2013 Roztomilé krátke účesy

Ako chce každá žena vyzerať? Chce byť krásna a toto je konečná pravda. Aby sa však dosiahla táto socha z krásna žena, musíš byť schopný urobiť nejaké zmeny a postarať sa o seba. Teraz, keď príde na zmeny, jedna z nich a najdôležitejšia je ohľadom účesu, ktorý budete mať. Ak chcete byť považovaná za krásnu ženu, musíte sa uistiť, že ste si vybrali práve ten správny účes, aby všetko vyzeralo ešte krajšie, ako v skutočnosti vyzerá. So správnym účesom budete potrebovať len trochu upraviť vlasy, nalíčiť sa a každá jedna osoba bude krútiť hlavou. Chcete vyzerať roztomilo a zaujímavo zároveň? To znamená, že musíte byť pripravená vybrať si účes, ktorý vám bude vyhovovať viac ako jedným spôsobom. Vyberte si ten najroztomilejší!

Roztomilý Way Bob

Jeden z najzaujímavejších strihov je bob. Teraz, ak necháte vlasy vlnité a nebudete ich príliš upravovať, budete môcť vyzerať roztomilo a krásne zároveň. Získajte vzhľad iba pomocou niekoľkých jednoduchých strihov!

Roztomilý Way Bob

Krátky hrubý Bob

Keď máte veľa vlasov a chcete ich upraviť tak, aby vás každý obdivoval, mali by ste si vlasy narovnať a ofinu upraviť na jednu stranu. Toto by malo stačiť!

Krátky hrubý Bob

Veľmi krátky Bob

Toto je skutočne najkratšia verzia bobu, ale je tiež veľmi ženská. Budete určite vyzerať roztomilo a zaujímavo a budete mať niekoľko možností, pokiaľ ide o jeho úpravu rôznymi spôsobmi.

Veľmi krátky Bob

Roztomilý vrstvený strih

Jedna z prvých vecí, ktoré si na tomto type strihu môžete všimnúť, je fakt, že si budete môcť užiť veľa objemu. Morevoer, budete môcť štylizovať vrstvy tak, aby sa vám krk zdal dlhší.

Roztomilý vrstvený strih

Pixie s krátkou vrstvou

Toto je určite dlhšia verzia tradičného vzhľadu pixie, na ktorú sme tak zvyknutí, ale skutočne vyzerá krásne. To znamená, že budete môcť pomocou špicatých prameňov vlasov upozorniť na svoje pekné črty.

Pixie s krátkou vrstvou

Krátke roztomilé vlasy

Jednou z najzaujímavejších vecí na tomto účese je fakt, že ofina upriamuje pozornosť na krásne črty vašej tváre, pričom vďaka objemu vyzerá celý účes mimoriadne zaujímavo a roztomilou.

Krátke roztomilé vlasy

Roztomilý klasický Bob

Toto je typ bobu, ktorý v dnešnej dobe často nevidíte, pretože ľudia sa ho pokúšajú zmeniť a prísť s rôznymi verziami. Je to skutočne luxusné a je to perfektný účes pre každú príležitosť.

Roztomilý klasický Bob

Extrémne krátke vlasy

Skutočne ľahký blond tón a extrémne krátke vlasy robia tento účes roztomilým a odlišným. Bežne nevidíte ženy s tak krátkymi vlasmi, aby vyzerali tak dobre. Môžete to však vyskúšať a uvidíte, ako sa cíti!

Extrémne krátke vlasy

Roztomilý Bob

Vrstvy v tomto účese Bob budú mladšie. Teraz, ak ste to doteraz nevedeli, vďaka správnemu účesu budete vyzerať oveľa mladšie, ako ste. Chceli by ste z toho ťažiť?

Roztomilý Bob

Roztomilé blond vlasy

Prvá vec, ktorú si na tomto účese všimnete, je fakt, že vďaka pekne zostrihanej ofine celý vzhľad vyráža dych. Ak chcete vyzerať takto, stačí, ak zavoláte svojmu stylistovi a ukážete mu tento obrázok!

Roztomilé blond vlasy

Krátky krásny strih

Ak si nie ste istá zmenou, ktorú chcete vykonať, môžete strih vlasov skrátiť, aby ste mali čas premýšľať o rôznych spôsoboch úpravy vlasov, keď budú trochu dlhšie.!

Krátky krásny strih

Krátka odvážna pixie

Toto je typ strihu pixie, ktorý často nevidíte, pretože je trochu odvážny. Obvykle vidíte ženy s pixie účesmi, ktoré si nechávajú ofinu na čele a nie sú upravené nahor.

Krátka odvážna pixie

Roztomilý neporiadny Bob

Aj keď to vyzerá príliš chaoticky, pravdou je, že bob je strihaný rovne a vietor sa pohráva s modelkinými vlasmi. Môžete sa rozhodnúť pre tento bob a nechať si vlasy zafarbiť do rôznych odtieňov blond.

Roztomilý neporiadny Bob

Roztomilý kučeravý Bob

Je oficiálne, že bob je jedným z najroztomilejších účesov, ktoré existujú. Môžeme však povedať, že kučeravá verzia je zo všetkých najroztomilejšia. Ak máte krátke vlasy a trochu ich natočíte, budete vyzerať úžasne.

Roztomilý kučeravý Bob

Chaotický ľahký účes

Tento účes je nielen iný, ale aj fantastický zároveň. Svetlá farba vlasov a strapaté vrstvy z neho robia skutočne odvážnu voľbu. Napriek tomu to vyskúšajú len odvážne ženy!

Chaotický ľahký účes

About the author