Ustupujúce účesy

Okrem množstva šampónov, kondicionérov a prípravkov na vypadávanie vlasov môžu lichotivé účesy a účesy znamenať aj svetový rozdiel, pokiaľ ide o vypadávanie vlasov..

Plešatosť mužských vzorov sa tomu hovorí, pretože u veľkej väčšiny mužov má tendenciu nasledovať konkrétne poradie. Najbežnejšie používanou klasifikáciou je Klasifikácia Norwood. Po prvé, vlasy začínajú na spánkoch rednúť a vytvárajú zaoblenú verziu vrcholu vdovy. Ako to postupuje, vlasy začínajú rednúť aj na vrchole hlavy. Kombinácia bitemporálnej recesie a rednúcej koruny sa naďalej rozširuje, až kým sa nestretnú, pričom horná časť hlavy zostáva plešatá. Vlasy sú prítomné okolo chrbta a bokov hlavy.

Novinkou je, že túto prvú fázu vypadávania vlasov je najľahšie skryť. Stačí si nechať vlasy vpredu predĺžiť na krátku alebo strednú ofinu. Verzie klasického strihu Caesar sú v súčasnosti hlavným trendom. Kamufláž však nie je jediným riešením. Špičatá línia vlasov je zaujímavá na pohľad a môže byť doplnená bzučivým strihom alebo uhladenými zadnými vlasmi..

Na týchto obrázkoch nájdete najštýlovejšie a najlepšie ustupujúce účesy.

1. Šikmé lemy + strapatý štýl

najlepší strih na rednúce vlasy ustupujúce vlasové línie plešatenie

Travis Hill

Pri prvých príznakoch ustupujúcej vlasovej línie začnite s rastom vlasov dlhšie. Tento cool krátky účes na rednúce vlasy má dlhšie vlasy upravené do šikmej ofiny, ktoré štýlovým spôsobom zakryjú vysoké čelo. Niektoré strapaté štýly vzadu dotvárajú trendový vzhľad.

2. Textúrované Caesar Bangs

Wes Staucet

Pridanie okrajov pre mužov vyzerá super a nevyžaduje veľa stylingového úsilia. Tento ostrihaný textúrovaný orez je hlavným trendom tohto roku a tiež krátkym účesom, ktorý vás môže vziať kamkoľvek. Vlasy sú po stranách a vzadu krátke a v hornej časti majú určitú dĺžku, ktorá je strihaná a upravená tak, aby vychádzala z jemnej a ostrej textúry. Tento trendový vzhľad nie je len pre mužov, ktorým vypadávajú vlasy.

3. Účes Steva McQueena

Mike Thomas

Tvarovaný a dlhší bzučivý strih bol jedným z charakteristických strihov Steva McQueena. Je to jednoduchý, mužský vzhľad, z ktorého vyžaruje chlad bez námahy. Dá sa nosiť s alebo bez časti. Bočné prehnuté okraje minimalizujú vzhľad ustupujúcich spánkov a tiež vysoké čelo.

4. Účes Ivy League

Mike Thomas

Tento strih s nejakou dĺžkou navrchu je obľúbenou Ivy League. Môže mať bočnú časť, ale nemusí. Vyzerá skvele prehnutý na jednu stranu, čím sa minimalizuje vzhľad ustupujúcej línie vlasov a vysokého čela. Textúrovaný strih a štýl sú v tomto roku úplne v trende.

5. Ustupujúci zostrih vlasov pre hrubé vlasy

Mikey Denton

Môžete si myslieť, že s hustými vlasmi by bolo jednoduchšie skryť ustupujúcu líniu vlasov, ale nie je to tak celkom pravda. Kontrast medzi hustými vlasmi a redšími vlasmi môže upozorniť na tie druhé. Tento trendový štýl sústreďuje plnosť v korune, pričom znižuje hmotnosť smerom k okrajom a pridáva ľahké blednutie po stranách a chrbte. Niektoré textúrované štýly udržujú vzhľad moderný a svieži.

6. Krátky rozčesávací účes na rednutie vlasov

Sergio

Comover je často zosmiešňovaným riešením vypadávania vlasov, ale nezaslúži si celkom svoju povesť. So správnym strihom a štýlom poskytuje efektívne a lichotivé krytie počas prvých fáz plešatosti mužského vzoru. Koža bledne po bokoch a chrbte, kde vlasy naďalej rastú v plnej hrúbke, takže vlasy na vrchu pôsobia kontrastnejšie. Dlhšie vlasy upravené na jednu stranu pokrývajú ustupujúcu líniu vlasov a prvé fázy plešatosti.

7. Kliknite späť + Quiff

Július Cvesar

Nie je nič príťažlivejšie ako dôvera. Tento pán zažíva určité vypadávanie vlasov, ale nesnaží sa to skryť. Tento štýl dapper s krátkym až stredne dlhým účesom sa nosí v úhľadnom zadnom quifte s prechodom do chrámu..

Tento look namiesto toho, aby sa snažil skryť ustupujúcu líniu vlasov, funguje s ním. Účesy s ofinou nie sú pre každého a táto špičková línia vlasov je v skutočnosti celkom zaujímavá a atraktívna. Funguje to aj s pruhovaným oblekom.

8. Buzz Cut + Fade

Nomad Barber LDN

Táto bzučivá kombinácia strihu a vyblednutia je veľmi obľúbeným krátkym pánskym účesom, pretože má veľa štýlu bez veľkej dĺžky. Tento strih bude aj naďalej dobrou voľbou, pretože plešatenie mužských vzorov pokračuje.

Krátka dĺžka minimalizuje rozdiel medzi riedkymi vlasmi a plnými vlasmi. Tento strih sa môže stále skracovať, ak sa na vrchole začne objavovať lysina.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author