20 krátkych rovných vlasov pre ženy

V roku 2013, krátke účesy a štýly krátkych vlasov sú v trendoch a dodávajú vašej osobnosti štýlový a trendový vzhľad. Tento rok sa krátke účesy vykonávajú pomocou mnohých najnovších a rôznych techník a štýlov. Tu je 20 najlepších príkladov krátkych trendových a rovných účesov pre ženy. Musíte ich sledovať, môžu vám pomôcť pri ich prenášaní nové a trendové vlasy vyzerá tento rok.

Krátky strih s rovnými vlasmi vyzerá decentne a štýlovo. Tiež si prefarbila vlasy na hnedastý odtieň farby vlasov, ktorý vyzerá úžasne.

Ležérny krátky rovný účes

Krátke zrážky a rovné vlasy vyzerajú trendovo s hnedými tónmi vlasov. Poskytuje tiež veľmi jedinečný a trendový vzhľad vašej osobnosti.

Krátke hnedé rovné účesy

V roku 2013, blond tóny vlasov sú obľúbené a pôsobia príliš trendovo a štýlovo. Všetky svetlejšie a tmavšie odtiene blond vlasov pôsobia úžasne a trendovo. Krátke a rovné vlasy vyzerajú krásne s blond odtieňmi farby vlasov.

Krátke blond rovné účesy

Dievčatá vyzerajú rozkošne a pekne v krátkych zrážkach s mŕtvymi rovnými vlasmi.

Roztomilé krátke rovné účesy

Vrstvené je trendový a krátky strih, ktorý je v roku 2013 veľmi obľúbený. Tento účes vyzerá úžasne s mŕtvymi rovnými vlasmi. Dievča na tomto obrázku nižšie vyzerá v tomto krátkom rovnom vrstvenom účese trendovo a príliš štýlovo.

Krátke rovné vrstvené účesy

V tomto krátkom bobovom účese vyzerá dobre známa celebrita Maggie Rose. Tento účes má rovné vlasy a svetlý blond odtieň vlasov.

Krátke rovné bobové účesy 2013

Je to jedinečný a príliš trendový zostrih tohto roku a vyzerá to dobre s rovnými vlasmi. Farebný tón blond vlasov tiež vyzerá dobre s týmto trendovým účesom.

Krátky rovný asymetrický strih

Tieto ľahké krátke a jednoduché účesy pôsobia trendovo a štýlovo. S týmito jednoduchými a rovnými zrážkami sa ľahko manipuluje a sú vhodné aj na leto.

Ľahký krátky rovný účes

Trendové a štýlové zrážky a účesy roku 2013 sú jednoduché, jednoduché, krátke a rovné zrážky a väčšina známych hollywoodskych celebrít rada nosí tieto krátke rovné zrážky. Niektoré z príkladov sú uvedené nižšie.

Krátke zrážky pre rovné vlasy 2013

Krátke rovné vlasy pre ženy

Jedná sa o krátky a jednoduchý strih na rovné vlasy a ženy si môžu tento strih jednoducho obliecť a vyzerať trendovo a štýlovo.

Krátke rovné vlasy pre ženy-1

Tu je ďalší slušný a roztomilý účes pre rovné vlasy.

Krátke rovné vlasy pre ženy-2

Ženy v týchto jednoduchých krátkych účesoch vyzerajú pekne. Farebný tón blond vlasov tiež vyzerá úžasne s krátkymi rovnými zrážkami.

Krátke rovné vlasy pre ženy-3

Tento účes je príliš pekný. Zo zadného pohľadu je kratší a z prednej strany o niečo dlhší. Hnedý odtieň farby vlasov vyzerá úžasne s tým rovným krátkym účesom.

Krátke rovné vlasy pre ženy-4

Mŕtvy rovný a jednoduchý krátky strih vyzerá inak s jet lesklými čiernymi farbami vlasov.

Krátke rovné vlasy pre ženy-5

Toto dievča vyzerá úžasne a príliš roztomilé v tomto jednoduchom rovnom a krátkom účese. Svetlejší tón blond vlasov dodáva roztomilý a pekný vzhľad ich osobnosti.

Krátke rovné vlasy pre ženy-6

Mix krátkych a rovných účesov tiež kombinuje odtiene blond odtieňov vlasov.

Krátke rovné vlasy pre ženy-7

Ďalší jedinečný a trendový príklad krátkeho a rovného strihu pre ženy.

Krátke rovné vlasy pre ženy-8

Tento účes je príliš jedinečný a nesú ho čierne ženy.

Krátke rovné vlasy pre ženy-9

Elegantné blond odtiene vlasov s rovným a krátkym účesom pôsobia príliš pekne a trendy.

Krátke rovné vlasy pre ženy-10

About the author