Krátke účesy Pixie pre ženy

Existuje niečo úžasné a atraktívne krátke pixie účesy pre ženy. Po prvé, umožňuje vyniknúť prirodzenej kráse žien. Rovnako je ľahko ovládateľný a nevyžaduje veľkú údržbu. V tomto článku uvádzame niektoré z krásny a zvodný pixie účesje na vás, aby ste sa na to pozreli a ocenili.

Očarujúci a lákavý strih Pixie

Toto krásny strih pixie je určite veľmi atraktívne a úžasné vidieť. Vyznačuje sa tými jemnými prameňmi tmavohnedých vlasov so svetlými odtieňmi svetlohnedej hnedej. Očarujúci a atraktívny, tento pixie strih má roztomilú ofinu a rozcuchaný vrch, ktorý je v kontraste k bokom a chrbtu strihaným ako britva. V lete by som určite rád športoval tento strih pixie.

Očarujúci a lákavý strih Pixie

Zdroj

Očarujúci a atraktívny svetlý blond Pixie strih

Toto očarujúce a atraktívne svetlo strih blond pixie je skutočne fantastické a krásne vidieť. Má tie jemné pramene svetlých blond vlasov, ktoré sú ušité v krásnom strihu pixie. Elegantný vrch beží na rozdiel od vlnitých strán a chrbta. Rovnako tak malé hroty v hornej časti chrbta dodávajú tomuto nádhernému strihu pixie trochu nuansy.

Očarujúci a atraktívny svetlý blond Pixie strih

Zdroj

Atraktívny strih Pixie so strapatým vrchom

Tento strih pixie má strapatý vrch a chladné strany, ktoré dodávajú tomuto účesu výraznú príťažlivosť. Najvýraznejšie vlastnosti tohto krátky účes sú chladné a očarujúce prerušované ofiny. Chladný a trochu vzrušujúci, tento účes je určite roztomilý a krásny na pohľad.

Atraktívny strih Pixie s rozcuchaným topom

Zdroj

Cool and Charming Pixie Cut Jennifer Lawrence

Tento cool a vzrušujúci strih pixie má tie krásne pramene špinavých blond vlasov. Boky a chrbát sú pekne usporiadané, zatiaľ čo ofina sa trochu prekrýva so stranami a vytvára mohutný kryt pred tvárou. Cool a vzrušujúce, tento strih pixie je skutočne roztomilý a atraktívny na pohľad.

Cool and Charming Pixie Cut Jennifer Lawrence

Zdroj

The Awesome Messy and Spiky Pixie Cut

Tento strih pixie je skutočne úžasný a vzrušujúci s fantastickým špičatým vrcholom, ktorý je usporiadaný chaotickým spôsobom. Boky a chrbát sú pekne strihané, pričom ofina sotva vidno. Najvýraznejšou črtou tohto účesu je rozcuchaný vrch, ktorý dodáva tomuto účesu jedinečný charakter. Tento strih pixie je chladný a nedotknutý a je skutočne roztomilý a úžasne krásny.

Úžasné Messy a Spiky Pixie Cut

Zdroj

Cool a krásny strih Black Pixie

Tento strih pixie má hrubé pramene čiernych vlasov. Na vrchu sú malé roztomilé hroty, zatiaľ čo boky a zadná časť sú pekne vykrojené. Napriek tomu je najvýraznejšou črtou tohto účesu zubatá ofina, ktorá znamená rozdiel v tomto strihu pixie. Cool a milý, tento strih pixie je skutočne roztomilý a príjemný na šport.

Cool a krásny čierny strih Pixie

Zdroj

Atraktívny a očarujúci strih Pixie

Tento krásny strih pixie má jemné pramene medených blond vlasov, ktoré sú skutočne očarujúce a atraktívne na pohľad. Rovnako tak má tie krásne ofiny, ktoré tomuto účesu očividne dodávajú úžasnú príťažlivosť. Po stranách, vzadu a na vrchu sa pridávajú vrstvy, aby sa zvýšila textúra a objem vlasov. Tento pôvabný a príťažlivý účes je určite skvelým doplnkom nášho rastúceho zoznamu krásnych strihov pixie.

Atraktívny a očarujúci strih Pixie

Zdroj

Chladný a očarujúci strih Pixie

Tento nádherný strih pixie je skutočne očarujúci a chladný na pohľad. Vyznačuje sa tými stredne hrubými prameňmi gaštanovohnedých vlasov. Rovnako tak sú boky a chrbát pekne upravené, pričom ofina, ktorá je charakteristickým znakom tohto účesu, pekne dopĺňa a dodáva tomuto fantastickému strihu pixie pôvab a príťažlivosť..

Chladný a očarujúci strih Pixie

Zdroj

Nice and Cool Pixie Cut od Maggie Gyllenhaal

Tento pekný a roztomilý strih pixie, ktorý nosí Maggie Gyllenhaal, je skutočne očarujúci a príjemný na pohľad. Neporiadkové usporiadanie hornej časti a bokov výrazne dopĺňa roztomilá ofina. Skvelý a pekný, tento strih pixie je príjemným doplnkom nášho zoznamu krásnych strihov pixie.

Pekný a chladný strih Pixie od Maggie Gyllenhaal

Zdroj

Chladný a očarujúci strih Pixie

Tento chladný a očarujúci strih pixie je definovaný tými krásnymi prameňmi čiernych vlasov, ktoré sú skutočne atraktívne na pohľad. Tento pixie účes má chladný vrch, ktorý je na vrchole trochu strapatý. Boky sú pekne strihané, zatiaľ čo zubaté ofiny dodávajú tomuto cool účesu mimoriadnu príťažlivosť. Chcela by som tento strih pixie vyskúšať v lete.

Očarujúci strih Pixie

Zdroj

Elegantný strih Pixie

Tento elegantný strih pixie je rozhodne veľmi očarujúci a chladný na pohľad. Má tie stredne hrubé pramene čiernych vlasov. Boky a chrbát sú pekne orezané. Napriek tomu sú to ofina, ktorá dodáva tomuto účesu jeho osobitú kvalitu. Ofina je do istej miery symetrická a je skrátená a odhaľuje pekné čelo. Cool a úžasné, tento strih pixie je určite veľmi pekný a roztomilý na pohľad.

Elegantný strih Pixie

Zdroj

Krásny a očarujúci strih Pixie

Tento strih pixie je skutočne veľmi očarujúci a atraktívny na pohľad. Vyznačuje sa krásnymi mäkkými ofinami a pekne upravenými bokmi a chrbtom. Chladná krásna ofina rozhodne dodá tomuto pixie účesu očarujúci a lákavý efekt. V blízkej budúcnosti by som určite rád športoval tento účes.

Krásny a očarujúci strih Pixie

Zdroj

Krásny a fascinujúci strih Pixie od Emmy Watson

Emma Watson má krásny spôsob športového účesu, či už je účes dlhý alebo strih pixie. V tomto prípade má Emma lákavý pixie účes, ktorý je skutočne veľmi podmanivý a očarujúci. Má tie krásne zubaté ofiny a úžasné boky, ktoré ofinu pekne dopĺňajú. Určite by som rád napodobnil a športoval tento veľmi očarujúci strih pixie.

Krásny a fascinujúci strih Pixie od Emmy Watson

Zdroj

Cool Shaggy Blonde Pixie Cut

Tento strih pixie má tie krásne pramene stredne hrubých blond vlasov. Vrchná časť je chaoticky usporiadaná tak, aby vytvárala jedinečný dojem, zatiaľ čo ofina pekne dopĺňa vrchnú časť. Rovnako tak boky sú chladné a pekné na pohľad. Toto je naozaj perfektný príklad nedotknutého nonšalantného strihu pixie.

Cool Shaggy Blonde Pixie Cut

Zdroj

Nice and Lovely Wavy Pixie Cut

Tento krásny strih pixie je skutočne úžasný a očarujúci na pohľad. Je definovaná tými chladnými prameňmi stredne hustých vlnitých vlasov. Vlny nie sú zrejmé, pretože vlasy sú skrátené. Napriek tomu výrazne zvyšuje textúru a objem vlasov. Cool a očarujúci, tento strih pixie je skutočne nádherný a krásny na pohľad.

Pekný a krásny zvlnený strih Pixie

Zdroj

About the author