Krátke a roztomilé účesy pre ženy

Tieto účesy môžu byť roztomilé, ale ženy, ktoré budú nosiť tieto účesy, sú roztomilejšie ako tieto účesy. Krátke účesy sú trendové, ale niektoré sú zábavné, niektoré decentné a niektoré roztomilé. Záleží na vás, ako tieto účesy nosíte a ako na vás pôsobia. Tu je niekoľko krátkych a roztomilých účesov, ktoré môžete vyskúšať v roku 2013:

Dievčatá môžu skúsiť strih bobu vyzerať roztomilo. Účes Bob vás vždy prinúti vyzerať rozkošne, takže si ho môžete ľahko vyskúšať bez toho, aby ste mali napätie, že nebudete vyzerať roztomilo.

Roztomilé účesy pre dievčatá s krátkymi vlasmi

V roku 2013 si môžete tento účes vyskúšať. Ako budete vidieť na tomto obrázku, budete určite vyzerať rozkošne.

Roztomilé krátke blond účesy 2013

Pixie účes je v trende. Takže, ak chcete trendový vzhľad, môžete sa rozhodnúť pre tento účes.

Roztomilé trendové ženy s krátkym účesom

Andrey Tautou patrí medzi najroztomilejšie celebrity v meste. Nedávno si dala ostrihať pixie a vyzerá celkom roztomilo a elegantne.

Roztomilý veľmi krátky účes

Ázijských ženy môžu vyskúšať krátke zrážky spolu s niektorými aktualizáciami. V tomto účese budú vyzerať roztomilo a trendovo. A dodá atraktívny vzhľad.

Roztomilé ázijské krátke účesy pre dievčatá

Červená farba dáva roztomilý vzhľad. Môžete vyskúšať krátky pixie účes s ofinou a červenou farbou. V tomto účese budete určite vyzerať roztomilo a trendovo.

Roztomilé krátke červené účesy

Ofina je vždy v trende. Môžete mať bočnú ofinu, aby ste vyzerali roztomilo. Ak chcete trendový a roztomilý vzhľad, môžete vyskúšať bočnú ofinu a získať uznanie.

Krátke účesy bočné ofiny

Strih Pixie je v trende. Poskytnú vám funky vzhľad. Ak teda chcete najtrendovejší zostrih v roku 2013, môžete vyskúšať strih pixie.

Roztomilé pixie strihy pre ženy

Violante Placido patrí medzi celebrity, ktoré sa rozhodli pre krátky a roztomilý účes.

Roztomilý účes celebrít

Roztomilá na vás vyzerá aj dlhá ofina. Ak chcete extra roztomilý vzhľad, môžete vyskúšať dlhú ofinu s akýmkoľvek krátkym účesom.

About the author