pretože sú také krátke. Napriek tomu je väčšina dnešných žien taká odvážna, že nosí tie predtým kategorizované chlapčenské účesy. Tento strih pixie napríklad vyzerá na prvý pohľad chlapčensky. Napriek tomu nič v dnešnej dobe nie je také chlapčenské alebo dievčenské. Tento strih pixie má rozcuchaný vrch a chladné krátke strany, ktoré dopĺňa úžasná ofina. Iste by ste chceli vyskúšať túto očarujúcu pixie, ktorá zmení váš vzhľad.

Očarujúci chlapčenský strih Pixie

Zdroj

Lesklý gaštanový hnedý strih Pixie

Tento krásny strih pixie sa vyznačuje tými krásnymi prameňmi gaštanovohnedých vlasov. Rovnako ho definujú tie očarujúce ofiny, ktoré sú doplnené krátkymi stranami a chrbtom. Tento strih pixie má svoju očarujúcu a atraktívnu príťažlivosť, na ktorú je skutočne skvelé pozrieť sa. Možno budete chcieť v budúcnosti vyskúšať tento skvelý strih pixie.

Lesklý gaštanový hnedý strih Pixie

Zdroj

Očarujúci Messy Bob Cut

Tento úžasný strih bobu je veľmi očarujúci a atraktívny na pohľad s týmito krásnymi vlnitými prameňmi vlasov. Chaotické usporiadanie topu je určite príjemnou vlastnosťou tohto účesu. Rovnako tak fantastické ofiny a chladný chrbát a boky ešte umocňujú príťažlivosť tohto strihu bobov. Tento účes je určite fantastickým doplnkom nášho zoznamu elegantných strihov pixie.

Očarujúci Messy Bob Cut

Zdroj

Očarujúci svetlohnedý strih Pixie

Tento očarujúci svetlohnedý strih pixie má krásne pramene stredne hustých vlasov, ktoré je celkom pekné vidieť. Rovnako tak krátke boky a chrbát dopĺňajú tie očarujúce krátke ofiny. V skutočnosti sú to krátke rany, ktoré sú charakteristickými črtami tohto krásneho strihu pixie.

Očarujúci svetlohnedý strih Pixie

Zdroj

Veľmi očarujúci strih Pixie

Tento strih pixie vyzerá očarujúco a atraktívne s tými chladnými hustými prameňmi vlasov usporiadanými v úžasných vrstvách. Vrstvy po stranách, hore a vzadu dodávajú tomuto účesu objem a textúru. Rovnako tak, ofina je naozaj krásna a je určite určujúcim faktorom tohto strihu pixie.

Veľmi očarujúci strih Pixie

Zdroj

Cool a atraktívny strih Pixie

Tento úžasný strih pixie je veľmi pôvabný a príťažlivý na pohľad na stredne hrubé pramene čiernych vlasov. Boky a chrbát sú skrátené, zatiaľ čo ofina je zubato strihaná, aby vytvorila lákavú auru, ktorú je skutočne ťažké ignorovať. Tento pixie strih, ktorý je lákavý a fascinujúci, je skutočne skvelým doplnkom nášho zoznamu elegantné pixie strihy.

Cool Pixie Cut

About the author