20 roztomilých krátkych účesov pre hrubé vlasy

Mať husté vlasy je požehnaním. Dá sa s ním urobiť mnoho druhov zrážok, vrátane rôznych krátke účesy. Od strihania bobov až po pixie, takmer každý účes tam vyzerá dobre na hustých, lesklých vlasoch. Z tohto dôvodu je veľa ľudí s hustými vlasmi zmätených, čo si vybrať za svoj nový účes. Ale nebojte sa, dali sme dohromady 20 z najroztomilejších krátkych účesov, ktoré sú prispôsobené pre ľudí s husté vlasy a tieto nápady vám určite pomôžu vybrať si ten najlepší pre seba.

1- Roztomilý krátky strih pre hrubé vlasy

Roztomilý krátky strih pre hrubé vlasy, dlhé vlasy Pixie

Vystúpiť z davu bude jednoduchšia hra, keď budete mať tento úžasný účes. Predné vlasy sú česané dozadu a delia ich najskôr zo strany. Dĺžka vlasov na chrbte sa takmer nedotkne krku. Ideálne na letný deň.

2- Pixie krátke vlasy

Pixie krátke vlasy, Pixie krátke vlasy dlhé

Tento rozkošný vzhľad je ideálny pre tých, ktorí majú husté vlasy. Účes vydáva hravú atmosféru a je vždy vo veľkom štýle. Vlasy v tomto účese sú veľmi krátke a dá sa k nim začleniť niekoľko vrstiev a ofiny. Tento strih musíte určite vyskúšať a mali by ste si ho dať urobiť aspoň raz za život.

3- Stredne dlhý účes Bob

Stredne dlhý účes Bob, dĺžka vlasu Bob

Ak si neželáte ostrihať vlasy príliš krátko, potom je to pre vás ten najlepší účes. Dĺžka vlasov je v tomto účesu udržiavaná v strednom stave. Vlasy padajú priamo na plecia alebo nad lopatky a majú dlhé vrstvy ohraničujúce tvár. Toto je skutočne veľmi sofistikovaný a inteligentný vzhľad.

4- Hrubý vrstvený hnedý bob

Hrubý vrstvený hnedý bob, krátky hrubý vrstvený hnedý

Tento účes vyhovuje brunetkám najlepšie. Ak však nemáte hnedé vlasy a túžite dosiahnuť tento vzhľad, vždy si môžete vlasy zafarbiť na gaštanovo hnedý odtieň. V tomto účesu sú vlasy narezané na strih bob, ale s vrstvami v ňom. Vlasy sú vlnité a prirodzené, aby vyzerali bez námahy a krásne.

5- Strih krátkych punkových vlasov

Farba na krátke vlasy 2018, krátke vlasy Bob Hairtyles

Všetci poznáme niekoho, kto má v srdci slobodného ducha a je aj vzpurný. Tento účes je pre nich ako stvorený. Ak chcete vyskúšať niečo zábavné, môžete si nechať urobiť tento punkový účes a doplniť ho pastelovo ružovou farbou vlasov. V tomto účese sa vlasy vpredu postupne predlžujú a vďaka nim budete pôsobiť drzá a roztomilá zároveň!

6- Husto strih štýlové blond

Pixie vlasy krátke blond

Vyzerať nádherne a elegantne nevyžaduje nič iné, ako mať tento husto ostrihaný blonďavý účes. Všetky vlasy na vašej hlave by nemali rovnakú dĺžku a to je na tom to krásne. Príliš intenzívny na pohľad, napriek tomu malá údržba, zatiaľ čo pôvab na vrchole!

7- Bob s nepravidelnou dĺžkou

Krátka vrstvená blond hrubá

8- Outlandish Back Shaved Blonde

Pixie Blonde Short Caramel

9- Bočný pohľad na predný účes

Blond vlnitý Bob šikmý

10- Naspäť oholený naskladaný Bob

Bob Short Layered Blonde

11- Uhlový čierny lesk

Bob nakrátko naklonený

12- strana rozdelená blondína

Pixie Bob Short Choppy

13- Hrubý guľatý bob

Bob Bobs Krátky 50

14- Krátky tmavý charizmatický účes

Pixie Short Bob Side

15- Očarujúce šedé vlny navrchu

Pixie Choppy Blonde Long

16- Roztomilé asymetrické vlasy

Krátko vrstvený Pixie Choppy

17- Zlatý pixie

Vrstvený krátky Bob Pixie

18- Vlnitá balayáž čierna + hnedá

Bob Choppy Chin Razored

19- lesklá hnedá

Bob Krátka Brunetka Silná

20- Messy Trio- fialová, hnedá a čierna

Bob Choppy Length Razored

About the author