28 roztomilých účesov pre stredne dlhé vlasy práve teraz

Roztomilý účes pre stredne dlhé vlasy je úžasný. Je dostatočne dlhý na to, aby vydržal, a zároveň dostatočne krátky na to, aby ste na naplánovanie rutiny vlasov na noc nepotrebovali veľa času.

Máme pre vás kompiláciu klasických, moderných, zábavných, zábavných a koketných vzhľadov, ktoré si môže vyskúšať a otestovať. Pokračujte a vyberte si svoj obľúbený z týchto super roztomilých a zábavných účesov. Medzi niektoré z najroztomilejších účesov pre stredne dlhé vlasy patria vrkoče, kučery, vlny, zákruty, operené strihy a ďalšie.!

Takže pred ďalším menovaním vlasov si pozrite tieto fotografie roztomilých účesov pre stredné vlasy!

Roztomilé kalifornské vlny na stredných vlasoch

Roztomilé kalifornské vlny na stredných vlasochŠtýl podľa @kolorbykelly

Blonďatá balayage v kontraste k ich prirodzenej, tmavšej farbe skutočne rozveselí vlny v tomto roztomilom stredne dlhom účese.

Zábavná a odchádzajúca purpurová červená na stredne dlhých vlasoch

Zábavná a odchádzajúca purpurová červená na stredne dlhých vlasochInstagram @hairbymaddycalc

Purpurovo červená na stredne dlhých vlasoch? Áno prosím! “Tieto farby sú zábavné a jemné tóny svetlejšej a tmavšej ružovej s niektorými prameňmi svetlo fialovej medzi nimi,” hovorí tvorkyňa štýlu Madison Calcaterra z Roseville, MI.

Aby vaše vlasy boli lesklé a dlho vydržali, Calcaterra navrhuje „zaobstarajte si šampón chrániaci farbu a vyhýbajte sa výrobkom na báze alkoholu! Je to určite jasné a farebné, takže sa s tým musíte len zabaviť a vyskúšať rôzne štýly. “

K tejto farbe patrí aj slušná údržba, ale stojí za to mať roztomilé vlasy! Ktokoľvek môže pohojdať tieto ružové vlasy.

Stredne dlhý ružový okvetný lístok bez námahy, polovica updo

Stredne dlhý ružový okvetný lístok bez námahy, polovica updoInstagram @associateshairstudio

Táto ružová farba ide na polovicu bez námahy. Vytvorila ju senior kaderníčka Hayley Carter z Albany v Západnej Austrálii.

“Na koncoch použite lesklý sprej Joico Gold Dust, aby ste získali iný efekt, ako keby vyzerali trochu zlatistejšie ružové a lesklé,” navrhuje Carter..

Účesy pre dievčatá so strednými vlasmi, ako je tento, sa dajú celkom ľahko robiť a udržiavať. Natočte si vlasy žehličkou na vlasy a držte ich spolu s lakom na vlasy Fudge Skyscraper medium hold. Potom na vrchol pridajte prevlečený chvost.

“Táto farba pekne vybledne do jemnejších ružových odtieňov.” Aby farba vyzerala svieža, používajte Joico Color Butter v odtieni „ružového“ odtieňa. Skúste tiež šampón a kondicionér Joico Color Therapy, ktoré pomôžu chrániť farbu, “dodáva.

Roztomilá polovička s Twist účesom

Roztomilá polovička s Twist účesomInstagram @taelinbehindtheveil

“Tento vzhľad je napoly hore napoly dole s otočením,” tvrdí stylistka Taelin Delyria z Lake Havasu City, AZ. “Tento roztomilý stredný strih je jednoduchý, ale formálny.” Polovica nahor, polovica nadol poskytuje mobilitu pri tanci, ale je stále dostatočne pekná a formálna na obrad, “dodáva.

Na úpravu vlasov Delyria hovorí: „Roztomilé účesy pre stredné vlasy vyžadujú mini gumičky do vlasov, bobby pins a lak na vlasy! Tieto tri položky pomôžu udržať váš štýl tak, ako ste začali. “

Tavenina striebornej farby pre stredne dlhé dievčatá

Tavenina striebornej farby pre stredne dlhé dievčatáInstagram @hairpaintedwithlove

V tejto tavenine striebornej farby, ktorá bola vytvorená kreatívnou farbou a blondínskou špecialistkou Rachel Stefanik zo San Francisca, CA, je veľa hĺbky a vysokého kontrastu. “Ako stylistka je šedá jednou z najťažších farieb, ktoré je možné dosiahnuť, a ako klient je jednou z najťažších farieb na udržanie,” hovorí..

Ak máte záujem získať sivé vlasy, pripravte sa na nespočetné množstvo hodín v salóne a utratte veľa peňazí. “Dosiahnutie farby na tejto fotografii trvalo osem hodín.” Niekedy však šedá nie je možná ani za deň. Vaše vlasy musia byť odfarbené do takej miery, aby neobsahovali žiadny pigment, “dodáva.

“Pretože táto strieborná farba vyžaduje intenzívne bielenie, je potrebná správna domáca starostlivosť,” hovorí Štefanik. Použite fialový šampón, ako je Barcelona od Pulp Riot. Skúste tiež ošetrenie Celeb Luxury Silver Colorditioner a Olaplex #3.

Vlasy si musíte umyť studenou vodou a čo najmenej (jeden až dvakrát týždenne). Šedá je veľmi podobná pastelom, pretože vydrží iba niekoľko umytí. Šedá je super vysoká údržba a nie je pre všetky ženy, ale wow, je krásna!

Bardotom inšpirované vrstvy na stredne dlhých vlasoch

Bardotom inšpirované vrstvy na stredne dlhých vlasochInstagram @glamourembalmer

Jedná sa o vrstvený účes inšpirovaný Bardotom s veľkým počtom vrstiev okolo tváre. Vytvorila ju senior stylistka Sandra zo North Hollywood v Kalifornii. Strih je medzi súložou a dlhými vrstvami.

“Tento strih je, že ho možno nosiť sušený na vzduchu na vlnitých vlasoch, vyfúkaný (ako je znázornené), natočený prútikom na plážovú atmosféru alebo s veľkým objemom, ktorý dodá retro nádych. Je to jeden z tých roztomilých stredne dlhých účesov, ktoré sú také univerzálne, “hovorí.

Na vlnité vlasy naneste prirodzený pocit Davines Oil Non Oil alebo zvlnený krém na uterákom vysušené vlasy. Potom, keď je takmer suchý, zľahka nastriekajte Davines Sea Salt Spray na plážový, žitý štýl.

Okraje môžu byť dlhšie a bočne prehnané, aby na tvári vytvárali ilúziu dĺžky. Používajte kvalitné výrobky, aby ste si zaistili účesy s nízkou údržbou v priebehu času.

Elegantný vodopádový cop na stredných vlasoch

Elegantný vodopádový cop na stredných vlasochInstagram @bestfmarques

Tento stredný účes a farba balayage sú veľmi jemné, ale elegantné a vhodné pre každú príležitosť. Kudrlinky na plážových vlnách sú ešte jemnejšie a zvýrazňujú rozmer farby. Vodopádový cop zdobí celý štýl.

Nemáte radi, ako sa vodopádový prámik bezproblémovo spája? Bola vytvorená a navrhnutá kaderníčkou Susanou Marquesovou z Baldwin Park v Kalifornii.

“Je to veľmi nenáročná farba a strih, ktorý vyžaduje iba toner a možno úpravu každých päť až šesť týždňov,” hovorí. “To však závisí od toho, ako často si vlasy šampónujete a od typu šampónu, ktorý používate.” Na farbené vlasy vždy používajte bezsulfátový šampón. “

Pokiaľ ide o účes, stredné vlasy sú oveľa lepšie upraviteľné. “S týmto vodopádom zapletaným účesom môžete nechať vlasy rozpustené, ale napriek tomu budete pri tejto špeciálnej udalosti vyzerať bezchybne,” hovorí Marques..

Rosey dlhý bob pre stredné vlasy

Rosey dlhý bob pre stredné vlasyInstagram @caitlinlouisehair

Tento zábavný záber na dlhý bob pre stredné vlasy s dokonalou ružovo -ružovou farbou vytvorila kaderníčka Caitlin Louise z Denten, TX.

Pokiaľ ide o roztomilé stredné účesy pre ženy, ako je tento, Caitlin navrhuje, aby ste „premýšľali o tom, ako často si upravujete vlasy. Takýto textúrovaný štýl vyzerá najlepšie so strapatými neodborenými vlnami. “

Vyskúšajte kulmu Dry Bar Three Day Bender. Jeho použitie je jednoduché a vytvára perfektné plážové vlny. Na dodanie textúry použite suchý vosk, ako napríklad AG Dry Wax alebo Redken Wax Blast.

Bočne zapletaný cop s vlnami na stredných vlasoch

Bočne zapletaný cop s vlnami na stredných vlasochInstagram @coco.theblowoutbar

Tento bočne zapletaný cop s vlnami na stredných vlasoch vytvoril kaderník Coco Euchler z Grandview, OH. “ Ak chcete zachytiť túto voľnú duchovú atmosféru, pridaním copu na zvlnené alebo vlnité vlasy to určite dosiahnete, “hovorí.

Účesom môžete zapliesť akýkoľvek účes. Kukuričné ​​šípky, rybie chvosty, francúzske vrkoče … všetky dodávajú vášmu účesu svetlu. Aj keď sa vám nechce robiť vlny alebo kučery, pridať cop a hodiť si vlasy do drdolu môže byť super šik.!

Keď príde na cvičenie tohto vrkoča, Euchler hovorí: „Nenechajte sa frustrovať. Pletenie môže byť náročné, ale vydržte v tom a dostanete sa z toho. Tento pletený štýl môže mať akákoľvek textúra vlasov a možnosti sú nekonečné! “

Použite pastu alebo krém, aby ste zvýšili priľnavosť a pomohli udržať vrkoč na svojom mieste. Vyskúšajte program Easy Murder od Kevina Murphyho, pretože je flexibilný, nezanecháva zvyšky a ovláda krepovatenie. Nezabudnite, že s týmto výrobkom trochu prejde kus cesty!

Na vlny použite Doo od Kevina Murphyho. Je to lak na suché vlasy, ktorý nastriekate na vlasy predtým, ako sa vlníte alebo natočíte. Posilňuje zvinutie, aby zostalo o niečo dlhšie, a pretože je to suchý práškový sprej, odstráni prebytočný olej z vlasov a pokožky hlavy.

Polovica updo s voľnými kučerami na stredne dlhých vlasoch

Polovica updo s voľnými kučerami na stredne dlhých vlasochInstagram @sandaontheway

Spolumajiteľ spoločnosti S&A On The Way, Shayla Eaddy z Charlestonu, SC, vytvorila tento polovičný updo s voľnými kučerami na stredne dlhých vlasoch. Je to jednoduché a milé!

“Najprv mysli na pohodlie,” hovorí. “Ak máte tendenciu sa potiť okolo tváre alebo vás obťažujú vlasy okolo tváre, potom by bolo najlepšie stiahnuť predné vlasy späť do polovičného štýlu.”

Navyše, ak sú vaše vlasy husté alebo tenké, polovičné updo je vždy ľahký spôsob, ako vyzerať dobre a môžete ich nosiť na každú príležitosť.!

Bočne predný stredný účes s holandským vrkočom

Bočne predný stredný účes s holandským vrkočomInstagram @hairandmakeupbyanessa

“Tento bočný predný holandský cop s mäkkými špičkami a kučerami umožňuje, aby boli vlasy úplne mimo tváre,” hovorí stylistka Anessa Espana-Reid z Griffin, GA. “To všetko s pridaním záujmu s vrkočom a nevyzerajú príliš drsne alebo pevne stiahnuté.” Na stredné až dlhé dĺžky môže byť elegantný alebo ležérny, “dodáva.

Na hrubšie hrubé vlasy použite uhladzujúce prostriedky. Ak sú vaše vlasy tenké alebo jemné, produkty na zdvíhanie a spevnenie korienkov sú nevyhnutnosťou. Je tiež dôležité použiť tepelnú ochranu pri natáčaní vlasov na ochranu pred tepelným stylingom. Ak máte čas, vlasy najskôr celé nastavte, pretože vlasom dodajú ohyb a pomôžu s copom. Ak sa ponáhľate, vždy si môžete najskôr urobiť cop a potom natočiť zvyšné vlasy.

Pokiaľ ide o vrkoč, Anessa vysvetľuje: „Vezmite si hlbokú bočnú časť, začnite vrkoč pri línii vlasov a pokračujte až jeden až dva palce za ucho. Zaistite kolíkmi bobby. Upravte kučery a podľa potreby uhlaďte alebo pokazte. Tento ženský štýl po ramená je vhodný pre všetky ženy a dievčatá. “

Stredne dlhý účes Ashy Ombre

Stredne dlhý účes Ashy OmbreInstagram @grahamnation

Tieto stredne dlhé vlasy majú tmavý korienok vyblednutý do skutočne popolavých koncov. Vytvoril ho kaderník Graham Nation z Los Angeles, CA. “Strih je pekný stredne dlhý strih s množstvom textúry a pohybu,” dodáva.

Pokiaľ ide o produkt, Graham hovorí: „Musíte vyskúšať Phyto Volume Spray a Unite’s Texturiza spray! Pred fénovaním vstrekne objemový sprej ku koreňom. Texturiza dokončí štýl a pomôže udržať vlasy roztomilé, vyzerajúce upravené, ale nie príliš leštené. “

Stredné zrážky pre ženy, ako je toto, je možné nosiť takmer s akýmkoľvek tvarom tváre, pretože tento strih je podrobne zobrazený. Výber správneho stylistu je kľúčom k tomu, aby vám pomohol s presnými vlasmi a štýlom. Farba je zábavná a môže ju nosiť veľa rôznych dám strednej veľkosti.

Vytiahnuté rybie chvosty pre dievčatá so strednými vlasmi

Vytiahnuté rybie chvosty pre dievčatá so strednými vlasmiInstagram @nerdybirdhair

Tento roztomilý účes vytvoril stylista Jen McFall zo San Diega, CA. “Je to jednoduchý a ľahký účes z rybieho chvosta, ktorý je vhodný takmer pre všetky ženy.” Dva vrkoče rybieho chvosta je možné nosiť elegantne a pevne alebo ich vytiahnuť, ako je znázornené na obrázku, čím získate plnší a živší štýl, “uvádza..

Všetko, čo potrebujete na obnovu týchto vrkočov, je niekoľko gumičiek a nejaký suchý šampón! Jen hovorí: „Na tieto zažité vrkoče použite namiesto laku na vlasy suchý šampón. Suchý šampón dodáva vlasom trochu priľnavosti, ale nenecháva ich príliš lepkavé ani pevné. “

Tento účes je ideálny pre stredne dlhé až dlhé dĺžky a priemerné až husté vlasy. Aby ste to znova vytvorili, mali by ste byť oboznámení s pletením. Rybieho copu sa robí jednoducho, ale jeho vytvorenie trvá oveľa dlhšie ako štandardný trojvláknový cop.

Trendy uhlový Bob pre rovné stredné vlasy

Trendy uhlový bob pre rovné stredné vlasyInstagram @the_little_brick_wall

Tento trendový strih klasického šikmého strihu Bob vytvoril kaderník Ambur Elizabeth z Providence, RI. “Asymetria mu dáva malý okraj, ktorý nemusíte nevyhnutne získať z klasického bobu,” hovorí Ambur.

Skvelá vec na tomto strihu je všestrannosť. Môžete ho nosiť uhladený a rovný, ako je na obrázku, alebo natočený a rozstrapatený, aby vyzeral živšie. Na akýkoľvek horúci styling nástroja používajte dobrú ochranu pred teplom a na tento zažitý, strapatý vzhľad je sprej na textúry nevyhnutný..

Ak sa rozhodnete pre elegantnejší a rovnejší štýl, Ambur navrhuje, aby bol výrobok ako Davines Oi Oil úžasný na vyhladenie akýchkoľvek drobných odletov v koreni a na koncoch..

“Nie je to bob tvojej matky,” hovorí. “Je to trendový a moderný spôsob nosenia krátkych až stredne dlhých vlasov.” Rovné, jemné vlasy by boli ideálnym typom pre tento strih, ale dajú sa ľahko dosiahnuť na vlnitejších textúrach s nejakým extra štýlom. “

Stredný účes Half Up Dutch Braid

Stredný účes Half Up Dutch BraidInstagram @sinthiamua

Tento strih strednej dĺžky bol vytvorený a upravený kaderníčkou Sintiou Balode z Londýna vo Veľkej Británii. “Je to trendový každodenný polovičný štýl s holandským vrkočom do strapatého drdolu a plážovými vlnami.” Roztomilé účesy pre stredne dlhé vlasy sú veľmi všestranné, “hovorí.

Stredne dlhé účesy pre dievčatá vyzerajú skvele na väčšine typov vlasov a tvarov tváre. Pokiaľ ide o jemné vlasy, viacsmerové vlny dodajú potrebný objem a voľné vlny okolo tváre dodajú tvári jemnosť..

Pre roztomilé účesy po ramená, ako je tento, Balode hovorí: „Použite textúrny/soľný sprej na pridanie textúry a nastavovací sprej, aby vydržal celý deň!“

Jarný uzol bez námahy pre stredne dlhé vlasy

Jarný uzol bez námahy pre stredne dlhé vlasyInstagram @jessamy_circlesofhair

Tento jarný uzol pre stredne dlhé vlasy bez námahy vytvoril vlasový umelec Jessamy Keith z austrálskeho Perthu. Je to podhodnotený spôsob, ako udržať vlasy na tvári.

Tento štýl je taký univerzálny, že ho možno prispôsobiť vrkočmi alebo doplnkami. Môžete dokonca pridať pár ďalších uzlov vzadu, aby ste získali väčšiu večernú atmosféru.

Keith odporúča, aby ste vlasy nepreťažovali príliš veľkým počtom produktov. „Pred fúkaním a používaním horúcich nástrojov používajte tepelnú ochranu. Pred nastavením uzla použite suchý texturizer ako Oribe. Celé to urobte pomocou poddajného laku na vlasy, ako je napríklad pracovný sprej od Oribe, “hovorí.

Ak chcete vytvoriť dĺžku v štvorcovom tvare tváre, môžete do nej vyčesať väčšiu výšku a vpredu zmäkčiť tvár tým, že budete dávať kúsky von..

Uvoľnený Boho hľadať stredne dlhé dievčatá

Uvoľnený Boho hľadať stredne dlhé dievčatáInstagram @gaminedynasty

“Toto je textúrovaný, uvoľnený, boho strih pre stredne dlhé dievčatá,” hovorí riaditeľka kreatívneho štýlu Isabella Palmerová z austrálskeho Perthu. “Stredové delenie zmiešané s textúrovanými vlnami a hrubým” zadným uzlom “vytvára pocit bezstarostného ležérneho štýlu,” hovorí.

Obľúbenými vlasovými výrobkami Palmer sú textúrny sprej pána Smitha, suchý šampón pána Smitha, textúrovaný púder Evo’s Haze a lak na vlasy Sebastian Zero Gravity Hairspray.

“Evo je brutálne a zábavne úprimná produktová rada, ktorá sa pýši dodávaním skvelých produktov a zábavou,” vysvetľuje. “Pán. Smith je úžasná spoločnosť, ktorej výrobky jednoducho fungujú a úžasne voňajú! Obe tieto spoločnosti sa rozhodli používať vo svojich obaloch recyklovateľné položky, neobsahujú žiadne chemické látky a odmietajú testovať na zvieratách. “

Profesionálny tip: pri postreku potraste hlavou, aby mala gravitáciu a zároveň zachovala textúru.

Dodáva: „Dáma na fotografii má stredne dlhý účes a má dosť husté vlasy. V zásade je ťažké urobiť štýl. Zadný uzol však odstráni väčšinu vlasov vzadu, ktoré by inak trčali v trojuholníkovej siluete. “

Tento štýl vyzerá najlepšie so stredovou časťou, pretože vlasy perfektne zakryjú tvár.

Stredne dlhý účes s Urban Edgy Vibe

Stredne dlhý účes s Urban Edgy VibeInstagram @lovelovehairr

Tento stredný účes vytvorila Angela Cancellieri, kaderníčka v spoločnosti Kip Joint v Hawthorne, New Jersey..

Ak hľadáte červenkastú farbu vlasov, ako je táto, požiadajte o žiarivú a lesklú farbu (5VR od Matrix So Color). Táto farba trvá dlho, ale má aj krásne vyblednutie, ktoré nevytvára mosadzné tóny.

Najlepším spôsobom, ako dosiahnuť tento štýl, je najskôr si vlasy rovne vysušiť, “hovorí Cancellieri. “Ďalej pomocou 3/4 palcovej kulmy natočte stred vlasov, chyťte veľké časti a končeky nechajte asi dva palce. Zatočte si takto celú hlavu, zľahka ju nastriekajte na vlasy a potom ňou prejdite prstami. Dokončite znova lakom na vlasy. “

Odvážne & Svetlé medené vlasy

Odvážne & amp; Svetlé medené vlasy

Jasná zlatá meď v kombinácii s výraznými okrajmi a tupým strihom vám dodá vzrušujúcu atmosféru.

Ako upraviť svoje stredné vlasy:

 1. Po umytí šampónom a kondicionovaní vlasov bezsulfátovými farebnými výrobkami naneste uhladzujúci krém.
 2. Vyfúkajte suché vlasy pomocou plochej alebo lopatkovej kefy.
 3. Hladké vlasy pomocou žehličky nastavenej na najnižšie nastavenie teploty pre váš typ vlasov.
 4. Dokončite štýl kvapkou oleja. Pred nanesením si ho rozotrite v rukách, začínajúc od svojich koncov.

Jasná farba vlasov môže rýchlo vyblednúť. Vyskúšajte úpravu farby Pravana v medi. Uistite sa, že ste žehličku otočili nadol. Vysoké teplo významne prispieva k strate farby!

Späť Holandský cop stredne dlhý účes

Späť Holandský cop stredne dlhý účes

Kto hovorí, že vaše vlasy sú príliš krátke na vrkoče? Tento holandský vrkoč je jednoduchý a zábavný. Je ľahké ich obnoviť a je to perfektný štýl pre vlasy druhý alebo tretí deň.

Ako upravte svoj holandský cop:

 1. Umyte si vlasy a na vlhké vlasy naneste stylingový krém a malé množstvo gélu. Ak nie je deň umývania, naneste suchý šampón na pokožku hlavy a vmasírujte.
 2. Vlasy úplne vysušte pomocou svojej obľúbenej kefy.
 3. Časť vlasov na jednej strane. Začnite odlúčenou stranou, rozčešte si vlasy a začnite svojim holandským vrkočom, pričom pridávajte kúsky pri pohybe pozdĺž zadnej línie vlasov.
 4. Keď sa dostanete za opačné ucho, pridajte posledný kúsok vlasov a dokončite vrkoč. Zaistite gumičkou.
 5. Ak chcete nedokonalý vrkoč, prstami ho jemne potiahnite a podľa potreby uvoľnite oblasti..
 6. Dokončite lakom na vlasy.

Ľahký lak na vlasy, ktorý vám umožní vrstviť držanie, je skvelý pri vytváraní vrkočov. Vyskúšajte Super Shape od Pravana.

Tento pletený štýl môže nosiť akékoľvek tvary tváre. Avšak vlasy, ktoré sú dostatočne dlhé na zapletanie a sú stredne hrubé, vytvárajú krásne vrkoče.

Nie ste na tom s pletením najlepšie? Žiaden problém! Opakovanie je matka múdrosti!

Mäkké vlny na stredne dlhých vlasoch

Mäkké vlny na stredne dlhých vlasoch

Krásna, bohatá hnedá farba s jemnými odleskami a vlnami vlniacimi sa cez stredne dlhé vlasy!

Ako upraviť svoje stredne dlhé vlasy:

 1. Šampón a kondicionér na vlasy s hydratačnými výrobkami.
 2. Vyfénujte vlasy strednou až veľkou okrúhlou kefou (v závislosti od dĺžky vlasov).
 3. Vlasy rozdeľte na tri časti, jednu pred každým uchom a jednu vzadu. Udržujte dvojpalcovú časť a zostrihajte zostávajúce vlasy z cesty.
 4. Pomocou 1/1 1/2-palcovej kulmy pracujte v dvoch palcových častiach a stočte ich od polovice dĺžky až po konce..
 5. Nechajte kučery vychladnúť a potom prečešte hrebeňom so širokým zubom.
 6. Dokončite malým množstvom vyhladzujúceho krému.

Udržať farbu hnedých vlasov bohatú a lesklú je rovnako jednoduché ako týždenné ošetrovanie. Vyskúšajte Pravana’s Coco Brunette v ošetreniach Color Enhancers.

Tváre v tvare srdca perfektne nosia tento vlnitý štýl, zatiaľ čo vlasy, ktoré sú stredne silné až silné a prirodzene rovné alebo vlnité, uľahčujú úpravu.

Pod svetlá pre stredne dlhé vlasy

Pod svetlá pre stredne dlhé vlasy

Extra dlhý bob so žiarivou blondínkou žiariacou pod bohatou tmavovláskou je v tejto sezóne zábavný a štýlový.

Ako upraviť svoje stredne dlhé vlasy:

 1. Prostredníctvom vlhkých vlasov naneste stredne silný gél.
 2. Vyfénujte stredne veľkým okrúhlym štetcom.
 3. Použite 1 1 \ 2-palcovú kulmu a natočte vlasy na stredne veľké časti od strednej dĺžky nadol.
 4. Nechajte kučery úplne vychladnúť, potom prevráťte hlavu a vytrepte prstami.
 5. Dokončite svojim obľúbeným lakom na vlasy.

Biolage Agave Nectar Gel je vynikajúci gél na mäkké držanie a bez lepivosti.

Nie si blondína? Skúste zospodu nahliadnuť do akejkoľvek farby dúhy – červenej, fialovej alebo dokonca modrej!

Roztomilá blondínka s hlbokou bočnou časťou

Roztomilá blondínka s hlbokou bočnou časťou

Stredný až dlhý bob je skvelý na toľkých rôznych kráskach!

Ako štylizovať stredného boba:

 1. Kým sú vlasy ešte vlhké, naneste zahusťovací krém alebo penu. Prečešte, aby ste zaistili rovnomerné nanášanie od korienkov po konce.
 2. Vlasy vyfúkajte po častiach a pomocou sponiek pripnite vlasy, ktoré nie sú vysušené.
 3. Pri sušení dajte časti dole a vyhlaďte ich pomocou veľkej okrúhlej kefy.
 4. Ak je to žiaduce, dokončite tento štýl žehličkou nastavenou na najnižšie nastavenie teploty pre váš typ vlasov.

Pre jemnejšie vlasy je objemový prípravok nevyhnutnosťou. Existujú krémy aj peny a záleží na osobných preferenciách, čo je pre vás najlepšie. Kevin Murphy Full Again a Pravana NEVO Full Again je skvelá pena na vyskúšanie.

Medené kučery na stredne dlhých vlasoch

Medené kučery na stredne dlhých vlasoch

Trochu divoké, ale úplne krásne, tieto stredne dlhé zvýraznené medené kučery upútajú pozornosť kdekoľvek.

Ako upraviť svoje stredne dlhé vlasy:

 1. Na vlhké vlasy naneste objemovú penu.
 2. Vyfénujte vlasy pomocou difuzéra. Fén nastavte na najvyššiu teplotu, ale najnižšiu silu.
 3. Po zaschnutí použite 1 až 1,5 palcovú kulmu alebo prútik na zabalenie vlasov z tváre.
 4. Dokončite svoj vzhľad tvrdým lakom na vlasy, aby vám kučery nepadali do tváre.

Lak na vlasy Pravana Super Shape Hairspray Extreme udrží vlasy na svojom mieste po celý deň (aj pri silnom vetre), ale dá sa ľahko zmývať. Nikdy sa nelepí ani nehromadí!

Diamantové, oválne a srdcové tváre to dobre nosia. Vlasy, ktoré sú prirodzene kučeravé, sa dajú najľahšie upravovať, ale môžu fungovať aj rovné až vlnité vlasy, ktoré sú stredne hrubé až husté.

Aby sa vašim rovným vlasom ľahšie dosiahli kučeravé pramene, môžete zvážiť zaobstaranie permanentky. Vracajú sa a mnoho stylistov s nimi experimentuje, aby vytvorili prirodzene vyzerajúce kučery.

Stredný účes na úpravu tváre na Balayage

Stredný účes s rámovaním tváre Balayage

Stredová časť, jemné vlny a balayage zvýraznenie tváre vytvárajú ľahko upraviteľný účes.

Ako si upravíte vlasy tvarujúce tvár:

 1. Na vlhké vlasy naneste stredne silný gél a na oblasť pokožky hlavy naneste objemný sprej.
 2. Vyfúkajte suché vlasy stredne okrúhlou kefou a uistite sa, že zdvihnete vlasy z pokožky hlavy, aby ste získali väčší objem.
 3. Podľa potreby rozdeľte vlasy.
 4. Natočte vlasy pomocou 1-palcovej kulmy alebo prútika od polovice drieku po konce.
 5. Prsty prehrabte vlasy a poukladajte vlny. Dokončite ľahkým nástrekom laku na vlasy.

V tomto štýle je nevyhnutné pridať ďalší objem do koreňovej oblasti. Vyskúšajte Anti Gravity sprej Kevina Murphyho blízko pokožky hlavy, aby ste dosiahli veľký objem bez toho, aby ste sa museli usadzovať.

Tváre v tvare srdca najlepšie nosia stredovú časť, ale akýkoľvek tvar tváre môže nosiť tieto pekné vlny jednoduchou zmenou toho, kde je časť. Na úpravu účesu sú najvhodnejšie vlasy strednej hrúbky a prirodzene vlnité alebo rovné.

Cvičte tieto vlny! Prvýkrát môžu byť trochu náročné, ale akonáhle nájdete drážku, je to rýchly a ľahký štýl.

Mäkké ombre na stredných vlasoch

Mäkké ombre na stredných vlasoch

Tento bezchybný prechod od bohatého tmavohnedého k jemnému karamelu na zámkoch strednej dĺžky je jemný aj nápadný.

Ako štýl vašich stredne dlhých zámkov:

 1. Po umytí šampónom s hydratačným šampónom a kondicionérom naneste na vlhké vlasy stylingový krém alebo gél so stredným držaním.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou bočnej časti pomocou stredne okrúhlej kefy.
 3. Akonáhle sú vlasy úplne suché, použite 1-palcovú kulmu alebo prútik na zabalenie vlasov striedavým smerom.
 4. Počas chladnutia zahmlievajte lakom na vlasy.
 5. Pomocou prstov zjemnite kučery podľa potreby.

Používanie vysokokvalitnej kulmy alebo prútika je dôležité pre udržanie zdravých vlasov. Bio iónové žehličky sú úžasné!

Je to skvelá svetlejšia farba pre ženu, ktorá nechce byť blondína. Prineste obrázky svojmu stylistovi a opýtajte sa, či by vám táto farba pristala.

Asymetrický bob pre stredné vlasy

Asymetrický bob pre stredné vlasy

Je niečo zábavné a vzrušujúce, keď si vlasy stiahnete na jednu stranu a budete pôsobiť dlhšie! Tento asymetrický bob je skvelý pre všetky vekové kategórie a typy vlasov.

Ako štylizujte svojho Boba z radu A:

 1. Stylingový krém naneste na vlhké vlasy, rozčešte, aby ste zaistili rovnomerné nasýtenie.
 2. Vyfénujte pomocou stredne okrúhlej kefy a pri sušení po častiach vlasy uhlaďte.
 3. Akonáhle sú vlasy úplne suché, použite 1½ palcovú kulmu a natočte vlasy po častiach od stredného hriadeľa po konce..
 4. Kučery sa zahmlia lakom na vlasy, kým sa kučery ochladia.
 5. Oddeľte a usporiadajte kučery prstami.

Ak chcete takto upravovať roztomilé stredné účesy, je modelovým správaním spoločnosti Pravana skvelý stylingový krém, ktorý vám dodá hebké držanie, telo a lesk..

Hrajte sa so všetkými spôsobmi, ako upraviť tento asymetrický bob. Na jednej strane zapleťte vrkoč, pridajte tesnejšie kučery alebo poker rovno!

Sladký čokoládový gaštanový stredný účes

Sladký čokoládový gaštanový stredný účes

Bohaté čokoládovo hnedé vlasy, ktoré sú upravené do jemných vĺn, vám dodajú klasickú, ale sviežu atmosféru.

Ako si upraviť vlasy po plecia:

 1. Naneste stredne dlhý objemový sprej (Milujem Anti Gravity od Kevina Murphyho!) Od korienkov po končeky.
 2. Vyfénujte vlasy po častiach, zdvíhajte vlasy smerom hore a od hlavy, aby ste vytvorili objem, pričom konce otočte pod. Odporúčam použiť okrúhly štetec strednej veľkosti, ale ak máte kratšie vrstvy, môžete použiť aj malý okrúhly štetec.
 3. Omotajte vlasy okolo 1 palcovej kulmy na 2 palcové časti.
 4. Pomocou obľúbeného laku na vlasy rozotrite celú hlavu a rozdeľte a oddeľte vrstvy.
 5. Dokončite svojim obľúbeným sprejom na lesk.

Na roztomilé stredne dlhé účesy je lak na vlasy Pravana Super Shape úžasný! Na jemné a kefovateľné držanie použite jemnú hmlu alebo vrstvu na zosilnenie faktora držania. Nikdy sa vám nestaví na stredne dlhé vlasy a hneď sa umyje. Ak chcete trochu obliecť stredné účesy pre dievčatá, skúste pridať lesklý klip na bok alebo ozdobenú čelenku..

About the author