20 najnovších roztomilých účesov pre krátke vlasy

Majúci krátke vlasy sa môže javiť ako najlepšia vec, keď ste v návale. Nie je zahrnutý žiadny hodinový sušič vlasov, žiadny štýl rozbalenia. Vybehnutie vstupnej chodby je zvyčajne hračkou. Nech je to akokoľvek, podobná stará rutina môže byť úplne vyčerpávajúca a niektoré komplikované účesy jednoducho nefungujú s vlasmi po čeľuste. V tomto zmysle sme tu, aby sme vám ušetrili jednoduchú jednu fázu účesy pre krátke vlasy. Nie všetky môžu byť v skutočnosti jednou fázou, napriek tomu sa k sebe veľmi približujú.

Tu je 20 najnovších roztomilé účesy pre krátke vlasy!

1. Roztomilý farebný a ostrihaný krátky účes

Všetko, čo musíte zvládnuť a rovný bob sú vaše normálne rovné vlasy a pomôcka, ktorú vám žehlička na vlasy môže poskytnúť. Také základné! V každom prípade je sortiment rozhodnutí zatiaľ obrovský, takže spoľahlivo bude niečo, čo si nepochybne získa vaše srdce.!

Zdroj

2. Vlnitý krátky zostrih

Pixie strihy sú hlavnou variáciou pre zavedenejšie ženy kvôli ich kombinácii jednoduchosti a štýlu milujúceho zábavu. Choppy vrstvy sú ideálnou metódou na pridanie textúry a merania k ukážkovému strihu. Textúra je životne dôležitá pre to, aby váš vzhľad zostal mladý a neostrý.

Roztomilé krátke účesy

3. Roztomilý strapatý účes pre krátke vlasy

Krátky vrstvy do dlhých vrstiev, buď sa dá aklimatizovať, aby vyhovovala každému veku, mladému alebo starému. Pokiaľ chcete svojmu účesu dodať textúru, v tom okamihu sú pre vás odpoveďou krátke vrstvy. Decentná rozmanitosť je určite alternatívou k tomuto elegantnému účesu.

Roztomilé účesy pre krátke vlasy

Krátke vlasy, mohlo mi to byť jedno! Milujeme tieto roztomilé účesy pre krátke vlasy ktoré nepochybne dotkne vášho nadšenia, že pôjdete skrátene. Udržujte svoj vzhľad ostrý alebo sa prihovárajte tejto textúre. Choďte na definíciu zahrnutím kučier, zmenšovania, strihania holiaceho strojčeka alebo ofiny alebo si vyberte jeden zo známych strihov, ako sú podrezané pixie, plodiny spitfire a náročné umelé dravé vtáky. Každý z týchto roztomilých krátkych účesov vás pripraví na strih!

4. Roztomilý účes pre dievčatá s krátkymi vlasmi

Roztomilé účesy pre dievčatá s krátkymi vlasmi

5. Roztomilý krátky zostrih pre dievčatá

Roztomilé krátke účesy pre dievčatá

6. Vlnitý hnedý Bob

Roztomilé vlnité krátke zrážky-6

7. Rovný roztomilý Bob

Roztomilé rovné krátke zrážky-7

8. Jednoduchý účes

Jednoduché roztomilé krátke účesy-8

9. Platinum Blonde Adorable Bob

Roztomilé krátke blond účesy-9

10. Easy Bob Cut pre roztomilé dievčatá

Roztomilé krátke účesy Bob-10

11.

Roztomilé krátke účesy-11

12.

Roztomilé krátke účesy-12

13.

Roztomilé krátke účesy-13

14.

Roztomilé krátke zrážky-14

15.

Roztomilé krátke účesy-15

16.

Roztomilé krátke zrážky-16

17.

Roztomilé krátke účesy-17

18.

Roztomilé krátke zrážky-18

19.

Roztomilé krátke účesy-19

20.

Roztomilé krátke účesy-20

About the author