Účesy pre mužov s tenkými vlasmi

Riedenie vlasov je jednou z častí vypadávania vlasov. Pred tým, ako sa spánky a koruna stávajú plešatými, vlasy začínajú rednúť a postupne zanechávajú viditeľnejšiu pokožku hlavy. Tenké vlasy okrem toho, že sú riedke, zvyknú byť aj jemnejšie.

Nie je to také zlé, ako to znie. Tieto zrážky pre mužov s tenkými vlasmi predstavujú dlhú cestu k minimalizácii vypadávania vlasov tým, že vlasy pôsobia plnšie. Je to kombinácia správneho strihu a štýlu, ktorý zvyšuje textúru a objem.

Existuje niekoľko pánskych účesov, ktoré sú najlepšou možnosťou pre plešatých mužov a ustupujúce línie vlasov. Patria sem klasický Caesar strih, vlasy s uhladeným chrbtom a ostré účesy.

Tu je niekoľko krátkych a stredne dlhých pánskych účesov, ktoré posilňujú vzhľad riedkych a riedkych vlasov.

1. strapaté vlasy

Účesy pre mužov s tenkými vlasmi strapatými vlasmi

Nick Pelletti

V prvých fázach vypadávania vlasov môže tento strapatý štýl účinne skryť ustupujúcu líniu vlasov a rednúce vlasy. Vlasy sú stredne dlhé a strihané, aby sa zvýraznila textúra. Boky sú skrátené chladným nízkym vyblednutím.

Prekvapivým výrobkom, ktorý je jedným z najlepších pre mužov s rednutím vlasov, je soľný sprej. Je ľahko použiteľný a posilňuje textúru a objem vlasov. Prstami vmasírujte do vlhkých vlasov. Tento vzhľad má nejaké fénovanie pre extra výšku, ale vlasy môžete nechať aj sušiť na vzduchu. Výsledkom je úžasný chaotický štýl pre surferov.

2. Krátke posunutie dozadu + vysoké vyblednutie

Krátky strih pre mužov s tenkými vlasmi

Obvyklý

Čerstvá a moderná aktualizácia hrebeňa, krátke vlasy sa namiesto toho zametajú. Na zahustenie vlasov použite matný výrobok s určitou textúrou. Tento účes je možné nosiť aj dlhšie, aby zakryl plešinu. Ako vždy, blednutie po stranách dáva navrchu dojem plnších vlasov.

3. Účes s vysokým čelom

Vlasy Melissa Toft

Vlasy sa stenčujú skôr, ako dôjde k plešatosti. Využite zostávajúce vlasy na maximum tak, že ich budete nosiť s akoukoľvek dĺžkou, ktorá dodá textúre a štýlu. Tento účes Caesar pre vlnité vlasy spôsobuje, že tenké vlasy pôsobia plnšie. Vďaka vyblednutiu po stranách a chrbte budú vlasy na vrchu pôsobiť hrubšie a tmavšie.

4. Posádka Cut + Fade

Kensyho holičstvo

Strih pre posádku je dostatočne dlhý na to, aby sa vpredu štylizoval do štýlu inšpirovaného pompadourom. Tento strih sa hodí k účesu s dodatočnou dĺžkou, aby posilnil vzhľad tenkých vlasov s určitým objemom. Je to tiež skvelý štýl pre mužov s ustupujúcimi vlasovými líniami, pretože predvádza špičkový tvar atraktívnej vdovy.

5. Faux Hawk pre tenké vlasy

Účesy z umelých jastrabov pre mužov s tenkými vlasmi

Al Uppercut

Tento krátky zostrih zakončený do falošného jastraba je efektným účesom pre mužov s tenkými vlasmi. Vďaka kombinácii objemu a textúry pôsobia vlasy plnšie a poskytujú určité krytie pre vysoké čelo. Vlasy na vrchu pôsobia v porovnaní s vysokým blednutím hustejšie a plnšie. Toto je jeden z najobľúbenejších strihov pre mužov s tenkými vlasmi.

6. Krátke vlasy +dlhá brada

Yahia Japer

Mäkké hroty navrchu maximálne využijú jemné vlasy na vrchu, zatiaľ čo vysoký plešatý odtieň zvýrazní plnú bradu. Je to skvele vyzerajúci strih a štýl pre tenké vlasy, keď ešte nie je čas ísť na oholenú hlavu.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author