35 najlepších stredne dlhých účesov pre hrubé vlasy v roku 2021

Stredne dlhé účesy pre husté vlasy predstavujú spôsob, ako si vlasy ostrihať a upraviť tak, aby zvýraznili a zjemnili váš prirodzený objem. Jediným problémom, ktorý väčšina žien s hustou hrivou má, je nevedieť, ako si správne narábať s vlasmi a skončiť so stredne dlhým účesom bez pohybu.!

Vaším cieľom číslo jedna by malo byť, aby boli vaše vlasy dynamickejšie a hladšie, aby dohnali všetku hmotnosť, ktorú vaše vlasy majú. Budete chcieť použiť aj vrstvené strihy, ktoré budú najlepšie vyhovovať vášmu tvaru tváre.

Stredná dĺžka vám umožní mať všestranné možnosti stylingu, ako aj možnosť stiahnuť si vlasy do roztomilého chvosta alebo sofistikovaného účesu. Strihy od ramena po hrudník sú najlepšou dĺžkou vlasov pre husté vlasy. Dopĺňajú takmer všetky tvary tváre a široké spektrum textúr vlasov, takže sa skutočne nie je čoho obávať!

Mať hrubé vlasy znamená predovšetkým vybrať si správny tvar a textúru, ktorá vám bude krásne vyhovovať. Priveďte svoj vzhľad k dokonalosti s jedným z týchto roztomilých stredne dlhých účesov pre husté vlasy.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si prezrite tieto obrázky najlepších stredne dlhých účesov pre husté vlasy, aby ste získali nápady.

Vlnitý lalok po plecia so zvýraznením Balayage

Vlnitý lalok po plecia so zvýraznením BalayageInstagram @romeufelipe

Ak chcete, aby boli vaše ťažké zámky ľahšie, požiadajte o zvlnený lalok po plecia. Dobrá vec je, že je tiež veľmi lichotivá pre väčšinu tvarov tváre. Husté vlasy po plecia, ako je tento dlhý bob, je možné upraviť na vrstvený účes alebo si ich nechať zachovať jednu dĺžku, v závislosti od pohybu, ktorý chcete, alebo od toho, ako elegantne ich nosíte..

Rozhodnutie pre malú textúru môže vašim vlasom dodať vzpruhu, na ktoré sa môžete cítiť zaťažení. To najlepšie z Balayage tiež neublíži celému výsledku.

Stredný strih s textúrovanými vrstvami

Stredne strih s textúrovanými vrstvamiInstagram @romeufelipe

Stredný strih s textúrovanými vrstvami je úžasný štýl, ktorý udržuje vaše vlasy zdravé. Tento štýl strednej dĺžky odstráni rozštiepené končeky strihmi na 6 až 8 týždňov. Textúrované vrstvy sú bodovo strihané a sú veľmi jemné a sexi. Balayage by tento strih ohromne doplnila.

Stredná lobovka typu A pre hrubé vlasy

Stredný a-line lalok pre hrubé vlasyInstagram @rochellegoldenhairstylist

Stredný lalok radu A pre hrubé vlasy si zvyčajne osvojujú ženy s tenkými vlasmi, ale vo veľkých množstvách, pretože dodáva končekom výraznejšiu úpravu..

Hrudník pasúci sa na kľúčnej kosti s vrstveným predným dielom

Hrudník pasúci sa na kľúčnej kosti s vrstveným predným dielomInstagram @felix_kiekiesalon

Pre svoj nový štýl zvážte lalok pasúci sa na kľúčnej kosti s vrstvenou prednou časťou. Mäkký uhol okolo tváre dodáva tomuto strihu krásu. Majte na pamäti, že ak vo vlasoch nemáte vlnu, budete na to musieť použiť kulmu. Ak máte vlnu, fénovanie s okrúhlou kefou s kovovým sudom by vám malo trochu odskočiť.

Stredne tmavohnedá lobovka

Stredne tmavohnedý lobInstagram @garageizmir

Stredne tmavo hnedý lob je vynikajúcou voľbou, ak potrebujete len zmenu dlhých vlasov bez života. Tupý strih s veľmi minimálnym vrstvením ľahko vyrastie a dodá vám super elegantný vzhľad. Každá veková skupina môže stiahnuť tento krásny štýl.

Stredne dlhé vrstvené rámy na tvár

Stredne dlhé zvlnené vrstvy na rámovanie tváreInstagram @telleish_hair_studio

V trende sú teraz vlnité vrstvy rámovania tváre v strednej dĺžke a stredná časť. Na úpravu tohto strihu by ste mali použiť okrúhlu kefu a kulmu, aby ste vlasy jemne posunuli preč od tváre. Údržba je jednoduchá, pretože dlhšia ofina nebude rýchlo rásť.

Vrstvený lalok s holenými vrstvami

Vrstvený lalok s vybrúsenými vrstvamiInstagram @erinkayhair

Ak hľadáte dobre zmiešaný strih, bude dobrou voľbou vrstvený lob s holenými vrstvami. Žiletkou ostrihané vlasy zjemnia konce a urobia vrstvy takmer neviditeľnými. Stredne husté vlasy dobre fungujú na dlhý strih bob (lob).

Stredný strih s ofinou pre ženy nad 40 rokov a blond melír

Skvelý stredný strih pre ženy nad 40 rokovInstagram @shirin_hairstylist_sacramento

Pernaté vrstvenie dokáže so strihmi hrubých vlasov strednej dĺžky zázraky, pretože ho vyrovná odobratím objemu. Takýto pernatý stredný účes určite vyzerá skvele na starších ženách.

Stredne vlnitý účes s hlbokou bočnou časťou

Stredne vlnitý účes s hlbokou bočnou časťouInstagram @romeufelipe

Stredne dlhé zrážky s hlbokou bočnou časťou sú skvelé pre ženy s hustými vlasmi. Požiadajte o zúžený alebo štruktúrovaný účes, aby ste odstránili veľkú hmotnosť, aby vlasy pôsobili vzdušne a ľahko. Vrstvy môžu niekedy spôsobiť, že stredne štruktúrovaný účes bude pôsobiť trhane a nehybne. Dokončite rovné vyfukovanie a hlbokú bočnú časť, aby ste vytvorili objem bez námahy.

Strih po plecia pre husté vlnité vlasy

Strih po plecia pre husté vlnité vlasyInstagram @kaansayar1

Vlnitý strih po plecia pre husté vlasy je perfektný spôsob, ako ísť kratšie bez obáv z príliš veľkého objemu. Hrubšie vlasy majú tendenciu sa obávať, či neskrátia. Čím sú kratšie, tým môžu byť vlasy trojuholníkovejšie a širšie. Napriek tomu účesy po husté vlnité vlasy po plecia môžu byť skvelým spôsobom, ako udržať váhu na uzde.

Zahnutý Bob strih pre stredne hrubé vlasy

Zahnutý Bob strih pre stredne hrubé vlasyInstagram @aupremier

Rozhodnite sa pre šikmý strih bobu pre stredne husté vlasy pre super elegantný tupý vzhľad. Stredne šikmý bob udržiava úplnosť na základnej línii, takže hmotnosť vašich vlasov zostáva hladká a rovná pre ostrý vzhľad..

Vlnitý vrstvený strih s dĺžkou po ramená

Vlnitý vrstvený strih s dĺžkou po ramenáInstagram @psjessleigh

S týmto silne vrstveným strihom po ramená, s trhanými koncami a trendovým ombré budete huňatá! Tieto stredne vlnité vlasy majú veľa pohybu a ofina zvyšuje objem. Pre dámy s prírodnými kučerami alebo vlnami textúra zlepší zachovanie dĺžky na ramenách alebo za ramenami.

Ťažké trhané vrstvy pre hrubé vlasy

Ťažké trhané vrstvy pre hrubé vlasy a stredne dlhéInstagram @hairbyelvisp

Silné trhané vrstvy pre husté vlasy umožňujú veľký pohyb ťažkých vlasov a zachovávajú jemnejší pocit až ku končekom. Trendové stredne dlhé účesy pre husté vlasy vyžadujú vrstvy s rovnováhou, takže keď ich vezmete kratšie, pridanie strihanosti ich udrží štruktúrovaných a nie objemných..

Stredne dlhý strapatý účes na kučeravých brunetových pramienkoch

Stredne dlhý chlpatý účes na kučeravých brunetových zámkochInstagram @stylesbysam

Vylepšite svoju tmavovlásku pomocou jedného z týchto stredne kučeravých účesov bez námahy pre husté vlasy. Je to super ležérne a zábavné. Tieto stredne hnedé vlasy chlpatého strihu po ramená sa tu skutočne dejú veľa ostrihaných vrstiev!

Chaotický asymetrický lob na stredne dlhých vlasoch s oddelenými bokmi

Chaotický asymetrický lob na stredne dlhých vlasoch s bočnými predelmiInstagram @sydni_renee

Nosenie vlasov s rozparcelovanými vlasmi s týmto strapatým asymetrickým lobom je jedným z najľahších účesov pre stredne dlhé účesy! Je to naozaj múdry a nervózny vzhľad, ktorý môžete vyskúšať, ak ste typ galka s nízkymi nárokmi na údržbu.

Blond ombre s tmavými prírodnými koreňmi, stredne dlhými vlnami a trhanými šikmými koncami, to všetko prispieva k tomu, aký nádherný je tento vrstvený lob!

Dlhé hrubé vrstvy na účese pre stredné vlasy

Dlhé hrubé vrstvy na účese pre stredné vlasyInstagram @accomando

Tento stredný účes je bob s jemnými vrstvami ohraničujúcimi tvár, ideálny pre rovné vlasy. Jednoduché, ale elegantné. “Milujem spôsob, akým jemná balayage predvádza textúru a pohyb strihu,” hovorí vlasová výtvarníčka a tvorkyňa štýlu Lindsay Accomando z Roanoke, VA..

“Myslím si, že ofina/mäkké rámovanie tváre je lichotivé pre všetky tvary tváre, ak je správne prispôsobené.” Stredne hrubé vlasy s prednými vrstvami vytvárajú diamantový tvar, ktorý odreže odvážne rysy a zameria sa na oči a pery, “dodáva.

Stredne dlhý vrstvený bob

Stredne dlhý vrstvený bobInstagram @theosmomdoeshair

Tento stredne dlhý vrstvený bob s blond melírom vytvorila vlasová výtvarníčka Carrie Miller Murtaugh z Navarre, OH. “Nádherné stredné účesy pre husté vlasy sa často zameriavajú na vrstvy,” hovorí Murtaugh.

“Tento vzhľad vyžaduje určitý štýl, takže je najlepšie na jeho vyfúknutie použiť okrúhlu kefu. Potom pomocou plochej žehličky vytvorte voľné vlny, “radí.

Strih na ramenách pre hrubé plážové vlny

Strih na ramenách pre hrubé plážové vlnyInstagram @jfchair

“Tieto vlasy sú tupého strihu po ramená s vnútornými odstupňovaním a povrchová úprava bola vykonaná pomocou Babyliss, čím sa vytvoril plážový a vyzlečený štýl,” vysvetľuje Josi Fidelis, kaderník a tvorca štýlu z Camaragibe, PE..

Je to perfektný vzhľad pre ženy, ktoré hľadajú strapaté vlasy po plecia s nízkou údržbou. Tieto nadčasové vlasy ladia s oválnymi a okrúhlymi tvárami.

Hrubý tvar V-Cut

Hrubý tvar V-CutInstagram @emilykaczur

Jedná sa o stredný účes s vrstvami strihu do V. “K tomuto účesu boli pridané rozšírenia @hairtalkusa, aby vytvorili strih v tvare písmena V,” vysvetľuje stylistka Emily Kaczur z West Palm Beach, FL..

“Pridanie niekoľkých kúskov predĺženia na vytvorenie požadovaného vzhľadu vlasov je skvelý spôsob, ako získať nový vzhľad vlasov,” dodáva.

Vrstvený strih do U pre hrubovlasé ženy

Vrstvený strih do U pre hrubovlasé ženyInstagram @camiygrantyourwish

Ak máte veľa vlasov, vrstvený strih do u pre hrubovlasé ženy je pre vás. Vrstvy uberajú na objeme, takže máte trochu švihu. Krásny tvar písmena u vracia tomuto strednému účesu na zaujímavosti. To všetko a stále to môžete zdvihnúť.

Vrstvený strih pre vlnité vlasy strednej dĺžky

Vrstvený strih pre vlnité vlasy strednej dĺžkyInstagram @colourby.nettie

Vrstvený strih pre stredne dlhé vlasy robí s hrubšími vlasmi zázraky. Stredne husté vlasy znižujú hmotnosť a zdvíhajú kučery. Vrstvy môžu prúdiť trochu svetlejšie a vyzerajú skvele aj trochu štruktúrovanejšie.

Ostrihaný strih na hrubé vlasy

Ostrihaný strih na hrubé vlasyInstagram @melissasikora87

Tento stredne dlhý účes vám poskytne viac pohybu a textúry. Kaderníčka a tvorkyňa štýlu Melissa Sikora z Wakefieldu, MA vysvetľuje svoju metódu dosiahnutia tohto štýlu.

“Niektoré suché strihanie a textúrovanie bolo vykonané, akonáhle boli vlasy suché.” Použil som 1 1/2 palcovú kulmu, aby mala vlasy ohyb a skončil som s KMS Dry Wax texturovým sprejom. Udržiavame tiež hladkú a bezproblémovú ovládateľnosť jej zámkov expresným ošetrením keratínom každé 3 mesiace. “

Jedná sa o jeden z najlepších stredne dlhých účesov pre husté vlasy pre všestrannosť. Je to určite jeden z najobľúbenejších strihov. Existujú určité aspekty, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby boli lepšie pre husté vlasy, ako napríklad pridanie kratších vrstiev, ofiny na doplnenie tvaru tváre alebo viac štruktúrovaných koncov..

“Najlepšia rada, ktorú môžem dať ženám, je neumývať si vlasy každý deň!” Suchý šampón je nutnosťou! Ak ste ešte nenašli toho, koho milujete, požiadajte svojho stylistu o odporúčanie vhodné pre váš typ vlasov, “dodáva Sikora.

Účes so stredným strapcom s textúrou pre hrubé vlasy

Účes so stredným strapcom s textúrou pre hrubé vlasyInstagram @tanyaabriol

“Rozhodla som sa pre tento stredne dlhý strapatý účes z jedného dobrého dôvodu,” vysvetľuje kaderníčka celebrít a tvorkyňa štýlu Tanya Quintero Abriol z Pasadeny v Kalifornii. “Má kučeravé vlasy, takže vrstvy ju skutočne dopĺňajú, keď ich nosí prirodzene.”

Číslo jedna pre účesy po ramená pre husté vlasy je, že budú absolútne potrebovať produkt.

Tanya odporúča niektoré zo svojich obľúbených: „Jeden z mojich‘ go to’s ‘je kondicionér, ktorý nechám bez prípravku. Zvážte neviditeľný základný olej Bumble and Bumbles, pretože je úžasný a skvelý na udržanie vlhkosti. Nasleduje penové zábalové mlieko, je to pre ženy, ktoré majú štruktúru vlasov. Samozrejme, existujú rôzne chyty, Kera Care, Mazani, & Shea Moisture sú všetky značky, ktoré to nesú. “

Ideálne pre husté kučeravé vlasy

Ideálne pre husté kučeravé vlasyInstagram @bellachatshair

Tieto husté kučeravé vlasy vytvorila stylistka Bella Frada z Londýna, ON. Tento stredne dlhý účes je pre ženy, ktoré prijali svoje prirodzene husté kučery a zaviazali sa kučeravým vlasom.

“Upravili sme jej kučery tak, aby vynikli z davu, a aktualizovali sme ich módnou farbou, aby boli trochu popové,” hovorí Frada..

Je nenáročný na údržbu a je veľmi jednoduché ho spravovať a osviežiť ráno, než vyrazíte do pracovného dňa. Plusom je tmavočervený tón s medenými jemnými odleskami, ktorý je vhodný na jesenné obdobie.

Stredne dlhý strih pre ženy nad 50 rokov s hrubými vlasmi

Stredne dlhý strih pre ženy nad 50 rokov s hrubými vlasmiInstagram @jennifer_kaye_olivas

“Je to skvelý stredne dlhý vrstvený strih pre ženy nad 50 rokov so stredne hustými vlasmi,” hovorí tvorkyňa štýlu Jennifer Olivas, kaderníčka a majiteľka salónu v Denveri, CO.

Má veľa pohybu v interiéri a zároveň zachováva silnejší tvar v spodnej časti. Tento štýl je ideálny pre ženu, ktorej rastie narastený bob alebo ženy, ktoré by chceli svojim vlasom po ramená dodať trochu života a zábavy. Tento strih funguje pre všetky typy vlasov, ale skutočne žiari na stredne hrubých až hrubých vlasoch.

“Styling tohto účesu pre husté vlasy je možné vykonať pomocou okrúhlej kefy, veľkej sudovej kulmy alebo žehličky,” dodáva Olivas. “Moje výrobky, ktoré sa mi hodia pre tento vzhľad, sú pena na objem, fénovaný krém s ľahkým pridržaním na strednom hriadeli až po konce tela a pasta alebo pomáda na rozdelenie vrstiev po tepelnom stylingu.” Ak je to žiaduce, môžete skončiť svetlým lakom na vlasy. “

Stredné až dlhé vrstvy rámujúce tvár

Stredné až dlhé vrstvy rámujúce tvárInstagram @sonia_hairstory

Tento stredne dlhý až dlhý strih je strapatý vrstvený účes s miernym obvodom línie A. Vytvorila ju Sonia Yarkhani, kaderníčka a majiteľka salónu v Toronte, ON.

Vysvetľuje: „Strih bol vykonaný s cieľom predĺžiť prednú časť jej vlasov a zároveň vytvoriť objem a šírku okolo vlasov. Mäkké vlny dodávajú textúre a oživujú vrstvy. “

Tento strih je skvelý pre ženy, ktoré nechcú ísť na dĺžku, ale nezvládajú super dlhé účesy. Najlepšie to funguje u žien, ktoré majú strednú až hustú hustotu. Môže pracovať s mnohými tvarmi tváre, pretože obvod radu A pomáha predĺžiť a huňaté konkávne vrstvenie môže vytvárať šírku a objem.

Produkty, ktoré by ste pre tento štýl mali zvážiť, sú sprej na textúru na pláži, ktorý dodá objem a pohyb, a suchý sprej na textúru na dokončenie účesu.

Obrátený lalok s dĺžkou kľúčnej kosti

Obrátený lalok s dĺžkou kľúčnej kostiInstagram @kouklablowdrybar

Tento obrátený bobový strih s kľúčnou kosťou s koreňovým platinovým blond odtieňom vytvorila stylistka Maria Papadopoulou z Bryn Mawr, PA.

“Vaše vlasy môžu byť silné, tenké, kučeravé alebo rovné a fungujú,” vysvetľuje. “Môžete to urobiť kratšie, stredné alebo do obráteného laloku, čo je dlhší bob.” Je to veľmi trendové a nie je to niečo, čo skutočne nikdy nevyjde z módy. “

Na styling Maria používa svoju značku výrobkov s názvom Koukla by Maria. “Tento strih kľúčnej kosti pre husté vlasy je vynikajúci s penou (Aphrodite Argan Mousse) a lepkavou textúrujúcou pastou (Apollo spiking pasta).” Dokončite to sprejom na lesk (Athena lesk), “uvádza.

Stredné vrstvy pre hrubé vlasy

Stredné vrstvy pre hrubé vlasyInstagram @kaansayar1

Ak chcete odstrániť hmotnosť z obvodu, choďte na stredné vrstvy pre husté vlasy, aby ste predišli tomu, že dĺžka bude pôsobiť príliš trojuholníkovo. Vrstvenie účesu strednej dĺžky pomôže zmäkčiť dĺžku a dodať jemný pohyb bez pridania extra šírky už plným vlasom.

Pernaté vrstvy pre hrubé vlasy

Pernaté vrstvy pre hrubé vlasyInstagram @laavoohair_beauty

Pernaté vrstvy pre husté vlasy sú skvelou voľbou, ktorá vám dodá vzdušný pocit beztiažového toku. Tento stredný účes s vrstvenými koncami odstráni z vlasov ťažkosť. Pernaté vrstvy sú skvelé na to, aby im poskytli ľahký pocit. Dámy s hrubými prameňmi majú niekedy pocit, že vrstvy môžu byť stále trochu neohrabané, preto sa porozprávajte so svojim stylistom o oprýskaní vrstiev, ktoré sú pre vašu textúru najvhodnejšie..

Ideálne pre rovné husté vlasy

Ideálne pre rovné husté vlasyInstagram @mirellafreiree

Stredná dĺžka je ideálna pre rovné husté vlasy, pretože predstavuje správnu rovnováhu medzi dlhými vlasmi stiahnutými nadol a krátkym bobom, ktorý je príliš široký. Strih po husté vlasy po plecia je možné ponechať jednu dĺžku. Na koncoch môže mať aj niekoľko neviditeľných vrstiev alebo textúry, ktoré vlasom dodajú švih.

Stredne dlhý tupý strih pre hrubé vlasy

Stredne dlhý tupý strih pre hrubé vlasyInstagram @zoealexanderhair

Tieto husté vlasy po plecia s tmavohnedou farbou vytvorila kaderníčka Zoe Alexander z Nashvillu, TN.

“Tento strih je mierne šikmý bob s minimálnym vrstvením.” Ak máte veľmi husté vlasy, požiadajte svojho stylistu, aby odstránil váhu a odstránil váhu, aby ste sa mohli doma lepšie upravovať, “hovorí Alexander..

“Ako som to osobne upravil, vyfúkol som jej vlasy do hladka, kým neboli 100% suché, a natočil jej vlasy žehličkou R Session.” Potom som všetky kúsky stočil z tváre. Nechajte kučery vychladnúť, aby mohli stuhnúť, potom po vychladnutí pridajte obláčik suchého šampónu Aveda #shampure, aby vlny dlhšie vydržali, “vysvetľuje.

Majte na pamäti, že s týmto vzhľadom budete musieť tiež odbúrať váhu a nabrať váhu, aby bol styling zvládnuteľný. Opäť to závisí od hrúbky vašich vlasov.

Hrubý stredný účes pre okrúhle tváre

Hrubý stredný účes pre okrúhle tváreInstagram @atakangelisli

Skvelou možnosťou pre hrubý stredný účes pre okrúhle tváre je zachovanie dĺžky pod ramenami a jednej dĺžky na predĺženie tváre. Aj keď sa spravidla odporúčajú vrstvené zrážky pre husté vlasy, so svojim stylistom môžete prediskutovať odstránenie hmotnosti z vlasov bez prílišného vrstvenia, aby sa zachovala ich štruktúra..

Hrubší rez Lob

Hrubší stredne dlhý Lob CutInstagram @sophie_shaghair

Rozhodnite sa pre hrubší strih lalokov, aby ste udržali váhu bobu a prijali svoju plnosť. Stredne dlhý strih hrubých vlasov nemusí mať veľa vrstiev alebo tvarovania, iba malá jemnosť po obvode dĺžky vyrovná všetky závažné problémy..

Objemný hrubý zostrih s ofinou

Objemný hrubý zostrih s ofinouInstagram @salsalhair

Vyskúšajte hustý strapatý účes s ofinou pre ľahký, objemný a nenáročný štýl. Stredne dlhé hrubé pramene majú tendenciu vlasy zaťažovať.

Pridaním huňatých vrstiev vlasy nadvihnú a začnú naberať vlastnú textúru. Vďaka tomu sú vlasy svetlejšie a ofina jemnejšia. Extra bonus je, že by to nemalo vyžadovať príliš veľa stylingu, pretože celkový štýl by mal byť trochu rozstrapatený a nevrátený..

Blond stredný účes pre vlnité hrubé vlasy

Blond stredný účes pre vlnité hrubé vlasyInstagram @hairbysydtemp

Tento bezstarostný plážový lob účes pre husté vlasy vytvoril stylista Sydney Templeton z Orange County, CA.

“Ak chcete ľahký strih bez námahy, potom sú stredne dlhé hrubé účesy pre vás,” vysvetľuje. “Je to určite pre ženu s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá chce byť stále v trende.” Funguje väčšinou na jemné/stredné typy vlasov a je možné ho doplniť správnymi prípravkami, ako je suchý šampón a textúrny sprej, pre plnší vzhľad. “

Na úpravu účesov pre husté vlnité vlasy je obľúbeným suchým šampónom Templeton suchý šampón R+Co Death Valley. Jej obľúbeným sprejom na textúry je plážový klub IGK. “S týmito dvoma výrobkami určite získate skvelý štýl,” hovorí. Medzitým, aby boli blond odlesky stále živé, umyte si vlasy fialovým šampónom.

About the author