15 skvelých krátkych rovných účesov

Ženy chcú športovať a krátky rovný účes vďaka čomu by určite vyzerali úžasne jedinečné a krásne. Rovnako tak je v krátkych rovných účesoch niečo, čo je veľmi atraktívne a cool. Z tohto dôvodu budú krátke rovné účesy vždy jednou z hlavných trendových možností väčšiny moderných žien. Tu sú nejaké obľúbené a trendové krátke rovné zrážky pre rok 2013:

Roztomilé a neupravené krátke vlasy

Tento roztomilý neupravený krátky zostrih je v zásade odklon od zvyčajne úhľadných a upravených krátkych účesov pre ženy. Je to prejav neviny a nedostatku predstierania, je to milé a príťažlivé zároveň.

Roztomilé a neupravené krátke vlasy

Krátke rovné čierne vlasy

Tento druh účesu je úžasne krásny a atraktívny pre dievčatá, ktoré chcú čistý a pekný výraz. Je veľmi ženská, pričom obvyklý krátky strih vzadu umožňuje ženskému zátylku, aby sa odhalilo. Je to lákavý a úžasný účes, ktorý si určite zamilujete.

Krátke rovné čierne vlasy

Krátky zostrih Chelsea Kane

Krásny a veľmi dámsky strih, tento účes je úžasne cool a atraktívny. Opadané rovné vlasy na jednu stranu vypovedajú o milej ženskej stránke človeka. Tento fantastický účes by ste určite radi športovali.

Krátky zostrih Chelsea Kane

Štýlový asymetrický účes

Je to krásny prírastok do zoznamu úžasných krátkych rovných účesov pre ženy. Je to úžasne atraktívne a veľmi prepracované. Zvyšuje ženský aspekt osoby a dodáva vám atraktívny moderný vzhľad.

Štýlový asymetrický účes

Vrstvený symetrický krátky rovný účes

Je to fantasticky cool a milé. Ofina umocňuje auru vašej tváre a úhľadne ostrihané strapce vlasov vám dodajú dráždivý vzhľad. Cool a vzrušujúce, budete určite milovať tento atraktívny účes.

Vrstvený symetrický krátky rovný účes

Me-Tak-Pretty krátky účes

Tento krásny účes vrhá na vašu tvár veľmi jasný a milý výraz. Krásny a atraktívny, tento účes je veľmi ženský, aj keď je ostrý a krátky. Nepravidelná ofina vám dodá mladší výraz, taký milý a roztomilý.

Me-Tak-Pretty krátky účes

Krátky šikovný účes

Tento krátky šikovný účes je fascinujúco atraktívny a dodáva vám čisté a pekné správanie. Zvýrazňuje obrys vašej tváre a hlavy a dodáva vám veľmi ženský vzhľad, ktorý je dosť sofistikovaný a trendový. Tento účes budete radi skúšať.

Krátky šikovný účes

Objemný krátky účes

Je to úžasne jedinečný a radikálne atraktívny účes, ktorý dodáva vášmu vzhľadu taký charakter. Veľký odklon od šikovného dievčenského účesu, to vám určite poskytne priestor pre kreativitu vo vašom účese. Je to fantasticky odlišný a úžasne nápadný účes.

Objemný krátky účes

Nádherný krátky rovný účes

Tento úžasne trendový účes je veľmi príťažlivo ženský. Lesklé rovné vlasy prirodzene pokrývajú čelo a zlepšujú vaše správanie. Poskytuje vám zvodne lákavý vzhľad, ktorý je moderný aj trendový.

Nádherný krátky rovný účes

Geometrický krátky účes

Tento účes vám dodá fantasticky atraktívny a skutočne radikálny vzhľad. Zdôrazňuje symetriu a geometriu a dodáva vašej tvári dobre definovaný vzhľad, je milý a atraktívny zároveň. S týmto druhom jedinečného účesu budete určite radi trochu experimentovať.

Krátky geometrický účes

Účes s krátkym šikmým chrbtom

Tento účes s krátkou klbkou je fascinujúco atraktívny a dodáva vašej tvári jasný vzhľad. Rovnako je očarujúco čistý a chladný a dodáva vám chladný závan ženskej sebadôvery, ktorý je taký lákavý a atraktívny. Naozaj milé!

Účes s krátkym šikmým chrbtom

Krátky blonďavý pixie účes

Táto nízka blondínka pixie účes je sofistikovane atraktívny. Dodá vašej tvári veľmi odhodlaný vzhľad, ktorý je úžasne sebavedomý, ale zároveň príťažlivý. S týmto účesom budete určite radi experimentovať.

Krátky blonďavý pixie účes

Roztomilý a zrelý účes Pixie

Tento účes uisťuje ostatných o vašej sebavedomej povahe. Krásna a sofistikovaná, dodáva vám zrelý, ale veľmi ženský vzhľad. Tento pixie účes je veľmi pekný a zvodný a určite ho budete milovať.

Roztomilý a zrelý účes Pixie

Veľmi elegantný a krásny účes Pixie

Tento krásny účes je príťažlivo atraktívny. Dodá vašej tvári zvodne tajomný vzhľad, ktorý je úžasne milý a ženský. Rovnako tak čiastočne odvádza zaostrenie od vašich očí, ale úžasne sa zameriava na obrys vašich pier. Naozaj veľmi milé!

Veľmi elegantný a krásny účes Pixie

Krátky blond účes

Je to nádherne krásny účes s vlasmi splývajúcimi nadol do očí, vďaka ktorým je vaša tvár roztomilá, ale zvodne lákavá. V tomto druhu účesu je niečo chladné a atraktívne a určite tento účes bude jedným z trendy účesy roku 2013.

Krátky blond účes

Atraktívne nádherný asymetrický účes

Tento krásny asymetrický účes dodáva vašej tvári úžasne nápadný vzhľad, ktorý je veľmi lákavý a atraktívny. Rovnako zlepšuje vaše správanie tým, že zdôrazňuje prirodzený obrys vašej tváre. Roztomilý a úžasný, tento účes určite pridá niečo k aure vašej tváre.

Atraktívne nádherný asymetrický účes

About the author