Účesy pre krátke rovné vlasy

Dievčatá a ženy s rovnými vlasmi sú takmer vždy zmätení, pokiaľ ide o účes. Chcú urobiť niečo iné so svojimi vlasmi, ale nie sú si istí, čo majú urobiť. Hľadajú nejaké trendové účesy ale nevedia, či im to bude vyhovovať alebo nie. Tu je teda niekoľko zrážok pre krátke rovné vlasy. Môžete ich vyskúšať a zistiť, ktorý vám najviac vyhovuje.

Si môžete vyskúšať strih bobu spolu s krátkou prednou ofinou na rovných vlasoch. Budú na vás pôsobiť roztomilo a decentne.

Krátke rovné vlasy pre ženy

Ak máte blond vlasy, môžete ísť na tento krátky strih pixie spolu s dlhou bočnou ofinou. Je to trendový moderný účes, ktorý vám pristane.

Krátke blond rovné účesy

Ak chcete sexi look na rok 2013, môžete vyskúšať asymetrický strih. Je to jedinečný a trendový účes. Tento účes vám dodá trendy sexy vzhľad.

Krátke zrážky pre rovné vlasy 2013

Dievčatá a ženy s hustými vlasmi môžu vyskúšať tento účes, je to roztomilý účes, ktorý na vás určite bude pôsobiť ladne.

Krátke zrážky husté rovné vlasy

Krátky účes je v dnešnej dobe tiež v trende. Je to iný účes a je najlepší pre dievčatá a ženy, ktoré chcú tento rok zvoliť jedinečný vzhľad.

Krátke strihané účesy pre rovné vlasy

Účes Bob s dlhou bočnou ofinou vyzerá roztomilo. Je to trendový roztomilý účes, ktorý pristane takmer všetkým strihom tváre. Ak chcete vyskúšať niečo spoľahlivé pre roztomilý vzhľad, môžete ísť na tento účes.

Roztomilé zrážky pre krátke rovné vlasy

Ázijské dievčatá a ženy väčšinou skúšajú strih bobu s krátkou prednou ofinou. V tomto účese pôsobia roztomilo a decentne.

Ázijské krátke rovné účesy

Chcete účes, o ktorom ste si istá, že budete vyzerať pekne? Potom musíte vyskúšať ofinu. Účes s ofinou vám vždy zaistí pekný vzhľad bez ohľadu na strih tváre.

Krátke vlasy s rovnou ofinou

Dievčatá a ženy s okrúhlou tvárou čelia mnohým problémom, pokiaľ ide o strih. Ak chcete zostať v bezpečí, môžete vyskúšať strih bobu s krátkou prednou ofinou. Bude sa vám hodiť a budete pôsobiť roztomilo a trendovo.

Rovné krátke účesy pre okrúhle tváre

Ak chcete mať štýlový vzhľad, môžete vyskúšať tieto krátke rovné vlasy. Poskytnú vám decentný, trendový a štýlový vzhľad.

Štýly pre krátke rovné vlasy

Účesy pre krátke rovné vlasy-3

Účesy pre krátke rovné vlasy-2

Účesy pre krátke rovné vlasy

Módne krátke účesy pre ženy-5

Módne krátke účesy pre ženy-4

Módne krátke účesy pre ženy-6

Módne krátke účesy pre ženy-7

Trendové krátke účesy pre ženy-8 2013

Módne krátke účesy pre ženy-9

Účesy pre krátke rovné vlasy-1

About the author