52 najmodernejších strednodobých strihov pre moderný štýl v roku 2021

Účesy stredných strihov sú predovšetkým o kombinovaní vrstiev a textúry, aby vytvorili trendový, strapatý účes.

Súlož vytvoril holič Paul McGregor zo 70. rokov. Získanie stredne dlhého súloží je dokonalým spôsobom, ako získať vrstvený vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu. Tento strih v strednej dĺžke je o pridaní mäkkých vrstiev rôznej dĺžky a o tom, aby ich mohol každý dobre vyškolený stylista veľmi prispôsobiť. Súlož je skvelý spôsob, ako dodať vašim vlasom objem, textúru a hĺbku.

Súlož na pleci môže vyhovovať väčšine tvarov tváre. Ak však máte okrúhly tvar tváre, pridanie okrajov nemusí byť také lichotivé. Ak máte dlhú tvár alebo hranatejšiu bradu, môže sa vám to hodiť.

Pokiaľ ide o typy vlasov, stredne veľký strih je najvhodnejší pre ženy s vlnitou alebo kučeravou štruktúrou vlasov, pretože umožňuje prirodzenejší pohyb. Ženy s rovnými vlasmi si ich môžu stiahnuť aj pomocou tepelných nástrojov alebo kombinovaním správnych produktov a umačkaním vlhkých vlasov..

Na to, aby ste to dosiahli, existujú určité nevýhody Cigánsky strih, v závislosti od hustoty vašich vlasov. Ženy s hustými kučeravými vlasmi môžu vyžadovať väčšiu hmotnosť odstránenú zo svojich prirodzených kučier, aby vytvorili hladký a rovný vzhľad. Dámam s jemnými vlasmi musia stylisti prispôsobiť techniku ​​tak, aby boli vrstvy umiestnené v prednej časti hlavy a menej smerom dozadu..

Ráno málo času?

Úprava účesu na stredných vlasoch je jednoduchšia, nevyžaduje tepelné nástroje a funguje dobre pre každý typ vlasov, vrátane jemných.

Existuje množstvo rôznych typov stredne huňatých strihov, vďaka ktorým sú trendy. Môžete ich nakloniť, pridať ofinu alebo strihať žiletkou, aby ste získali väčšiu hĺbku. V našej galérii nižšie uvidíte veľa príkladov.

Ste pripravení na inšpiráciu, kým neuvidíte svojho kaderníka v kaderníctve? Tu sú obrázky najlepších nápadov na zostrih stredných vlasov tejto sezóny!

#1. Moderný stredne dlhý strapatý účes s voľnými vlnami

Moderný stredne dlhý strapatý účes s voľnými vlnamiInstagram @hirohair

Tieto blond vlasy sú modernejšou verziou klasického súloží. Najlepšia vec na zrážkach pre stredne dlhé vlasy je, že sú veľmi lichotivé pre akýkoľvek tvar tváre a akýkoľvek vek..

Je to taký ľahký chlpatý zostrih na štýl s voľnými vlnami a vyzerá super roztomilý, ak sa len púšťate do vzduchu s malou penou.

Ak chcete tento strih, vždy vezmite do úvahy, ako veľmi vám vyhovuje vrstvenie. Na začiatku môžete vždy vyskúšať tónovanejšiu verziu a postupne pridávať ďalšie vrstvy.

Vzduchový štýl s textúrovacou penou (ako napr Kerastase Mousse Bouffant) je rýchly a nenáročný spôsob úpravy účesov. Je to skvelý strih pre ženy na cestách.

#2. Aktualizovaný súlož s rozbitými vrstvami

Aktualizovaný súlož s rozbitými vrstvamiInstagram @modestspotcarrillo

Chlpaté účesy majú odpojené vrstvenie, čo je skvelý spôsob, ako zlepšiť pohyb hustých vlasov.

Ako štýl stredného účesu:

  1. Vlasy vyfúkajte pomocou veľkej okrúhlej kefy, aby boli konce rovné a hladké.
  2. Rake prsty cez pramene pre kusové oddelenie.
  3. Dokončite lakom na vlasy so stredným držaním.

Ak chcete získať tento účes inšpirovaný Joan Jett, použite Kevin Murphy HAIR.RESORT Sprej pre väčšiu textúru s výborným držaním. Tento stredne dlhý strih je vhodný pre okrúhle, srdcové alebo hranaté tváre. Tento strih najlepšie funguje na hrubších vlasoch.

#3. Perfektný stredne vlnitý súlož na jemné vlasy

Perfektný stredne vlnitý súlož na jemné vlasyInstagram @belximenes

Perfektný stredne vlnitý lusk pre jemné vlasy môže byť vlnitý alebo uhladený. Stredne vrstvené zrážky sú pre ženy úžasný spôsob, ako si vyskúšať štruktúrovaný vzhľad bez toho, aby mali také očividné vrstvy.

#4. Cool Center Part Shag s trhanými vrstvami a platinovým odtieňom

Cool Center Part Shag s trhanými vrstvami a platinovým odtieňomInstagram @rachelhowellhair

Chladný stredný diel s trhanými vrstvami bude krásne vyzerať na podlhovastých tvaroch tváre, pretože dodáva plnosť a dĺžku. Tento účes so strednými partiami si udrží svoj tvar aj počas rastu a môže najlepšie vyzerať s textúrovanými, prirodzene vlnitými vlasmi. Môžete tiež pridať platinový blond odtieň alebo iný svetlejší odtieň na rozjasnenie oblasti tváre!

#5. Stredne ostrihaný súlož so záclonami

Stredne ostrihaný súlož so záclonamiInstagram @skipdoeshair

Táto huňatá textúra s vrstvami zastrihnutými po celej dĺžke vlasov dodáva neuveriteľnú atmosféru 80. rokov spolu s ženskou ofinou na záclony. Strihanie vlasov po ramená je skvelé na vlasy s hustotou a trochou vlnovky, ktoré uľahčujú úpravu.

#6. Fantastický súlož po plecia s úplnými treskami

Fantastický súlož po plecia s úplnými treskamiInstagram @bescene

Mäkké ohnivé vlny a romantické, ale nervózne vrstvy z neho robia moderný záber na klasický súlož po plecia z 80. rokov. Akákoľvek farba pleti dokáže rozozvučať taký odvážny odtieň vintage blond vlasov, zatiaľ čo dlhé dlhé huňaté ofiny najlepšie dopĺňajú dlhé tváre..

#7. Stredne strapatý účes s vrstvami Bob v áčku

Stredne strapatý účes s vrstvami Bob v áčkuInstagram @yukistylist

Stredne huňatý vrstvený účes v štýle a-bob je vhodný pre ženy, ktoré majú krátke tenké vlasy alebo majú tenké vlasy a chcú byť kratšie. Rieši nedostatok tela a pohybu tým, že robí jemné vrstvy a vytvára textúru pridaním vnútorných vrstiev. Na vytvorenie objemu a vĺn, a difúzor a a zvinovací krém alebo pena môže pomôcť tomuto rozstrapatenému huňatému laloku vytvoriť vo vlasoch určitú formu štýlu.

#8. Choppy Shag s hlbokou bočnou časťou

Choppy Shag s hlbokou bočnou časťouInstagram @belximenes

Najlepšie strihané účesy pre stredne dlhé vlasy sú trhané a majú štýl s hlbokou bočnou časťou, ktorá už vyzerá sexi, ale pridajte do nej plážové vlny, aby boli objemné. Tento huňatý vlnitý účes so stredným strihom je perfektný pre husté vlasy, pretože vďaka textúre vyzerá nadýchane a strih vám uberá na koncoch bez straty dĺžky..

#9. Stužkovaný strih so strednou dĺžkou a rezanými koncami

Stredne dlhý textúrovaný ošúchaný strih s trhanými koncamiInstagram @tyler_the_hairstylist

Čerstvý strihaný stredne hrubý strih na lesklých prírodných vlasoch je to najľahšie, čo môžete dosiahnuť, ak chcete veľkú zmenu – nielen vo vzhľade, ale aj vo svojom životnom štýle! Tento chochol pre stredne dlhé vlasy je osobitý štýl, ktorý sa ľahko udržiava a upravuje doma!

#10. Súlož na tenké stredné vlasy s vrstvami ohraničujúcimi tvár

súlož na tenké stredne dlhé vlasy s vrstvami a ofinouInstagram @yukistylist

Ofina a objem na horných vlasoch v tomto huňatom účese vytvára ilúziu objemu celého účesu, ktorá je ideálna pre tenké a stredne jemné vlasy. Tento super štruktúrovaný strih as rámovaním tváre dopĺňa ženy s vysokými lícnymi kosťami.

#11. Curly Shag pre stredne ostrihané vlasy

Stredne dlhý kučeravý zostrihInstagram @raenikole

Účesy stredného strihu vyžadujú úpravu, najmä ak máte úžasné dobre definované kučery, ak chcete nosiť súlož. Ak chcete oživiť svoju prirodzenú textúru, rozhodnite sa pre krátky až stredný strih bobu. Vyberte si tento kučeravý bob s huňatými vrstvami a nechajte svoju prirodzenú farbu zapnutú pre zdravšie kučery.

#12. Drsný súlož pre ženy nad 50 rokov

Stredne dlhý súlož pre ženy nad 50 rokovInstagram @karissabain

Tento nervózny súlož pre ženy nad 50 rokov vyzerá úžasne kvôli tomu, ako sa ofina oddeľuje.

Buďte otvorení noseniu dlhších ofiniek a nepremýšľajte o úprave strihu. Len dajte vlasom niekoľko vĺn pomocou žehličky kývavým pohybom v náhodných častiach mimo interiéru. Zo stredne dlhých strapatých účesov zo 70-tych rokov uberá, ak je ofina príliš presná a telo a textúra príliš jednotné..

#13. Stredne huňatý Bob s ofinou

Stredne huňatý Bob s ofinouInstagram @waxxamsterdam

Stredne huňatý bob s ofinou je ideálny pre jemné vlasy. Extra vrstvy pomôžu pridať kučeravému chĺpku hustotu pre stredne ostrihané vlasy.

👉 Pozrite sa na ďalšie ohromujúce huňaté bôby alebo huňaté boby s ofinou

#14. Stredne huňatý strih s holenými vrstvami

stredne huňatý strih s vybrúsenými vrstvamiInstagram @artistrybyjennifer

Štruktúrovaný podrezaný bob na strihu po ramená by mal odstrániť váhu spod okcipitálnej kosti, aby sa podporil pohyb po obvode.

Ak uvažujete o súloži s holenými vrstvami, je dôležité, aby ste sa poradili so svojim stylistom. Ak nemáte dobrú hustotu vlasov, podrezanie nie je vhodné. Rovnaký strih môžete vytvoriť aj bez podrezanej časti. Okrem toho, ak je textúra príliš kučeravá, nerobte to žiletkou. Vyberte si radšej nožnice.

Pokiaľ ide o stylingové výrobky, používajte niečo, čo dokáže ovládať vlasy a oddelí ich na končekoch, napríklad kondicionéry bez obsahu vlasov, suché šampóny, stylingový krém. “

Pokiaľ ide o tvar tváre, žena s naozaj malou tvárou alebo malým čelom by sa mala vyhnúť ofinke, pretože by to tvár ešte zmenšilo. Ostatné tvary sa k strihu naozaj hodia.

#15. Ombre súlož strednej dĺžky s ofinou

ombre stredne dlhý súlož s ofinouInstagram @hairbyelvisp

Tento chlpatý strih pre stredné vlasy s plnými strapcami má jemnú prírodnú textúru. Účesy stredného strihu majú bez námahy chladnú atmosféru.

Tento strapatý strih vlasov najlepšie vyzerá na vlnitých až kučeravých vlasoch strednej až jemnej hrúbky.

Jedná sa o strih s nízkymi nárokmi na údržbu. Pri práci s prírodnou textúrou používajte penu alebo krémový gél na sušenie alebo difúziu vlasov na vzduchu.

#16. Musí sa pokúsiť o súlož na stredne dlhé tenké vlasy

súlož na stredne dlhé tenké vlasyInstagram @rachelwstylist

Ak máte tenké vlasy, rozhodnite sa pre stredne dlhý súlož s ofinou. Vzhľad bol dosiahnutý strižným aj rovným holiacim strojčekom, aby sa zvýraznila textúra.

Najväčšia časť tohto tvaru je, že väčšine žien s vlnitými vlasmi a/alebo objemom lásky bude tento vzhľad veľmi lichotivý. Stredne dlhé účesy, ako sú tieto, sa spravidla dajú ľahko upraviť vlnovým alebo soľným sprejom a dajú sa sušiť na vzduchu, aby sa dosiahol úžasný efekt..

Tiež stredný zostrih s ofinou celkom dobre vyrastie a s predĺžením sa zmení na zábavný nový vzhľad. Údržbu na okraji je možné pri raste nosiť aj v dlhšom tvare.

#17. Uhlový stredne chlpatý účes s nerovnými vrstvami

Uhlový stredne dlhý súložInstagram @bekikeralyhair

Skúste strapatý a strapatý strih strednej dĺžky so zubatými vrstvami. Je obľúbený, pretože jeho pocit bez námahy a nevrátená textúra zvyšuje chladný faktor pri strihu strednej dĺžky.

Stredne dlhý strih je často vytvorený pomocou Sam Villa 7 ″ nožnice na suché strihanie vyrezať cez vlasy a vytvoriť textúru. Potom pomocou Sam Villa 2-v-1 Marcel Žehlička a prútik, môžete použiť a lenivý zábal okolo prútika aby ste dosiahli uvoľnenú vlnu vlasov. Ukončite to pomocou Redken Wax Blast 10 pre definíciu a podržte.

funguje skvele pre akýkoľvek tvar tváre, v závislosti od toho, kde si vlasy rozdeľujete a kde sú umiestnené vrstvy. Tento strih funguje skvele na ženách, ktoré majú prirodzené natáčanie alebo textúru. Pri natáčaní vlasov ich majte veľmi uvoľnené a nesnažte sa príliš namáhať. Použite sprej na textúru, aby ste ho prehrali a získali objem a textúru.

#18. Shaggy Blunt Bob Strih pre hrubé vlasy

huňatý tupý strih bob pre husté vlasyInstagram @mastersofbalayage

Tento huňatý tupý strih bobov pre husté vlasy má veľa do úvahy. Pokiaľ ide o stredne dlhé účesy, sú k dispozícii vrstvy, ofiny, konkávne alebo tupé účesy.

Ak ste niekto, kto nenávidí, že si nemôže vlasy nechať úplne hore, pravdepodobne nie ste na bob pripravený. Ale ak sa dokážete uspokojiť s roztomilým polovičným uzlom, máte šťastie!

#19. Shaggy Lob cut 70-tych vlasov po ramená

Chlpatý strih chĺpkov zo 70. rokov pre vlasy po ramenáInstagram @petercutshair

Shag-lob strih pre vlasy po ramená, pretože je skvelý strih pre ženy, ktorým rastú vlasy a potrebujú trochu štýlu. Pri dlhom súkne v bobovom strihu, ako je tento, záclonové ofiny pomôžu navodiť atmosféru 70. rokov.

Texturizácia vrstiev pomôže pridať živší vzhľad. Na dokončenie použite pastu podobnú textúre Evo Box o ‘Bollox dosiahnuť tento zažitý pocit.

#20. Zlatý vlnitý súlož s dlhými treskami

zlatý vlnitý súlož účesInstagram @bareeminimum

Tento vlnitý súlož s dlhou ofinou funguje na akomkoľvek odtieni zámkov, vďaka čomu je vhodný pre dámy všetkých vekových skupín. Tento stredný súlož s dlhou ofinou je ideálny aj na zvýraznenie krásnej farby očí! Ak chcete niečo podobné, ale kratšie, pozrite sa na tieto trendové účesy.

#21. Lichotivé strapaté vlasy pre okrúhlu tvár

lichotivý strih pre okrúhle tvary tváreInstagram @margostyles.mpls

Tento dlhý huňatý bob pre okrúhlu tvár je pre dievča, ktoré potrebuje nízke nároky na údržbu, ale chce štýl. A strih funguje skvele na okrúhly tvar tváre.

Na úpravu strihov týmto spôsobom vyfénujte pomocou a odvzdušňovacia kefa a dajte pár voľných vĺn. Chaotickú vlnu dosiahnete najlepšie tak, že stočíte iba stred a konce necháte rovné. Niekedy sa v strede zvinie a pomocou plochej žehličky narovná konce, aby získal strapatejší a štruktúrovanejší efekt.

#22. Stredný diel Stredne dlhý vlnitý moderný súlož

Vlnitý moderný súlož so strednou časťouInstagram @chelsea.nineteenseventy_seven

Tento stredne dlhý vlnitý moderný súlož je veľmi trendy.

Zdravé vlasy, trpezlivosť, výrobky a konzultácie so svojimi stylistami sú to najlepšie, čo môžete urobiť.

Moderný zostrih na tomto obrázku má vpredu veľa textúry a pohybu, pričom vzadu ponecháva vrstvy o niečo dlhšie..

Skvelé na tomto vzhľade je, že akonáhle sa vlasy začnú predlžovať, farba bude napriek všetkému rozmeru stále vyzerať skvele. Údržba tohto vzhľadu je nízka.

#23. Messy Shag with Short Layers and Bangs

Messy Shag with Short Layers and BangsInstagram @stebunovhair

Chaotický súlož s krátkymi vrstvami a ofinou je ideálna pre ženy s kučeravými alebo vlnitými vlasmi. Dokážu rozkývať strapaté vrstvy s hustou ofinou, aby zvýraznili jemné črty. Pena podobná MacGyver od spoločnosti Evo môže pomôcť zvýrazniť vlny a textúru.

#24. Moderný sústrih strednej dĺžky

Moderný strih strednej dĺžkyInstagram @anhcotran

Súlož strednej dĺžky je moderný plážový vzhľad s textúrovanými súložovitými vrstvami a textúrovaným okrajom. Samotná dĺžka je mierne skrátená z krátkej na dlhú s určitým odpojením vpredu, takže dva predné rohy vyzerajú dlhšie, ”dodáva.

vzhľadom na tento strih by mal vedieť, že to chce styling a produkt, aby ste dosiahli plážový vzhľad. Mať ofinu si tiež vyžaduje údržbu, ako napríklad časté strihanie ofiny a úpravu účesu ráno. Ale skvelá vec na tomto vzhľade je, že je všestranný. Môže byť leštený alebo rozcuchaný a upravený, a s každým ďalším dňom neumytých vlasov to bude len lepšie! Ak nosíte rovno, tento vzhľad svedčí skôr o huňatej štruktúre.

#25. Mäkké huňaté vrstvy s pohybom

mäkké huňaté vrstvy s pohybomInstagram @nothingobivid

Rozhodnite sa pre mäkké huňaté vrstvy s veľkým pohybom. Všetky súložia majú nositeľnosť. Rastú, stále vyzerajú nádherne a tiež dodávajú ľuďom taký extra objem v korune a okolo tváre, ktorý vždy hľadajú..

Shags sú skvelé pre všetky rôzne typy tvárí. Požiadajte svojho stylistu, aby upravil dĺžku vrstiev a podľa potreby pridal okraj.

Je tiež veľmi ľahké štýl. Stačí pridať nejaké postrek morskou soľou a môžete ísť! Tento vzhľad je ideálny pre ženy, ktoré chcú štýlový vzhľad, ale zároveň chcú mať nízke nároky na údržbu.

#26. Bezproblémový strih s textúrou Shag

bez námahy štruktúrovaný strapatý účes

Tento textúrovaný súlož bez námahy je o nositeľnej textúre. Dlhšia, huňatá ofina má nosenie s nízkymi nasadeniami a nenáročné na údržbu, ktoré je ideálne pre každého, kto si chce pohrávať s ofinou..

Je to mäkký pohľad na súlož so silným obvodom a voľnými, huňatými povrchovými vrstvami a rozbitým rámom tváre.

Je tiež ideálny pre tých, ktorí vyrástli bob, ale chcú zmeniť tvar, pretože stále dlho rastie. To je tiež perfektné pre tých, ktorí chcú stredne dlhý strih, ale s úplne iným a všestranným tvarom. Tento strih funguje pre akúkoľvek textúru, pretože vyzerá ako štýl bez námahy. Okraje môžete zmeniť tak, aby boli inšpirované viac Brigitte Bardotovou, alebo dokonca dlhšie ako na tomto obrázku.

#27. Moderný čokoládovo hnedý súlož na hrubé vlasy

Moderný čokoládovo hnedý súlož na hrubé vlasyInstagram @pingpaintshair

Tento moderný hnedý súlož bol vytvorený stylistom Ping Muangmingsuk z Indianapolis, IN. “Vrstvy sú tekutejšie a menej definované a celkový vzhľad je menej podobný mulletu.” Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je super univerzálny, “dodáva.

Ping vysvetľuje: „Tento súlož je úplne iný ako stočený a rovný. Mám pocit, že to môže byť prispôsobené rôznym tvarom tváre, takže skutočne neexistuje nikto, kto by nemohol mať tento strih. Je trochu ťažké obliecť sa do chvosta so všetkými vrstvami rámovania tváre, takže ženy, ktoré potrebujú mať z tváre hnedé vlasy, možno nechcú byť také strapaté. “

#28. Stredne vrstvený súlož s blond melírom

Stredne vrstvený súlož s blond melíromInstagram @thairapybyheather

Tento stredne vrstvený súlož s blond melírom bol vytvorený majiteľom a stylistom Heather Mancias-Wright spoločnosti Round Rock, TX. “Tento vzhľad by som opísal ako moderný súlož.” Milujem, že je to zábavné, hravé a ľahko sa nosí, “hovorí Heather.

“Tento strih je ideálny pre jemné vlasy, ktoré hľadajú objem s kratšími vrstvami,” vysvetľuje. “Tento strih môžete nosiť jemnejšie ako pranie a nosenie, alebo si ho rozdeliť pomocou výrobku, ako som to urobil ja.” Tiež som použil Lanza Healing Plumper na vlasy a Lanza Healing Brilliant Texture.”

#29. Piecey Shag pre oválny tvar tváre

Piecey Stredný súlož s ofinou pre oválne tváreInstagram @hirohair

Tento kusový stredný súlož pre oválne tvary tváre vytvoril a štylizoval vlasový umelec Ahoj z Los Angeles, CA. Vrstvenie v tomto strihu dodáva jemnosť, ktorá funguje dobre na všetkých tvaroch tváre. „Tu zobrazená dĺžka strihu je skvelá pre okrúhly alebo oválny tvar tváre. Pre niekoho s dlhším tvarom tváre urobte strih o niečo kratší. “

Skvelá vec na tomto chlpatom vzhľade je, že má vyzerať neodlíčene a bez námahy, a preto je ideálny pre dámy s vlnitými/kučeravými vlasmi, ak chcú vyschnúť na vzduchu a ísť, alebo pre rovnovlasého dievčaťa, ktorému nevadí hrubé sušenie a pridaním malého ohybu a textúry pomocou kulmy.

Vrstvením vlasov sa odstráni váha, preto by som tento strih neodporúčala niekomu s jemnými vlasmi.

#30. Elegantný súlož s chrumkavými ofinou a huňatými vrstvami

elegantný súlož s chrumkavou ofinou a huňatými vrstvamiInstagram @pollymerkins

Tento účes je plný štruktúrovaných dlhých vrstiev, ktoré dodávajú objem a pohyb, zatiaľ čo konce vlasov sú pointcut pôsobiť viac trhane a nie príliš jednotne.

Ak chcete obnoviť stredne strapaté účesy, začnite tým, že použijete Texturizačný šampón Redken’s Beach Envy Volume a kondicionér. Použiť Farebný fanatik spoločnosti Pureology na vlasy vlhké, aby sa rozčesali a chránili pred teplom.

Ofinu najskôr upravte podľa želania, potom vlasy vyfénujte pomocou veľkej okrúhlej kefy, aby ste dosiahli maximálny objem v oblasti korunky. Ľahká hmla Redkenove módne vlny po fénovaní na vlasoch pomôže vytvoriť textúru počas stylingu. Použite a 1 1/2-palcová kulma na pridanie vĺn vo vlasoch, striedaním smerov v každej časti a nechaním koncov vlasov von.

Akonáhle sú vlasy všetky natočené, prechádzajte prstami po vlnách, aby ste vytvorili neporiadok pohľad na posteľ. Pamätajte si, že to má vyzerať bez námahy a nevrátene! Dokončite štýl pomocou Lak na vlasy Redken’s Fashion Work #12 na ľahké držanie.

#31. Rovný výstrih s kľúčnou kosťou a zakorenenou blond

Rovný výstrih s kľúčnou kosťou a zakorenenou blondInstagram @caleighmoriahhair

“Tento vzhľad by som opísal ako huňatú zakorenenú blondínku,” hovorí tvorca štýlu Caleigh Giarra z Nashvillu, TN. “Milujem udržať si hĺbku v jasnom blond súloži, takže urobiť malý tieňový koreň je pre mňa výhoda.”

Na styling stredne veľkých strihov, ako je tento, Giarra odporúča „textúrny sprej a/alebo matnú pomádu. Zvlášť výrobky, ktoré som použil na úpravu tohto vzhľadu, boli Spálňa Kevina Murphyho. Sprej na textúru vlasov a Pomáda Nightrider.”

“Odporučila by som tento štýl pre niekoho so strednými až hustými vlasmi, pretože by to nerobilo problém pri ťažkých častiach pre ofinu/kratšie vrstvy,” vysvetľuje.

#32. Súlož na úpravu tváre pre rovné vlasy

Súlož na úpravu tváre pre rovné vlasyInstagram @bekahdoesmyhair

Tento chlpatý rámik na rovné vlasy vytvoril stylista Rebeka Cunningham z Fairhope, AL. “Súlož je chameleón škrtov, ktorý z práce plynule prechádza a zároveň je univerzálne lichotivý.” Tento strih s nízkymi nárokmi na údržbu vždy vyzerá dobre, “vysvetľuje.

Tento krásny strih je navrhnutý tak, aby predviedol prirodzenú textúru vlasov a vyrástol z nich krátke vlasy. Vyznačuje sa štýlom a okrajom bez námahy s okrajmi lemujúcimi tvár a voľne padajúcimi vrstvami. Je vyrobený pre tých, ktorí hľadajú nízke úsilie a vysoký štýl.

Je definovaná silným obvodom a vrstvami voľného pohybu. Pre tých, ktorí majú rovné vlasy, je to skvelá voľba. Vďaka výrobkom definujúcim objem a textúru budú vaše vlasy konečne cítiť, že majú nejakú osobnosť, a už tam nemusia len tak visieť!

Pokiaľ ide o stylingové výrobky, Cunningham hovorí: „Naozaj milujem R+Co vlasová kozmetika práve teraz. Použite Manekýnová pasta pre stredné dĺžky v uterákom sušených vlasoch pre textúru. Badlands suchý šampón je fantastický finišer, ktorý vytvára veľký zdvih v koreňoch a zároveň bojuje proti matným, plochým a špinavým vlasom. “

“Tento strih je skvelou voľbou pre väčšinu typov vlasov.” Súlož uvoľňuje váhu z interiéru vrstvami, ktoré vytvárajú pohyb a objem, pričom buduje váhu okolo tváre a vytvára rám, “uvádza. “Tento rámček okolo tváre vytvára príležitosť prispôsobiť strih každému jednotlivému tvaru tváre.”

#33. Súlož na tvarovanie tváre s ofinou

Súlož na tvarovanie tváre s ofinouInstagram @hirohair

Účesy so strednými strapcami môžu vyzerať nádherne s ofinou. Bez ohľadu na to, či sú jemné alebo záclony, krátke alebo dlhé, majú tendenciu sa pekne spárovať.

Súlož na tvarovanie tváre s ofinou bude na tvárach v tvare srdca pôsobiť úchvatne. Stredne dlhý strapatý účes s pernatými vrstvami, ktoré siahajú od peria nadol, vytvára úplnosť a je možné ho nosiť rovný aj kučeravý. Je to roztomilé, aj keď vám to vyrastie do dlhých vlasov, a keď sa to stane, pozrite sa na tieto úžasné dlhé strihy.

#34. Ramenný strih vrstvený strih

Ramenný strih vrstvený strihInstagram @yukistylist

Účes s strapatými vrstvami po ramená je možné upravovať niekoľkými spôsobmi. Tento súlož s plážovými vlnami môže byť štylizovaný rovno alebo kučeravo, s trochou skúseností s curlingovým prútikom. Uistite sa, že pri úprave účesu pridáte texturizačný alebo dokončovací sprej, aby ste získali extra zrnitosť.

#35. Wispy Shag s hlbokou bočnou časťou

Wispy Shag s hlbokou bočnou časťouInstagram @hirohair

Jemný súlož s hlbokou bočnou časťou, ktorá je na jednej strane ťažká, je ideálna pre ženy, ktoré sa radi lúčia tam a späť alebo majú vždy bočnú časť.

Odstránenie hmotnosti okolo koruny je nevyhnutné na dosiahnutie stredne chlpatých a jemných účesov, a tak sa najkratšia vrstva môže voľne pohybovať bez toho, aby vyzerala príliš tupo a celkovo vytvárala príjemnú rovnováhu..

#36. Divoké strapaté vlasy strednej dĺžky

Divoké strapaté vlasy strednej dĺžkyInstagram @ernestomeneses

Divoký chlpatý stredne dlhý strih, ktorý má rôzne vrstvy, dáva vzhľad rockovej hviezdy. Stredne dlhý súlož pomôže udržať vašu dĺžku a hustotu a zároveň dodá výťah.

#37. Operený súlož

Operený súložInstagram @sharonmsds

Pernatý súlož dosiahnete bodovým rezaním a pridaním pohybu pomocou textúrovania. Tento huňatý strih je dlhý po ramená a vrstvený a bol vytvorený stylistom z Illinois, Sharon McReynolds.

“Tento operený strih vlasov vyhovuje všetkým tvarom tváre a typom vlasov, okrem prirodzene kučeravých vlasov,” hovorí McReynolds. “Tvar dodáva bezstarostnú a bezstarostnú atmosféru, ideálnu pre ženy, ktoré chcú mať strapatý štýl.”

#38. Súlož s kľúčnou kosťou

Súlož s kľúčnou kosťouInstagram @yukistylist

Na to, aby moderný súlož s kľúčnou kosťou mohol naplno využiť svoj potenciál, sú trhané konce a pridaná textúra nevyhnutné. Ak si chcete ostrihať dlhé vlasy, táto dĺžka je perfektná, ak sa bojíte, že budete príliš krátke. Styling stredne chlpatých zrážok je veľmi univerzálny a dajú sa nosiť kučeravé, vlnité alebo rovné.

#39. Súlož strednej časti s vrstvami

Tmavé blond vlasy so strednou partiou súlož s vrstvamiInstagram @hirohair

Stredný diel s vrstvami umožňuje rovnomerný objem všade okolo. Krátke, huňaté vrstvenie je skvelé pre dlhšie stredne dlhé vlasy, najmä ak sú vlnité. Ak sa chystáte pozrieť sa na celebritu, je to tak.

#40. Vlnitý súlož s bočne zatiahnutými nárazmi

Vlnitý stredný súlož s bočne zatiahnutými nárazmiInstagram @dane_edwardsandco

Ženám s jemnými alebo tenkými vlasmi pomôže vlnitý stredný strih s bočnými ofinami rozjasniť celé vlasy. Zvlášť ak sú vlasy jemné alebo tenké.

Bočné ofiny pôsobia, ak sú na konci prameňov jemne štruktúrované, aby vytvorili mäkký ohyb. Skúste z toho urobiť vlnitý vrstvený strih s príponou veľká sudová kulma predvádzať pohyb.

#41. Nadýchaný huňatý bob pre ženy nad 60 rokov

Nadýchaný stredne veľký strapec pre ženy nad 60 rokov so striebornými vlasmiInstagram @terrywhiddon

Noste stredne veľký strapec pre ženy nad 60 rokov, aby ste zažili ľahké sušenie na vzduchu alebo skrátenie difúzneho času. Expertný kaderník v Texase Terry Whiddon vytvoril tento súlož pomocou systému otvoreného zvinutia. “Základom je maximalizácia použitia konvexných a konkávnych vrstiev,” vysvetľuje Whiddon.

Ďalej hovorí: „Tento stredne strapatý strih po plecia je taký univerzálny a nenáročný na údržbu. Môže to byť také jednoduché, ako si umyť vlasy kondicionérom a trochou kučeravého produktu, potom môžete vyraziť. “

Súvisiace: Pozrite sa na ďalšie Bob účesy pre ženy nad 60 rokov.

#42. Silne vrstvené strapaté vlasy

Silne vrstvené strapaté vlasyInstagram @rachelhowellhair

Silne vrstvený huňatý strih so strapcovou ofinou je ideálny pre dámy s textúrovanými vlasmi, ktoré túžia po objeme. Účesy s huňatými vrstvami fungujú najlepšie na stredných vlasoch.

#43. Moderný blond chlpatý strih

Moderný blond chlpatý strihInstagram @salsalhair

Majte moderný blond strapatý strih, ktorý oživí ploché vlasy bez života. Stredne dlhý strih vlasov má množstvo vrstiev, ktoré vypĺňajú plochejšie typy vlasov. Dokončite styling svojich vrstiev suchým šampónom, ktorý dodá extra textúru.

#44. Androgýnny čierny súlož s okrajmi

Androgýnny čierny súlož s okrajmiInstagram @alchemy_hair_boston

Úplne ofina dodáva tomuto jemne vrstvenému účesu veľký kontrast do súloža inšpirovaného Jane Fonda.

Tento štýl stredného chĺpku funguje najlepšie na jemných až stredných vlasoch. Zámky vyzerajú plnšie, najmä s čiernou farbou vlasov.

#45. Tmavý huňatý účes s melírom

Tmavý stredný strapatý účes s melíromInstagram @hirohair

Upravte svoje tmavé vlasy na stredne strapatý účes s melírom a dodajte svojim plochým vlasom textúru a pohyb. Ošúchané vrstvy dodávajú vašim vlasom šírku tým, že tvarovací pohyb je vyšší ako pri bežných technikách vrstvenia.

Pridajte niektoré jemne umiestnené karamelové blond odtiene, aby ste vylepšili extra tvar vášho účesu a vytvorili väčšiu textúru vďaka multi-tonálnemu efektu.

#46. Perfektný súlož pre hranatú tvár

Perfektný stredný súlož pre hranatú tvárInstagram @yukistylist

Toto je perfektný stredný súlož pre hranatú tvár. Stredne dlhý strih chĺpkov funguje najlepšie, ak sú vlasy už stredne dlhé alebo dlhšie a funguje na tenké a husté vlasy a najlepšie vyzerá ako kučeravý alebo rovný. Tento radikálny elegantný strih vytvára textúru pre ľahký a ľahký štýl.

#47. Svetlohlavý chlpatý rámik na tvár pre vlasy po ramená

Svetlohlavý chlpatý rámik na tvár pre vlasy po ramenáInstagram @hairbyelvisp

Chlpatý rám na tvár pre vlasy po ramená je perfektný pre hladkú alebo vlnitú textúru a svetlý blond odtieň. Kalifornská stylistka Elvis Pesqueira radí, že tento strih dodá vašim zámkom telo. Poznamenáva: „To vám určite dodá objem a oddelenie.“

Pesqueira sa delí o to, ako vytvoril tento objemný huňatý lob. “Začal som s kratšími kusmi, potom som postavil rám tváre.” Použil som rám tváre ako svojho sprievodcu po zvyšku sekania, “vysvetlil.

#48. Super strapaté vrstvené vlasy

Super strapaté vrstvené vlasyInstagram @rachelwstylist

Super huňatý vrstvený účes vytvára retro štýl, ktorý umožňuje vlasom vyzerať plnšie okolo koruny a zároveň zachovať dĺžku bez straty objemu. Pridanie kučeravých ofín do stredných strapatých účesov pomôže udržať váš tvar všade navôkol.

#49. Sassy huňatý strih pre staršie ženy

drzý huňatý strih pre staršie dámyInstagram @swankyhairdesign

Tento strih je elegantný moderný súlož pre staršie ženy. Má veľa textúry a pohybu. Svetlé prvky dodávajú rozmerom a upozorňujú na strih. Funguje to určite aj na prírodných strieborných alebo sivých vlasoch!

Vyžaduje údržbu, ako pri stylingu a výrobkoch. Skúste sprej na suchú textúru marockého oleja. Tento strih bude najlepšie fungovať pre niekoho s jemnými až strednými vlasmi. “

#50. Trendový súlož s Piece-y Balayage pre ženy nad 40 rokov

trendový huňatý strih pre ženy nad 40 rokovInstagram @hirohair

Trendový súlož s vrstvami kus-y lichotí ženám po štyridsiatke. Je to moderný pohľad na tento účes 70-tych rokov, ktorý sa otáča hlavou, s bujnými kúskami kusa y a ľahkými strapcami. Štýl na tejto fotke môže svojou sviežou a trendovou atmosférou každému uberať roky.

#51. Sassy stredné vrstvy s britvami

Sassy stredný súlož s okrajmiInstagram @rachelwstylist

Rozstrapatený stredný súlož s ofinou je vytvorený kratšími vrstvami nadväzujúcimi na ofinu. 90 stupňový rez ponúka dostatočný objem a plnosť, čím vytvára vyšší a štíhlejší vzhľad. Na dosiahnutie prirodzeného vzhľadu použite prútik, ktorý vynechá dno, potom ho spustite prstami a oddeľte ich.

Súlož strednej dĺžky s krátkymi tupými treskami

súlož strednej dĺžky s krátkou tupou ofinouInstagram @stylebypyle

About the author