39 najhorúcejších strihov Boba (stredne dlhé Boby)

Účesy bobov po ramená sú ostrihané na ramenách alebo tesne pod ramenami. Bob po plecia môže byť upravený rôznymi spôsobmi, napríklad s ofinou alebo balayage. Váš stredne dlhý bob môže byť vlnitý, rovný, huňatý alebo vrstvený. Boby vám ponúkajú rôzne možnosti, ako udržať štýl moderný, klasický alebo trendový. Účesy so stredným bobom pôsobia aj na všetky textúry vlasov!

Stredné účesy sú v tomto roku ikonické a trendy. Tento strih ponúka univerzálne lichotivý tvar s vynikajúcou kvalitou prania a nosenia. Jeho korene je možné vystopovať až po Kleopatru. Londýnsky Vidal Sassoon vylepšil siluetu bobu a získal svetovú popularitu a známosť vďaka silnému dôrazu na čisté geometrické čiary..

Jeho tvorba ikonických stredných bobov, ktoré nosili Nancy Kwan, Mary Quant, Grace Coddington, Peggy Moffitt, Diana Ross a Twiggy, naďalej ovplyvňuje súčasné verzie. Jeho trvalá popularita je evidentná, keď celebrity ako Victoria Beckham a Katie Holmes debutujú s týmto účesom. Pokiaľ ide o bob, môžete ho nosiť krátky, dlhý alebo vyskúšať ktorýkoľvek z týchto stredne dlhých bobov, aby ste získali vzhľad, ktorý je pre vás to pravé..

Takže pred ďalším vlasovým stretnutím si pozrite tieto fotografie účesov bob po ramená.

Burgundsko skladaný krátky až stredne dlhý bob

Burgundsko skladaný krátky až stredne dlhý bobInstagram @glamiris

Nie je nič viac sexi ako doslova bezchybný a perfektne strihaný naukladaný bob! Tieto hladké a lesklé rovné pramene na tomto strednom bobovom účese tiež nádherne zdôrazňujú žiarivý vínový odtieň.

Dlhý Bob s podrezaním

Dlhý bob s podrezanímInstagram @melhairandstyle

Dlhý bob s podrezaním je vhodný pre hrubovlasé ženy s rovnými alebo vlnitými textúrami vlasov, ktoré chcú umocniť svoj štýl dávkou ostrosti..

Dlhý trhaný šikmý Bob

Dlhý trhaný šikmý bobInstagram @geribleach

Dlhý trhaný šikmý bob vyžaduje špeciálne výrobky na farbu vlasov. Ošetrenie musí byť intenzívne, aby sa zachoval odtieň vlasov a staralo sa o zdravie vlasov.

Stredne dlhý bob s operenými vrstvami pre staršie ženy

Stredne dlhý bob s operenými vrstvami pre staršie ženyInstagram @hairbykay02

Stredne dlhý bob s pernatými vrstvami pre staršie ženy je skvelou voľbou, ak sa bojíte ísť príliš skrátene. Stredná dĺžka vám stále umožňuje cítiť dĺžku vlasov, zatiaľ čo operené vrstvy dobre rozjasňujú tvár. Highlights môžu tento štýl doplniť skrytím šedín a vytvorením žiary. Bob strednej dĺžky by sa mal strihať každých 6-8 týždňov, čo z neho robí strih s pomerne nízkou údržbou.

Väzba stredne dlhého strihu Bob

Väzba stredne dlhého strihu BobInstagram @hairadornd_by_jessadore

Bezchybný, takto všitý bob po krk vám nepochybne dodá sebavedomie, aby ste vždy vyzerali, že ste vo svojej A-hre. Tento stredne dlhý bob účes je najvhodnejší pre okrúhle tváre. Mať rovné vlasy predlžuje tvár a vyskočí vám kostná štruktúra!

Zašitý Bob na stredne dlhé vlasy

Zašitý Bob na stredne dlhé vlasyInstagram @hairstylesbysherry

Znížte čas potrebný na úpravu vlasov tým, že budete mať v účese s bobom po ramená prirodzene kučeravú textúru. Taký populárny stredný bob účes vám môže nádherne dodať tie ženské sexy vibrácie, nech ste kdekoľvek!

Obrátený Bob pre stredne dlhé vlasy

Obrátený Bob pre stredne dlhé vlasyInstagram @catcookhair

Obrátený bob pre stredne dlhé vlasy je dokonalým štýlom pre dámy, ktoré chcú urobiť vyhlásenie. Invertované zrážky bobu po ramená nemajú žiadne vrstvy a najlepšie sa upravujú na uhladené, rovné vlasy.

Stredne dlhý promovaný Bob

Stredne dlhý promovaný BobInstagram @hair_by_sarah_brophy

Noste tento dlhý odstupňovaný bob alebo získajte rovnovrstvový bob, ktorý dodá vlasom objemnosť bez toho, aby ich zaťažoval. Tento stredne dlhý strih bobu je perfektný s pieskovo béžovým blond odtieňom. Vrstvy a zaoblený tvar kotlety môžu zvýšiť rozmer farby vlasov.

Zúžený stredný Bob strih s dlhými bočnými ofinami a jaseňovým blond odtieňom

Zúžený stredný Bob strih s dlhými bočnými ofinami a jaseňovým blond odtieňomInstagram @courtneyxcentrichair

Ak máte tenké vlasy, môžete k tomuto krehkému zaoblenému bobu pridať popolavý blond odtieň a vrstvy, aby ste získali ilúziu hrúbky. Jemné svetlá a bočné ofiny predvádzajú vašu zúženú bobku dobre.

Trendový stredne dlhý Bob

trendový stredne dlhý bob strihInstagram @eo_salon

Najlepšia vec na tomto stredne dlhom bobovom účese je textúra a to, ako elegantne tvaruje tvár.

Je to dobrý strih pre ženy, ktoré chcú ľahký, ale zábavný účes so stredným bobom. Existuje veľa všestrannosti s bobovými účesmi strednej dĺžky. Môžete to urobiť rovné a uhladené alebo sa zvlniť na vlnách. Tiež ho môžete stále obliecť a nosiť pre uhladenejší štýl.

Uhlový Bob pre stredné vlasy

uhlový bob pre stredné vlasyInstagram @hairmood_bymary

Klasický šikmý bob, ktorý nikdy nevyjde z módy! Tento stredne dlhý šikmý Bob strih vytvára štýl s nízkymi nárokmi na údržbu na rovných čiernych kaderiach.

Je to kotleta, ktorá posilňuje hustotu hustých vlasov. Choďte na tento strih, ak chcete zjemniť čeľusť a dodať tvári symetriu.

Prirodzene kučeravý Bob na stredne dlhých vlasoch

Prirodzene kučeravý Bob na stredne dlhých vlasochInstagram @cheyenne.resch

Prirodzene kučeravý bob prináša roztomilé a ohromujúce vyhlásenie. Textúra nie je jediná vec, ktorá ju robí krásnou. Kudrnaté vlasy musia byť tiež čisté a definované! Takéto stredne dlhé účesy sú najlepšie, keď sú lesklé, preto nezabudnite vlasy hydratovať.

Ľadový blond vlnitý Bob s ofinou

Ľadový blond vlnitý Bob s ofinouInstagram @styledbylizsustaita

Ľadový blond vlnitý bob s ofinou je pre ženy, ktoré milujú mladistvý a štýlový účes. Tento bob po ramená s ofinou, vylepšený vlnami, zvýrazňuje najlepšie črty tváre. Účes spása ramená, aby zámky vyzerali plnšie.

Kaderníčka Liz Sustaita z Los Angeles, CA vytvorila tento nápad na vlasy. “Je to elegantný strih v tvare A, ktorý má pohyb vďaka mäkkým/ neviditeľným vrstvám, ktoré sú k nemu pridané.” Tiež dlhé ofiny, ktoré sa zužujú do strán a vytvárajú mäkký rám tváre, “vysvetľuje.

Pokiaľ ide o určité typy textúr, Sustaita hovorí: „Tieto strihy skutočne fungujú takmer na väčšine textúr vlasov a na akomkoľvek type vlasov. Je to pre ženy, ktoré to chcú krátke aj dlhé zároveň. Je to tvar, ktorý dodáva automatickému štýlu, či už nosený rovno alebo zvlnene, môžete vidieť elegantný tvar v akejkoľvek forme. “

Rozcuchaný po plecia, hnedý až blonďavý Ombre Bob

Rozcuchaný po plecia, hnedý až blonďavý Ombre BobInstagram @g_deodato

Tento stredne hnedý až stredný bob vytvoril stylista Gabriel Deodato z brazílskeho Sao Paula. “Tento slnkom pobozkaný bob po plecia je nielen praktický, ale aj moderný,” hovorí.

Tento ramenný bob ponúka prirodzenosť s nízkym kontrastom. Od koreňov po konce existujú tri odtiene rozdielu.

Pokiaľ ide o styling, Deodato hovorí: „Po fénovaní môžete použiť soľný sprej, aby ste získali chaotickú atmosféru.“

Brunetka stredne dlhý Bob s gaštanovými odleskami

Brunetka stredne dlhý Bob s gaštanovými odleskamiInstagram @alexandresilvestreoficial

Tento super moderný a sofistikovaný stredný bob vytvoril vlasový remeselník Alexandre Silvestre z brazílskeho Sao Paula. Pevne verí, že je ideálny pre modernú ženu.

Pokiaľ ide o údržbu doma, Silvestre radí: „Používajte týždenné hydratačné procedúry doma a najmenej raz za mesiac choďte do salónu na hĺbkové ošetrenie a údržbu farieb. Na udržanie moderných stredných bobových účesov, ako je tento, používajte textúrované výrobky s matným efektom! “

Jednodielny tupý Bob

Jednodielny tupý BobInstagram @kelseylee.beauty

Jedná sa o tupý, jednorazový stredný bob, ktorý vytvorila študentka kozmetológie Kelsey Hoyt z Orem, UT. “Stredné až dlhé boby sú z nejakého dôvodu vo veľkom štýle.” Sú zábavné a lichotivé, “hovorí.

Táto dĺžka vyzerá dobre u všetkých žien a obzvlášť lichotí ženám s redšími vlasmi. Odrežte veľa vlasov a vyskúšajte tupý bob, ak máte dlhšie vlasy.

Ak sa chcete nechať ostrihať, Hoyt hovorí: „Je toho veľa na zváženie. Musíte byť ochotné naučiť sa, ako si vlasy upravovať inak, ak ste nikdy predtým nemali krátke vlasy. Musíte byť tiež ochotné použiť prípravok na vlasy, aby ste skutočne získali požadovaný štýl. Chce to trochu cviku, ale je to skutočne jednoduché, akonáhle sa naučíte, ako si natočiť vlasy, aby zodpovedali štýlu strihu. “

Jednodielny Bob s jemnými ofinou

Jednodielny Bob s jemnými ofinouInstagram @luvlyly23

Jednodĺžny bob s jemnou ofinou je skvelou kombináciou pre romantický, ale klasický vzhľad. Je to perfektný strih a štýl, ktorý sa dá nosiť vo dne aj v noci. Účesy stredne dlhých bobov so všetkými produktmi Aveda Smooth Infusion a malou okrúhlou kefou, ktoré vytvoria elegantný rovný povrch.

Žil stredne veľký chlpatý bob

Žil stredne veľký chlpatý bobInstagram @fetchsalon

Tento huňatý, kusový bob bol vytvorený kaderníčkou Crystal Scyphers z Redlands, CA. Hovorí, že je to „žitý súlož alebo štruktúrovaný bob. S týmto zostrihom získate veľkú všestrannosť. Má to byť chaotický, veľmi ľahké a cool. Strategické odstránenie hmotnosti dáva vzdušnú textúru a dá sa nosiť mnohými rôznymi spôsobmi. “

Takéto strihy sú toľkým ženám skutočne lichotivé, pretože vrstvenie môžete skutočne prispôsobiť tak, aby ste vylepšili svoje najlepšie vlastnosti. Je tiež skvelý pre ženy s prirodzenou vlnou, ale môžete ich nosiť aj rovno alebo môžete pridať voľné vlny žehličkou.

Pokiaľ ide o dĺžku, Scyphers hovorí: „Je veľmi ľahké pracovať s ňou, pokiaľ máte správne nástroje a skvelé produkty. Objem a textúra sú v tomto strednom štýle bob kľúčové. Na vlhké vlasy naneste svetlú penu, ako je Elevate from Unite, a potom fénujte. Na vytvorenie vĺn použite 1 1/4-palcovú žehličku, ako je Stylewinder od BioIonic, s ktorou sa tak ľahko pracuje. Next Day Hair od L’Oréal Pro je úžasný suchý texturizačný sprej, ktorý sa používa na dokončenie vĺn pre tento chladný a prežitý pocit. “

Čokoláda Ombre od tmavej po svetlú

Čokoláda Ombre Dark to LightInstagram @antoniojosehair

“Tento strih bobov po ramená je elegantný, aktuálny a bez námahy,” hovorí kaderník a tvorca Antonio Ceja z Chicaga, IL..

Ceja hovorí: „Udržujte si strih bobov po ramená každých päť až šesť týždňov. Tento strih môže rozhýbať takmer každý typ tváre. Váš stylista vám môže ukázať, ako dosiahnuť najlepšiu povrchovú úpravu na základe tvaru vašej tváre. Tento konkrétny strih je najvhodnejší pre ženy s trochou prirodzenej vlny vo vlasoch. “

Pokiaľ ide o styling, je presvedčený, že by ste mali „vysušiť na sucho pomocou Creme for Style od Oribe, aby ste získali textúru a pohyb, a potom pokračujte s natáčaním povrchu vlasov 2-palcovou žehličkou. Na ochranu pred teplom a na pridržanie použite FreeStyler od Oribe, potom sprej na suchú textúru a dobré pretrepanie. “

Všestranný, šikmý, stredne dlhý lopatkový účes

Všestranný, šikmý, stredne dlhý lopatkový účesInstagram @savvyliving_

Tieto vlnité vlasy sú lalokom, ktorý je v zadnej časti kratší a pri prechode dopredu mierne šikmý nadol, vysvetľuje tvorkyňa štýlu a stylistka Danitza Aldana zo Suisun City, CA. “Toto je perfektný tvar, ak hľadáte niečo s nízkymi nákladmi na údržbu alebo nie,” dodáva.

Aldana verí, že „tento vlnitý šikmý bob pasúci sa po ramenách je ideálny pre akýkoľvek tvar tváre, len sa uistite, že ste si vy aj váš stylista istí požadovanou dĺžkou vpredu. Môžete to nastajlovať tak, že kučery budete prekrývať a kučery okolo línie vlasov budete držať ďalej od tváre. Na oživenie atmosféry použite ľahký sprej na vlasy alebo texturizačný sprej. “

Rovný stredný bob pre tenké vlasy

Rovný stredný bob pre tenké vlasyInstagram @ambervscott

Rovný bob na tenké vlasy je najlepší pri pasení krku alebo kľúčnej kosti. Výsledok je odvážnejší a plnší! Rovné stredné boky sú ideálnym riešením, keď chcete veľkú zmenu. Je vynikajúcim strihom, najmä pri transformácii z dlhých na krátke vlasy.

Slnkom pobozkaný vlnitý stredný účes Bob

Slnkom pobozkaný vlnitý stredný účes BobInstagram @stylebymaciel

“Tento stredný bob je prirodzená, slnkom pobozkaná špinavá blondínka s tmavými koreňmi s prirodzenou textúrovanou vlnou, ktorú chce každé dievča.” Je to taký zábavný, voľný a ostrý strih a štýl, že to pristane takmer všetkým ženám, “hovorí kaderník a tvorca štýlu Maciel z Las Vegas, NV.

Na úpravu účesu Maciel hovorí: „Na vytvorenie týchto textúrovaných, voľných vlnitých kučier môžete použiť hladítko, kulmu alebo prútik. Na povrchy naneste sprej, ktorého sa môžete dotknúť textúrou, ako aj dotyk séra, aby ste po dokončení a vytvarovaní kučier získali určitú textúru. Super Skinny sérum Paula Mitchella je na to skvelý produkt. “

Tento stredne dlhý bob s blond melírom sa hodí ku všetkým typom vlasov. Vzhľadom na rozmanitosť strihu ho môžete nosiť so všetkými druhmi textúr vlasov. A v závislosti od tvaru vašej tváre môže vyhovovať aj niektorým bočným nárazom!

Stredne dlhý Bob pre hrubé vlasy a ofinu

stredne dlhý bob pre husté vlasy a ofinuInstagram @bescene

S týmto stredným bobom s ofinou môžu vlasy doplniť vašu tvár. To je jedna z najdôležitejších úloh, ktoré musia stylisti splniť.

Na dokončenie bobu po ramená s ofinou upravte vlasy pomocou séra, ale pre väčší lesk môžete použiť aj olej ako Dark Oil od Sebastian.

Často to tiež nosia tí s okrúhlou tvárou alebo širokou čeľusťou, pretože to dáva dĺžku ich kontúry tváre..

Tmavohnedý vrstvený bob s ramenami

Tmavohnedý textúrovaný vrstvený bob po pleciaInstagram @i.love.roots

Tento textúrovaný vrstvený bobový účes po ramená vytvoril majiteľka a stylistka Danielle Leonard z Gainesville na Floride. “Je to úžasný strih pre väčšinu tvarov tváre a typy vlasov.” Roztrieštený obvod a dlhé textúrované vrstvy dodávajú tomuto strihu podpis rozrušenej atmosféry, “vysvetľuje.

Pokiaľ ide o styling, Leonard uvádza: „zdravé vlasy sú krásne vlasy, preto používajte výrobky, ktoré ponúkajú tepelnú ochranu a udržujú silné konce. Na tento stredne vrstvený bob najskôr naneste Color Proof SuperRich Split Ends Mender, aby ste posilnili štruktúrované konce a chránili vlasy pred tepelným stylingom. Potom naneste LiftIt Mousse na korene pre objem. “

Dodáva: „Akonáhle budete vyhodení, prejdite s 1/4-palcovou žehličkou, aby ste vytvorili tieto dokonalé vlny. Dokončite svoj styling pomocou Color Proof TextureCharge Texture a Finishing Spray, aby ste vytvorili ďalší objem a textúru. “

Stredne dlhý strih Bob s textúrovanými koncami

Stredne dlhý strih Bob s textúrovanými koncamiInstagram @hair_by_mmarie

Strihaný účes Bob ponúka detailnejšie a štruktúrovanejšie konce. Husté vlasy si môžu užívať taký strih holiaceho strojčeka, ako je tento, a tak budú pôsobiť odľahčene. To, čo bude väčšina krások na tomto chaotickom bobe milovať, je všestrannosť. Aj bez vĺn je efekt stále štýlový!

Tvarovaný tupý bob po plecia

Tvarovaný tupý bob po pleciaInstagram @belximenes

Tvarovaný tupý bob po plecia je dobrý spôsob, ako vytvoriť vo vlasoch pohyb. Vrstvy a textúra v tomto stredne dlhom bobu uľahčujú a zvládajú styling.

Tiež vytvárajú tie jemné ohyby vo vlasoch. Dokončite suchým voskom v spreji, ako je Evo She-Bang-A-Bang, keď takto upravíte tupé stredné bôby.

Klasický stredne dlhý Bob štýl

Klasický stredne dlhý Bob štýlInstagram @soso_vashimwung

Jedná sa o lesklý a rovný čierny stredný bob účes so strednou časťou, ktorá rámuje tvár. Jeho dĺžka spása ramená, ktoré predĺžia okrúhly tvar tváre. Konce zažehlite, aby ste dosiahli leštenejšiu úpravu.

Toto vytvoril kaderník Soso Vashimwung z Bombaja, IN. “Klasický stredne dlhý bobový štýl vždy dodá vašim vlasom telo.” Klasický bob strih nikdy nevyjde z módy, “vysvetľuje.

Vashimwung uvádza: „Toto sa ľahko udržiava a funguje s väčšinou tvarov tváre a typov vlasov.“

Asymetrický bob pre stredne dlhé vlasy

Asymetrický bob pre stredne dlhé vlasyInstagram @kendra_colorroomsalon

Tento strih je jedným z nerovnomerných, stredne dlhých bobových strihov, ktoré ponúkajú ostrosť. Je to skvelá voľba, aby tenké, jemné vlasy vyzerali plnšie a zdravšie. Kotleta vyhovuje aj oválnemu tvaru tváre.

Účes Bob so starými hollywoodskymi vlnami pre tvary hranatej tváre

Účes Bob so starými hollywoodskymi vlnami pre tvary hranatej tváreInstagram @matrimonymanes

Tento bob účes so starými hollywoodskymi vlnami nám dodáva veľkú kráľovskú atmosféru! Vytvára elegantný bobový účes po plecia, ktorý vyniká v zábavnej a elegantnej lopte. Tento štýl je ideálny na pridanie pohybu a objemu rovným, blonďatým zámkom.

Stredne uvoľnený čierny bob

Stredne uvoľnený čierny bobInstagram @myfirstwig_com

Doprajte si uvoľnený čierny bob a zakaždým vyzerajte elegantne! Na tomto štýle je skvelé to, ako prirodzene vyzerá, najmä na oválnom tvare tváre. Tento strih bobu po ramená je možné stiahnuť na bežné dni alebo na formálne akcie.

Elegantný stredne dlhý Bob radu A.

Elegantný stredne dlhý Bob radu A.Instagram @kaatyamayhair

Elegantný bob radu A kričí sofistikovanosť. Tento účes robí najlepšiu prácu, ak sú vaše vlasy čierne a rovné. Výsledok bude zaručene vyzerať klasicky. Ak hľadáte nádherný strih, rozhodnite sa pre tento stredne dlhý bob radu A..

Lob s dĺžkou kľúčnej kosti a Bronde Balayage

Lob s dĺžkou kľúčnej kosti a Bronde BalayageInstagram @danae_edwardsandco

Lobík s kľúčnou kosťou s bronde balayage môže osviežiť váš vzhľad a zahustiť vaše jemnejšie vlasy. Tento účes funguje ideálne pre jemné zámky, pretože vnášate dĺžku do tupého jednodĺžkového bobu. To udrží všetku váhu na okrajoch, a tak vlasy zostanú naplno.

Roztomilý stredne dlhý hlboký bočný diel Bob

Roztomilý stredne dlhý hlboký bočný diel BobInstagram @yukistylist

Stredné účesy, ako je táto hlboká bočná časť, bob nikdy neprestanú ponúkať trendovú, módnu atmosféru. Je to skvelá alternatíva pre rovné vlasy, ktoré potrebujú objem korienkov. Skúste to upraviť aj pomocou textúry, aby to vyzeralo elegantnejšie. Milovať na ňom je, že je všestranný a tento nie je výnimkou.

Stredná časť Bob, riadok po plecia, A.

Stredná časť Bob, riadok po plecia, A.Instagram @thekriksters

Stredná časť a-line bôbu po plecia vyzerá najlepšie na okrúhlych tvárach, pretože pomáha predĺžiť vašu tvár. Stredný bob strih so strednou časťou nemá žiadne vrstvy a najlepšie vyzerá s uhladeným štýlom bobu.

Asymetrický bob po plecia s jemnými zlatými odleskami

Asymetrický bob po plecia s jemnými zlatými odleskamiInstagram @ocorteperfeitoo

Asymetrický bob po plecia dopĺňa väčšinu textúr vlasov. Dodáva moderný šmrnc aj klasickému strihu po ramená.

Stredne dlhý asymetrický bob zdôrazňuje bočnú časť s extra plynulou dĺžkou na jednej strane. To dodá vášmu štýlu trochu šmrncu. Vyskúšajte hlbšiu bočnú časť pre väčšiu výšku pre okrúhle alebo hranaté tvary tváre.

Stredne formálny účes Bob

Stredne formálny účes BobInstagram @jhair_stylist

Formálny dlhý bob účes sa hodí k elegantnému a elegantnému oblečeniu. Boby po plecia, ako sú tieto, sú skvelou dĺžkou na doplnenie kučier a vytvorením nádhernej večernej atmosféry.

Objem v línii vlasov dodáva hrive mimoriadnu výšku, ktorá vyhovuje ženám s tvarom tváre srdca. Skúste Alterna’s Bamboo Shine Luminous Shine Mist, aby vaše vlasy získali lesk bez tiaže a zrkadlového lesku..

Blond Bob s ramenami a vrstvami

Blond Bob s ramenami a vrstvamiInstagram @goldwavessalon

“Blond bob po plecia s mäkkými vrstvami je v súčasnej dobe super horúci trend,” hovorí tvorkyňa štýlu a stylistka Molly Jackson z Fort Worth, TX. “Oživte svoju dĺžku namiesto toho tupým strihom poprašujúcim plecia a blond farbou, s ktorou ho spárujete!”

“Vnútorné odstraňovanie hmotnosti pomáha deflácii príliš hustých vlasov, takže vrstvy sú minimálne, ak nejaké existujú.” Rámovanie tváre je minimálne, ale dá sa prispôsobiť podľa tvaru tváre. Je to tiež skvelá dĺžka pre všetky štýlové ofiny, “hovorí.

Pokiaľ ide o textúru vlasov, Jackson verí: „Tento stredný bob s vrstvami je skvelý pre rovné až vlnité textúry (pretože väčšina kučier má rada viac vrstiev). S týmto bobom funguje väčšina hustôt, ale hrubšie vlasy môžu potrebovať viac odstránenia vnútornej hmotnosti. “

Rockin ‘Choppy Bob Shag s ofinou

Rockin 'Choppy Bob Shag s ofinouInstagram @belximenes

Aby ste dosiahli tento rozkošný chlpatý bob po plecia s ofinou, požiadajte o interiérové ​​textúrované vrstvy. Rozhodnite sa pre jemné záclony nad obočím a nebudete ľutovať.

Tento stredne dlhý bob s krátkymi huňatými vrstvami je skvelým strihom pre akýkoľvek tvar tváre. Pri stylingu používajte texturizačný sprej a difúziu, aby ste vytvorili plážové vibrácie po celý rok.

California Beachy, stredná blondínka

California Beachy, stredná blondínkaInstagram @danae_edwardsandco

Going blonder je skvelý spôsob, ako pre ženy predviesť rozmer a textúru v strednom bobu so zubatými koncami. Na dosiahnutie tohto dlhého blond bobu vyhľadajte stylistu, ktorý sa špecializuje na blond a balayage.

Kalifornský plážový blond trend je v súčasnosti najnovšou posadnutosťou, či už máte krátke, stredné alebo dokonca dlhé vlasy. Pripravte sa a stylujte s 10 zázračným bezoplachovým kondicionérom s keratínom, ktorý chráni pred poškodením slnkom a teplom.

About the author