Účesy pre plešatých mužov

Účesy pre plešatých mužov nie sú oxymoron. Existuje niekoľko strihov a štýlov, ktoré sú pre plešatiace hlavy lichotivé.

Plešatosť mužského vzoru sleduje predvídateľný vzorec. Prvé vlasy rednú v spánkoch, aby vytvorili vdovský vrchol alebo ustupujúcu líniu vlasov. Tieto účesy sú pre ďalšiu fázu vypadávania vlasov, keď vlasy začnú rednúť aj v temene hlavy a vytvárajú plešinu.

Najznámejším strihom plešatých miest je česanie. Môže byť účinný v počiatočných fázach vypadávania vlasov na vrchole. Podobnou možnosťou sú krátke a stredne dlhé vlasy s nejakým strapatým štýlom, ktorý maskuje rednúcu korunu a ustupujúcu líniu vlasov. Keď je vypadávanie vlasov výraznejšie, môžu tieto stredne dlhé štýly začať negatívne upozorňovať na plešatenie. Potom je čas na kratší strih.

Skratka môže byť v skutočnosti lepšou možnosťou, keď je rednutie vlasov očividnejšie. Štýly Buzzcut s vyblednutím sú jedným z najlepších účesov pre plešatých mužov. Krátky štýl po celej dĺžke minimalizuje rozdiel medzi tenšími a hrubšími oblasťami vlasov. Nízke, stredné alebo vysoké blednutie až k pokožke spôsobuje, že vlasy na vrchu pôsobia plnšie, ako sú. Tento typ strihu je možné nosiť s krátkou ofinou v štýle Caesar.

Akonáhle vlasy začnú rednúť, nesiahajte iba po strihačoch a ostrihajte ich ostrihane. Zruční holičia dokážu udržať vlasy plnšie, až kým nie je čas plešatieť. Pozrite sa na tieto účesy pre plešatých mužov.

1. Krátke účesy na riedke vlasy

Krátky účes na rednutie vlasov

Martin John

Ako bolo uvedené vyššie, bzučanie bledne je strih, ktorý funguje na mnoho fáz plešatosti. Tu chrámy stále ustupujú a koža je viditeľná na vrchole. Tento odborný strih zanecháva dotyk dĺžky, aby zakryl korunu a líniu vlasov spôsobom, ktorý funguje s krátkym účesom. Pokožka a blednutie pokožky po stranách a chrbte sú opakom mocný donut.

2. Short Buzz + High Skin Fade

Krátke bzučivé účesy pre plešatých mužov

Hideout Barbershop

Účesy s vysokým vyblednutím zužujú vlasy tesne pod spánkami, a to buď na veľmi krátku dĺžku, alebo na pokožku, ako je uvedené vyššie. Strihanie vlasov nakrátko v skutočnosti zameriava pozornosť na vlasy navrchu. Tento ultra krátky strih vyvažuje pozornosť a minimalizuje rozdiel medzi plnými vlasmi a plešatým miestom.

3. Krátke špičaté vlasy + nízke vyblednutie

Krátke ostré účesy pre plešatých mužov

Vlasy Jeremyho Wexlera

Ďalším spôsobom, ako nosiť bzučiaci strih, je náznak špicatej textúry, ktorý minimalizuje výskyt plešatého miesta na korune.

4. Krátky Caesar účes

Caesar strih pre plešatých mužov

Julian Payne

Tento strih je veľmi krátkou verziou ofiny Caesar a ponúka tiež zúženie bokov a upravenú krátku bradu. Je to všetko o detailoch.

5. Textúrovaná plodina

Ostrihaný strih s textúrou pre plešatých mužov

 Rob Loxam

Tento ostrihaný textúrovaný strih je jedným z najtrendovejších pánskych strihov tohto roku. Funguje na všetky rôzne typy vlasov. V prípade tenkých a riedkych vlasov textúra posilňuje vzhľad vlasov a môže pridať určité krytie.

6. Comb Over + Low Fade

Moderný hrebeňový strih pre plešatých mužov

Sergio

Hrebienok cez vyblednutie je ľahko upraviteľný a atraktívny účes pre mužov. Je účinný pri skrývaní plešatosti až po takmer typ V v Norwoodovej klasifikácii vypadávania vlasov.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author