15 krátkych strihov Pixie pre jemné vlasy

Musíte byť vďační za to, že máte jemné vlasy, pretože tento druh vlasov pristane mnohým účesom vrátane krátkych strihov pixie. Tieto strihy vám poskytnú hranatý a báječný vzhľad. Ak potrebujete inšpiráciu pri výbere účesu, ktorý chcete použiť na svoje jemné vlasy, sme tu, aby sme vám pomohli! Toto sú 15 krátkych strihov pixie Môžete si vybrať pre svoje jemné vlasy. Ak chcete pôsobiť nervózne a zábavne, môžete si ako strih zvoliť pixie s rozjasňovaním, krátke trhané pixie, strapaté pixie, jaseňové blond pixie alebo slnečné blonďavé sekané pixie. Pixie s root fade je jedným z trendových účesov. Krásna farba vlasov s tmavými korienkami blednúcimi do svetla vám bude robiť deň. Môžete si tiež vybrať slnečno -bielu sekanú pixie, aby ste získali mladší vzhľad. Ak chcete nejaké jednoduché strihy, krátke trhané a popolavé blond pixie vám to dajú. Aby to bolo šik, môžete si ostrihať vlasy na strapatý pixie. Tento štýl je taký ľahký a má dobrý objem. Tí, ktorí chcú byť odvážni a nápadní, si môžu vybrať krátke pixie podrezanie, popolavé blond podrezané pixie, rozsiahle pixie s podrezaním a vrstvené pixie s podrezaním zátylku. Tieto štýly môžete získať oholením dvoch strán vlasov a pridaním väčšieho objemu na vrchu. Aby to bolo dokonalé, môžete si ako farbu vlasov zvoliť popolavú blond. Ak chcete zakryť bočnú stranu tváre, môžete si pre svoj účes vybrať zametajúci pixie alebo vrstvený pixie.

Chcete niečo, čo by splnilo vašu rockerskú stránku? Asymetrické pixelové pixie, podrezané funky pixie a pixelové rockerové textúry sú vaše najlepšie možnosti. Asymetrický rockový pixie vám dáva iný pocit. Pridaním väčšieho objemu na vrch vlasov a zakrytím na boku tváre bude tento účes pre vás taký svetlý. Vytvorenie veľkých kučeravých vĺn na vrchu vlasov má tiež iný vplyv na váš účes. Okrem toho si môžete farbiť vlasy veselými farbami, ako je červená, bordová, zázvorová a mnoho ďalších, aby ste doplnili svoje zábavné účesy.. Tieto účesy rozhoupete! Ak však chcete mať dramatický vzhľad, môžete si ako účes zvoliť dramatický strieborný pixie. Na výrobu tohto účesu môžete použiť gél, aby vaše vlasy držali na svojom mieste. Môžete tiež použiť ostré farby ako striebro, aby boli dramatickejšie. Tento druh účesu môžete použiť na niektoré zábavné akcie, ako napríklad narodeninovú oslavu alebo koncerty. Pozrite sa na naše nápady nižšie.

1-Krátke strihy Pixie pre jemné vlasy

Krátke strihy Pixie pre jemné vlasy, Krátke kolo Pixie Williams

2-Sassy Hairtyle

Sassy Hairtyle, Pixie Undercut Short Sassy

3-vrstvový strih

Vrstvený strih, krátka tenká parochňa Pixie

4-Funky Hairtyle

Funky Hairtyle, krátke ženy Pixie Diana

5-blond strih Pixie

Blonde Pixie Cut, Pixie Fine Bob Blonde

Vlasy 6-Pixie Bob

Pixie Bob Hair, Bob Blonde Fine Bobs

7- Denný účes

Pixie krátke tenké kolo

8- Roztomilý vzhľad

Krátke tenké pixie v poriadku

9- Krásne vlasy

Krátka jemná parochňa pre ženy

10- Úžasný účes Pixie

Krátke pixie blondínky

11- Cool a pekný vzhľad

Krátka pixie Michelle Williams

12- Denné vlasy Pixie

Krátky jemný tenký súlož

13- Sivé vlasy

Pixie Nape Fine Bob

14- Roztomilý šedý Bob účes

Pixie Bob Fine Undercut

15- Letný štýl

Krátka Sienna Pixie Miller

Tu je 15 krátkych strihov pixie, ktoré si môžete vybrať, aby boli vaše jemné vlasy dokonalé. Ak ste pri zemi, jednoduché strihy pixie budú dobrou voľbou. Bude však zábavnejšie, ak opustíte svoju komfortnú zónu výberom odvážnych účesov, akými sú napríklad naše pixie s podrezaním, rockový pixie a zvýraznený pixie. Kombinácia jedného z týchto účesov, dokonalého make -upu a zodpovedajúceho oblečenia z vás urobí báječnú. Teraz si vyberte jeden z vyššie uvedených nápadov!

About the author