Najlepšie Pixie Cuts za rok 2013

Účesy Pixie 2013 sú pre ženy, ktorých každodenný život je veľmi uponáhľaný. Život plynie veľmi rýchlo a niekedy nie je veľa času, ktorý by ste venovali sebe. Každá žena chce vyzerať krásne a chce aj trendový účes. Pixie účes je riešením pre tie ženy, ktoré chcú trendy a štýlové účesy. Účesy Pixie sú vďaka svojej krátkej dĺžke ľahko zvládnuteľné za niekoľko sekúnd. Tu je niekoľko strihov pixie, ktoré sa tento rok používajú:

Pixie účesy tiež vyzerajú úžasne a štýlovo s rôznymi štýlmi a farbami vlasov. Táto dáma vyzerá roztomilo a trendy s blond farba pixie účesu.

Pixie ostrihané blond vlasy

Zdroj

Tento účes je trendový strih pixie. Toto dievča nosí najmodernejší a najštýlovejší účes, ktorý na nej vyzerá báječne.

Trendy pixie účesy

Zdroj

Každá žena túži vyzerať atraktívne a báječne. V krátkych pixie účesoch pôsobia roztomilo a trendovo. Toto dievča tiež vyzerá roztomilo a trendovo v tomto krátkom a strapatom pixie účese.

Roztomilý pixie účes

Zdroj

Väčšina dievčat tiež sleduje rôzne štýly a má pixie účesy. Táto dievčina má tiež pixie účes s tmavým odtieňom vlasov, vďaka ktorému je štýlová a atraktívna.

Tmavé pixie vlasy

Zdroj

Mladé dievča tiež nosí strih pixie s dlhými vlasmi. Táto dáma má tiež dlhý pixie účes.

Dlhý strih pixie 2013

Zdroj

Tento pixie účes má najlepší účes Pixie v roku 2013. Tiež ho nosí s hnedým odtieňom vlasov, ktorý vyzerá trendovo a inak..

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-1

Zdroj

Krátky strih pixie bude pre ženy vyzerať nový a krásny. Táto dievčina má tiež jednoduchý krátky pixie účes, ktorý je trendový.

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-2

Zdroj

Toto je najlepší strih pixie medzi všetkými najnovšími účesmi pixie v roku 2013. V tomto krátkom účese s pixie vyzerá báječne.

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-3

Zdroj

Táto dáma má tiež krátky zostrih pixie s rozcuchaným účesom. Má tiež tmavší farebný tón vlasov, ktorý vyzerá atraktívne a trendovo. Tento strih je v roku 2013 veľmi obľúbený.

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-5

Zdroj

Krátke účesy pre rovné vlasy-5

Zdroj

Krátke účesy pre rovné vlasy-6

Zdroj

Krátke účesy pre rovné vlasy-7

Zdroj

Krátke účesy pre rovné vlasy-8

Zdroj

Krátke účesy pre rovné vlasy-9

Zdroj

Krátke účesy pre rovné vlasy-10

Zdroj

Krátke účesy pre rovné vlasy-12

Zdroj

Krátke účesy pre rovné vlasy-11

About the author