28 lichotivých stredných účesov pre okrúhle tváre v roku 2021

Dnes uvidíte najobľúbenejšie nápady na stredné účesy pre okrúhle tváre. Pri výbere štýlu pre okrúhlu tvár chcete ten, ktorý zjemní zaoblenie tváre a zvýrazní oči, pery a lícne kosti..

Stredná je najlepšia dĺžka vlasov pre okrúhle tváre. Rámovanie tváre je možné dosiahnuť pomocou ofiny a vrstvených kučier. Tieto stredne dlhé účesy s bacuľatou tvárou sú všestranné a zábavné a pri správnom štýle ich možno nosiť takmer s akoukoľvek textúrou vlasov. Tieto účesy sú navrhnuté tak, aby boli okrúhlejšej tvári lichotivejšie a pôsobili dlhším dojmom a rámovali kľúčové oblasti.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto úžasné fotografie stredne dlhých účesov pre okrúhle tváre:

Stredné vlasy tvarujúce tvár s jemnými vlnami pre zaoblenú tvár

Stredné vlasy tvarujúce tvár s jemnými vlnami pre zaoblenú tvárInstagram @salsalhair

Tento stredný strih rámujúci tvár dopĺňa okrúhly tvar tváre. Stredná časť je štýl, ktorý dodáva tvári dokonalú rovnováhu.

Vrstvy ohraničujúce tvár vyzerajú s vlnami oveľa lepšie a poskytujú objemnejší okraj. Takýto strih robí skvelý prechod z krátkych na dlhé účesy.

Asymetrický Bob stredne dlhý účes

Asymetrický Bob stredne dlhý účesInstagram @ocorteperfeitoo

Asymetrický bob stredne dlhý účes je ideálny pre ženy, ktoré si chcú zachovať dĺžku, ale zároveň chcú svojmu strihu dodať šmrnc. Vytváranie asymetrie v strihu je pre každú ženu úžasný spôsob, ako zistiť, ako by vyzerali kratšie vlasy, a to bez toho, aby sa k tomu úplne odhodlala..

Shaggy Lob pre okrúhle tváre

Chlpatý lob pre okrúhle tváreInstagram @hirohair

Chlpaté laloky pre okrúhle tvary tváre sú vynikajúcou voľbou. Rozstrapatené vlasy okolo líca a brady pôsobia štíhlejšie. Tento štýl dopĺňa aj bočná časť. Vlnité vlasy najlepšie fungujú s huňatým lobom, ale pre rovné vlasy môžete vytvoriť pohyb žehličkou.

Stredne dlhý šikmý strih Bob

Stredne dlhý šikmý strih bobuInstagram @oksana_moroz_studio

Stredne dlhý šikmý strih bobu má super rovnú a dobre zarovnanú základňu. Vrchol na koncoch dodáva strednému strihu pre okrúhle tváre ľahkosť.

Dlhý vlnitý bob s bočnými nárazmi

Dlhý vlnitý bob účes s bočnou ofinouInstagram @maurilima_

Dlhý vlnitý bob s bočnou ofinou je trendovým strihom pre mladé ženy, ktoré chcú aktualizovať svoj štýl. Vytvorte chaotickú atmosféru skrášlením tohto štýlu strednej dĺžky gélom. Dlhý bob je tiež vhodný, pretože ho stále môžete vytiahnuť, aby ste si zacvičili. Mäkké vlny okolo tváre a bočných ofín vyzerajú skvele na okrúhlych tvaroch tváre.

Rovný Bob s ofinou

Rovný Bob s ofinouInstagram @lindy_theyoungamerican

Ak sa chystáte na novú transformáciu vlasov, rozhodnite sa pre rovný bob s ofinou a chcete sa chváliť takými stredne dlhými chlpatými vlasmi.

Tento strih po krk vyzerá lichotivo a skutočne dopĺňa zaoblenie vašej tváre a vďaka tomuto štýlu sa dámy s tenkými vlasmi môžu hodiť aj vy. Je perfektný aj pre ženy, ktorým rastú krátke účesy.

Ofina v tomto účese Bob má skryť výraznejšie čelo, vyvážiť črty tváre a zvýrazniť jedinečnú farbu očí.

Ostrihaný účes s bočnými ofinami a rozstrapkanými koncami

Ostrihaný účes s bočnými ofinami a rozstrapkanými koncamiInstagram @raularaujohair

Milujete dobrý stredný zostrih s bočnou ofinou? Ak áno, vyskúšajte tohto súložníka! Tieto vlnité, stredne dlhé vlasy sú jedným z tých úžasných stredných účesov pre okrúhle tváre a sú modernou verziou typického klasického strihu. Vďaka pridaným pruhom blond odtieňa vyzerá lichotivejšie.

Kučeravé vlasy pre okrúhle tváre

Stredne dlhý kučeravý účes pre okrúhly tvar tváreInstagram @nubiarezo

Paste ramená s kučeravými vlasmi pre okrúhle tváre, aby ste vrátili život zakriveniu vašich kučier a dodali vám výšku. Kučeravé stredne dlhé zrážky pre okrúhle tváre vyžadujú variáciu výšky a šírky na správnych miestach. Dĺžka okamžite prináša šírku pod tvár, vyrovnáva okrúhlejšiu tvár, zatiaľ čo zdvihnutie z tvaru dodáva pocit predĺženia, ktoré tento tvar potrebuje..

Záclonové ofiny a vlnitý účes pre okrúhle tváre

záclonové ofiny a vlnitý účes pre okrúhle tváreInstagram @dontbejealyyourhairbyfeli

Záclonové ofiny pre okrúhle tváre na stredne dlhých vlasoch, nabité čerstvejšou a elegantnejšou atmosférou, nikdy nepridajú na štipci. Tento okraj pritiahne pozornosť až k oblasti líc. Je tiež optimálny pre súlož pasúce sa na ramene, ktorá zvyšuje vlnitú štruktúru vlasov.

Nebojte sa namaľovať jemné svetlohnedé odlesky na tmavé kučery, aby ste tým zatriasli.

Textúrovaná a stredne vrstvená lalok pre okrúhle tváre

textúrovaný a stredne vrstvený lalok pre okrúhle tváreInstagram @raularaujohair

Textúrovaný a stredne vrstvený bob s bočnou časťou, keď je volumetovaný vlnami, vyzerá veľmi elegantne. Delenie dlhého bobu na jednu stranu dodáva vlasom plnosť, ktoré lichotia okrúhlemu tvaru tváre. Skopírujte štýl pomocou 1,25 palcovej kulmy, striedavo medzi voľnými kučerami a zvlnenými vlnami.

Organické prírodné vlny strednej časti pre okrúhly tvar tváre

Stredne rozdelené prírodné vlny pre okrúhly tvar tváreInstagram @colourby.nettie

Organické prírodné vlny v strednej časti pre okrúhly tvar tváre dodávajú rovnováhe širšiu tvár, zatiaľ čo stredne dlhý účes s jednou dĺžkou vytvára štíhlejší pocit po stranách tváre. Stredné zrážky pre okrúhle tváre vyzerajú skvele s voľnými prírodnými vlnami, ktoré dodávajú vlasom efekt dovnútra a von.

Jednodielna lobačka s tupým koncom, stredný účes

Jednodielna lobačka s tupým koncom, stredný účesInstagram @hairandbeautybyjessica

Tento stredne dlhý strih pre okrúhly tvar tváre je lob bez vrstiev. Vytvorila ju stylistka Jessica Millette zo San Diega v Kalifornii.

“Rovný strih padá tesne pod ramená, aby zasiahol oblasť kľúčnej kosti.” Vyhnúť sa vrstvám s týmto strihom v strednej dĺžke je vždy lepšie, aby ste nedostali tento preklopený efekt, “radí.

Ak uvažujete o tomto kotlete, Millette navrhuje použiť neviditeľný základný olej Bumble and Bumble’s Hairdresser’s. “Tento pre-styler ochráni vaše vlasy pred teplom a ultrafialovým žiarením,” dodáva. „Styling s týmto výrobkom uľahčuje dosiahnutie perfektne narovnaného vzhľadu. 1 palcovú prútik môžete tiež ľahko použiť na vytvorenie nádherných, rozcuchaných plážových vĺn. “

Chaotický štruktúrovaný bob po plecia s okrúhlym tvarom tváre

Chaotický štruktúrovaný bob po plecia pre okrúhly tvarInstagram @alissathesauce

“Tento strih v strednej dĺžke je práve teraz horúci a každý ho nazýva lob,” hovorí autorka štýlu Alissa Grossi z Newport Beach v Kalifornii..

Tento stredne dlhý bob funguje na mnohých typoch vlasov a je možné ho prispôsobiť. Strih je elegantný a trendový, napriek tomu primeraný veku všetkým ženám. Vyzerá rozkošne rovno alebo so zvlnením a je skutočne univerzálny.

“Ďalším obrovským bonusom je, že pekne rastie,” dodáva.

Vzhľad je tak modernou aktualizáciou každodenného štýlu ženy. Pretože je bob vpredu o niečo dlhší, je ideálny na vytvorenie štíhlejšej tváre a zjemnenie uhlov okrúhlych tvárí..

Highlights Carefree Vibes so stredne dlhým vlnitým štýlom

Highlights Carefree Vibes so stredne dlhým vlnitým štýlomInstagram @wildismyfavoritecolor

Tieto vlasy po plecia pre okrúhle tváre vytvorila Ashley Erny Acklin, kaderníčka v Roswell, GA. “Či už ho nosíte hladký, vlnitý, rozstrapatený alebo glam, ľahko sa upraví a vždy vyzerá skvele,” dodáva Acklin..

Ďalej hovorí: „Tvar strihu má mierny uhol, ktorý vždy dáva vlasom štýl, bez ohľadu na to, ako sú nosené. Všetky ženy môžu tento štýl skákať, ak chcú strih s nízkymi nárokmi na údržbu. “

Elegantná palička s dlhou kľúčnou kosťou pre okrúhle tváre

Elegantný lob s dlhou kľúčnou kosťou pre okrúhle tváreInstagram @tiffanydidit

Tento účes s dĺžkou kľúčnej kosti so stredovou časťou pre okrúhlu tvár je absolútne nadčasový. Stylistkou za stoličkou je Tiffany Edwards, manažérka salónu a kaderníčka The London Hair Company v Studio City, CA.

Účes je nastaviteľný a môže sa pohybovať od nervózneho až po konzervatívny. Pridaním rozcuchaných vĺn je ľahké zmeniť deň za dňom na noc. Dlhý bob je univerzálny a nikdy nekončiaci trendový strih!

„Konzultácie sú kľúčové. Je dôležité určiť perfektnú dĺžku pre tento vzhľad. Tu sme chceli skryť nežiaduce črty, “dodáva,„ takže sme diskutovali o dĺžke a pohybe, ktoré sú kľúčové pre okrúhle tvary tváre. “

Na ochranu pred tepelným stylingom a na ochranu pred vlhkosťou použite Smooth Infusion Style Prep Smoother. Edwards radí: „Pridajte kúsok pleťového mlieka Weightless Light Elements, ktoré skrotí kučeravé vlasy a bude kontrolovať odlety. Po zvinutí použite Air Control na ľahké držanie. “

Stredne dlhý lob s bočne zatiahnutými nárazmi

Stredná dĺžka Lob s bočne zatiahnutými nárazmiInstagram @vanthasao_hair

Tento strih je extra dlhý dlhý bob s bočným strapcom a vytvoril ho kaderníčka Vantha Sao zo San Diega v Kalifornii. “Štvorcové vrstvy sú uložené väčšinou vzadu.” Dĺžka na bokoch bola zachovaná tupým obvodom pre moderný okraj, “vysvetľuje.

Tento zostrih s bočnými lúčmi je skvelým úvodom pre ženy, ktoré hľadajú zmenu oproti svojmu pravidelnému dlhému vrstvenému účesu. Dlhé boby môžu byť také krátke, ako sú ramená, kľúčna kosť alebo niekde medzi kľúčnou kosťou a hrudníkom. Dlhšia dĺžka predlžuje tvár vertikálne, čím pomáha vyrovnať okrúhlu tvár.

“Tento vlnitý lob s ofinou, ktorá je bočne pozametaná, pokračuje v predĺženom efekte, na rozdiel od rovno cez ofinu,” hovorí Sao. “Táto dĺžka je stále skvelá pre aktívnu dievča, ktorá si rada vlasy zopína, ako aj pre dievča, ktoré sa rád hrá s jej prirodzenou vlnitou štruktúrou alebo ju nosí uhladenú a rovnú.”

Pokiaľ ide o produkty, Sao odporúča produkt Kevin Murphy’s Smooth. Opäť za skrotenie kučeravosti a sprej na suchú textúru od Davinesa ako skvelý finiš pre strapaté účesy pre okrúhle tváre..

Moderné prednosti jednoduchosti so stredne vlnitými vlasmi

moderné melíry pre stredne vlnité vlasyInstagram @hairbynoora

Tieto moderné prednosti jednoduchosti so stredne vlnitými vlasmi sú klenot! Mäkké vlny vytvárajú pohyb, ktorý zvýrazňuje pridané svetlé blond pramene. Ponechajte si dĺžku v mieste, kde sa spiera o krk, aby lepšie dopĺňala okrúhly tvar tváre.

Choppy strih po plecia

Trhaný strih po pleciaInstagram @ataminnaa

Na trhanom strihu po ramená je skvelé, ako je vhodný pre akýkoľvek typ vlasov a tvar tváre. Tento strih od stylistky z Gruzínska Alexisa Taminna Allena ponúka určite živé vibrácie!

Na túto kotletu použil Allen holiaci strojček z peria. “Použil som to hladkými ťahmi nadol, pričom som bral váhu v každej sekcii.” Odrezal som obvod a dal som mu rozbitejšiu textúru, “hovorí Allen.

Asymetrický zvlnený vrstvený ombre stredne dlhý strih

Asymetrický zvlnený vrstvený ombre stredne dlhý strihInstagram @hair_by_mmarie

Tento stredne vrstvený účes je štruktúrovaný lob účes s ombre farbou a vytvoril ho kaderníčka Melissa Girard z Hudsonu, MA. „Tento lob môžu nosiť ženy s okrúhlou tvárou. Môže byť elegantný a elegantný alebo drsný a plný textúry, “poznamenáva.

Tento strih bobu sa veľmi ľahko upravuje a funguje dobre s väčšinou tvarov tváre, najmä s okrúhlejšími tvárami. Tiež môže ľahko prejsť z neformálneho na profesionálny.

Na úpravu štýlu Girard navrhuje: „Jednoducho pridajte do vlhkých vlasov malú svetlú penu, drsne ich osušte a potom vylepšite vlny veľkou sudovou kulmou. Teraz pridajte sprej na textúru a prejdite prstami, aby ste dokončili štýl! “

Stredne dlhé vlny s oddelenými bokmi na Bronde Lob

Stredne dlhé vlny s oddelenými bokmi na Bronde LobInstagram @classicpgh_kristi

Jedná sa o rozmernú bronzovú, korienkami natiahnutú farbu vlasov s dlhým, štruktúrovaným strihom lobov a stredne dlhými vlnami. Majsterkou tohto strihu je Kristi Laychak, spolumajiteľka spoločnosti Classic Hair and Makeup v Pittsburghu, PA..

“Účes bol vykonaný s mierne tupou inverziou k tvári,” vysvetľuje. “Posledné tri palce vlasov boli textúrované holiacim strojčekom.” Na stredne dlhé štýly, ako je tento, použite 1 1/4-palcovú sudovú kulmu, aby ste vytvorili „vytočené“ plážové vlny.

Pre ženu s okrúhlou tvárou, ktorá zvažuje tento stredne dlhý účes, pridajte okraj okolo obočia. Ofina pre okrúhlu tvár môže pomôcť predĺžiť tvár.

Dokonale odčinená roztavená lalok pre okrúhle tváre

Dokonale odčinená roztavená lalok pre okrúhle tváreInstagram @foxatoure

Tento roztavený, dokonale neodvolaný „lob“ alebo stredne dlhý strih vytvoril kaderník Michael Angelo Markle z Houstonu, TX.

“Tento bob je pre každú módnu a umeleckú ženu.” Je ideálny pre každého, kto má rád údržbu, “hovorí.

Ak máte vlasy so strednou štruktúrou a veľa z nich, požiadajte svojho stylistu, aby vám ich upravil a zachoval tak hebký vzhľad..

Roztomilý dlhý textúrovaný bob pre okrúhle tváre

Roztomilý dlhý textúrovaný bob pre okrúhle tváreInstagram @shelby.loos

Tento dlhý textúrovaný bob s hlbokou bočnou časťou vytvoril stylista Shelby Loos z Kansas City, MO. “Ponúka všestrannosť stylingu a jednoduchosť vytvorenia elegantného, ​​nevkusného vzhľadu doma,” hovorí.

V závislosti od typu vlasov Loos odporúča použiť plážový texturizer, ako je pláž Kevin Murphy Beach. Na suché vlasy naneste sprej a potom niečo na vyschnutie vrstiev, napríklad ako spálňa Kevin Murphy..

Tento dlhý bob je ideálny pre ženy so strednými až hrubými vlasmi a s dostatkom vlasov na to, aby mali veľa vrstiev. Pre ženu s okrúhlou tvárou môže byť styling pri vytváraní lichotivého štýlu skutočne dôležitý.

Elegantný strih so strednými partiami bez námahy pre okrúhlejšiu tvár

Elegantný strih so strednými partiami bez námahy pre okrúhlejšiu tvárInstagram @tonyiijoseph

Tento elegantný strih so strednými časťami pre oblejší tvar tváre vytvoril kaderník Tony Joseph II z Ellwood City, PA „Posteľ a rozcuchané vlny sú v súčasnej dobe veľmi trendy a tento typ strihu ich dokonale ukazuje,“ uvádza..

Pre okrúhlu tvár pre stredne dlhé vlasy je styling jednoduchý. Joseph navrhuje, aby ste „jednoducho zamávali vlasmi buď s žehličkou, alebo s rovnou valcovou kulmou, rozčesajte kučery prstami a potom nastriekajte sprej na textúru, ktorý dodá zrnitosť a objem“.

Umožnenie objemu oblasti koruny tiež dáva vzhľadu plnší okraj. Aby ste zachovali štýl, nastriekajte na korienky vlasov druhého a tretieho dňa suchý šampón.

Vlnité dlhé vrstvy a textúrované strapce pre okrúhle tváre

Vlnité dlhé vrstvy a textúrované strapce pre okrúhle tváreInstagram @laurenleuning

Tento krásny stredne dlhý strih s dlhými vrstvami a štruktúrovaným okrajom vytvorila stylistka Lauren Leuning z West Hollywood, CA. Ofina pre okrúhle tváre pomôže predĺžiť tvár.

“To závisí od štruktúry vašich vlasov,” hovorí Leuning. “V každom prípade použite dobrý sušič vlasov 5 v 1.” Napríklad krém Living Proof PHD a Virtue 6-in1. “

Na jemnejšie vlasy použite niečo na objem, napríklad myš alebo sprej na textúru, ako je textúrna vlna Shu Uemura. Na hrubšie vlasy použite niečo na uhladenie ako Virtue Smoothing Cream.

“Takéto zrážky sú pre ženy, ktoré sú ochotné každé ráno upraviť svoju ofinu.” Ofina je záväzok, takže ak sa chystáte ju upravovať každý deň, je to pre vás, “vysvetľuje.

Tupá ofina strihaná priamo nad obočie pomáha tvarovaniu tváre pre okrúhle tvary tváre. Tento textúrovaný stredne dlhý strih funguje najlepšie pre typy vlasov, ktoré sú na jemnej až strednej strane.

Vrstvená nádhera so širokými ofinami pre okrúhle tváre

Vrstvená nádhera so širokými ofinami pre okrúhle tváreInstagram @hairbyshannonmarie

Vrstvená roztomilosť so širokými, dlhými ofinami vytvára oslnivý a roztomilý vzhľad účesu. Vyberte si typ ofiny, ktorá sa hodí k týmto stredným vlasom s vrstvami a môže byť uprostred rozdelená, aby orámovala tvár. Dámy s jemnými vlasmi si tento vrstvený účes užijú. Ponúka objemný a plný okraj.

Rovný súlož po plecia s ofinou

rovný strih po plecia s ofinouInstagram @schatziehair

Rovný súlož po plecia s ofinou je aktualizovanou verziou klasických vlasov z 90. rokov. Súlož na vlasoch po ramená pre okrúhlu tvár je s textúrou oveľa lepšia, pretože dodáva účesu spontánny pohyb. Tento štýl funguje skvele na prírodných rovných zámkoch a najviac dopĺňa okrúhle tváre!

Asymetrický Bob stredne dlhý účes

Asymetrický účes bob strednej dĺžkyInstagram @rohit.nomadhaircuts

Asymetrický bob je stredne dlhý účes, ktorý vytvára lichotivý rám pre okrúhle tváre. Stylista Rohit z Bangalore, KA, vytvára nápady na vlasy, ako je tento.

“Prvým krokom je zníženie obvodového tupa.” Takto je jednoduchšie prepojiť asymetriu vzadu, “hovorí Rohit. “Použite zvislé vrstvy alebo texturujte konce, aby ste vytvorili zaoblenejší pocit a vyhli sa príliš geometrickému vzhľadu.”

Stredne huňaté pramene s Wispy Bangs

stredne huňaté pramene s chrumkavou ofinouInstagram @alistylist25

Stredne huňaté pramene s chrumkavou ofinou – vychádzajú tak dobre a perfektne sa hodia. Vytvárajú optimálny účes pre ženy s okrúhlou tvárou a vlasmi strednej až jemnej hustoty. Súlož s takouto ofinou nikdy nebude pôsobiť rozkošne a super štýlovo.

“Stredne strapaté vlasy s krajšou ofinou ponúkajú ženám úplnejšiu voľnosť tváre,” hovorí kaderníčka Ali Her z Mexico City, MX. „Tento huňatý strih je veľmi univerzálny. Na definovanie textúry naneste sprej alebo krém s morskou soľou. “

Shag textúra a voľný štýl sú pre ženy, ktoré si nechcú denne narovnávať alebo upravovať vlasy.

“Tento huňatý strih dopĺňa všetky tvary tváre, najmä okrúhle tváre,” dodáva. “Uistite sa, že ste spokojní s dĺžkou a štruktúrou ofiny. Ak dávate prednosť rovným ťažkým vlasom, tento strih nie je pre vás. Chlpy najlepšie fungujú na stredných vlasoch pre okrúhle tváre. “

About the author