Krátke zrážky pre rovné vlasy

Sú dni, keď sa zobudíte, pozriete sa do zrkadla a máte pocit, že potrebujete zmenu. Prečo neurobiť niečo pre svoje vlasy? Možno ste si na to dlho zvykli a v poslednej dobe máte pocit, že vás to už nereprezentuje. Alebo jednoducho máte pocit, že sa snažíte, aby to vyzeralo, ale nikdy to nevyjde tak, ako by ste chceli. Toto všetko sa môže zmeniť, pokiaľ máte možnosti. Zvyčajne, ženy s rovnými vlasmi chcete to mať kučeravé, ale väčšinou to nefunguje. Ženy s rovnými vlasmi sú však schopné strhnúť niektoré z najviac krásne krátke účesy bez prílišných problémov. Predtým, ako si vezmete nožnice alebo sa objednáte k svojmu stylistovi, pozrite sa na fantastické krátke účesy, z ktorých si môžete vyberať. Ktorý je ten správny strih pre vaše hodvábne vlasy?

Sexy krátky zostrih 

Ak hľadáte sexy vzhľad, potom vám ofina zakrývajúca jedno z očí predstavuje najlepšiu voľbu. Choďte do chaotického štýlu, ktorý nielenže vyzerá úžasne, ale dodáva vám sebavedomie usmievať sa pri každom pohľade do zrkadla.

Sexy krátky zostrih

Zdroj

Krátky účes s dlhými treskami

Dlhá ofina zakrývajúca čelo a dĺžka vlasov po stranách upozorňuje na krásne črty modelkinej tváre. Zachovajte si sviežosť vyčesaním ofiny na jednu stranu.

Krátky účes s dlhými treskami

Zdroj

Klasický Bob

Tento typ účesu bob je ten, ktorý vám dáva elegantný a očarujúci vzhľad. Ak chcete, aby vaše vlasy boli krátke, ale nie príliš krátke, bude to účes, vďaka ktorému budete vyzerať dobre a zároveň vám umožní hrať s prameňmi.

Klasický Bob

Zdroj

Chlapčenský strih

Ak hľadáte niečo jednoduché, čo vám umožní mať čistý a ľahko získateľný vzhľad, mali by ste siahnuť po kratšom chlapčenskom štýle, ktorý vám dodá požadovaný vzhľad..

Chlapčenský strih

Zdroj

Krátky Bob 

Účes bob miluje každý, dokonca aj ženy, ktoré nemajú vášeň pre ofinu. Tento strih vám umožní mať úhľadný vzhľad bez toho, aby ste sa museli zaoberať krátkou ofinou.

Krátky Bob

Zdroj

Perfektný krátky Bob

Ak sa pozriete pozorne, uvidíte, že tento typ strihu vám umožní vyzerať ako filmová hviezda bez toho, aby jeden vlas zostal na svojom mieste. To znamená, že sa budete cítiť istejšie už od chvíle, keď ste si vybrali tento účes.

Perfektný krátky Bob

Zdroj

Krátky Bob s dlhým treskom

Ak chcete, aby vaše vlasy mali taký vlnitý vzhľad, choďte na naplnený bob s dlhou ofinou. Tak budete môcť upravovať vlasy tak, že ich budete mať stále rovné alebo ich budete vlnito cítiť.

Krátky Bob s dlhým treskom

Zdroj

Extrémne krátky zostrih

Zdá sa, že jeden z trendov, ktoré si získavajú stále väčšiu popularitu, je trend s extrémne krátkymi účesmi. Ak sa nechcete vôbec zaoberať stylingom vlasov a napriek tomu vyzeráte báječne, rozhodnite sa pre tento účes.

Extrémne krátky zostrih

Zdroj

Asymetrický krátky strih

Ak chcete byť schopní každé ráno prekvapiť, mali by ste sa ísť ostrihať a kričať originalitu. Keďže jedna strana je dlhá a druhá extrémne krátka, určite urobíte silný dojem.

Asymetrický krátky strih

Zdroj

Symetrický krátky strih

Vďaka tomu, že si môžete vlasy upravovať pomocou špičatých koncov alebo dokonca urobiť pár kučier, si tento symetrický strih určite zamilujete. Klasický vzhľad vám pomôže udržať si tento tvar vlasov, aj keď rastú.

Symetrický krátky strih

Zdroj

Bob v strednom štýle

Vďaka tomuto typu účesu budú vaše vlasy vyzerať dlhšie, ako v skutočnosti sú. Dizajn však trvá niekoľko sekúnd a vďaka tomuto skvelému vzhľadu budete na ulici okamžite myslieť.

Bob v strednom štýle

Zdroj

Účes cez ucho

To možno tiež klasifikovať ako chlapčenský vzhľad, ale je to romantickejšie ako predchádzajúci. Budete môcť mať tajomnú príťažlivosť s ofinou, ktorá vám čiastočne zakrýva oči.

Účes cez ucho

Zdroj

Strapatý krátky účes

Ak radi upravujete vlasy ráno, ale hľadáte strapatý vzhľad, potom je tento strih pre vás. Vďaka svojmu strapatému účesu budete môcť mať rebelský vzhľad, po akom túžite.

Strapatý krátky účes

Zdroj

About the author