20 roztomilých krátkych účesov na roky 2012 – 2013

Rok 2013 je považovaný za rok novej módy a trendov. Každý hľadá nový vzhľad, ktorý by mohol sám vyskúšať, aby vyzeral roztomilo a trendy. Tu je niekoľko roztomilých krátkych účesov na rok 2013, vďaka ktorým budete vyzerať roztomilo:

V roku 2013 to môžete vyskúšať krátky zostrih pixie. Je to trendy a dáva vám roztomilý vzhľad.

Roztomilé krátke účesy Pixie 2013

Môžete si vyskúšať strih pixie s dlhou ofinou. Je to tiež celkom roztomilé, decentné, zábavné a trendy. Mnoho celebrít sa rozhoduje pre tento trend a po ich nasledovaní sa k tomuto účesu rozhodlo aj mnoho dievčat.

Krátke vlasy s účesom s dlhou ofinou

Ak máte svetlú pleť a blond vlasy a chcete roztomilý vzhľad. Potom musíte vyskúšať vrstvený účes. Je to trendy a dodá vám roztomilý vzhľad.

Roztomilé krátke účesy pre farebné ženy

Chcete vyskúšať niečo nové, čo vám dodá funky vzhľad? Potom musíte vyskúšať strihaný vrstvený účes spolu s krátkou ofinou. Je to funky účes, ktorý tiež vyzerá roztomilo na dievčatách.

Krátke strihané vrstvené účesy s ofinou

Bočná ofina bola vždy v móde. Vyzerajú roztomilo. Bez ohľadu na to, aký účes ste si vybrali, musíte s týmto účesom vyskúšať bočnú ofinu a určite vám to pristane a budete pôsobiť rozkošne..

Krátke zrážky s bočnou ofinou

Dievčatá a ženy s oválnymi tvárami musia vyskúšať krátky zostrih pixie. Tento strih bude vyhovovať ich strihu na tvári a nakoniec im dodá roztomilý vzhľad.

Tiffani má asymetrický účes a v tomto krátkom účese vyzerá roztomilo.

Ak máte radi cop a máte krátke vlasy, musíte vyskúšať tento účes s bočným copom. Je to roztomilé a dáva vám decentný vzhľad. A čo je najdôležitejšie, zachytí všetky vaše vlasy, aby ste ich nemuseli udržiavať znova a znova.

Roztomilé zapletané účesy pre krátke vlasy

Ak máte krátky účes a chcete mať na svojom vzhľade niečo iné. S krátkym účesom musíte vyskúšať asymetrickú ofinu. Bude to vyzerať roztomilo a bude to mať decentný vzhľad.

Krátke vlasy s asymetrickou ofinou

Kimerly je celebrita v meste. Nedávno sa dala ostrihať a potom vyzerá super roztomilo. Už má vlnité vlasy, ale teraz si ich skrátila a vyzerá celkom roztomilo.

Krátke vlnité účesy Kimberly Caldwell

Ak chcete mať roztomilý vzhľad, musíte vyskúšať krátky vlnitý vrstvený účes. A sprevádzať ten účes s ofinou. Vďaka tejto kombinácii budete vyzerať roztomilo a odlišne od ostatných.

Krátke vlnité vrstvené účesy s ofinou

Ak máte okrúhlu tvár, musíte si vlasy narovnať a ostrihať. Spolu s bob majú nejaké ofiny na čele. Poskytne vám roztomilý vzhľad a bude tiež pôsobiť dojmom, že máte menšiu tvár.

Krátke rovné zrážky pre okrúhle tváre

Dianna mala vlnité vlasy, ale teraz po vrstvenom účese jej vlnité vlasy vyzerajú pekne a vyzerá roztomilo a pôsobivo.

Roztomilé jednoduché účesy pre krátke vlnité vlasy

Drew má ostrihaný bob s ofinou na čele a vyzerá veľmi pekne a zobrazuje klasický vzhľad.

Krátke účesy Drew Barrymore

Ak chcete krátky, ale trendový účes, musíte vyskúšať strih pixie. Určite vám to pristane.

Obrázky krátkych blonďavých pixie účesov

Obrázky nápadov na farbu krátkych vlasov

Obrázok s krátkymi vlasmi Natalie Portman

Super krátke pixie účesy pre ženy

Roztomilé krátke účesy pre zrelé ženy

Obrázky roztomilých krátkych účesov pre dievčatá

About the author