Najlepšie Pixie Cuts za rok 2013

V roku 2013 krátke strihy vlasov s množstvom jedinečných štýlov a tóny farby vlasov sú v trendoch. Najlepšie a trendy krátke účesy tohto roku sú asymetrické strihy, pixie účesy, napoly oholené, ofina atď. Toto sú najlepšie krátke účesy tohto roku. Ale jedným z najobľúbenejších a trendových účesov roku 2013 je účes pixie. Tento účes má ďalej mnoho štýlov a typov. Tu je niekoľko príkladov najlepších štýlov strihu pixie, ktoré sú tento rok veľmi populárne.

V roku 2013 boli účesy Pixie s mnohými rôznymi štýlmi sú v trendoch. Najlepšie vyzerá blond odtieň s účesom pixie. Poskytuje roztomilý pohľad na osobnosť dievčaťa.

Účes Pixie 2013

Dievča na obrázku nižšie vyzerá rozkošne v strihu pixie. Aby vyzerala jedinečne a trendovo, prefarbila si vlasy do dvoch odtieňov. Horná časť hlavy je zafarbená svetlým blond odtieňom a spodná časť je zafarbená do sivočierneho odtieňa vlasov. Táto kombinácia vyzerá úžasne a jedinečne.

Krátke pixie účesy pre dievčatá

Všetci vieme, že červená v vždy horúcej a sexy farbe, či už je to v oblečení, topánkach, taškách alebo vo vašom tóne farby vlasov. Červený odtieň vlasov s účesom pixie dodáva vašej osobnosti sexy a horúci trendový vzhľad.

Krátke červené pixie účesy

Pixie účes najlepšie vyzerá v chaotickom vzhľade alebo so svetlejším tónom blond farby.

Najlepšie krátke pixie účesy

Strih Pixie vyzerá najlepšie na hustých vlasoch. Táto trendová dáma mala hrubý účes a v strihu pixie vyzerá úžasne. Blonde odtieň dodáva jej účesu viac krásy a robí ich trendovými a štýlovými.

Roztomilé pixie účesy 2013

Všetci vieme, že celebrity si vždy veľmi dobre uvedomujú svoje štýly, vzhľad a najnovšie trendy. V roku 2013 mohla väčšina celebrít vykonávať strih pixie s blond odtieňom vlasov. Vďaka nim budú trendy, štýlové a sexy.

Účesy celebrít pixie 2013

Väčšina žien s pixie účesom vyzerá roztomilo a pekne. Svetlejší tón blondínky dodáva roztomilosti. Môžete tiež nosiť strih pixie s rovnými vlasmi. Niekedy aj jej strapatý vzhľad vyzerá pekne, ale väčšina žien má tento účes rovné vlasy.

Krátke pixie strihy pre ženy

Príliš krátka dĺžka strihu pixie tiež vyzerá trendovo a štýlovo.

Trendy pixie účesy

Farba blond vlasov je jedným z najlepších a najobľúbenejších tónov tohto roku. Jeho svetlejšie odtiene dodávajú roztomilý vzhľad osobnosti dievčaťa a tmavšie odtiene pôsobia úžasne a trendovo. Môžete tiež použiť mix odtieňov blond v krátkom účese. Vďaka tomu budete krajší a jedinečný.

Blond krátke účesy Pixie

Účes dievča vo fialovom pixie vyzerá príliš štýlovo a trendovo. Jej strih pixie je z predného pohľadu dlhší a zo zadnej strany krátky.

Fialový strih pixie

Chaotická forma strihu pixie je obľúbená medzi hollywoodskymi celebritami a medzi trendovými dievčatami. Blond odtieň vždy vyzerá roztomilo na chaotickom pixie účese.

Pixie strapaté účesy

Emma Watson je jednou z najobľúbenejších hollywoodskych celebrít. Teraz má účes pixie s tmavým tónom blond odtieňa, v ktorom vyzerá príliš štýlovo a trendovo.

Účes pixie Emmy Watson

Najlepšie Pixie Cuts za rok 2013

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-1

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-2

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-3

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-4

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-5

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-6

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-7

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-8

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-9

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-10

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-11

Najlepšie škrty Pixie za roky 2013-2012

About the author