2013 Pixie strihy vlasov

Existuje toľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť výber strihu pixie, že si okamžite vyberiete jeden z nich krátke účesy a zavolajte svojim stylistom. Prvý dôvod, ktorý by mal presvedčiť, že tieto Účesy Pixie 2013 Zomrieť, je fakt, že môžete mať krátke vlasy a zároveň si užívať dlhšie ofiny alebo dlhšie vlasy na vlasoch. Skutočnosť, že vám dáva veľa možností, pokiaľ ide o ich úpravu. Ďalším dôvodom, prečo by ste sa mali nad účesom pixie zamyslieť, je fakt, že môžete mať súčasne dlhšie aj kratšie vlasy, vďaka čomu budete pôsobiť originálne a zaujímavo. Tiež, namiesto toho, aby ste museli mať vždy vlasy upravené do chvosta alebo tráviť hodiny stylingom vlasov, teraz môžete mať požadovaný vzhľad už za niekoľko minút. To znamená, že by ste si ich mali prezrieť pixie účesy a vyberte si ten, ktorý vám vyhovuje!

Krátky strih Pixie s dlhými treskami

Toto je typ strihu, vďaka ktorému budete rozhodne pôsobiť tajomne a sexi. Všetko, čo potrebujete, je ostrihať vlasy po stranách a vzadu a nechať ich dlhšie. Takto všetko, čo potrebujete, upravíte a je to!

Krátky strih Pixie s dlhými treskami

Krátky strih Pixie s dlhšou čiapkou

Vzhľadom na to, že dievča na obrázku si skrátilo vlasy na spodnej časti krku a na ušiach, pri farbení čiapky svetlejšou farbou je efekt viac než úžasný!

Krátky strih Pixie s dlhšou čiapkou

Stredný strih Pixie

Pri hľadaní typu pixie účes Vďaka tomu budeš vždy vyzerať rozkošne, potom je to pre teba ten pravý. Je stredne dlhý a umožňuje vám vyjsť z domu bez toho, aby ste ho museli skutočne štylizovať.

Stredný strih Pixie

Účes Rihanny Pixie

Toto je typ strihu pixie, ktorý vám umožní nosiť ofinu na jednej strane alebo dokonca na celom čele a svoje tipy nasmerovať na akúkoľvek stranu. Nový vzhľad môžete získať jediným ťahom cez vlasy!

Účes Rihanny Pixie

Stredne chlapčenský strih Pixie

Ak nechcete mať dievčenský vzhľad, môžete sa rozhodnúť pre tento stredne dlhý chlapčenský pixie účes, ktorý vám umožní upraviť ho na strapatý, ako by ste chceli, a pomôže vám cítiť sa každý deň istejšie.!

Stredne chlapčenský strih Pixie

Krátky strih Pixie s dlhšími treskami

Ak sa nechcete zbaviť ofiny a ťažiť z vlasov, ktoré budú mať vždy veľký objem, tak je to určite najlepší strih pre vás. Upravte si vlasy oveľa jednoduchšie s týmto krátkym účesom pixie.

Krátky strih Pixie s dlhšími treskami

Veľmi krátky strih Pixie

Zvlášť ak máte vo vlasoch túto svetlú farbu, veľmi krátky strih pixie je niečo, čo vás bude odlišovať od ostatných. To už nie je príliš roztomilé ani normálne, ale skôr originálne a krásne.

Veľmi krátky strih Pixie

Rebelský strih Pixie

Ak chcete povedať, že vaše vlasy nie sú príliš krátke a stále môžete používať typ vzhľadu, ktorý priťahuje oči každého, mali by ste sa rozhodnúť pre tento rebelský pixie účes.

Rebelský strih Pixie

Krátke vzadu/dlhšie v prednom strihu Pixie

Je to typ strihu, ktorý vám dá šancu mať veľký objem na vrchu aj vpredu, vďaka čomu sa budete cítiť krajšie a sebavedomejšie. Tento kratší vzadu a dlhší predný účes vyzerá úžasne!

Krátke vzadu/dlhšie v prednom strihu Pixie

Extrémne krátky strih Pixie

Ak chcete vyzerať ako Emma, ​​potom musíte zvážiť, či si necháte ostrihať vlasy týmto spôsobom. To znamená, že budete pôsobiť roztomilo, ale nie príliš roztomilo, tajomne a sexi zároveň, len s jednoduchým krátkym strihom pixie.

Extrémne krátky strih Pixie

Messy Pixie Haircut

Ak sa nepovažujete za typ človeka, ktorý s ofinou nevyzerá tak skvele, mali by ste zvážiť prechod na strapatejší strih pixie, ktorý vám umožní fantastickým spôsobom upraviť ofinu.!

Messy Pixie Haircut

Pixie strih nad uchom

Jedná sa o elegantný a taktiež roztomilý vzhľad pixie strihu, ktorý vám nebude nijako prekážať a ktorý vám umožní cítiť sa slobodne. Už nebudete musieť riešiť problémy s dostať sa za vlasy za ucho!

Pixie strih nad uchom

Asymetrický strih Pixie

Ak nechcete pravidelnú ofinu, môžete začať s asymetrickým tvarom, vďaka ktorému sa budete cítiť originálnejšie a zdôrazní krásne črty vašej tváre, ak je upravená tak, ako by mala byť..

Asymetrický strih Pixie

Účes Pixie s hrotmi

Ak vás baví odlišovať sa od ostatných, môžete si dať ostrihať vlasy ako tento pixie účes, ktorý vám umožní ostrohy. Rebelský vzhľad vyzerá skvele na zlých dievčatách, ktoré hľadajú originalitu.

Účes Pixie s hrotmi

Chaotický & Krátky strih Pixie

Ak chcete, aby ste si mohli vlasy upravovať bez prílišného rozruchu, mali by ste zvoliť tento kratší zostrih pixie, ktorý vám umožní zvoliť si ten upravenejší vzhľad bez toho, aby ste pôsobili strapato. V skutočnosti budete vyzerať elegantne!

Chaotický & amp; Krátky strih Pixie

Krátky & Rebelský strih Pixie

Vyzeráš ako Miley, zahŕňaš si tento krátky a tiež rebelský pixie účes, vďaka ktorému budeš vyzerať úžasne bez toho, aby si musel pohnúť prstom. Trochu stylingového produktu a môžete ísť!

Krátke & amp; Rebelský strih Pixie

Veľmi krátky & Roztomilý strih Pixie

Toto je určite typ vzhľadu, pre ktorý by sa mala rozhodnúť každá jedna krásna žena. Už žiadne problémy s dlhšími vlasmi, už žiaden stratený čas pri úprave vlasov. Stačí ho trochu vysušiť a je to!

Veľmi krátke & amp; Roztomilý strih Pixie

About the author