28 neuveriteľne roztomilých nápadov na chvosty do roku 2021: chyťte si vlasy za kravaty!

Roztomilé chvosty sú zvyčajne naším štýlom, keď nemáme čas ani energiu na úpravu vlasov. To je to, čo robíme, keď sa pokúšame natiahnuť vlasy do iného dňa bez toho, aby sme si ich umyli! To však neznamená, že by chvosty mali vyzerať bláznivo a nudne. V skutočnosti máme pre vašu inšpiráciu neuveriteľne roztomilé a ľahké chvosty!

Topsy chvostové vlny

Obrázok roztomilého chvostového chvosta zvlneného chvostaInstagram @jennailiouhairstylist

Vlny sú jednoduchou inováciou pre vaše normálne dlhé vlasy. Sú sexy, dodajú vám objem a štruktúru a budete sa v nich cítiť pekne celý deň!

Zabalený poník

Obrázok roztomilého zabaleného chvostaInstagram @karlosejamessalon

Zmeňte svoj vzhľad konského chvosta tým, že omotáte niekoľko kúskov vlasov, aby ste skryli drobnosť a získali elegantný povrch..

Chignonský chvost

Chignonský chvostInstagram @nataliegruntova

Q&Autorka štýlu, Natalie Gruntova

Kaderník na voľnej nohe & Vizážista v bieloruskom Minsku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jednoduchý, ale elegantný.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad by bol skvelý pre rovné dlhé vlasy akejkoľvek farby. Bolo by to ideálne pre tých, ktorí chcú stráviť málo času na dosiahnutie maximálneho účinku. Myslím, že najzaujímavejšie na tomto skrútenom chvoste je, že bez stužky to môže byť aj každodenný účes, ale tento malý doplnok tomu dodáva šmrnc. Pokiaľ ide o stylingové výrobky, na opravu je možné použiť iba lak na vlasy a prskavku, ale milujem pridať nejaké sérum Control Freak od TIGI na odstránenie krepatenia..

Roztomilý cop z copu

Roztomilý cop z copuInstagram @jackalope.hannah

Q&Autorka štýlu, Hannah Lorraine

Stylista @ Jackalope Beauty Lounge v Keller, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o cop z čipkovaného copu. Je to strapaté, ale poskladaný vzhľad. Najroztomilejšie na tomto chvoste sú drobné detaily, ako sú pramene ohraničujúce tvár vytiahnuté vpredu a vlasy omotané okolo držiakov chvosta. Jedná sa o jednoduché spôsoby, ako nechať vlasy vyzerať trochu zaujímavejšie a dodať im trochu extra nádych.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím si, že pridanie jednoduchého čipkovaného vrkoča je taký úžasný spôsob, ako posunúť svojho základného poníka na ďalšiu úroveň. Moja modelka je mama na cestách a väčšinu času nosí vlasy, takže milovala, ako to s veľkým copom trochu zamávalo, ale vlasy mala stále vzadu a bez vlasov..

Aby som dosiahol tento vzhľad, použil som sprej na ľahkú fixáciu, prášok na zdvíhanie koreňov a vyhladzujúce sérum na koncoch, aby som dodal extra lesk a žiaru, ktoré všetci chceme. Môj model má husté vlasy, ale so správnymi výrobkami a vzdelaním môže každý dosiahnuť tento vzhľad!

Rozcuchaný poník

Obrázok roztomilého strapatého chvostaInstagram @72helsimp

Q&Autorka štýlu, Helen Andersonová

Kaderníčka relácií a redakcia @ The Wildside vo Fife, Škótsko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Povedal by som, že celkový vzhľad je zábavný, uvoľnený a neviazaný chvost!

Moja obľúbená vec na nej je, že to takmer vyzerá, že si to klientka urobila sama, ale v skutočnosti je skutočne ťažké vykonať takýto vzhľad a správne ho nastaviť..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím si, že tento pohľad zvládne každý. Je skutočne univerzálny a hodí sa pre všetky vekové kategórie. Je kľúčová jemnosť povrchovej úpravy, vlasy je potrebné umyť predchádzajúci deň alebo použiť sprej s matnou textúrou v deň.

Ideálne sa hodí k rovným alebo vlnitým vlasom. Aby sa vo vlasoch vytvorila vlna, aby sa vytvoril pohyb, potom vlasy jemne prečešte pri korienkoch, čo umožní vlasom udržať objem a pohyb bez toho, aby sa rovnali. Potom zaistite poníka, vezmite malú časť vlasov, ktorú chcete ovinúť, narovnajte a naneste ľahkú vrstvu gélu, keď vlasy obalíte okolo gumičky. Na vlasy naneste dostatočné množstvo gélu, aby sa prilepili, takže nie sú potrebné žiadne špendlíky. Dokončite pridaním laku na vlasy, akonáhle budete s celkovým výsledkom spokojné.

Dvojitý poník

Obrázok roztomilého dvojitého chvostaInstagram @courtneypittmanbeauty

Q&Autorka štýlu, Courtney Pittman

Hairstylist / Make-up Artist @ BLEU a Blowdry Bar v New Orleans, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Festivalový šik! Je to bezstarostné a zábavné. Tento štýl je skvelý, keď idete von a stále chcete vyzerať roztomilo.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Textúrový sprej pomôže našuchoriť zákruty. Omotaním malého kúska vlasov okolo gumičiek bude tento štýl pôsobiť krajšie a vyzretejšie.

Zauzlite svoj priemerný chvost

Obrázok roztomilého uzla vášho priemerného chvostaInstagram @robinmillsbailey

Q&Autor so štýlom, Robin Bailey

Stylista @ Salón LaKoet v Jersey City, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je ako zauzlený poník. To, čo na tom milujem, je to, aké je to jednoduché a krásne. Moje obľúbené účesy sú najmenej komplikované. Tiež sa mi páči, že zachytáva farbu, ktorú sme práve urobili.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčal by som mať po ruke lodnú dávku textúrneho spreja/suchého šampónu. Pomáha dosť dlhé vlasy.

Ako štýl, krok za krokom

Jednoducho nastriekajte sprej na textúru/suchý šampón, jednou rukou držte vlasy pri základni a druhou otáčajte/zauzľujte, ako keby ste uzlíkom ukončili šnúrku. Na základňu položte sponku do vlasov a utiahnite. Znovu nastriekajte. Je to skvelé na večer, keď chcete vyzerať skvele, ale nechcete mať vlasy na tvári. Je to skvelý štýl pre lenivé dievčatá ako ja, ktoré chcú svieži a ľahký vzhľad.

Power Pony

Obrázok roztomilého silového chvostaInstagram @hairbyserena96

Q&Autorka štýlu, Serena Forché

Kaderník / Goldwell Master Colorist v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Moja obľúbená vec na tomto modernom chvoste je, že sa líši od vášho tradičného francúzskeho alebo holandského copu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je ľahký a rýchly účes pre niekoho s dlhými vlasmi, ktorý chce svojmu každodennému chvostu dodať trochu zábavy.

Tento štýl môže byť hladký do práce alebo voľný a chaotický na večer alebo špeciálnu príležitosť. Rád používam KMS na pridanie objemu textúrneho krému na fénovanie, potom hratelnú textúru KMS na nastavenie a úpravu štýlu..

Twist of Glam

Účes Twist of GlamInstagram @hairbyamymila

Q&Autorkou štýlu je Amy Milas

Kaderník & Make-up Artist @ Styling Company v Belmar, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako bohémsky chvost s kúskom glam! Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako je nositeľné. Tento vzhľad môžete úplne nosiť na svadbu alebo na večeru. Myslím si, že je to iné a skutočne zábavné!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak by klient zvažoval tento vzhľad, povedal by som mu, že je to pre niekoho s mnohými vlasmi, ktoré sú rozhodne na dlhšej strane. Je to aj pre dievča, ktoré chce urobiť módnu prehliadku!

Bez námahy dohromady

Účes bez námahy dať dohromadyInstagram @hellojasminn.xo

Q&Autor so štýlom, Jasmin Tarantino

Jr Hairstylist @ Gary Patrick Salon v Pleasanton, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako rýchlo a jednoducho sa dá dosiahnuť, ale vyzerá to, že ste tomu venovali oveľa viac úsilia! Tento chvost je perfektnou kombináciou námahy a zároveň si zachováva pocit spojitosti.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je vynikajúci pre vlasy druhého a tretieho dňa alebo práve vtedy, keď nemáte ráno veľa času, ale kučery z predchádzajúceho dňa sú stále v poriadku! Je to skvelý spôsob, ako obliecť obyčajný chvost.

Odporúčam flexibilnú stylingovú pastu na vyhladenie odletov a udržanie všetkého poddajného, ​​a v prípade potreby aj sprej na textúry na kučery.

Zložité, ale jednoduché

Zložitý, ale jednoduchý účesInstagram @styledbycayla

Q&Autorka štýlu, Cayla Plese

Vlasy & Make-up Artist @ The Beauty Bar v Gallipolis, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je niečo zložité, ale v skutočnosti je veľmi jednoduchý. V tom je ten trik … nech si každý myslí, že vám trvalo, kým vám upravil vlasy, ale v skutočnosti to trvalo možno desať minút!

Moja obľúbená časť je, ako tento vzhľad môže ľahko prejsť z obeda s priateľkami na večer von!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Všetko, čo potrebujete, je pár gumičiek, niekoľko bobby špendlíkov a kulma. Úprimne si myslím, že by to mohol zvládnuť každý s akýmkoľvek typom vlasov!

Začnite tým, že vlasy voľne natočíte, aby im dodali určitú textúru. Potom vezmite polovicu vlasov, nechajte ich trochu bokom a urobte chvost. Otvorte hornú časť a prevráťte chvost cez otvor, aby ste vytvorili „špičatý chvost“. Vezmite zostávajúce vlasy zo strán do dvoch vrkočov a vytiahnite ich čo najviac, aby vyzerali väčšie, potom ich pripnite na opačnú stranu pod špičatým chvostom. Akonáhle máte všetko prichytené na svojom mieste, chyťte zvyšné vlasy, dajte ich do nízkeho poníka a skryte gumičku obtočením vlasov a pripnutím. Dokončite malým nástrekom textúry cez chvost a celým lakom na vlasy.

Bez námahy & Organické

Bez námahy & amp; Organický účesInstagram @emthestylist

Q&Autorka štýlu, Emily Buckley

Kaderník / majiteľ @ Willow Salon v Tucson, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je veľmi jednoduchý a umožňuje vám vyzerať zostavene za niekoľko minút! Neboli použité žiadne presné delenia ani inštrukcie. Chcete, aby to vyzeralo bez námahy a organicky!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to veľmi jednoduchý a ľahký štýl, ktorý nevyžaduje veľa času ani produktu. Aby som sa pripravil na tento štýl, urobil som niekoľko rýchlych voľných vĺn s 1/4-palcovou kulmou Babyliss Pro 1. Pred curlingom som nekrojil. Na úpravu kučier som použil ľahký držiaci lak na vlasy a suchý šampón v spreji na dodanie textúry. Odtiaľ som voľne zozbieral vlasy na zátylku a zaistil ich sponou do vlasov. Na záver som vytiahol niekoľko kúskov blízko tváre, aby som zarámoval jej rysy, a prstami som zdvihol niekoľko kúskov vzadu, aby som pridal textúru a objem..

Tento štýl je ideálny pre všetky typy vlasov, osobnosti a životný štýl. Môžete pridať roztomilý kúsok vlasov ako ja alebo to nechať tak. V každom prípade to vyzerá báječne. Od začiatku do konca mi tento pohľad trval asi päť minút!

Elegantný ležérny chvost

Elegantný príležitostný účes s chvostomInstagram @__hairbyleah__

Q&Autorka štýlu, Leah Byrne

Apprentice @ Chyna Blu Hair & Kráska v írskom Dubline

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako elegantný, elegantný a bez námahy. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že sa dá nosiť ako príležitostne, tak aj oblečené. Sotva vynaložíte úsilie, oblečie každý outfit!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to veľmi nositeľný štýl, ale ako klienta, ktorý hľadá tento štýl, je dôležité mať určitú dĺžku.

Na vytvorenie tohto štýlu som použil iba dva produkty. Použil som silný lak na vlasy a niektoré z prípravkov L’Oréal Super Dust, ktoré sú úžasné na vytváranie objemu a tuhosti vlasov..

Zábava & Sassy cop

Zábava & amp; Účes Sassy PonytailInstagram @marycaybakanhair

Q&Autorka štýlu, Mary Caybakan

Session Stylist @ SHOW Dry v Notting Hill, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Je to zábavný drzý chvost. Milujem, ako to zo dňa na noc vytvára pohyb a úplne nový vzhľad.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Môj obľúbený produkt, ktorý používam, je pracovný sprej na textúru od SHOW Beauty. Od začiatku do konca som používal tento produkt, aby som dosiahol tento vzhľad. Dokončil som dokončovacím sprejom a suchým olejom pre jemný lesk.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Osobne si myslím, že tento look môže rozhádzať ktokoľvek. Je ideálny pre niekoho, kto je trendový a skúma iný vzhľad.

Urobil som to na jednej z mojich klientov, ktorá chcela na obed s priateľmi niečo dobré, čo by ju večer prinútilo vyzerať očarujúco vo veľmi elegantných a elegantných šatách. Pri oboch príležitostiach vyzerala úžasne!

Modernizovaný holandský vrkoč

Modernizovaný účes Dutch BraidInstagram @elenahansenhair

Q&Autorka štýlu, Elena Hansen

Stylista @ Štandard vlasov v Las Vegas, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o moderný zvrat v klasickom vzhľade. Kombinuje romantický pocit učešených vlasov so zábavným malým spleteným detailom.

Na tomto vrkoči mám najradšej voľne pozametané kúsky, ktoré sa v holandskej časti sťahujú!

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Vrelo odporúčam Bumble and bumble Pret-a-Powder. Je to záchranca života! Prináša vlasom len toľko priľnavosti a textúry, aby vám pomohli zostať na mieste.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Myslím, že je to veľmi univerzálny vzhľad pre mnoho tvarov tváre a typov vlasov. Táto klientka sa zúčastňovala svadby a spárovala zapletaného koníka s večernou róbou. Rovnako dobre by to fungovalo na hudobný festival alebo na noc v meste.

Dá sa ľahko upraviť pre dievčatá, ktoré majú jemné vlasy, vymenením holandského copu za francúzsky.

Boho Chic Pony

Účes Boho Chic PonyInstagram @aleeshadarkehairstylist

Q&Autorka štýlu, Aleesha Darke

Kaderník na voľnej nohe @ Kaderník Aleesha Darke v Gold Coast, QLD

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o boho chic chaotický nízky chvost. Moja obľúbená vec je, že je to jednoduchosť a jemnosť.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Vždy pripravujem vlasy stredným fixačným sprejom White Sand, aby účes vydržal celý deň.

Na zvinutie som použil veľkú sudovú palicu a potom som vyčesal kučery, aby som vytvoril jemnú plážovú vlnu. Predtým, ako som si zopla vlasy do chvosta, trochu som dráždila korunku, aby mala prirodzené telo.

Nakoniec som pomocou práškov Schwarzkopf Dust It cez konce vytvoril živú textúru.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Krása tohto vzhľadu je, že sa hodí pre všetky tvary tváre kvôli jemnosti okolo tváre. Funguje dobre so stredne dlhými až dlhými vlasmi.

Je to skvelý účes pre upravený denný look, na špeciálnu udalosť alebo pre decentný boho svadobný look.

Nebo

Tento chvost je dokonale nedokonalý. Je voľná, jemná, ženská a bez námahy krásna.

Voľný-ženský-konský chvost

Ako štýl:

 1. Prejdite si prstami po vlasoch a rozdeľte si vlasy na opačnej strane, ako je vaša prirodzená časť.
 2. Voľne zozbierajte vlasy do nízkeho chvosta a zaistite gumičkou.
 3. Vezmite si z chvosta nejaké vlasy a omotajte ich okolo základne, aby zakryli gumičku.
 4. Nastavte štýl pomocou flexibilného spreja na konečnú úpravu.

Odporúčané produkty:

Hold Me Tight od Paula Mitchella dodáva účesom dlhotrvajúce flexibilné držanie.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať oválne tvary tváre s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Krásny pletený chvost

Krásny pletený chvostInstagram @sunkissedandmadeup

Q&Autorom štýlu je Taylor deClercq

Majiteľ / umelec @ Sunkissed a vyrobený v Houstone, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Považujem tento vzhľad za formálneho párty-poníka a to je to, čo na tomto vzhľade milujem-aké je všestranné. Koktejlové šaty si môžete obliecť na obchodnú vianočnú párty, potom vyraziť a pretancovať celú noc a vaše vlasy sa hodia k obom scénam! Nemusíte sa báť, že by spadol. Počul som, ako niekto používa frázu „môj stôl na pitie nápojov“, a v tomto prípade ide o vlasy „stôl na pitie“.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Položte si tieto otázky-„Páči sa mi, ako vyzerám so zadnými vlasmi?“, „Bolo by vhodné, keby som sa na tejto akcii rozhúpal na poníkovi?“, „Bol by som v poriadku, keby som nechával kúsky formujúce tvár vonku?“ Ak sú tieto odpovede áno, choďte do toho!

Pri tomto štýle používam sprej na vlasy Kenra a sprej na suchú textúru, aby kučery v poníkovi získali väčšiu textúru a zdvihli sa. Vždy mám „univerzálny“ hrebeň na dráždenie korunky, aby mal požadovaný objem. Ak sa chystáte na formálnu akciu, buď by som vyhladil vrch po škádlení alebo pridal účelovú textúru v závislosti od vzhľadu alebo osobnosti vlasov a osoby. Ďalšia vec, ktorá robí tento štýl formálnejším, je zvrat na boku, a ak idete len na párty poníka, nepridával by som ho, aby bol ležérnejší.

Skrútený chvost

Skrútený chvostInstagram @chantellemareehair

Otočte svoj normálny chvost naruby a na vyrovnanie vlasov použite žehličku na vlasy. Teraz ste pripravení na glam day akciu!

Kenna

Tento chvost je pevne stiahnutý po stranách a nosený so sexy objemom na vrchu.

Tesný chvost s objemom

Ako štýl:

 1. Na korene suchých vlasov v hornej časti hlavy naneste koreňový zdvihák.
 2. Vyfénujte vlasy vlasmi hore nohami, až kým produkt nezaschne.
 3. Natiahnite všetky vlasy do pevného chvosta okrem vlasov na temene hlavy.
 4. Zaistite ho gumičkou.
 5. Vyčesajte vlasy na temene hlavy hrebeňom.
 6. Nastavte dráždenie sprejom s pevným zadržaním.
 7. Zhromaždite všetky vlasy do jedného chvosta a zaistite gumičkou.
 8. Nastavte účes pomocou flexibilného spreja na držanie.

Odporúčané produkty:

Extra-Body Finishing Spray je sprej s pevným zadržaním, ktorý je skvelý na zadržanie škádlení.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať širšie tvary tváre s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Olivia

Tento čistý a elegantný chvost je klasický. Je to tak jednoduché, ale elegantné a sofistikované.

Elegantný-prepracovaný-chvost

Ako štýl:

 1. Na vlasy naneste tepelnú ochranu.
 2. Na lesk naneste sérum na vlasy.
 3. Zhromaždite všetky vlasy do čistého a elegantného chvosta.
 4. Zaistite čírym elastickým pásom.
 5. Skroťte akékoľvek krepatenie a odlety sprejom na mokré dokončenie.

Odporúčané produkty:

Soft Spray od Paula Mitchella je mokrý sprej, ktorý zadržiava akékoľvek kučery a prelety.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať oválne tvary tváre s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Vysoký chvost

Vysoký chvost sa hodí ku všetkému! Môžete ju obliecť alebo obliecť v závislosti od oblečenia, ktoré nosíte, alebo od toho, ako sa líčite.

Vysoko elegantný chvost

Ako štýl:

 1. S hlavou hore nohami zozbierajte vlasy rukami do vysokého chvosta.
 2. Uhlaďte vlasy do rúk pomocou kefy na obliekanie kančích štetín.
 3. Zaistite chvost pomocou jasného elastického pásu.
 4. Z konského chvosta vezmite pol palca vlasov, omotajte ich okolo základne a zaistite špendlíkom bobby.
 5. Nastavte štýl pomocou flexibilného zadržiavacieho spreja.

Odporúčané produkty:

Hold Me Tight dodáva vlasom dlhodobé držanie bez tuhého a chrumkavého vzhľadu.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať oválne tvary tváre s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Tip:

Kefa Mason Pearson je najlepšia kefka na obliekanie, aká existuje!

Rebecca

Vlasy majú tendenciu pôsobiť kratšie, keď sú upravené do vysokého chvosta. Toto je skvelý spôsob, ako sa tomu vyhnúť!

Mladistvý-sexy-chvost

Ako štýl:

 1. Zhromaždite a zaistite hornú polovicu vlasov do vysokého polovičného chvosta.
 2. Pozbierajte a zaistite zvyšok vlasov do chvosta pri okcipitálnej kosti.
 3. Sada s flexibilným zadržiavacím sprejom.

Odporúčané produkty:

Hold Me Tight dodá vlasom dlhotrvajúcu trvanlivosť.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať oválne tvary tváre s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Tip:

Tieto dva chvosty majú tendenciu sa dobre miešať a vytvárať vlasy ako vlnenie.

Jessica

Ponytails so správnou dávkou odopnutia dodávajú mladistvejší a sexy vzhľad.

Mladistvý-sexy-chvost1

Ako štýl:

 1. Na suché vlasy naneste volumizačný prípravok.
 2. Prstami si vlasy vyfénujte hlavou nadol, aby ste vytvorili objem.
 3. Zhromaždite všetky vlasy do vysokého chvosta prehrabaním prstov cez vlasy a zaistite priehľadným elastickým pásom.
 4. Sada s flexibilným sprejom na dokončovacie držanie.

Odporúčané produkty:

Extra-Body Sculpting Foam dodáva vlasom zrnitosť, objem a textúru, keď ich fénujete do suchých vlasov.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať oválne tvary tváre s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Sarah

Jedná sa o nízky chvost, ktorý je elegantne zviazaný s minimálnou textúrou, ale napriek tomu zostáva voľný a na koncoch máva.

Nízky elegantný chvost s vlnami

Ako štýl: 

 1. Na suché vlnité vlasy naneste objemový produkt.
 2. Prstami si vlasy vyfénujte hlavou nadol, aby ste vytvorili objem.
 3. Vmasírujte objemný prášok do vlasov, aby ste vytvorili textúru a výšku.
 4. Ľahko dráždite vlasy pri korienkoch, aby vytvorili objem.
 5. Zhromaždite všetky vlasy do vysokého chvosta a prehrabte ich prstami cez vlasy a zaistite ich priehľadným elastickým pásom.
 6. Sada s flexibilným sprejom na konečnú úpravu.

Odporúčané produkty:

Lektvar Pravana’s Lived In Powder dodáva vlasom objem a textúru.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať oválne tvary tváre s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Dylan

Tento chvost je uštipačný a rozdelený vpredu s vynechaním správneho množstva vlasov na orámovanie tváre.

Dráždený chvost s bočnou časťou

Ako štýl:

 1. Vdýchnite vlasy v oblasti korunky a naneste sprejom na pevné držanie.
 2. Zhromaždite vlasy do chvosta a nechajte ich vypadnúť okolo tváre.
 3. Sada s flexibilným zadržiavacím sprejom.

Odporúčané produkty:

Extra-Body Finishing Spray je sprej s pevným držaním, ktorý drží dráždenie na mieste.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať širšie tvary tváre, najmä hranaté, s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Lisa

Pridanie zákrutov do chvosta je super ľahký spôsob, ako ho obliecť, najmä ak neviete, ako zapliesť vrkoč..

Roztomilé nápady na chvost

Ako štýl:

 1. Rozdeľte vlasy do stredu.
 2. Začnite od lúčenia, začnite krútiť vlasy dozadu a pridávajte ďalšie vlasy, keď sa dostanete dozadu.
 3. Dočasne ho zaistite sponou.
 4. To isté urobte aj na druhej strane.
 5. Jedna z oboch strán bola skrútená, dve spojte a zaistite priehľadným elastickým pásom.
 6. Sada s flexibilným zadržiavacím sprejom.

Odporúčané produkty:

Hold Me Tight je flexibilný sprej, ktorý umožňuje vlasom voľný pohyb a prirodzený vzhľad.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať oválne tvary tváre s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Selena

Na elegantnom konskom chvoste, ktorý je rozdelený uprostred, je niečo také hollywoodske šik!

Elegantný chvost so strednou časťou

Ako štýl:

 1. Na vlasy naneste tepelnú ochranu.
 2. Na lesk naneste sérum na vlasy.
 3. Časť vlasov uprostred.
 4. Zhromaždite všetky vlasy do nízkeho, čistého a elegantného chvosta.
 5. Zaistite čírym elastickým pásom.
 6. Skroťte akékoľvek krepatenie a ulette mokrým rozprašovačom.

Odporúčané produkty:

Soft Spray od Paula Mitchella je mokrý sprej, ktorý zadržiava akékoľvek kučery a prelety.

Najlepší tvar tváre & Typ vlasov:

V tomto štýle budú najlepšie vyzerať širšie tvary tváre s vlasmi so strednou textúrou a hustotou.

Neobmedzujte sa na tieto pohľady. Kombinujte tieto roztomilé nápady do chvosta! Experimentujte a vytvorte si iný vzhľad, ktorý je pre vás jedinečný.

About the author