Roztomilé strihy krátkych vlasov na rok 2013

Krátke účesy boli mnohými ženami roku 2013 tak oceňované kvôli ľahkosti a pohodliu, ktorú tieto účesy ponúkajú. Rovnako štýl a pôvab, ktoré výrazne poskytujú krátke účesy, robia pixie strihy veľmi príťažlivé a príťažlivé pre väčšinu žien. Z tohto dôvodu tu uvádzame niektoré z roztomilé strihy krátkych vlasov na rok 2013.

Krátky strih Voguish Pixie

Tento úžasný strih pixie je veľmi nádherný a atraktívny na pohľad. Rovnako tak jemné blond vlasy tento pixie strih veľmi dopĺňajú. Toto trhaný účes má malé hroty v hornej časti a je ešte vylepšená dlhou krásnou ofinou, ktorá pokrýva celé čelo. Tento veľmi očarujúci a lákavý účes si určite zamilujete.

Krátky strih Voguish Pixie

Krásny odstupňovaný účes Bob

Tento fantastický strih bobu je skutočne atraktívny a veľmi cool. Blond vlasy idú prirodzene priamo pod bradu a sú ešte umocnené vrstvami úmyselne urobenými tak, aby vytvorili väčšiu textúru a štýl. Zubatá ofina navyše zvyšuje príťažlivosť tohto veľmi lákavého účesu. Toto si určite zamilujete veľmi cool a očarujúce účes.

Krásny odstupňovaný účes Bob

Roztomilý strih Pixie

Tento úžasný účes je cool a jednoduchý. Strih je krátky a vlasy sú hladko česané nabok. Výsledkom je jasný pohľad na vašu tvár. Boky a chrbát sú navyše skrátené a ofina je veľmi krátka a takmer nie je zrejmá. Tento účes budete určite milovať športovať každé leto.

Roztomilý strih Pixie

Očarujúci strih Pixie s jemnými treskami

Tento očarujúci účes je veľmi nádherný a krásny na pohľad. Vyznačuje sa krátkymi bokmi a chrbtom, ktoré vyvrcholia jemnou, krásnou ofinou. Ofina je bočne stiahnutá a usporiadaná centimeter nad obočím. Efekt je príťažlivo očarujúci a fantastický. Tento lákavý strih pixie si určite zamilujete.

Očarujúci strih Pixie s jemnými ofinami

Krásny krátky účes s bočnými ofinami

Tento úžasný účes je veľmi očarujúci a atraktívny. Mäkké čierne vlasy tečú prirodzene nie príliš upraveným spôsobom a efekt je nádherný a očarujúci. Chrbát je na zátylku len mierne posadený a boky sú pekne vykrojené. Celkový dojem z tohto účesu je príťažlivo lákavý.

Krásny krátky účes s bočnými ofinami

Lovely Bob Cut with Curly Fringe

Tento úžasný účes je veľmi roztomilý a atraktívny vzhľadom na výber strihu boba a kučeravých okrajov, ktoré vylepšujú vytvorený vzhľad. Navyše, krásna ofina vytvára očarujúcu a atraktívnu auru, ktorá je veľmi ženská. Tento zvodný účes si určite zamilujete.

Krásny strih Bob s kučeravými strapcami

Očarujúci Bob Cut

Tento veľmi cool a atraktívny strih bob je skvelý pre tých, ktorí majú tváre v tvare srdca. Navyše, krásna ofina vytvára úžasný vzhľad, ktorý je veľmi príťažlivý a podmanivý. Napriek tomu, že sa vlasy prirodzene uvoľňujú, celkový efekt je veľmi ženský a atraktívny. Tento nádherný a pútavý strih bobu si určite zamilujete.

Očarujúci Bob Cut

Lákavý promovaný Bob Cut

Hovorte o príťažlivosti a štýle a tieto aspekty v tomto úžasnom účese určite uvidíte. Tento odstupňovaný strih bobu je úžasný a atraktívny na pohľad. Rovnako tak je možné jemné ofiny preusporiadať, napriek tomu ste chceli vytvoriť úžasný vzhľad, ktorý je veľmi ženský a lákavý. Tento úžasný bob strih budete určite radi raz za čas milovať.

Lákavý promovaný Bob Cut

Chaotický, ale očarujúci Bob Cut

Tento úžasný účes je rozhodne veľmi cool a očarujúci. Na usporiadanie vlasov sa nekladie veľký dôraz; napriek tomu tento strih bobu umožňuje prirodzený tok vlasov. Chladné a očarujúce bočné ofiny a vlnité vlasy vytvárajú veľmi ženský vzhľad, ktorý je očarujúci a chladný. Tento fantastický účes si určite zamilujete.

Chaotický, ale očarujúci Bob Cut

Lovely Layered Bob Cut

Toto je určite a nádherný a krásny strih bobu. Mäkké vlnité vlasy, ktoré sú vrstvené, aby vytvorili veľa textúry a štýlu, sú ešte umocnené jemnými vlnami vlasov. Rovnako tak jemné vlnité vlasy jasne definujú tento úžasný účes. Určite by som chcela mať tento úžasný účes.

Krásny vrstvený Bob Cut

Krásny strih Pixie s odtieňmi hnedej

Tento veľmi roztomilý účes je skutočne úžasný a atraktívny. Mierne dlhší chrbát a bočné zubaté ofiny vytvárajú očarujúci vzhľad, ktorý je veľmi ženský a veľmi očarujúci. Rovnako tak mierne orezané boky a chrbát silne dopĺňajú pôvabnú ofinu. Tento účes je určite roztomilým a lákavým účesom na rok 2013.

Krásny strih Pixie s odtieňmi hnedej

Chaotický a vlnitý účes Bob

Tento účes je určite nádherný a nádherný. Rozcuchané a vlnité vlasy sú skutočne veľmi atraktívne. Mäkké ofiny pokrývajúce čelo sú chladné a osviežujúce. Navrstvená zadná časť a boky navyše vytvárajú jedinečný efekt, ktorý je skutočne úžasný a atraktívny. Tento strih bobu je pre tento druh účesu určite príťažlivý a očarujúci.

Rozcuchaný a vlnitý účes Bob

Krásny elegantný strih Pixie

Tento fantastický uhladený účes je skutočne očarujúci a krásny. Spôsob, akým je upravená, je skutočne úžasný, pretože z vrchu vyčnievajú dobre vyčesané vlasy. Je to určite úžasné a atraktívne. Rovnako tak vlasy s oddelenými bokmi vytvárajú jasný pohľad na tvár a vytvárajú skutočne očarujúci a lákavý efekt. Chcela by som mať tento úžasný účes.

Krásny elegantný strih Pixie

Očarujúci strih Pixie

Tento chladný a roztomilý krátky účes je určite veľmi atraktívny a krásny. Krátke boky a chrbát sú ešte umocnené ofinou s rozopnutými bokmi, ktorá je na pohľad skutočne očarujúca. Orezané boky a chrbát navyše poskytujú chladný a atraktívny vzhľad, ktorý by si určite zamiloval každý. Roztomilý a veľmi cool, tento krásny blond účes je určite veľmi atraktívny a úžasný na pohľad.

Očarujúci strih Pixie

Cool ázijský strih Boba

Toto cool ázijský bob strih je určite veľmi atraktívna a očarujúca. Tieto jemné vlnité ázijské vlasy sú tiež celkom krásne a atraktívne. Bočné ofiny sú navyše chladné a osviežujúce. Mäkké vlnité vlasy navyše ešte viac vylepšujú vzhľad tohto účesu a vytvárajú očarujúci vzhľad, ktorý je skutočne veľmi ženský a atraktívny..

Cool ázijské Bob Cut

About the author