Krátke rovné účesy 2013

Ženy vždy hľadajú najlepší účes ktoré by zodpovedali ich textúre vlasov a ich osobnosti. Medzi mnohými trendovými účesmi patrí krátke rovné účesy získavajú veľa prívržencov kvôli tomu, že tieto účesy sa ľahko spravujú a sú veľmi vhodné na šport. V tomto článku uvádzame zoznam niektorých z nich trendy krátke rovné účesy aby ste mohli hodnotiť a napodobňovať.

Lovely Layered Bob Cut

Tento vrstvený strih bobu je veľmi milý a očarujúci zároveň. Vyznačuje sa tými stredne hrubými prameňmi blond vlasov. Pridanie vrstiev na bokoch a chrbte dodá tomuto úžasnému účesu väčší objem a textúru. Rovnako tak krásne bočné tresky dodávajú tomuto veľmi očarujúcemu a lákavému účesu pôvab a štýl. Skutočne, tento úžasný účes je veľmi elegantný a ženský.

Krásny vrstvený Bob Cut

Fantastický vyvýšený Bob Cut

Tento úžasný strih bobu sa vyznačuje tými krásnymi stredne hrubými prameňmi medených vlasov, ktoré prirodzene prúdia nadol. Chladné vrstvy na bokoch a na chrbte vytvárajú ďalší objem a textúru vlasov. Rovnako tak krásna ofina vytvára očarujúci vzhľad tohto strihu bobu. Celkový efekt tohto úžasného účesu je veľmi očarujúci a lákavý.

Fantastický vyvýšený Bob Cut

Cool a Lovely Pixie Cut

Tento skvelý a krásny strih pixie je rozhodne veľmi elegantný a trendový. Vyznačuje sa krátkymi bokmi a chrbtom s mierne dlhšou ofinou. Bočné ofiny dodávajú tomuto úžasnému účesu pôvab a štýl. Rovnako tak tento účes je dobré nosiť v lete, keď je teplo.

Cool a Lovely Pixie Cut

Báječný Messy Bob Cut

Tento úžasný strih bobu je celkom krásny a atraktívny na pohľad. Je definovaná tými chladnými vrstvami, ktoré dodávajú týmto jemným prameňom vlasov objem a textúru. Rovnako tak chladné a lákavé ofiny dodávajú tomuto úžasnému účesu pôvab a príťažlivosť. Určite by som rád športoval tento atraktívny účes pre krásnu zmenu môjho vzhľadu.

Báječný Messy Bob Cut

Cool a Messy Pixie Cut

Tento fantastický strih pixie je definovaný týmito fantastickými vrstvami, ktoré dodávajú tomuto úžasnému účesu objem a štýl. Rovnako tak chladná zubatá ofina ešte viac zvýrazňuje tento chladný účes. Tiež sa mi páči jeho chaotické usporiadanie vlasov, ktoré hovorí o radikálnom a nekonvenčnom charaktere majiteľa tohto účesu.

Cool a Messy Pixie Cut

Veľmi očarujúci absolvovaný Bob Cut

Naozaj milujem tento veľmi očarujúci a krásny strih bobu s krátkym chrbtom a bokmi a mierne dlhou ofinou. Dlhá ofina navyše vytvára fantastický efekt, ktorý je veľmi ženský a atraktívny. Rozhodne by som rád športoval tento veľmi atraktívny a lákavý bob raz za čas.

Veľmi očarujúci absolvovaný Bob Cut

Veľmi podmanivý asymetrický strih Boba

Tento fantastický strih bobu sa vyznačuje asymetrickými stranami, ktoré sú celkom krásne a atraktívne. Rovnako tak krásne ofiny vytvárajú úžasný efekt, ktorý je veľmi nádherný a báječný na pohľad. Tento úžasný účes by som určite rada mala, keby som mala vlasy jemné a rovné ako tento.

Veľmi podmanivý asymetrický strih Boba

Cool a očarujúci klasický bob s krátkym treskom

Tento úžasný strih bobu je definovaný krásnymi krátkymi ofinami a chladnými rovnými čiernymi vlasmi, ktoré prirodzene plynú priamo nad bradou. Rovnako tak krásna ofina vytvára na nositeľovi tohto strihu bobu úžasný nevinný efekt. Cool a krásne, tento klasický bob je určite krásnym doplnkom nášho zoznamu krátkych rovných účesov.

Cool a očarujúci klasický bob s krátkym treskom

Očarujúci tupý koniec Bob Cut

Tento fantastický strih bobu sa vyznačuje tými krásnymi tupými koncami a hrubými rovnými prameňmi vlasov. Pretože textúra týchto vlasov je už hrubá, nie sú potrebné ďalšie vrstvy na vytvorenie väčšieho objemu pre tieto vlasy. Bočné ofiny navyše umožňujú jasný pohľad na krásnu tvár tejto očarujúcej dámy.

Očarujúci tupý koniec Bob Cut

Pixie v chladnej medenej farbe s bočnými nárazmi

Tento fantastický účes je s týmito prameňmi vlasov medenej farby veľmi atraktívny a chladný. Rovnako tak bočné ofiny dodávajú tomuto úžasnému účesu viac šarmu a štýlu. Toto je určite skvelý spôsob, ako nosiť strih pixie.

Cool pixie vo farbe medi s bočnými ramenami

Elegantný strih Pixie s čiernymi vlasmi

Tento elegantný strih pixie čiernych vlasov je príjemný na pohľad a skutočne veľmi cool! Je definovaná týmito bočnými ofinami a elegantným vrchom, bokmi a chrbtom. O niečo dlhšie strany navyše dodávajú tomuto cool strihu pixie tvar a štýl.

Elegantný strih Pixie s čiernymi vlasmi

Očarujúci, ale chlapčenský strih Pixie

Tento fantastický strih pixie vyzerá očarujúco, ale zároveň chlapčensky. Pretože sú boky a chrbát skrátené, ako pri každom strihu pixie, vyžaruje to chlapčenský efekt. Bočné ofiny navyše znamenajú skvelý rozdiel pre tento úžasný účes.

Očarujúci, ale chlapčenský strih Pixie

Krásny strih Pixie s odtieňmi rôznych farieb

Tento úžasný pixie je s nimi celkom cool a atraktívny krásne pramene rovných vlasov. Pridanie vrstiev vzadu vytvára nuansy s minimálnym účinkom. Rovnako tak ďalšie odtiene rôznych farieb vytvárajú chladnú variáciu, ktorá zvyšuje celkový dojem z tohto roztomilého účesu.

Krásny strih Pixie s odtieňmi rôznych farieb

Krásna pixie Anny Hathawayovej

Milujem spôsob, akým Anna Hathawayová zvyčajne nosí pixie účes. Vďaka svojej veľmi krásnej tvári vyzerá každý účes, ktorý športuje, veľmi očarujúco. Tento strih pixie sa vyznačuje krátkym chrbtom a bokmi. Chladné ofiny s oddelenými bokmi určite odhalia úžasnú krásu Anny.

Krásna pixie Anny Hathawayovej

Úžasný strih Pixie s veľmi dlhými treskami

Toto fantastický účes je definovaný bokmi a chrbtom strihanými ako britva, ktoré sú prerušované dlhou ofinou. Účinok je určite úžasný a jedinečný. Povedal by som, že je to trochu chlapské, ale koho zaujíma, či to vyzerá chlapčensky. Dobrá vec je, že je veľmi cool a úžasné sa na to pozerať.

Úžasný strih Pixie s veľmi dlhými treskami

About the author