Krátke strihy Pixie pre ženy 2012 – 2013

Pixie účes patrí medzi najnovší účes toto zvolia dámy a dievčatá. Je to veľmi krátky strih, ale má rôzne štýly a farby. V rokoch 2012-2013 si tento účes vyskúšalo mnoho televíznych osobností a celebrít a vyzerajú v ňom úžasne. Je to nádherný účes, ktorý dáva ženám a dievčatám jedinečný a trendový vzhľad. Krátke pixie účesy pre ženy 2012 a 2013 sú:

Tresky vyzerať skvele na pixie účesu. Vďaka tomuto účesu budete vyzerať roztomilo a trendovo. Získate v ňom jedinečný vzhľad.

Krátke pixie účesy s ofinou

Bočný pohľad na pixie účes je tiež veľmi pôsobivý. Väčšina trendových účesov vyzerá skvele iba spredu, ale z bokov a zozadu je neporiadok. Ale účes pixie vyzerá skvele aj zo zadného pohľadu.

Bočný pohľad na účes pixie

Pixie účes vyzerá na mladých dievčatách rozkošne. Tento účes im dodá roztomilý trendový vzhľad a dodá im príťažlivý vzhľad.

Pixie účesy pre dievčatá

Pixie účes s blond farbou a bočnou ofinou vyzerá rozkošne. Poskytne vám celkom slušný a jedinečný vzhľad.

Účesy s blond pixie

Hnedú farbu vlasov môžete vyskúšať na svojom pixie účese. Budete vyzerať nádherne a úžasne, vďaka čomu budete mať jedinečný vzhľad.

Účes hnedej pixie

Tu je fotografia krátkeho účesu s pixie. Vyzerá to trendy a decentne.

Pixie účes pre dievčatá

Audrey Tautou, veľmi známa hollywoodska celebrita, vyzerá vo svojom novom účese úžasne.

Krátky zostrih Pixie od Audrey Tautou

Ženy a dievčatá s hustými vlasmi musia tento účes vyskúšať. Je to trendy a cool a dodá vám očarujúci vzhľad.

Krátky strih pixie pre husté vlasy

V roku 2013, bol považovaný za najlepší pixie účes, ktorý si môžete na vlasoch vyskúšať. Je to cool a trendové a čoskoro to bude v módnej sezóne 2013.

Najlepšie strihy pixie 2013

About the author