Najlepšie účesy Pixie 2013

Pixie účes je jedným z trendových veľmi krátkych strihov. Tento strih nosí väčšina trendových mladých a módnych dám alebo dievčat s jedinečnými a trendovými úžasnými účesmi. Tu sú niektoré z najobľúbenejších lookov pixie strihov alebo účesov, ktoré veľmi trendovo a unikátne nosia moderné trendové dievčatá. Musíte sa pozerať na tieto trendové účesy, tieto vám môžu byť nápomocné pri nosení nového trendového a úžasného vzhľadu vlasov v roku 2013.

Krátky strih Pixie

Tu je najlepší príklad veľmi krátkeho strihu pixie, ktorý sa nesie v jednoduchom a úžasnom štýle. Chaotický hrubý vzhľad strihu pixie s dvoma tónmi farby vlasov vyzerá úžasne a štýlovo.

Krátky strih Pixie

Populárne účesy Pixie

Trendy a mladé dievčatá radi nosia jednoduchú krátku dĺžku a úžasný strih pixie. Dievča na obrázku nižšie vyzerá rozkošne, jednoducho a pekne v strihu pixie s veľmi krátkou dĺžkou a čistým čiernym odtieňom vlasov..

Populárne účesy Pixie

Messy Blonde Pixie Účesy

Účes pixie s veľmi krátkou dĺžkou vyzerá pekne a štýlovo, ak sa nesie strapatými a drsnými účesmi. Tento chaotický vzhľad strihu pixie vyzerá jedinečne, trendovo a štýlovo.

Messy Blonde Pixie Účesy

Fotografie strihu Pixie

Tu je ďalší úžasný a veľmi decentný štýl krátkeho strihu pixie, ktorý nosí trendové mladé dievča. Má tento úžasný krátky strih pixie s blond a čiernym odtieňom vlasov.

Fotografie strihu Pixie

Pixie farba na vlasy

Tmavé odtiene vlasov, ako napríklad tmavohnedá, čisto čierna, gaštanová, tmavomodrá, tmavšie odtiene svetlých odtieňov blond vlasov, vyzerajú trendovo a štýlovo s trendovým účesom pixie s krátkou dĺžkou. Táto dievčina má tmavohnedý odtieň vlasov s jednoduchým, decentným a trendovým pixie účesom. V tomto jednoduchom a slušnom účese s pixie vyzerá pekne a štýlovo.

Pixie farba na vlasy

Ľahký strih Pixie

Keďže strih pixie je krátky, je veľmi ľahké ho zvládnuť. Na tieto letá sú vhodné aj krátke účesy Pixie.

Ľahký strih Pixie

Ľahký a jednoduchý strih Pixie

Účesy Pixie Ďalší trendový vzhľad jednoduchého a jednoduchého strihu pixie nesie táto trendová dáma nižšie. Má moderný zostrih pixie s hrubým účesom a svetlejší tón blond vlasov. Farebný tón blond vlasov dodáva strihu pixie väčšiu krásu a štýl.

Ľahký a jednoduchý strih Pixie

Model Pixie Haircut

Veľmi moderný a príliš krátky strih pixie vyzerá príliš trendovo, elegantne a nádherne. Strihy Pixie s veľmi krátkou dĺžkou väčšinou nosia mladé a módne dievčatá. Tmavšie odtiene vlasov, ako napríklad tmavohnedá, pôsobia príliš trendovo a moderne s veľmi krátkym účesom pixie.

Model Pixie Haircut

Roztomilý strih Pixie

Roztomilý strih Pixie Krátky strih pixie strihu vyzerá roztomilý s narovnanými vlasmi. Dievčatá vyzerajú príliš pekne a roztomilo v skrátenom účese s narovnaným pixie účesom, ktorý sa nesie aj v čistom čiernom farebnom tóne a s mŕtvymi rovnými hodvábnymi vlasmi.

Roztomilý strih Pixie

Perfektný účes Pixie

Tu je perfektný a veľmi obľúbený, ukazuje sa príliš trendový a moderný vzhľad pixie účesu. Tento účes vyzerá úžasne zo svojej bočnej pózy. Tento strih pixie sa niesol v ostrom štýle účesu a tiež so svetlejším odtieňom blond účesu, ktorý dodáva účesu s krátkym pixie účesom a štýlom..

Perfektný účes Pixie

Účesy Pixie pre dievčatá

Ako vieme, tento rok sú medzi dievčatami v trende krátke účesy, takže dievčatá radi nosia trendové, ale jednoduché a ľahké krátke účesy. Pixie je jedným z veľmi trendových a veľmi obľúbených krátkych strihov, ktoré nosí väčšina trendových a moderných mladých dievčat s elegantnými a štýlovými účesmi..

Účesy Pixie pre dievčatá

Celebrity s účesom Pixie

Väčšina módnych a známych hollywoodskych celebrít tiež tento rok nosí trendový a moderný pixie účes, aby vyzerala módnejšie a krajšie. Mary Margaret je jednou z najznámejších hollywoodskych celebrít, ktorá nosí trendový a moderný pixie účes s jednoduchým a elegantným účesom..

Celebrity s účesom Pixie

Pixa účes Lena Dunham

Lena Dunham je známa hollywoodska celebrita a tiež pekná dáma. Tento rok, aby vyzerala štýlovo a moderne, vyskúšala moderný a trendový pixie účes s tmavočiernym odtieňom farby vlasov.

Pixa účes Lena Dunham

Bočný pohľad

Z bočného vzhľadu pixie účesu to vyzerá ostro a moderne. Účesy Pixie sa ľahko ovládajú a vyzerajú dobre s jednoduchými a jednoduchými účesmi.

Bočný pohľad

Vlasy Keiry Knightelyovej

Je tiež veľmi trendovou dámou a obľúbenou celebritou. V tomto roku vyskúšala moderný pixie účes s narovnanými vlasmi a tiež s blond a čiernym odtieňom vlasov.

Vlasy Keiry Knightelyovej

Bočný hrebeň Pixie

Bočný hrebeň Pixie vyzerá príliš roztomilý, pekný a elegantný. Tento účes môžu vyskúšať aj nevesty. Tento účes s pixie môže skúsiť so svojimi upravenými vlasmi.

Bočný hrebeň Pixie

About the author