18 strihov na zvýšenie objemu pre staršie ženy s tenkými vlasmi

U väčšiny starších žien s vekom prichádza múdrosť a zrelosť a zvýšené sebavedomie … a často krát krehké vlasy. A aj keď nemôžete vrátiť hodiny, môžete si vybrať strih (a účes), ktorý pomôže vašim tenkým prameňom pôsobiť znateľne plnšie. Keď príde čas na váš ďalší strih, dajte si úprimný rozhovor so svojim stylistom. Buďte úprimní, o akom type domácej údržby sa môžete zaviazať, hovorí Penny Fair, stylista v salóne Young American Salon vo Villa Parku, CA. “Realita údržby a štýlu môže spôsobiť alebo prerušiť strih, najmä zrážky pre staršie ženy s tenkými vlasmi.” Je dôležité byť praktický v oblasti strihu, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu, “hovorí.

Ďalej by ste mohli zvážiť stratu určitej dĺžky, najmä ak sú vaše vlasy na začiatok dosť dlhé. “Vlasy môžu byť ochrannou prikrývkou, a tak si mnoho žien často myslí, že dlhšie vlasy znamenajú viac vlasov,” zdôrazňuje Fair.

Ale nie vždy to platí. “Kratšie, odstupňované tvary sú schopné lepšie podporovať objem a plnosť,” vysvetľuje stylista a kučeravý umelec Gina Rodriguez, majiteľ spoločnosti The Cultived Curl vo Fair Oaks, CA. “Predtým, ako opustíte salón, porozprávajte sa so svojim stylistom o tom, ako si nový strih zaformujete doma.” Je to často prehliadaný, ale veľmi dôležitý krok, “hovorí Rodriguez,„ a môže znamenať obrovský rozdiel, pokiaľ ide o udržanie vášho nového objemu. “

Pamätajte si, že pribitie správneho strihu je len jedným dielom skladačky; výrobky, ktoré používate, tiež hrajú svoju rolu. “Výrobky a tenké vlasy majú vzťah medzi láskou a nenávisťou.” Príliš veľa zlého produktu a vlasy sa zaťažia, príliš málo správneho produktu a vlasy sa začnú krepovatieť, “hovorí Rodriguez.

Má rada používanie suchého šampónu, ktorý pomáha čistým vlasom zachovať plnosť a objem, zatiaľ čo Fair odporúča stylingový púder, ktorý pomôže vytvoriť pohyb a vlasy budú vyzerať hustejšie.

Pripravení na inšpiráciu v oblasti štýlu?

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obrázky najlepších strihov pre staršie ženy s tenkými vlasmi.

Účesy s orezanou textúrou pre ženy nad 60 rokov s bielymi blond vlasmi

Účesy s orezanou textúrou pre ženy nad 60 rokov s bielymi blond vlasmiInstagram @justindillaha_hair

Táto textúrovaná plodina pre ženy nad 60 rokov prekypuje sofistikovanosťou! Štruktúrovaný strih je najlepší strih pre staršie ženy s tenkými vlasmi. Vrstvy v tomto krátkom orezaní vytvárajú textúrovaný efekt. Ale keď sú česané dozadu a zladené s bielym blonďavým tónom, vytvára trendový a uhladený štýl. Udržujte vlasy vpredu volumizované pre väčšiu výšku a aby účes pre tenké vlasy vyzeral hustejšie.

Moderný šikmý strih Bob pre staršie dámy

Moderný šikmý strih bobu pre staršie dámy s tenkými vlasmiInstagram @silvananeveshair

Moderný šikmý strih bobu pre staršie dámy zahŕňa čistý strih šikmý okolo tváre a pridané vrstvy pre plnosť. Moderný bob strih vyzerá veľmi štýlovo s bočnými strapcami pre extra telo.

Texturovaný trhaný bob pre jemnejšie zámky

Štruktúrovaný trhaný bob pre staršie ženy s jemnejšími zámkamiInstagram @chrismaddox_hair

Štruktúrovaný trhaný bob pre jemnejšie zámky má vrstvy, ktoré ponúkajú iný vkus pri každom nosení. Tento krátky zostrih je od stylistu Chrisa Maddoxa z Greenville, SC. Je to ideálne, ak sa vám nepáči rovnaký štýl každý deň.

Na otázku o jeho štýle Maddox poukazuje na to, že so sušičkou môžete používať aj ruky. Dodáva: “Okrúhlu kefu je možné použiť okolo partií a nárazových oblastí, aby poskytli o niečo väčší objem.”

Choppy Pixie na tenkých vlasoch

Choppy pixie pre staršie ženy s tenkými vlasmiInstagram @soubecas

Na trhanom pixie na tenkých vlasoch je najlepšie to, že osviežuje tvár svojim moderným štýlom. Kozmetická terapeutka Soubecas Ioannis z Grécka urobila tento zábavný, ostrý účes pre dámy na vyskúšanie.

“Je vhodný pre rovné aj kučeravé vlasy, ale aj pre všetky typy vlasov a textúry.” Nie je to však dobrý nápad pre veľmi okrúhle a plné tváre, “hovorí Ioannis.

Nadčasový Pixie Bob pre staršie ženy s rovnými vlasmi

Nadčasový Pixie Bob pre staršie ženy s rovnými vlasmiInstagram @hair_by_rae.m

Nadčasový strih pixie bobu nikdy nesklame a dodá vzrušujúce prevedenie. Krátke účesy, ako sú tieto, robia nápad na vlasy s nenáročnou údržbou pre zaneprázdnenú starú dámu. Či už ide o príležitostnú alebo formálnu udalosť, tento rovný bob v štýle pixie môže ponúknuť pôsobivý účes.

Operený bob pre tenké vlasy vytvára ilúziu hrubých vlasov

Operený bob pre tenké vlasy vytvára ilúziu hrubých vlasovInstagram @cabelosfhabioribeiro

Účes s opereným bobom ponúka pohyb, ktorý tenké pramienky bežne potrebujú. Tento účes je po čeľusť a obsahuje vrstvy, vďaka ktorým vlasy pôsobia ako tekuté, ale pritom plnšie. Je to klasický vzhľad, ktorý najlepšie nosia staršie ženy.

Vyštudovaný krátky bob pre riedke vlasy

Vyštudovaný krátky bob pre riedke vlasyInstagram @chelsea.gilliam.hair

Nádherný odstupňovaný bob pre rednúce vlasy najlepšie vyzerá na starších ženách. Tento krátky účes ponúka elegantný a ostrý štýl. Má dokonca aj bočné ofiny pre väčšiu mladistvú atmosféru. Taký krátky bob je ľahko upraviteľný, ale údržba môže byť trochu náročná.

Roztomilý a klasický krátky vrstvený strih Wash-and-Go

Roztomilý a klasický krátky vrstvený strih Wash-and-GoInstagram @hair_tezy

Klasický praný a vrstvený strih je niečo, čo musí vyskúšať každá babička. Tento vrstvený bob je vždy roztomilý, lichotivý a navyše nikdy nevyjde z módy. Dĺžka, ktorá sa dotýka čeľuste v tomto strihu na umývanie a nosenie, je perfektná, pretože umožňuje jemným tenkým vlasom pôsobiť hustejšie..

Lobik pre tenké stredne dlhé vlasy

Lobik pre tenké stredne dlhé vlasyInstagram @rosarioabsoluta

Lob pre tenké, stredne dlhé vlasy je optimálny pre staršie dámy. Je ľahké vyrastať a počas procesu vyzerať skvele. Budete milovať aj to, ako je univerzálny. S textúrou? Elegantný? Vlnitý? Môžete ho dokonca rozdeliť na jednu stranu, aby vyzeral ako dlhý asymetrický bob. Možnosti štýlu týchto stredne dlhých vlasov sú nekonečné. Navyše, takéto účesy a strihy vytvárajú ilúziu hustých vlasov, ktoré budú ženy s tenkými pramienkami milovať.

Vrstvený strih pre tenké dlhé vlasy

Vrstvený strih pre tenké dlhé vlasyInstagram @hairby_vix

Vrstvený strih pre tenké dlhé vlasy vyzerá veľmi boho s dlhými vrstvami so strapcami. Vrstvy sú ideálne na to, aby poskytli rovným vlasom pohyb a mierne telo. Tento vrstvený strih vytvoril kaderníčka Victoria Hernandez z Bettendorfu, IA. “Nie je to nič príliš šialené, ale stačí na to, aby vlasy získali objem.” & život. Tento strih na tenké vlasy rozhodne nevyžaduje údržbu, “hovorí Hernandez.

Skvelé pre dlhé účesy sú voľné vlny, ktoré môžu trvať niekoľko dní! Pokiaľ ide o styling účesov pre tenké vlasy, navrhuje: „Nemôžete sa pokaziť s kyprejším sprejom na vlasy, ktorý mu dodá určitý objem. & dokončite tento štýl suchým sprejom na textúru! “

Strih na rám tváre pre staršie ženy s okuliarmi

Strih na rám tváre pre staršie ženy s okuliarmiInstagram @coiffs.by.khadija

Tento strih rámujúci tvár pre ženy s okuliarmi vytvoril kaderník Khadija Jaii z Viktórie, BC. “Je to súlož bob s roztomilou ofinou,” vysvetľuje.

Tento strih je ideálny pre ženy, ktoré hľadajú účes a štýl, ktoré vyžadujú nízke nároky na údržbu. Rastie veľmi mäkko, pretože vo všetkých vrstvách a odstraňuje hmotnosť po celej dĺžke a v ofine. Účesy na tenké vlasy bez námahy pôsobia najlepšie na ženy s trochou pohybu vo vlasoch – vlnité až rozpustené kučery.

Tento strih je skvelý aj pre jemné alebo riedke vlasy, hovorí Jaii. “Dĺžka nad ramená vlasy nezaťažuje a vrstvy vytvárajú veľký objem.” Ofina taktiež zneškodní časť, čo znamená, že by sa prejavilo menej pokožky hlavy. “

Vrstvený dlhý pixie pre ženy nad 70 rokov s tenkými vlasmi

Vrstvený dlhý pixie pre ženy nad 70 rokov s tenkými vlasmiInstagram @nikkilarmer.beauty

Vrstvený dlhý pixie pre ženy nad 70 rokov je najlepšou voľbou pre seniorov, ktorí chcú, aby ich tenké pramene mali plnšie vyzerajúce vlasy. Udržanie tvaru a krásy najlepších zrážok pre tenké vlasy vyžaduje pravidelné zastrihávanie každých 4 až 6 týždňov. Choďte, pridajte medovo blond odtieň, aby také krátke účesy pre ženy extra wow faktor.

Krátky súlož pre ženy nad 50 rokov

Krátky súlož pre ženy nad 50 rokovInstagram @juliet_stylist292_

Krátky súlož pre ženy nad 50 rokov je úžasný spôsob, ako získať prirodzene vyzerajúcu textúru. Má efekt operenia a kučeravé ofiny, vďaka ktorým je jeden z najlepších účesov pre ženy nad 50 rokov. Účes typu Shag pre staršie ženy sa ľahko upravuje a nevyžaduje údržbu. Pre ženy v strednom veku, ktoré chcú získať prirodzene vyzerajúcu textúru, ktorá vyzerá drzo, požiadajte o techniku ​​strihania žiletkou.

Shaggy Bob s ofinou pre okrúhle tváre

Shaggy Bob s ofinou pre okrúhle tváreInstagram @hairbylizgraibe

Tento huňatý bob s ofinou pre okrúhle tváre obsahuje ofinu, aby ste ľahko skryli vrásky na čele! Ponúka vzhľad, ktorý vyzerá ako francúzsky bob. Starnúť neznamená nosiť účes bez života. Zrelé ženy s okrúhlym tvarom tváre sa zdajú sľubné v boboch po bradu, ako je táto. Medená farba vlasov a textúra vlnitých vlasov na nich určite budú pôsobiť mladistvo. Majú najlepšiu atmosféru a osobnosť, ktoré sú vhodné pre tento moderný huňatý strih.

Texturovaný strih pre tenké kučeravé vlasy

Texturovaný strih pre tenké kučeravé vlasyInstagram @lucindaelleryconsultancy

Ak máte tenké kučeravé vlasy, nad ktorými uvažujú staršie ženy, zvážte zaobstaranie textúrovaného strihu. Na tomto trende krátkych kučeravých vlasov je skvelé to, že vyzerá objemne a nadýchane. Ak ste dáma s redšími vlasmi, ktorá nemá veľa času na styling, vyskúšajte tento kučeravý účes! Funguje ako na prirodzenú textúru vlasov, tak na vlasy s trvalou štruktúrou.

Sassy texturovaný bob pre jemné vlasy

Sassy texturovaný bob pre jemné vlasyInstagram @hair_by_rae.m

Sassy texturovaný bob pre jemné vlasy môže vyzerať neuveriteľne. S pribúdajúcim vekom nie je ľahké zabrániť rednutiu vlasov a je to normálne. Takže, keď chcete, aby vlasy vyzerali plnšie, choďte na krátky strih s veľkou textúrou. Požiadajte o techniku ​​strihania žiletkou aj detailnejšie hrany!

Moderný klinový strih s bočným okrajom pre staršie ženy

Moderný klinový strih s bočným okrajom pre staršie ženyInstagram @soubecas

Moderný klinový strih je bob s krátkou dĺžkou a vrstvami, ktoré dodávajú vlasom viac tela. Má klasický, retro štýl, ktorý lichotí starším dámam so sivými vlasmi. Ak chcete dať účesom pre seniorov s tenkými vlasmi mladší vzhľad, pridajte bočné ofiny a hlbokú bočnú časť.

Krátky strih Pixie pre tenkovlasé staršie ženy so sivou farbou vlasov

Krátky strih Pixie pre tenkovlasé staršie ženy so sivou farbou vlasovInstagram @hair_by_rae.m

Krátky strih pixie je obľúbeným strihom medzi zrelými ženami so sivými vlasmi. Vzadu je kratší, takže je v oblasti šije cítiť vánok. Pri pixie strihoch, ako sú tieto, sú pramene vpredu dlhšie, aby sa umožnil prístup k bočnému okraju. Ako nakoniec môžete povedať nie trendovým, drzým a očarujúcim účesom pre staršie ženy?

About the author