Roztomilé krátke zostrihy 2013

Máte pocit, že mať dlhé vlasy je príliš veľa, čo musíte zniesť? Potom by ste sa mali zamyslieť nad tým, ako to trocha skrátiť. V skutočnosti, ak chcete cítiť, aké to je žiť bez bremena dlhých vlasov, potom by ste mali vedieť, že máte veľa možností. Teraz, pokiaľ ide o tvar tváre, štýly, ktoré sa vám páčia, a dokonca aj tón pleti, môžete sa rozhodnúť pre úplnú zmenu vzhľadu, pokiaľ viete, pre aký vzhľad chcete ísť. Môže byť ťažké rozhodnúť sa, ale aby ste urobili správne, musíte sa uistiť, že ste videli všetko dôležité obrázky roztomilých skratiek ktoré sú tento rok trendy. Môžete veriť, že celý proces zmeny vášho vzhľadu je trochu zdrvujúci, ale v okamihu, keď vidíte to správne krátky zostrih, budete vedieť, že je to presne to, čo chcete. Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je zavolať svojmu vlasovému stylistovi a vykonať zmenu!

Roztomilý krátky štýl

Jedná sa o typ strihu, ktorý by ste si mohli stiahnuť bez ohľadu na tón pleti alebo tvar tváre. Pekná ofina a skutočnosť, že s trochou produktu môžete prejsť z roztomilej na sexi, je úžasné!

Roztomilý krátky štýl

Rozstrapatené roztomilé vlasy

Ak nechcete tráviť hodiny pred zrkadlom, aby vaše vlasy vyzerali skvele, vyberte si tento rozkošný roztomilý štýl, ktorý vám určite pomôže zbaviť sa akéhokoľvek typu vzhľadu, do ktorého idete..

Rozstrapatené roztomilé vlasy

Krátke nadýchané vlasy

Ak sa rozhodnete ísť na tento typ účesu, potom sa nebudete musieť starať o objem vlasov. Bude to pôsobiť nadýchane a jednoducho úžasne, najmä ak si česáte dlhé ofiny na jednu stranu.

Krátke nadýchané vlasy

Krátky roztomilý Bob

The strih bobu je jedným z najobľúbenejších účesov za posledných niekoľko rokov. Ak však nechcete ísť na poriadne extrémny look, potom si môžete vybrať tento roztomilý krátky bob, ktorý bude vyzerať úžasne celý deň!

Krátky roztomilý Bob

Krátke vpredu a dlhšie vzadu

Toto je typ strihu, ktorý v dnešnej dobe už často nevidíte, pretože každému pripomína minulosť. Ak chcete získať roztomilý vzhľad 90. rokov, potom je tento vlnitý krátky strih pre vás ideálnou voľbou!

Krátke vpredu a dlhšie vzadu

Krátke roztomilé vlasy

Najlepšia vec na tomto vzhľade je skutočnosť, že vďaka nemu budete vyzerať rozkošne bez ohľadu na farbu vlasov alebo tvar tváre. Aj keď budete vyzerať rozrušene, tento strih vám rozhodne zachráni deň tým, že budete pôsobiť rozkošne!

Krátke roztomilé vlasy

Roztomilé vlnité Bob vlasy

Najlepšia vec na tom, že vonkajšie pramene vlasov sú dlhšie, je fakt, že môžete získať taký vlnitý vzhľad, vďaka ktorému budú vaše vlasy pôsobiť oveľa dlhšie, ako sú akutne. Ostrihajte sa a užívajte si to!

Roztomilé vlnité Bob vlasy

Luxusný krátky účes

Je to skutočne elegantná voľba pre ženy, ktoré chcú vyzerať elegantne bez ohľadu na to, na akej akcii sa zúčastnia alebo kamkoľvek chcú ísť. Ľahko sa udržiava a veľmi ľahko sa upravuje, čo robí fakt viac ako dokonalým!

Luxusný krátky účes

Krátky roztomilý chlapčenský pohľad

Ak chcete mať naozaj krátke vlasy a napriek tomu si užívate vlnitý vzhľad, ktorý majú vaše vlasy, potom siahnite po tomto krátkom chlapčenskom looku, vďaka ktorému budete vyzerať roztomilo aj bez mejkapu. Niekoľkými ťahmi si ľahko upravíte vlasy!

Krátky roztomilý chlapčenský pohľad

Asymetrický krátky bob

Jedná sa o typ strihu, ktorý vôbec nevyzerá pravidelne, pretože pramene vlasov majú nerovnakú dĺžku. Ak si zaobstaráte tento asymetrický krátky bob, môžete sa rozhodnúť vyzerať originálne aj roztomilé zároveň!

Asymetrický krátky bob

Veľmi krátke roztomilé vlasy

Ak chcete mať taký účes, ktorý vám umožní vyčesať všetky vlasy dopredu, aby vyzerali hustejšie, potom si môžete vybrať tento krátky strih. Budete vyzerať skvele bez ohľadu na váš vek!

Veľmi krátke roztomilé blond vlasy

Roztomilý krátky a blond Bob

Ak chcete mať jeden z najroztomilejších účesov zo všetkých, potom by ste sa mali rozhodnúť pre tento krátky bob a tiež si zafarbiť vlasy na blond. Nič nehovorí nevinne a roztomilé viac ako blonďavý krátky bob!

Roztomilý krátky a blond Bob

Vlnité krátke a roztomilé vlasy

Už viete, že vlnité vlasy sú niečo, čo vám neumožňuje nechať sa ostrihať. Môžete si však vybrať tento krátky štýl, ktorý vám umožní udržať vlasy vlnité bez toho, aby ste ich museli narovnávať.

Vlnité krátke a roztomilé vlasy

Krátky strih s dlhými treskami

Dlhá ofina zvýrazní krásny úsmev, ktorý máte. Ak sa chcete rozhodnúť pre ostrihaný účes, vďaka ktorému budete vyzerať rozkošne a zároveň rozkošne, zavolajte svojmu stylistovi a ukážte mu tento obrázok!

Krátky strih s dlhými treskami

Krátky jednoduchý Bob

Ak máte rovné vlasy, potom sa zvolením tohto účesu ušetrí veľa času, ktorý by ste zvyčajne strávili úpravou vlasov. Namiesto toho by ste mohli tento čas využiť na obdivovanie svojho jednoduchého a roztomilého vzhľadu v zrkadle!

Krátky jednoduchý Bob

About the author