20 roztomilých účesov s krátkymi vlasmi

Ako vieme, že krátke účesy sú v trende v roku 2013, takže veľa účesov pre krátke vlasy je tiež v trendoch a nesie ich mnoho dám. Vyzerať krásne, jedinečné a trendové veľa najnovšie účesy s unikátnymi strihmi a štýlmi sú v trendoch. Tu je niekoľko príkladov 20 roztomilých a trendových účesov s krátkymi vlasmi.

Na tomto obrázku nižšie malo dievča veľmi roztomilý, krátky, jednoduchý a ľahký účes. Aby si zmenila účes, farbí si vlasy na čierno -hnedý odtieň. Tiež si nosí ostrihané vlasy s rovnými vlasmi.

Jednoduché krátke účesy

Dievčatá môžu nosiť príliš krátke vlasy s rôznymi štýlmi a rôznymi nápadmi. Vlnitý a hrubý účes s krátkymi účesmi vyzerá roztomilo a trendovo.

Roztomilé nápady na účesy pre krátke vlasy

V roku 2013, obľúbené sú blond farby vlasov. Všetky svetlejšie a tmavšie tóny blond vlasov sú obľúbené a vzhľadom na krátke účesy vyzerajú trendy.

Roztomilé blond krátke účesy

Emily Browning je známa celebrita a je tiež veľmi trendovou a štýlovou dámou. V roku 2013 nosí veľmi roztomilý krátky zostrih a v tomto krátkom účese vyzerá viac štýlovo a trendy.

Nové roztomilé krátke účesy

Krátke účesy tento rok naozaj vyzerajú roztomilo a tiež veľmi trendovo a obľúbene medzi dievčatami.

Roztomilé, naozaj krátke účesy

Dievčatá radi nosia krátke a trendové účesy, pretože vďaka týmto krátkym účesom vyzerajú štýlovo a roztomilo a tieto účesy sa tiež dajú veľmi ľahko ovládať a nosiť kamkoľvek..

Roztomilé krátke strihy pre dievčatá

Vlnité účesy s krátkymi účesmi sú tiež veľmi obľúbené a pôsobia roztomilo. Dievča na obrázku nižšie malo veľmi roztomilý a jedinečný krátky účes s vlnitým účesom, vďaka ktorému vyzerali trendovo a štýlovo.

Roztomilé krátke vlnité zrážky

Bangs je jedným z veľmi obľúbených a veľmi trendových účesov, väčšinou sa nesie s krátkymi účesmi. Ofina vyzerá príliš unikátne a príliš trendovo s krátkymi účesmi.

Roztomilé krátke vlasy s ofinou

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-1

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-2

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-3

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-4

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-5

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-6

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-7

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-8

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-9

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-9

Roztomilé účesy s krátkymi vlasmi-10

About the author