Štýly pre krátke rovné vlasy

Keď máš krátke vlasy, škála štýlov, ktoré si môžete vybrať, je dosť obmedzená. Alebo je to? Všetko závisí od dĺžky vašich vlasov a od toho, ako ste otvorení. Ak máte krátke vlasy, neznamená to, že sa musíte uistiť, že sú upravené a že vám vôbec nezakrývajú tvár. Môžete sa hrať s vlasmi a vyskúšať všetky druhy účesov, ktoré nájdete. Budete tak ťažiť z niekoľkých výhod, o ktorých by ste sa nemohli dozvedieť, keby ste nedali šancu všetkým týmto štýlom. Pravdou je, že sa môžete rozhodnúť pre všetky druhy štýlov naozaj milé a jednoduché dramatické a chlapčenské. Ak vás už teraz unavuje vzhľad vašich vlasov, možno je načase zmeniť to. Prečo neuvažovať o zmene štýlu? Ak sa pozriete na všetky účesy, ktoré sú tu uvedené, určite nájdete jeden alebo dva, ktoré sa vám páčia!

Blond vlasy rovné

Teraz, aj keď má modelka na tomto obrázku krátke vlasy, mohla zmeniť štýl tak, že ich narovnala a učesala vpredu. Týmto spôsobom má na tvári niekoľko krásnych prameňov vlasov. Nádherné!

Blond vlasy rovné

Zdroj

Krátke čierne rovné vlasy

Teraz je to verzia bobu, ktorú by ste uprednostnili, ak by ste nechceli riešiť problémy s trávením hodín upravovaním vlasov. Našťastie si môžete vrchol iba upraviť tak, aby zakryl čelo. To je všetko!

Krátke čierne rovné vlasy

Zdroj

Roztomilé krátke blond vlasy

Ak by ste si česali hornú stranu vlasov, aby zakrývala čelo a druhú polovicu, aby mala väčší objem, potom bude celkový vzhľad úžasný. S rovné a krátke vlasy, môžete to všetko vyskúšať a vyzerať skvele!

Roztomilé krátke blond vlasy

Zdroj

Asymetrický strih Pixie

Je to typ štýlu, vďaka ktorému budete vždy pôsobiť trochu rebelsky. Možno je to kvôli objemným vlasom, možno kvôli ofine pokrývajúcej polovicu tváre alebo možno sú všetky spolu.!

Asymetrický strih Pixie

Zdroj

Platinová rovná pixie

Keď nájdete správnu rovnováhu medzi účesom a farbou, bude celkový vzhľad jednoducho fantastický. Tento pixie je jednoducho skvelý. Správnym štýlom si ich môžete upraviť tak, že si narovnáte vlasy a necháte ich čiastočne zakryť uši.

Platinová rovná pixie

Zdroj

Dospelý Pixie

Otázkou je, ako upravíte svojho dospelého pixie? Veci nie sú také zložité, ako by ste si ich jednoducho museli navrhnúť tak, ako ste ich robili predtým. Jednoducho si vlasy narovnajte a nechajte ich vyzerať báječne ako vždy!

Dospelý Pixie

Zdroj

Messy Pixie

Keď ste si vybrali strih pixie, možno budete vedieť, že nie je veľa spôsobov, ako ho upraviť. Môžete sa však rozhodnúť, že bude pôsobiť trochu rozcuchane, aby malo veľký vplyv na celý váš vzhľad.

Messy Pixie

Zdroj

Naozaj krátky Bob

Keď premýšľate o bobovom účese, zvyčajne si predstavíte skutočne dlhé vlasy vpredu a krátke vlasy vzadu. Môžete sa však rozhodnúť pre vlasy, ktoré majú podobnú dĺžku všade okolo. Vďaka tomu budete mať skvelý vzhľad!

Naozaj krátky Bob

Zdroj

Elegantný Pixie

Najlepšia vec na tomto pixie účese je skutočnosť, že môže byť upravený tak, aby ste pri príprave na udalosť mohli vyzerať jednoducho fantasticky. Bez ohľadu na udalosť získajte mokrý vzhľad!

Elengant Pixie

Zdroj

Krátke rovné Bob vlasy

Keď chcete niečo, vďaka čomu budete vyzerať roztomilo a zároveň na okraji, najlepšie, čo môžete urobiť, je rozhodnúť sa pre rovný bob, ktorý nemá dramatickú čiaru. Stačí ho narovnať a vychutnať si vzhľad!

Krátke rovné Bob vlasy

Zdroj

Orezané Pixie

Keď sa rozhodnete pre účes pixie, ktorý trochu narástol, jeden zo štýlov, ktoré môžete vyskúšať, je ten chaotický. Skvelé na tom je skutočnosť, že nemusíte veľa robiť, stačí, ak si do vlasov nanesiete trochu produktu!

Orezané Pixie

Zdroj

Krátke fantastické vlasy

Opäť platí, že keď máte krátke vlasy, máte niekoľko zaujímavých štýlov, ktoré môžete vyskúšať. Jedným z nich by bolo, keby ste si vlasy narovnali a rozčesali ich tak, aby smerovali k zadnej časti hlavy a poskytovali vám žiarivý vzhľad.!

Krátke fantastické vlasy

Zdroj

Rovné hnedé vlasy

Jedná sa o druh účesu, ktorý zvyčajne vidíte na módnych prehliadkach. Ak však chcete mať skutočne ostrý vzhľad, dajte si ostrihať vlasy, ako keby ste mali na hlave misku, a potom ich len narovnajte!

Rovné hnedé vlasy

Zdroj

Naplnený Bob

Keď ste sa rozhodli pre strih bobu, správna vec je upraviť ho tak, aby vyzeral skvele. Ako to môžeš urobiť? Všetko, čo musíte urobiť, je uistiť sa, že ho upravíte tak, aby končeky vašich vlasov vyzerali špicaté a skvelé!

Naplnený Bob

Zdroj

Krátke tmavé vlasy

Ide o kombináciu pixie a skutočne krátkeho boba. Ak chcete, aby vaše vlasy vyzerali fantasticky, stačí, ak ich upravíte tak, aby mali veľký objem a aby vám ofina zakryla jednu stranu tváre..

Krátke tmavé vlasy

Zdroj

About the author