Veľké Pixie Cuts 2013

Jeden z krásne a očarujúce účesy je to účes pixie, ktorý sa ľahko a chladne udržuje. Rovnako tak väčšina dnešných žien uprednostňuje pixie strih nad inými účesmi, pretože je ľahko ovládateľný a chladný. V tomto článku uvádzame niektoré z skvelé strihy pixie z roku 2013 aby ste to mohli posúdiť a vybrať si z toho.

Cool vlnitý strih Pixie

Tento blonďavý pixie je skutočne úžasný a atraktívny vďaka svojim jemným prameňom krátke blond vlasy usporiadané chaoticky. Účinok je určite nádherný a atraktívny. Krátke strany, chrbát a strapatý top vytvárajú chlapčenský, ale očarujúci vzhľad, ktorý je celkom úžasné vidieť. Super a vzrušujúce, toto krátky účes je vhodným doplnkom nášho zoznamu obľúbených strihov pixie.

Cool vlnitý strih Pixie

Lovely Pixie od Winony Ryder

Tento pixie strih od Winony Ryder, chladný a veľmi očarujúci, je skutočne úžasný a atraktívny. Vyznačuje sa tým, chladné strany a chrbát a tie krátke zubaté ofiny, ktoré vytvárajú úžasný vzhľad pre Winona. Rovnako o niečo dlhší chrbát vytvára krásny kontrast s krátkymi stranami. Chcela by som mať tento fantastický pixie strih pre krásnu zmenu môjho vzhľadu.

Krásna pixie od Winony Ryder

Krásny a očarujúci strih Pixie

Tento krásny strih pixie je očarujúci na pohľad. Je definovaná týmito krátkymi stranami, chrbtom a ofinou. Rovnako tak má veľmi jemné vlasy, čo znamená minimálny objem vlasov. Vrstvený strih bobu by bol lepší ako strih pixie s týmto typom štruktúry vlasov.

Krásny a očarujúci strih Pixie

Fantastický strih Pixie od Mandy Moore

Tento úžasný pixie od Mandy Moore je celkom milý a cool. Má krátke boky a o niečo dlhší chrbát. Rovnako tak Mandy má veľmi jemné vlasy, čo znamená, že do jej vlasov by mali byť pridané vrstvy, aby vytvorili väčší objem a textúru. Rovnako tak bočné ofiny s rozopnutými bokmi vytvárajú krásny a ženský vzhľad, ktorý je celkom roztomilé vidieť.

Fantastický strih Pixie od Mandy Moore

The Awesome Messy Bob Cut

Tento úžasný strih bobu sa vyznačuje tými strapatými prameňmi krátkych vlasov. Vlasy sú veľmi jemné a aby vytvorili väčší objem a textúru, musia byť buď usporiadané rozcuchane, alebo k nim musia byť pridané vrstvy. Tento skvelý strapatý bob strih je rozhodne jedinečný; ale stavím sa, že by ste váhali, či sa dostať von s týmto strapatým usporiadaním vlasov.

Úžasný Messy Bob Cut

Veľmi cool strih Pixie

Tento veľmi krátky účes sa vyznačuje krátkymi stranami a chrbtom. Rovnako je definovaná veľmi krátkou ofinou, ktorá sotva prekračuje hranicu vlasov. Cool a očarujúce, tento pixie strih je určite príjemným doplnkom nášho zoznamu roztomilých pixie strihov.

Veľmi cool strih Pixie

Cool Black Pixie Cut

Tento úžasný strih pixie je definovaný tými hrubými prameňmi krátkych čiernych vlasov. Na prvý pohľad by som povedal, že tento strih pixie je dosť chlapčenský. Napriek tomu nič v dnešnej dobe nie je také chlapčenské alebo dievčenské. Krátka ofina je celkom cool a dodá tomuto úžasnému účesu dostatok šarmu a jedinečnosti.

Cool Black Pixie Cut

Očarujúci špičatý Bob Cut

Tento úžasný strih bobu je definovaný špičatým vrchom a chladnými krátkymi stranami a chrbtom. Rovnako to je ešte vylepšené tými nádhernými zubatými ofinami. Očarujúci a krásny, tento vrstvený strih bobu je rozhodne veľmi lákavý a atraktívny.

Očarujúci špičatý Bob Cut

The Awesome Blonde Pixie Cut

Tento fantastický strih pixie má veľmi chladné a jemné pramene vlasov, ktoré sú spletené chaotickým spôsobom, aby vytvorili väčšiu textúru a objem. Rovnako tak krásne vrstvy po stranách a vzadu dodávajú týmto jemným vlasom väčšiu textúru a objem. Navyše, krásne krátke ofiny sú celkom očarujúce a atraktívne na to, aby dali tomuto účesu mimoriadnu príťažlivosť a pôvab.

Úžasný blond strih Pixie

Krásny a lákavý absolvovaný Bob Cut

Tento krásny bob strih je odstupňovaný a predné strany sú o niečo dlhšie ako zadné. Horné vlasy sú v chaotickom usporiadaní, zatiaľ čo predná ofina je poriadne statná a chladná.

Krásny a lákavý absolvovaný Bob Cut

Veľmi krátky účes Angeliny Jolie

Kedykoľvek sa pokúšam zhodnotiť celkový efekt Angelininho účesu, nemôžem si pomôcť a posúdiť vplyv jej veľmi milej tváre na účes. Rovnako ako v prípade tohto fantastického strihu pixie, ktorý nosí Angelina, jej očarujúca tvár dodáva pôvab a štýl inak jednoduchému strihu pixie. Tento pixie strih Angeline skutočne pristane a dodá jej už tak očarujúcej tvári pôvab a štýl.

Veľmi krátky účes Angeliny Jolie

Účes Cool Spiky Pixie

Tento pixie účes má v hornej časti tieto očarujúce hroty, aby bol jedinečný a očarujúci. Rovnako aj krátke ofiny sú na pohľad krásne a atraktívne. Krátke boky a chrbát sú skutočne očarujúce. Povedala by som, že tento krátky účes je dobrým doplnkom nášho zoznamu skvelých strihov pixie.

Cool ostrý Pixie účes

Krásny a lákavý strih Pixie s odtieňmi rôznych farieb

Tento úžasný strih pixie je definovaný tými uhladenými prameňmi stredne hrubých vlasov, ktoré sú celkom úžasné a milé na pohľad. Rovnako bočné ofiny sú úžasné a podmanivé na pohľad. Pridanie rôznych odtieňov farieb navyše vytvára úžasný efekt, ktorý je celkom jedinečný a atraktívny zároveň.

Krásny a lákavý strih Pixie

Melancholický strih Pixie

Tento chladný a melancholický strih pixie sa vyznačuje jemnými prameňmi blond vlasov. Bočné ofiny a krátke strany a chrbát ľahko definujú tento strih pixie. Napriek tomu, keď sa na to pozerám, vyvoláva to vo mne melancholický pocit, ktorý je podobný smútku. Možno je to v tvári dievčaťa alebo v spôsobe úpravy účesu.

Melancholický strih Pixie

Krásny a očarujúci strih Pixie od Emmy Watson

Naozaj sa mi páči spôsob, akým Emma Watson nosí účes, pretože bez ohľadu na to, aký účes nosí, je očarujúci a krásny. Zoberme si napríklad tento chladný a očarujúci strih pixie, na pohľad je rozhodne veľmi atraktívny a chladný. Napriek tomu, že ofina je pomerne krátka, Emma stále má spôsob, ako z tohto účesu urobiť lákavý a atraktívny.

Lovely and Charming Pixie Cut Emmy Watson

About the author