15 alternatív Roztomilé vrkoče pre krátke vlasy

Bez ohľadu na to, do akej miery resp krátky vaše vlasy sú, vrkôčiky vždy pôsobia zásadným dojmom, majú prirodzenú textúru a farbu vašich vlasov a maskujú akékoľvek náznaky zlého dňa v vlasoch-nie je potrebné ich umývanie ani upravovanie za tepla. A nie je to tento konečný sen o vlasoch? Keď sme sa váhavo prebudili na začiatku dnešného dňa, maximalizovali sme svoje hrivy s minimálnym vypätím síl a nakoniec sme dosiahli dokončený výsledok, ktorý vyzerá tak vynikajúco nad všetkým?

To znamená, že existuje typický nesprávny úsudok, že vrkoče fungujú pre stredne dlhé až dlhé vlasy, pričom tie z nás majú krátke vlasy prostredníctvom boby, lobs, a pixies z uspokojenia našich plných síl pletené potenciál. Preto sme si stanovili svoje osobné poslanie rozptýliť túto fantáziu.

1. Roztomilý cop na krátke vlasy

Nasledujúci účes musíme dokázať, že ste tento plážový vzhľad. Za týmto účelom boli vlasy krásne vlnité a majú dve malé vrkoče ten kompromis. Takéto vlasy budú skvelé v polovici roka, ale dajú sa použiť aj na pláž, boho a letnú svadbu. Pre družičky by to ohromilo.

Roztomilé vrkoče na krátke vlasy

Zdroj

2. Krátky pletený účes

Náš ďalší nápad je ďalší bočný vrkoč. Účes má krátky bob s nenápadnými vlnami a je urobený voľne a uvoľnene bočný vrkoč. Je to roztomilý a elegantný účes, ktorý rozžiari vaše každodenné vlasy. Bude to vyzerať úžasne celú neskorú jar. Milujeme túto myšlienku!

Krátke pletené účesy

Zdroj

3. Roztomilý krátky účes s dvoma vrkočmi

Tento zábavný štýl je ideálny pre dni, kedy musíte ísť priamo z rekreačného strediska, aby ste veci dokončili.

Roztomilé krátke účesy s vrkočmi

Krátke vlasy je v súčasnej dobe tak v móde, že ako je to možné, až na príležitostný bobby-stick vzhľad alebo polovičný štýl môže byť veľmi ťažké štylizovať. Pravdepodobne si nebudete myslieť, že sú vaše vlasy dostatočne dlhé na pletené účesy, ale tieto roztomilé hľadania krátkych vlasov vám ukážu, že sa mýlite..

4. Polovičné vrkoče pre krátke vlasy 2019

Prámiky na krátke vlasy

5. Vodopádový pletený účes pre krátke vlasy

Roztomilé pletené účesy pre krátke vlasy

6. Viacnásobné vrkoče

Krátke pletené účesy-6

7. Ľahký štýl

Krátke pletené účesy-7

8. Pletené ofiny

Krátke pletené účesy-8

9. Bočný pletený bob

Krátke pletené účesy-9

10. Blondínka s tmavými koreňmi

Krátke pletené účesy-10

11.

Krátke pletené účesy-11

12.

Krátke pletené účesy-12

13.

Krátke pletené účesy-13

14.

Krátke pletené účesy-14

15.

Krátke pletené účesy-15

About the author