38 elegantných stredne dlhých vlnitých účesov v roku 2021

Stredne vlnité účesy sú dokonalým spôsobom, ako vylepšiť svoj vzhľad. Mnoho vlnitých účesov je možné prispôsobiť stredne dlhým vlasom, ako sú textúrované zákruty alebo plážové vlny.

Niektoré z týchto uvoľnených účesov je možné ľahko dosiahnuť bez použitia horúcich nástrojov, namiesto toho pomocou niekoľkých vrkočov a gumičiek. Elegantné vintage vlny sú luxusné a okamžite aktualizujú vaše vlasy na hviezdny stav.

Na dosiahnutie vĺn je možné použiť rôzne techniky; z krútených drdolov, špendlíkových kučier, vrkôčikov alebo pomocou plochej alebo kulmy. Bez ohľadu na váš štýl ste si istá, že urobíte vyhlásenie s jedným z týchto stredne vlnitých účesov!

Nádherné vrstvené stredne vlnité vlasy

Nádherné vrstvené vlnité vlasyInstagram @ccalvaruso

Tieto oslnivé platinové mrazivé vrstvy krásne vyhovujú opálenej a teplej pokožke. Absolútne vysoká móda a chladný vzhľad pre tých, ktorí hľadajú úplne nový vzhľad.

Milé stredne vlnité vlasy

Milé stredne vlnité biele vlasyInstagram @reneelalondehair

Aký lepší spôsob, ako predviesť tieto super svetlé platinové vlasy, než vytvorením týchto nádherných plážových vĺn. Všimnite si, ako textúra začína na úrovni očí a prebieha hladko až po konce, stredne dlhý štýl, ktorý by perfektne vyhovoval oválnym tváram.

Zábavné plážové vlny s trhanými ranami

Zábavné plážové vlny s trhanými ranamiInstagram @hairbygenevee

Q&Autor so štýlom, Genevee Dwyer

Stylista @ Eklektický kadernícky salón v Lafayette, IN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je prežitou balayage s nervóznym okrajom.

Mojou najobľúbenejšou súčasťou je textúra na okraji, ktorá je nastrihaná do požadovaného tvaru, čo umožňuje klientovi pôsobiť nervózne s minimálnym úsilím. Milujem tiež prežitú balayage pre klienta, ktorý chce trochu dimenzie, ale nechce niečo príliš vysoké na údržbu..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zamyslite sa nad tým, ako rýchlo rastú strapce. Aby ste si udržali ofinu, museli by ste byť v súlade s každým dvojtýždňovým stretnutím. Tiež, ak máte veľmi aktívny životný štýl, okraje môžu byť náročné.

Odporúčam styling pomocou spreja s morskou soľou, ako je Fashion Waves od Redken, aby sa pridal k zažitému vzhľadu. Na okraj by som odporučil použiť Wax Blast od Redkenu na vylepšenie textúry.

Tento strih funguje dobre na tvári v tvare srdca alebo na okrúhlej tvári, pretože upriamuje vašu pozornosť na oči a preč od brady a líca. V prípade okrúhleho tvaru tváre uhol okraja predlžuje tvár. Tento strih funguje dobre s jemnou až strednou textúrou vlasov, pretože je jednoduchšie upravovať vlasy do požadovaného štýlu.

Veľkolepé stredne dlhé vlnité vlasy s ofinou

Vlnité vlasy strednej dĺžky s ofinouInstagram @halohattiesburg

Veľkolepé stredne dlhé vlnité vlasy s ofinou sú tak v štýle! Ofina dáva mladistvý nádych, vďaka čomu je tento účes vhodný pre ženy všetkých vekových skupín. Ak máte teplejší tón pleti, pridajte kúsky pobozkané na slnku pre väčšiu eleganciu.

Tupé vrstvy ramien

Nádherný tupý vlnitý účes po ramená s vrstvamiInstagram @jessielindsaystylist

Q&Autorka štýlu, Jessie Lindsay

Hairstylist @ The Circle Salon v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o tupý účes po ramená s dlhými kusými vrstvami. S tupou čiarou získate na koncoch pocit hustoty a vrstvy pomáhajú zabrániť tomu, aby tvar vyzeral ako „vianočný stromček“ (t. J. V spodnej časti rezu príliš široký).

Milujem, ako tento strih vyzerá skvele s prírodnými vlnami alebo s rovnými vlasmi. Je to veľmi univerzálne. Stredne vlnité vlasy poskytujú veľa práce a veľa kombinácií.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ako tento strih rastie, začne narážať do ramien skôr ako kratší pohľad. Vďaka tomu môžu vlasy po stranách vypadnúť. Ak vám to vadí, budete sa chcieť ubezpečiť, že prichádzate na pravidelné strihy každých sedem až osem týždňov.

Balayage rastie tak krásne, ale medzi rozjasnením možno budete musieť prísť do salónu pre toner, aby bol tón svieži a čistý, bez pocitu mosadze..

Strieborné šedé vlny

Elegantná farba vlasov v strieborných a sivých vlnáchInstagram @xtinacutshair

Q&Autorka štýlu, Cristina Cruz

Hairstylist @ Shampoo JC v Jersey City, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad mi pripomína žiariaci odraz mesiaca. Je to strieborná platina s pastelovo modrým odtieňom. Páči sa mi, ako mysticky vyzerá!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad by bol najlepší pre klientov, ktorí majú na začiatku zdravé panenské vlasy, čas a odhodlanie. Údržba nie je príliš náročná, pretože existujú farebné kondicionéry, ktoré je možné použiť na obnovu farieb.

Tento farebný tón je možné prispôsobiť každému s akýmkoľvek odtieňom pokožky a tvarom tváre. Neverím v obmedzovanie sa na jeden typ farby kvôli pravidlám. Zlomte ich a rozkývajte. Ak naozaj chcete farbu svojich snov, choďte do toho.

Textúrovaná lobka bez námahy

Čerstvý lob s ľahkou textúrouInstagram @angelat_hairart

Q&Autorka štýlu, Angela Tran

Senior stylista / kolorista @ Salon Capri v Dedham, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je textúrovaný lob bez námahy. Je ľahké nosiť prirodzené alebo vlnité a moja obľúbená časť je balayage, ktorú som vytvoril, pretože veľmi dobre dopĺňa strih..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja rada pre klientov je, že tento štýl a vzhľad dopĺňa takmer každý tvar tváre kvôli dlhším líniám vpredu, ktoré rámujú tvár. Tento strih funguje aj s takmer každým typom vlasov, či už hustými alebo jemnými. Textúra na koncoch jej poskytne veľa pohybu.

Na vytvorenie hotového vzhľadu sa používajú minimálne výrobky. Ak máte jemnejšie vlasy, pred fénovaním pridajte textúrovaný krém alebo penu a na záver textúrovaný lak na vlasy ako L’Oréal Vlasy nasledujúci deň..

Pri silnejších stredne vlnitých vlasoch použite esenciálny olej Shuemura, ktorý vám pomôže vyschnúť pre elegantný vzhľad a ak je to žiaduce, pre tento zvlnený plážový vzhľad sa natočí prútikom. Dokončite vlasmi L’Oréal Professional nasledujúci deň.

Blond vrstvený vlnitý Bob

Trendová blondínka s vrstvami zvlneného bobuInstagram @kaitdoesmyhair

Q&Autorka štýlu, Kaitlin Ferguson

Senior Stylist @ Studio So Lara in Kitchener, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o vrstvený dlhý bob s pohybom a textúrou. Má veľmi husté vlasy, takže tento vzhľad jej pristane najlepšie, keď zmiešané vrstvy začínajú v stredoch a pokračujú cez konce. Vrstvy sú tým, čo udržuje tvar účesu lichotivý.

Najviac na tom milujem to, ako sa melíry spájajú so strihom. Vrstvy vylepšujú rôzne tóny.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

K tomuto vlnitému bobu odporúčam 1-palcovú kulmu a dobrý sprej na textúru na styling. Vždy svojim klientom hovorím, aby sa príliš nesnažili! Tento štýl má pôsobiť bezstarostne, takže sa nestresujte tým, či každý kúsok dokonale natočíte. A necítite potrebu natáčať každý jeden vlas!

Vpredu používajte dlhé, zvislé časti, zvinuté smerom od tváre. Na zadnej strane stočte všetko, na čo dosiahnete, a stočte sa do rôznych smerov. Prečešte kučery širokým hrebeňom na zuby a dajte mu sprej.

Uvoľnená S-vlna

Nádherne uvoľnený účes S-WaveInstagram @sarabotsfordhair

Q&Autorka štýlu, Sara P. Botsford

Kaderníčka / kreslo / kreslo / tanečník / salón jednoduchosti vo Fort Frances, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl by som opísal ako jednodĺžkový lob štylizovaný do uvoľnenej vlny S..

Jedna z mojich obľúbených vecí na tomto konkrétnom vzhľade je, že má vytúžený pocit „prežitia“, pričom je stále jedinečný. Milujem spôsob, akým vám nesúladné vlny padnú do oka a vytvárajú originálny dojem zo štýlu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím, že tento štýl by fungoval dobre s rôznymi hrúbkami vlasov od tenkých po hrubé. Vpredu som nepridal žiadne dĺžky rámovania tváre a radšej som ponechal strih jednu dĺžku a tupý, čo je lichotivé pre väčšinu tvarov tváre. Pre dámy s hrubšími vlasmi navrhujem požiadať stylistu, aby odstránil nejaký vnútorný objem, aby zjemnil vzhľad. Pre tých s jemnými alebo tenkými vlasmi držte vrstvy mimo rovnice, pretože umožní vašim vlasom vyzerať pekne a úplne cez dno..

Je to skvelý štýl pre ženy na cestách, ktoré chcú vyzerať trendovo a štýlovo, ale zároveň chcú nízke nároky na údržbu. Hornou časťou môžete hodiť vlnu kulmy alebo žehličky, aby ste zvýšili pohyb, a dokončite oddeľovací sprej na oddelenie..

Na tento konkrétny štýl som použil plochú žehličku a cez žehličku som prepletal dvojpalcové časti vlasov v tvare vlny S, pričom som striedal svoj smer v predných častiach najbližšie k tvári. Tiež som tieto vlny pridal iba do horných sekcií. Vďaka tomu nebude pôsobiť príliš objemne. Vzhľad som dokončil pomocou Unite’s Texturiza Spray.

Zlaté piesočnaté blond vlny

Nádherné zlaté piesočnaté blond vlnyInstagram @amber_does_mermaid_hair

Q&Autorka štýlu, Amber Letham

Senior Stylist @ Color Hairdressing in Dunfermline, Fife

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako zlatistú piesočnatú blondínku. Moja klientka bola pôvodne medená, takže sme vlasy upravili a zvýraznili, aby sme dosiahli tento vzhľad.

Mojou najobľúbenejšou vecou by musel byť teplý tón tejto blondínky a prirodzený jemný povrch. Milujem teplé farby a táto blondínka rozhodne patrí k mojim obľúbeným.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

V prípade klientov, ktorí zvažujú takýto vzhľad, navrhujem vziať do úvahy váš rozpočet na údržbu. Každá blond farba je náročná na údržbu, takže sa musíte uistiť, že si môžete dovoliť nechať si zarásť aspoň každých osem až desať týždňov, v závislosti od toho, ako silne váš stylista zafarbí vlasy..

Odporúčame tiež používať výrobky, ktoré váš stylista odporúča, aby ste udržali stav, tón a štýl svojich vlasov.

Oceľové sivé vlny

Najroztomilejšia oceľovosivá farba vlasov s vlnamiInstagram @bobbybanks

Q&Autorka štýlu, Robyn Pape

Hairstylist @ Red Bloom Salon v Calgary, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o sivú uhľovú farbu vyrobenú s Aveda Color. Vlasy boli odfarbené na úplne biele, aby sa vyhli béžovému podtónu, a preto sú také jasné, ostré sivé.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je veľmi náročný na údržbu a bude dosiahnutý iba vtedy, ak je klient ochotný vynaložiť čas a peniaze na získanie perfektnej platinovej blond farby bez toho, aby bol ohrozený stav vlasov. Módne farby (ako šedá alebo levanduľa) sa veľmi rýchlo vyplavujú. Ak si teda klientky chcú nechať vlasy blond, musia použiť buď prispôsobený farebný kondicionér (pre svojich klientov používam značku Evo Fabuloso), alebo si každých pár týždňov prísť po tóny. Farebne bezpečné nádoby a bielkovinové úpravy sa odporúčajú aj na domáce použitie.

Mäkké vlnité kučery

Trendové jemné vlnité kučeryInstagram @hairbycortneyf

Q&Autorka štýlu, Cortney Forster

Master Stylist / Owner @ The Beauty Bar Salon in Sterling Heights, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad ponúka jemné vlnité kučery, ktoré sú skvelé pre väčšinu typov vlasov. Zvlášť dobre funguje na jemné vlasy, pretože dodáva pohyb a objem.

Milujem, že tento štýl vyzerá skutočne bez námahy. Vlasy s rozmerom a natočením majú ten wow faktor, ktorý ľudia milujú. Vďaka tomu sa cítia krásne. Tento vzhľad je tiež možné ľahko vytvoriť takmer v akejkoľvek dĺžke. Kučery tu zostanú, najmä pre tých, ktorí nemajú čas denne sa umývať a upravovať.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak je tento vzhľad upravený pomocou príslušných produktov odporúčaných salónom a kulmy zahriatej na 350-400 stupňov (v závislosti od typu vlasov), mal by vydržať viac ako jeden deň. Na dosiahnutie týchto typov kučier používam „bežnú žehličku“ alebo pružinovú žehličku (veľkosť 3/4 až 1 palca). Mojou ideou je žehlička Bioionic Long. Rád učím svojich klientov, ako vytvoriť tento vzhľad doma.

Rozdeľte vlasy na veľké časti a nechajte von iba konce vlasov. Všetky časti stočte od tváre, pretože sa budú navzájom prelínať. Nechajte kučery vychladnúť, aby vydržali dlhšie. Nakoniec kučery vytrepte alebo upravte štetcom. Rád používam mokrý štetec.

Pri stylingu vždy používam výrobky s tepelnou ochranou. Milujem železný sprej Sexy Hair, pretože chráni vlasy až do 450 stupňov. Dokončite ľahkým až stredným striekaním, ako je Unite 365, ktorý je jedným z mojich obľúbených, pretože môžete zmeniť faktor zadržania priamo na tryske..

Tento vzhľad je tiež ideálny pre oválne až dlhé tvary tváre, pretože dodáva objem na všetkých správnych miestach.

Vlny strednej časti

Klasická stredná časť vlnyInstagram @hairbykirstyy

Q&Autorka štýlu, Kirsty Walpole

Asistent stylistu @ Blue Tit v Peckhame v Londýne

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že môže byť taký chaotický alebo elegantný, ako chcete, v závislosti od príležitosti. Osobne sa mi moje vlny páčia trochu strapatejšie, pretože je to len môj štýl a nemyslím si, že by mi vyhovovali uhladené vlasy.

Tento vzhľad je možné vyčistiť malým množstvom laku na vlasy, aby mal upravenejší vzhľad, alebo môžete pokrútiť hlavou hore nohami a pridať trochu spreja na textúru, aby ste získali strapatejší vzhľad. Často to robím so svojimi modelkami po ostrihaní, pretože si nemyslím, že veľa ľudí si nájde čas na úpravu vlasov doma a je pekné mať niečo trochu iné!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre každého, kto zvažuje tento vzhľad, by som povedal, že choďte na menší kliešť so sekciami širokými asi palec. Držte zvinutie niekoľko sekúnd, kým ho pustíte. Choďte trochu napnutejšie s vlasmi na kliešti a choďte na širší sud, aby vlna vydržala dlhšie. Či už sa staráte o denný vzhľad alebo o večernú zábavu, nechcete, aby vám vlasy vypadávali po troch hodinách!

Tento vzhľad je ideálny, ak máte s vlasmi nízke nároky na údržbu, pretože sú veľmi univerzálne. Odporúčam výrobky značky Davines. Majú všetky prírodné zložky bez chemikálií a nádherne vonia. Moje obľúbené produkty sú suchý texturizačný sprej, ktorý pomôže vlnám vydržať dlhšie a lesklý sprej pre lesklý povrch.

Čokoládovo hnedá a karamelová vňať

Úžasná čokoládovo hnedá a karamelová lob farba vlasov a strihInstagram @melbeautymaker

Q&Autorka štýlu, Melissa Ayala

Majiteľ salónu v Nuevo Leon, Mexiko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Som veľkým fanúšikom bobového strihu akejkoľvek dĺžky. Tento vzhľad je obzvlášť mladistvý, chladný, sofistikovaný a veľmi ženský. Myslím, že každá žena by sa mala aspoň raz v živote nechať ostrihať na bob! Či už je to krátke, stredné alebo dlhé, vždy to bude módny a nadčasový účes, vďaka ktorému budeme vyzerať mladšie.

Mojou najobľúbenejšou vecou na tomto laloku je, že je perfektnou dĺžkou na denný drdol, keď nemáte čas na vlnitý štýl a ofina vám veľmi pekne orámuje tvár. Keď máte špeciálnu príležitosť, môžete vyzerať veľmi originálne, ale zároveň elegantne tým, že zmeníte účes. Existuje toľko možností!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Svojim klientom, ktorí premýšľajú o laloku, hovorím, že tento účes sa hodí predovšetkým k všetkým typom tvárí. Jediná vec, ktorú je potrebné zvážiť, je dizajn ofiny. Ak máte okrúhlu tvár, odporúčam bočnú ofinu. Pri všetkých ostatných tvaroch tváre držte ofinu trochu pod obočím.

Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je pripraviť vlasy na teplo. Používam Redken Smooth Down Heat Glide. Dajte si ho do vlasov, kým sú sotva mokré, a akonáhle sú vlasy suché, urobte mäkké vlny hladkou žehličkou ako Babyliss. Vlny môžete nastriekať stredným držaním TRESemmé, aby vám vlnité vlasy vydržali celý deň.

Ako vidíte, tento účes je krásny, všestranný a prispôsobí sa každému človeku a v každej situácii. Aj keď nemáte čas na štýl, budete vždy vyzerať krásne.

Všestranný Lob

Veľkolepý všestranný účes LobInstagram @cailey_hairstylist

Q&Autorka štýlu, Cailey Scott

Hairstylist @ Vibe Hair Studio v Harare, Zimbabwe

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad sa mi páči čoraz viac a väčšinou ide o univerzálnosť dĺžky a štýlu. Nechápte ma zle, milujem dlhé vlasy a krátke strihy pixie a všetko medzi tým, ale to pochádza od niekoho, kto robí vlasy každý deň každý deň.!

Realisticky klienti potrebujú účes, s ktorým môžu denne pracovať a upravovať ho. Všetko závisí od ich životného štýlu, kariéry, tvaru tváre a vlastnej schopnosti upravovať si vlasy podľa toho, čo im bude najlepšie vyhovovať..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tieto stredne dlhé vlasy alebo „lob“ (dlhý bob) vyhovovali všetkým tvarom tváre a taktiež všetkým profesiám klientov, s ktorými sme prišli. Nie je to príliš krátke na to, aby ste si ich každý deň museli upravovať, a nie je to ani tak. tak dlho, ako to skončí zviazané v 99% prípadov. Vždy som mala dlhé vlasy, ale teraz mám tieto stredne dlhé vlasy a úplne ich milujem. Je všestranný v tom, že ho môžem nosiť stredný, bočný, rovný, vlnitý alebo prať a nosiť, a stále vyzerá dobre. Tento vzhľad môžu strhnúť všetky typy vlasov.

Tento štýl je všestranný. Osobne uprednostňujem vlnitý vzhľad, pretože milujem textúru a ľahký a plynulý pocit, ale to neznamená, že rovný nebude fungovať. Nič nehovorí elegantne ako uhladené, husté a rovné vlasy s jednou dĺžkou.

Z hľadiska produktu je to skutočne na type vlasov klienta, nie na samotnom strihu. Na jemné, ploché a ťažké vlasy môže byť potrebný objem (Pli od Loreal Professional). Akýkoľvek štýl používajúci teplo, ako je žehlička alebo prútik, bude potrebovať tepelnú ochranu (Mega Sleek od Matrix), aby sa zaistilo, že vlasy nebudú ohrozené..

Moja rada každému, kto chce tento vzhľad, by bolo ísť do toho! Krásne vyrastie a pohrali by ste sa s ním oveľa viac, ako s dlhými vlasmi.

Vibrujúce & Elegantné červené vlny

Živé a elegantné vlny s ryšavou farbou vlasovInstagram @elysium_in_ramsbottom

Q&Autorka štýlu, Leanne Ricketts

Majiteľ salónu @ Kadernícky salón Elysium v ​​Bury vo Veľkej Británii

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako živý a elegantný. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako stále vyzerá prirodzene, aj keď je meď živá.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Meď je perfektnou farbou pre svetlé až stredné tóny pleti. Ak chcete získať tmavšie tóny pleti, siahnite po hlbšom a bohatšom medenom odtieni. Odporúčam Olaplex č. 3, aby bola farba žiarivá, zdravá a lesklá.

Stredne dlhé vlasy vyhovujú väčšine tvarov tváre. Na vytvorenie týchto štýlových vlnitých vlasov som použila vyrovnávaciu žehličku a sprej Lànza Beach, ktorý je podľa mňa rozprávkovým vzhľadom na deň alebo noc..

Gaštanová hnedá s textúrovanými vrstvami

Vynikajúci gaštanovohnedý bob s textúrovanými vrstvamiInstagram @kbremkamp_hair

Q&Autorka štýlu, Kristen Bremkamp

Master Stylist @ On Stage Hair Design v Beaumont, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je strih vlasov, ktorý momentálne hľadám. Je to dlhý bob s dlhými štruktúrovanými vrstvami. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je krátky a drzý, ale napriek tomu má určitú dĺžku, takže sa môže v prípade potreby ľahko zdvihnúť..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre všetky dámy, ktoré zvažujú tento vzhľad, Choďte do toho! Dá sa prispôsobiť pre všetky tvary tváre. Ak máte napríklad dlhú úzku tvár, jednoducho pridajte orámovanie tváre. Ak máte okrúhlu tvár, nerámujte ju

Tento vzhľad je perfektný pre mladé dievča, ktoré chce byť trendy, ale napriek tomu chce vlasy ostrihať na šport. Je tiež ideálny pre mamu, ktorá dennodenne prenasleduje svoje deti, ale napriek tomu chce vyzerať rozkošne, keď bude mať večer von. Je to tiež skvelá voľba pre niekoho, kto je chorý z dlhých vlasov a chce byť kratší, ale je trochu nervózny!

Aby som získal tento vzhľad, použil som brazílske vyhladzovacie sérum na hladké vyfúkanie. Potom som pomocou svojej plochej žehličky Paul Mitchell vytvoril dokonalú vlnu. Aby som to dokončil, použil som malý počet matných vĺn od Oribe na rozbitie kučier a potom som nastriekol nejaký suchý texturizačný sprej..

Textúrovaná lobka pre hrubé vlasy

Krásny štruktúrovaný lob pre husté vlasyInstagram @theroguehairstylist

Q&Autorka štýlu, Bridget Elizabeth Clancy

Stylista & Manažér @ Strut Salon v Portlande, OR

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je textúrovaný lob, ako sa v dnešnej dobe ľudovo hovorí!

Milujem tento strih, pretože má to najlepšie z oboch svetov. Je dostatočne tupý, aby vyzeral hrubý a plný, a dlhé vrstvy zjemňujú celkový vzhľad a zvýrazňujú vlny.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na dosiahnutie tohto vzhľadu odporúčam Loma Organics Curvy Creme a Nourishing Oil Treatment zľahka naniesť na vlasy, keď sú mokré. Vyfúkajte do sucha pomocou okrúhlej kefy a otáčajte časti smerom od tváre. Naneste množstvo oboch produktov vo veľkosti hrášku do dlaní, rozotrite a potom naneste na suché vlasy, aby ste vo vlnách získali väčšiu definíciu. V prípade potreby použite kulmu.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Je to skvelý strih pre takmer akýkoľvek tvar tváre, pretože vrstvenie okolo tváre je možné prispôsobiť tak, aby dopĺňalo jednotlivé funkcie. Je to ideálna voľba pre niekoho, kto má rád štýl s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý sa dá ľahko nosiť hore alebo dole.

Beachy Angled Lob

Nádherný plážový šikmý lobový účesInstagram @lindamaddes

Q&Autorka štýlu, Linda Svevad

Kaderník @ Austerov salón & Akadémie v nórskom Osle

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísala ako stredne dlhý účes. Má kratšie vrstvy vzadu a hladké, dlhšie vrstvy, keď dosahuje líniu vpredu.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam začať tepelným chráničom so stredným držaním a potom sprejom s morskou soľou nastriekať na vlasy.

Odtiaľ môžete vlasy buď nechať uschnúť a vyžmýkať prirodzené vlny, alebo použiť stylingovú žehličku pre dramatickejší vlnitý alebo kučeravý vzhľad..

Dokončite zafixovaním účesu svojim obľúbeným lakom na vlasy.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes odporúčam klientovi s dlhými, matnými vlasmi, ktorý si želá zmenu, ktorá nemusí nechať všetko krátke, ale napriek tomu sa zbaví veľkej časti..

Ideálnym tvarom tváre pre tento účes by bola osoba so silnou čeľusťou alebo jasnými lícnymi kosťami a normálnym až stredným tvarom tela/tváre..

Tento účes by vyhovoval tým, ktorí nemusia mať nevyhnutne čas na prípravu svojho každodenného vzhľadu. Je to účes, s ktorým môžete urobiť viac aj menej a napriek tomu vyzerať štýlovo.

Moderné stredne vlnité vlasy

Moderné stredne vlnité vlasyInstagram @dane_edwardsandco

Dlhé boby je možné extenzívne upravovať. Väčšina inovácií začína týmto jednoduchým strapcom vhodným pre všetky typy vlasov.

Cappuccino vlny

Skvelá farba vlasov na cappuccinoŠtýl podľa Londýnske vlasy

Odsadené, striedajúce sa vlny zvyšujú objem aj dĺžku pomocou rovnejších koncov.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy pomocou okrúhlej kefy a sušiča vlasov.
 2. Pomocou stredne valcovej kulmy zabaľte vlasy z tváre. Nechajte konce von, aby vyzerali na koncoch rovnejšie.
 3. Prejdite prstami po vlasoch, aby sa oddelili svetlo.
 4. Dokončite ľahkým lakom na vlasy.

Odporúčané vlasové produkty:

Skúste DermOrganic Windswept DEFINING WHIP na oddelenie a definovanie odrazom a pohybom.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre hranaté, oválne alebo okrúhle tvary tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných vlasoch.

Tip:

Pin končí pod pre faux bob účes.

Prirodzene vlnité vlasy s hlbokou bočnou časťou

Prirodzene vlnité vlasy s hlbokou bočnou časťouInstagram @hairbyjohnny_

Neexistuje iná možnosť, ako predviesť tieto oslnivé zlaté zámky, najmä keď sú nejaké prírodné. Mäkké vlny silne rozdelené na jednu stranu vytvárajú lichotivý efekt a skvele dopĺňajú dĺžku ramien.

Béžová hlboká bočná časť

Nádherná hlboká bočná časť s jemnými vlnamiŠtýl podľa Salón Sean Rocco, Charlotte, NC

Jemné vlny dodávajú tomuto účesu strednej dĺžky perfektný nádych pohybu.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy pomocou okrúhlej kefy a sušiča vlasov.
 2. Pomocou veľkej sudovej kulmy omotajte veľké časti vlasov zvisle od tváre.
 3. Nechajte vlasy vychladnúť a nechajte ich uschnúť, potom vlasy nastriekajte sprejom na vlasy.
 4. Po úplnom vychladnutí vlasy prečešte pomocou lopatkovej kefy.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte Kevina Murphyho NEOBLIETENÉ, aby ste vytvorili voľný, neviazaný a prirodzený vzhľad.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre hranaté, oválne a srdcové tváre. Tento štýl funguje najlepšie na jemné až stredné vlasy.

Tip:

Gather skončí a stočí sa do jednoduchého chignonu.

Vlnité zlaté lokše pre hrubé vlasy

Stredne dlhé zlatisté blond vlnité vlasy pre husté vlasyInstagram @yukistylist

Striedavé dlhé a chudé vlny sú skvelým vzhľadom pre husté vlasy. Tento vzhľad je vhodný pre hranaté, okrúhle alebo oválne tvary tváre. Tento štýl funguje najlepšie na hustých vlasoch. Pridajte niekoľko prízvukových vrkočov, aby ste obliekli tento look.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy pomocou okrúhlej kefy a sušiča vlasov.
 2. Pomocou valcovej kulmy na malé až stredne veľké vlasy natočte malé časti vlasov zvisle v striedajúcich sa smeroch.
 3. Nechajte vlasy vychladnúť a nechajte ich uschnúť, potom vlasy nastriekajte sprejom na vlasy.

Pokiaľ ide o výrobky, vyskúšajte DevaCurl NASTAVIŤ ZDARMA, aby ste eliminovali krepatenie, dodali lesk a zvýraznili kučery.

Purpurová, línia A s bočnými strhnutými nárazmi

Pekný a-line bob s bočnou ofinouŠtýl Becca Hoppe, Makeup Kristian Bailey, Čistí profesionáli, Wooster, OH

Ostré, dekonštruované vlny dodávajú rock’n’rollovej atmosfére strih do A-čka.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy pomocou okrúhlej kefy a sušiča vlasov.
 2. Pomocou valcovej kulmy na malé až stredne veľké vlasy natočte malé časti vlasov zvisle v striedajúcich sa smeroch.
 3. Prejdite prstami po vlasoch, aby sa oddelili svetlo. Prečešte vnútorný priestor, aby ste získali extra objem, a potom vlasy nastriekajte ľahkým lakom na vlasy.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte Kevin Murphy FRESH.HAIR pre dokonalé vlasy na druhý deň.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre väčšinu tvarov tváre. Tento štýl funguje najlepšie na jemné až husté vlasy.

Tip:

Twist, ktoré strapce hore a dozadu pre mierne pompadour.

Chaotický zlatý ombre

Náš obľúbený zlatý ombre so strapatými vlnitými vlasmiŠtýl Emily Rutt, Makeup Jason Kelly, Čistí profesionáli, Wooster, OH

Chaotické, sexi kučery na posteli vyzerajú úžasne s vrstveným strihom bob.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy pomocou okrúhlej kefy a sušiča vlasov.
 2. Pomocou veľkokapacitnej kulmy a natáčania vlasov v striedavých smeroch.
 3. Prejdite prstami po vlasoch, aby sa oddelili svetlo.
 4. Dokončite ľahkým lakom na vlasy.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte Kevin Murphy TEXTURE.MASTER na posilnenie jemne štruktúrovaných vlasov.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre väčšinu tvarov tváre. Tento štýl funguje najlepšie na jemné až husté vlasy.

Tip:

Tento vzhľad si môžete vyskúšať aj pomocou vyrovnávacej žehličky.

Vintage Bob

Perfektný vintage vlnitý bobŠtýl Megan Arbuckle, Makeup Lindsay Disset, Kadernícky salón žltá jahoda, Sarasota, FL

Klasika v tomto retro bobu a vlnitých akcentoch splýva s moderným.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy pomocou okrúhlej kefy a sušiča vlasov.
 2. Pomocou veľkej sudovej kulmy natočte vlasy v horizontálnom smere od koncov nahor.
 3. Nechajte vlasy vychladnúť a potom vytvorte hlbokú bočnú časť. Na dokončenie vzhľadu prečešte vlasy pomocou lopatkovej kefy. Základňa chrbtového hrebeňa pre extra objem. Dokončite ľahkým lakom na vlasy.

Odporúčané vlasové produkty:

Skúste Kevin Murphy BODY.BUILDER Volumizing Mousse pre flexibilnú plnosť a držanie.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre väčšinu tvarov tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných až hustých vlasoch.

Tip:

Ozvláštnite tento štýl iskrivou barretou.

Espresso cievky

Moderné cievky vo farbe espresso pre čierne ženy s prírodnými vlasmiŠtýl od Danielle Downes, Makeup od Marti Petritisis, Vlasy od Danielle Downes, Starý most, New Jersey

Dokonalé, pružné cievky sú módou vpred, nech ich nosíte akokoľvek.

Ako štýl:

 1. Na suchých prirodzene vlnitých alebo kučeravých vlasoch vytvorte definované cievky omotaním vlasov okolo extra malej kulmy alebo prútika. Vysuňte zvinutie a ponechajte tvar nerušený. Pokračujte podľa potreby zvyšnými vlasmi.
 2. Prejdite prstami interiérom kvôli ľahkej dekonštrukcii a oddeleniu.
 3. Dokončite sprejom na lesk.

Odporúčané vlasové produkty:

Skúste DevaCurl ZRKADLOVÉ KÚRY, aby ste dosiahli maximálny odraz zvlnenia.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre väčšinu tvarov tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných až hustých vlasoch.

Tip:

Pridajte trochu lesku s trblietkou Bug od Kevina Murphyho.

Twisty A-Line

Najlepší krútený a-line strih bobovŠtýl podľa Va salón & Kúpele, Holandsko, OH

Vylepšite svoj strih Bob radu A pomocou niekoľkých špirálových vĺn, aby bol plný a mäkký.

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste svetlú penu.
 2. Vlasy vyfúkajte pomocou okrúhlej kefy, aby ste dosiahli hladkú úpravu.
 3. Práca iba na horných vrstvách; vezmite plochú žehličku a zatočte vlasy a uvoľnite, aby sa dosiahol špirálový povrch.
 4. Nastriekajte svetlým lakom na vlasy.

Odporúčané vlasové produkty:

Skúste Sebastian šľahaný krém. Tento ľahký bič na úpravu kondície pozdvihne lahodne vyživené kučery a vlny k dokonalosti.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je skvelý pre podlhovasté a kosoštvorcové tváre. Tento štýl je ideálny pre jemné vlasy.

Tip: 

Pridajte objem v koreňovej oblasti pomocou prstov a trením krúživými pohybmi.

Asymetrická brusnica

Vlnité červené asymetrické vlasy s melíromInstagram @paigewright__

Pridajte nejaký francúzsky inšpirovaný pizzaz s lákavými vlnami.

Ako štýl:

 1. Do vlhkých vlasov naneste ľahký fixačný gél.
 2. Počnúc hornými vrstvami; namotajte malé časti vlasov na kučery a prichytte na miesto. Pokračujte nadol po hlave, kým všetky vlasy nezapichnú na svoje miesto.
 3. Nechajte vlasy uschnúť na vzduchu alebo použite difuzér na nízke nastavenie.
 4. Akonáhle sú vlasy úplne suché, odstráňte spony a jemne nimi zatraste.

Odporúčané vlasové produkty:

Skúste Redken Soft Spin 05 Curl Enhancing Gel. Skvelý produkt na podporu kudrliniek alebo vĺn, kontrolu odletov a dodanie lesku vašim vlasom.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre tvary tváre v tvare diamantu alebo oválneho tvaru. Tento štýl funguje najlepšie na stredných vlasoch.

Tip: 

Kefa sa stočí pomocou lopatkovej kefy pre jemný štýl francúzskych vĺn.

Boho Chic

Elegantný bohémsky vlnitý štýlŠtýl podľa Salón Tangles, Wichita Falls, TX

Pridajte nejaký bohémsky nádych s voľnými kučeravými vlnami, ktoré so svetlými vrstvami robia zázraky.

Ako štýl:

 1. Vlasy vyfúkajte pomocou okrúhlej kefy, aby bola oblasť korunky hladká.
 2. Pomocou malej sudovej kulmy odoberte malé časti a zabaľte vlasy na žehličku tak, aby konce boli von a nedokončené.
 3. Nastriekajte tvrdým sprejom na vlasy, aby bol štýl na svojom mieste celý deň.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte pracovný sprej Aquage na pevné držanie. Tento funkčný lak na vlasy vám umožní upravovať a texturovať prstami alebo štetcom, keď ho budete držať. Štýlové zámky dodávajú žiarivý lesk a skvele sa hodia k tepelnému stylingu.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre oválne alebo dlhé tvary tváre. Tento štýl funguje najlepšie na jemné až husté vlasy.

Tip:

Prepracujte trochu Aquage Illuminating Gelade cez konce, aby ste získali lesk a definíciu.

Brunetka Glam

Glam brunetová farbaŠtýl Alicia Krusiensay

Jednoduché voľné vlny dodávajú objemné telo jemne štruktúrovaným zámkom.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy prstom pomocou sušiča vlasov.
 2. Použite strednú valcovú kulmu a naviňte horizontálne časti vlasov odspodu až po vrchol.
 3. Nechajte vlasy vychladnúť a zľahka ich prečešte hrebeňom so širokými zubami, aby sa vytvorili voľné vlny.
 4. Ľahko držte sprej na vlasy, aby boli vlasy na dotyk hebké.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte objemovú penu Redken Body Full Instant Bodifier. Táto pena funguje skvele na detských jemných vlasoch pre trvalý antigravitačný objem, úpravu a lesk.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je najvhodnejší pre tváre v tvare srdca. Tento štýl funguje najlepšie na jemné vlasy.

Tip:

Okamžité telo dodajte objemnému šampónu a kondicionéru.

Surfer Girl

Cool účes surfer girlŠtýl od Acacia Cronic, Salón Elon, Marietta, GA

Tento uvoľnený textúrovaný vzhľad je ideálny pre dievča na cestách.

Ako štýl:

 1. Ľahké suché vlasy prstami.
 2. Na vlhké vlasy vlasy s jemnou hmlou s rozprašovacím gélom na vlasy.
 3. Vmasírujte vlasy na miesto, aby sa štýlovo zafixovali, a nechajte uschnúť na vzduchu.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte komplexný sprejový gél Pureology Anti-Fade. Tento sprejový gél bez alkoholu poskytuje flexibilné držanie pre farbené vlasy. Všestranný vzorec dodáva telu bez váhy, kontrolu a lesk s opaľovacími krémami UVA/UVB, ktoré pomáhajú maximalizovať zachovanie farby a tepelnú ochranu..

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre oválne a kosoštvorcové tváre. Tento štýl funguje najlepšie na jemné vlasy.

Tip:

Obnovte tento štýl pridaním niekoľkých zákrut alebo vrkoča ohraničujúceho tvár a pripnite ho od tváre.

Kaštanová elegancia

Elegantná gaštanová farba vlasovŠtýl Heather Douville, Kadernícky salón žltá jahoda, Sarasota, FL

Tento bohatý gaštanový odtieň je vylepšený svetlými vlnami a strhnutými okrajmi.

Ako štýl:

 1. Suché vlasy uhlaďte pomocou lopatkovej kefy.
 2. Vezmite veľkú sudovú kulmu a naviňte veľké horizontálne časti vlasov. Voľne maste kefkou pomocou lopatkovej kefy na plnosť a telo.
 3. Zadná časť hrebeňa s okrajmi a korunou a upravte vlasy smerom od tváre.
 4. Nastriekajte vlasy na celé vlasy pomocou silného laku na vlasy.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte sprej na vlasy Sebastian Shaper Plus. Vyformujte svoje vlasy do módy pomocou tohto silne držiaceho laku na vlasy. Skvelé pre stredné a ťažké textúry vlasov.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre tváre podlhovastého a štvorcového tvaru. Tento štýl funguje najlepšie na stredných až hustých vlasoch.

Tip:

Vyskúšajte rôzne okrajové štýly, od bočných ramien až po plné ofiny, aby ste vytvorili iný vzhľad.

Vintage lákadlo s jemnými treskami

Lákavé vintage vlny s jemnou ofinouŠtýl podľa Inštitút Brown Aveda, Mentor, OH

Dodajte tomuto nádhernému brunetkovému odtieňu nádhernú atmosféru starého Hollywoodu.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy pomocou fénu a okrúhlej kefy.
 2. Použite mimoriadne veľkú valcovú kulmu a zabaľte horizontálne časti od stredného drieku po konce tak, aby bola oblasť koruny a okrajov hladká..
 3. Nastriekajte vlasy sprejom na lesk.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte hlavovú opierku hlavy TIGI pre extrémny lesk.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je najvhodnejší pre okrúhle tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných vlasoch.

Tip:

Pripnite strany nahor k víťazným rolám, aby získali retro vzhľad.

Zlatá strana

Vynikajúca zlatá blondína s bočnou časťouŠtýl podľa Va salón & Kúpele, Holandsko, OH

V tomto sexy štýle, od zasadacej miestnosti po tanečný klub, sa stretnete so všetkými správnymi ľuďmi na správnych miestach.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy pomocou fénu a okrúhlej kefy.
 2. Pomocou veľkej valcovej kulmy vezmite horizontálne časti a zabaľte vlasy od koncov smerom hore k strednému hriadeľu.
 3. Omotajte okrajovú oblasť pomocou kulmy dozadu a od tváre, aby ste dosiahli bočnú úpravu.
 4. Nastriekajte svetlým lakom na vlasy.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte Davines Defining Invisible Hairspray pre okamžitý objem, hydratáciu a lesk bez tiaže.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre oválne a kosoštvorcové tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných vlasoch.

Tip:

Zabaľte vlasy do nízkeho drdola pre elegantný denný štýl a nechajte ich neskôr rozpustiť, aby získali svieži, nadýchaný vzhľad.

Zametanie treskov

Inšpiratívne rozsiahle ofinyŠtýl podľa Inštitút Brown Aveda, Mentor, OH

Pustite si vlasy, keď sa pracovný týždeň skončí, zábavnými vlnami, ktoré vás pripravia na víkend.

Ako štýl:

 1. Osušte vlasy pomocou okrúhlej kefy a sušiča vlasov.
 2. Použitie strednej sudovej kulmy; naviňte zvislé časti vlasov od stredného drieku po konce a nechajte oblasť koruny hladkú.
 3. Alternatívny smer zvlnenia pre ležérny vzhľad, pričom dĺžky orámovania tváre budú skrčené od vašej tváre.
 4. Striekajte vlasy sprejom s morskou soľou, ktorý dodá textúre a oddelenie.

Odporúčané vlasové produkty:

Vyskúšajte Redken Radiant Sea Spray pre ľahkú textúru s oceánskou vôňou.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre podlhovasté a hranaté tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných až hustých vlasoch.

Tip:

Twist vlasy do vignonu pre elegantne štruktúrovaný večerný vzhľad.

Retro vlny

Klasické retro vlnyŠtýl Amy Meyer, Kennethovo štúdio na vlasy, New Orleans, LA

Rozjasnite svoju vnútornú sirénu pomocou tohto veľmi klasického vlnového štýlu „S“.

Ako štýl:

 1. Vysušte vlasy pomocou okrúhlej kefy a sušiča vlasov.
 2. Pomocou dvojhlavňovej kulmy navíjajte veľké horizontálne časti vlasov do tvaru obrázku 8 od stredného drieku po konce..
 3. Ak chcete dosiahnuť kontrolovaný a hladký povrch, použite veľkú valcovú kulmu, pod ktorou omotajte konce.
 4. Nechajte vlasy vychladnúť a nechajte pôsobiť, potom vlasy nastriekajte tužidlom na vlasy.
 5. Po úplnom vychladnutí vlasy prečešte pomocou lopatkovej kefy. Znovu nastriekajte vlasy.

Odporúčané vlasové produkty:

Skúste Davines Defining Glam Power lak na vlasy. Tento jedinečný a všestranný tvar konečného spreja definuje a nastavuje akýkoľvek štýl. Poskytuje tiež silné a dlhotrvajúce držanie bez tuhého alebo lepkavého pocitu.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad je vhodný pre väčšinu tvarov tváre. Tento štýl funguje najlepšie na stredných až hustých vlasoch.

Tip:

Tento vzhľad môžete vyskúšať aj s jedinou veľkou valcovou kulmou.

So stredne dlhými vlasmi si užijete veľa zábavy, pretože sa perfektne hodia k rôznym štýlom. Tieto mäkké vlnité vlasy dosiahnete pri voľnom nosení okamžitým ženským pôvabom.

Navyše, updos je hračka, pretože si nemusíte robiť starosti s kolapsom tvaru kvôli hmotnosti dlhých vlasov. S možnosťami od denného príležitostného po večer v opere; všestrannosť je nekonečná.

About the author