15 lichotivých krátkych účesov pre ženy nad 60 rokov s okuliarmi

Máte viac ako 60 rokov a nosíte okuliare? Staršie ženy majú často pocit, že existuje len obmedzené množstvo nápadov na krátke vlasy. Dnes vám otvorím oči a uvidím trendy nové nápady, ktoré vám pomôžu jasne nájsť váš ďalší krátky účes!

Na rozdiel od niektorých strihov pre mladých hipsterov, existuje veľa krátkych účesov pre ženy nad 60 rokov s okuliarmi. Pozrite sa na ženské celebrity, ktoré sa už pochválili touto myšlienkou, ako sú Jane Lynch a Helen Mirren!

Pri výbere krátkeho účesu je potrebné vziať do úvahy dve hlavné veci: okuliare, ktoré nosíte, a váš životný štýl. “Niekedy niektoré štýly okolo tváre nefungujú s rámami,” hovorí profesionálny stylista Sylvia York Gruzínska. Pokiaľ ide o životný štýl, kľúčová otázka, na ktorú by mal York odpovedať, je „máte režim alebo ste typ človeka, ktorý sa chce umyť a ísť“?

Venovanie sa krátkym vlasom znamená väčšiu údržbu. York ďalej vysvetľuje, že ak neviete, ako alebo chcete upraviť kratšie vlasy, pravdepodobne to pre vás nebude fungovať. Musíte byť ochotní prísť do salónu každé 4 až 6 týždňov kvôli ozdobám.

Pred najbližšou schôdzkou si teda pozrite tieto inšpiratívne fotografie krátkych účesov pre ženy nad 60 rokov s okuliarmi.

Vrstvený bob pre 60-ročné ženy s okuliarmi

Vrstvený bob pre 60-ročné ženy s okuliarmiInstagram @hairbyafox

Vrstvené boby pre 60-ročné ženy s okuliarmi sú ideálne na predvádzanie vlnitej textúry. Ak chcete skopírovať vzhľad, použite buď žehličku, alebo kulmu. Nezabudnite narovnať strapce, aby ste ešte viac zvýraznili textúru vlasov. Navyše, pridanie ofiny je skvelý spôsob, ako skryť vrásky na čele.

Bob po bradu pre jemné vlasy

Bob po bradu pre jemné vlasyInstagram @still_la_v

Vyberte si bob s dĺžkou po bradu pre jemné vlasy, aby ste svojej plnosti dodali úplnosť. Strih bobu po bradu pre ženy nad 60 rokov s okuliarmi je klasický štýl kvôli úžasnej hmotnosti, ktorú na dĺžke drží. Umožňuje udržať najjemnejšie vlasy jemnejšie. Je to tiež štýl s nízkymi nárokmi na údržbu, pretože v dňoch prania by mal potrebovať iba ľahké sušenie.

Krátky Bob pre staršie dámy

Krátky bob pre staršie dámy s okuliarmiInstagram @studiofifteen15

Klasický krátky bob pre staršie dámy je ideálny pre jemné až stredne husté vlasy. Je to nadčasový strih s ofinou, ktorého úprava každý deň trvá len niekoľko minút. Dĺžku tohto účesu Bob je možné prispôsobiť, vďaka čomu je ideálny pre väčšinu tvarov tváre.

Pixie Cut pre ženy nad 60 rokov s okuliarmi

Pixie strih pre ženy nad 60 rokov s okuliarmiInstagram @sassy_silver_nana

Potešujúcim strihom pixie pre ženy po šesťdesiatke s okuliarmi je účes s nenáročnou údržbou. Pridajte vrstvy, aby ste vytvorili výťah, ktorý dodá vašim vlasom hustotu. Nič nepokazíte, ak požiadate aj o ofinu. Ofina prináša mladšiemu vzhľadu konečný výsledok.

Krátky súlož strih pre ženy s okuliarmi

krátky strih pre 60+ žien s okuliarmiInstagram @mslameylynn

Krátky strapatý strih pre ženy s 60-timi okuliarmi je skvelý na textúru rámovania tváre. Mäkkosť ofiny, s extra výškou od vrstiev, dodáva život nudným vlasom. Na korene naneste trochu peny a vysušte rukami hore nohami, aby sa okamžite zdvihol koreň.

👉 Pozrite sa na ďalšie strapaté účesy pre ženy nad 60 rokov.

Veľmi krátka pixie pre hrubé vlasy

veľmi krátky pixie pre husté vlasy nad 60 rokovInstagram @karismahairand

Veľmi krátky pixie účes pre husté vlasy vytvára mladistvý štýl pre dámy po šesťdesiatke. Neštruktúrovaný pixie môže dodať objemnejším vlasom jemnosť. Udržujte oblejší tok vrstiev, ktoré sledujú tvar hlavy, aby ste zaistili, že bude jemne rásť až do nasledujúceho stretnutia.

Curly Bob pre ženy s okuliarmi

kučeravý strih bobu pre šesťdesiatničky s okuliarmiInstagram @rute_boazhair

Kučeravý bob pre ženy s okuliarmi je perfektný, ak chcete svoju tvár orámovať väčším odrazom. Odstránenie prebytočnej dĺžky vašich kučeravých vlasov môže byť to, čo vaše kučery potrebujú na opätovnú aktiváciu zvlneného vzoru.

Veľmi krátka špicatá pixie pre 60+ žien

veľmi krátky špicatý pixie pre 60+ žienInstagram @petekhair

Pri výbere veľmi krátkeho pixelovitého pixie pre ženy nad 60 rokov hľadajte niečo s extra definíciou navrchu. Kým strany zachovávajú rovinnosť, uistite sa, že je vrch vylisovaný do dlhších dĺžok. To zvyšuje plnosť tvaru pre hustejšie vyzerajúce vlasy.

Pixie krátke kučeravé vlasy pre staršie ženy

pixie krátke kučeravé vlasy pre staršie ženy s okuliarmiInstagram @rachbenshair

Pixie krátke kučeravé vlasy pre staršie ženy fungujú lepšie, v závislosti od prirodzenej štruktúry zámkov. Kmene, ktoré majú prirodzene vyzerajúci pohyb, vytvárajú mäkký štýl bez námahy. Pri jazzovaní naneste balzam alebo krém, aby kučery pekne držali. Výsledok je fascinujúci!

Vrstvená plodina pre seniorov s jemnými vlasmi do 60 rokov

vrstvená plodina pre jemnovlasých seniorov nad 60 rokov s okuliarmiInstagram @hair_by_rae.m

Vrstvená plodina pre jemnovlasých seniorov nad 60 rokov ponúka plnší a objemnejší štýl. Vrstvy vytvárajú výťah, ktorý dodáva jemným vlasom ilúziu hustoty. Je to textúra v hornej časti, ktorá dodáva výšku a zodpovedá okrúhlej tvári.

👉 Pozrite si ďalšie nápady na strih krátkych vlasov pre dámy nad 60 rokov s jemnými vlasmi

Krátky operený bob pre seniorov s okuliarmi

krátky operený bob pre seniorov s okuliarmiInstagram @hair_by_rae.m

Krátky operený bob pre seniorov s okuliarmi je taký klasický vzhľad, ktorý nikdy nevybledne! Kotleta má vrstvy, ktoré prinesú viac pohybu a odrazia sa do stromov. S rovnými zámkami to vyzerá prirodzenejšie!

Krátky strih pre sivé vlasy a okuliare

krátky strih na sivé vlasy a okuliareInstagram @katiecofferonhair

Krátke strihy pre sivé vlasy a okuliare pôsobia tak prirodzene a bez námahy. Táto soľ a korenie na vlasy a kotleta veľmi dobre funguje na staršie ženy. Je ľahké ho navrhnúť a pekne vyrastie. Keďže tento má ofinu so strednými partiami, môže pristať oválnemu tvaru tváre.

Chlpatý strih pre tenké vlasy

huňatý strih pre tenké vlasy starším ženámInstagram @hair_by_rae.m

Ošúchané strihy na tenké vlasy, ak majú jemnú textúru, kričia drzosť! Ak chcete napodobniť vzhľad, vyberte si medzi objemnou penou a vláknitou pastou. Naneste ho na pramene a potom ním manipulujte v smere, kam chcete, aby smeroval. Nechajte niektoré kúsky visieť z línie vlasov, aby orámovali tvár a vaše okuliare.

Krátky strih s okrúhlou tvárou a ofinou

krátky strih s ofinou pre viac ako 60 rokov s okrúhlymi tváramiInstagram @sulekati

Krátky strih s ofinou je sladký, rozkošný strih pre 60-ročné ženy s okrúhlou tvárou! Vyžaduje minimálny štýl, vďaka čomu sa budete skvele hodiť. Tu sa pridá krátky okraj, aby sa skrylo výraznejšie čelo a rednúce vlasy. Je obrovskou výhodou, že ofina tiež dáva okrúhlej tvári extra výhodu!

Krátky bob s vrstvami pre 60-ročné ženy

krátky bob s vrstvami pre ženy nad 60 rokovInstagram @essensesalon

Krátky bob s vrstvami pre 60-ročné ženy ponúka strih s nízkou údržbou. Tento nervózny bob je dielom stylistky z Kanady Nicole Dietze.

“Zátylok je zúžený a má strihaný strih. Vzadu bola pridaná zvážnica. V hornej časti sú vrstvy, ktoré zaisťujú, aby boli v strede hriadeľa skosené až do konca, aby vytvorili pekný zaoblený tvar. “

Na dokončenie dotykov Dietze použil holiaci strojček, ktorý dodal vlasom textúru a odskočil si.

Podľa Dietze je to perfektné pre ženy, ktoré hľadajú dlhšieho pixieho. Strih bobu dodáva ilúziu plnosti, pohybu a textúry v prospech jemných vlasov. “Krátke vlasy odhaľujú líca a čeľusť a dodávajú tvári prirodzené odlesky,” dodáva.

Na napodobenie chaotického štýlu Dietze hovorí: „Rýchly šampón a vyfukovanie by nemali trvať dlhšie ako 15 minút.“ Výrobok, ktorý odporúča, je suchý sprejový vosk Eufora na dotvorenie štýlu.

Nezabudnite: Žena sa bude musieť každých 4 až 6 týždňov vracať do salónu, aby si udržala tvar strihu.

About the author

Adblock
detector