21 stredne dlhých účesov pre mužov

Väčšina pánskych zrážok je variantom krátkeho chrbta a bokov, dlhších hore. Tieto štýlové účesy majú stredne dlhé vlasy na vrchu pre širokú škálu strihov a štýlov. Máme objem, textúru, vlny a ďalšie. Pozrite sa na tieto svieže looky a nájdite niekoľko možností, pokiaľ ide o stredne dlhé účesy pre mužov a účesy.

21. Skin Fade + Hard Part Pompadour

stredne dlhý quiff účes

Účes podľa Zainal

Vzpieranie gravitácie je vždy úžasný vzhľad. Táto okázalosť dáva vlasom rovné vlasy so zaoblenými okrajmi, čím sa odlišuje od štýlu plochých top. Tvrdá časť predlžuje líniu vlasov, zatiaľ čo nízka bledosť pokožky zjemňuje výstrih.

20. Mid Fade +vlasy so strednou textúrou navrchu

Strih do vysokého účesu so stredne dlhými vlasmi na vrchu

Účes podľa Agus Barber

Na rozdiel od vintage okázalosti je to moderný vzhľad s množstvom textúry. Sušič vlasov je kľúčom k dosiahnutiu tohto štýlu s minimálnym počtom produktov.

19. Stredne dlhý účes fúkaný späť

Stredne dlhý pánsky účes

Účes podľa Alan zobák

Tu sú niektoré dlhé hladké vlasy s postojom. Vlasy sú česané dozadu s viditeľnými hrebeňovými stopami, ale bez lesku. Podrezané boky a zúžený chrbát pre čistý povrch.

18. Textúrovaná plodina +silné strapce

Stredne dlhé účesy pre mužov

Účes podľa Holičské vrkoče

Stredná dĺžka je vynikajúcou voľbou pre kučeravých pánov. Tento strih je ťažký na okraji s určitou dĺžkou a hmotnosťou po stranách a chrbte. Pomocou textúrovej pasty zvýraznite vlnu a pridajte textúru, ktorú ste uhádli, ešte väčšiu.

17. Stredne dlhý slicked Pompadour + High Fade

Vysoký vyblednutý a stredne dlhý účes pompadour

Účes podľa Michael Kelley

Stredne dlhé vlasy na vrchu umožňujú kreativitu štýlu. Tento svieži štýl, ktorý posúva zvyčajnú pompéznosť na ďalšiu úroveň, dodáva zvinutému zvratu na čele pridanú výšku a rozmer..

16. Pánsky účes High Fade + vlnitý stredne dlhý

Stredne dlhý účes podrezaného strihu pre mužov

Účes podľa Grécky

U chlapcov s vlnou vo vlasoch stredne dlhé zrážky dodávajú prirodzenú textúru. Tento vrstvený strih s vysokým vyblednutím pokožky sa prakticky štylizuje.

15. Cool stredne dlhý účes Pompadour

Pompadour bočný diel účesu pre mužov v strednej dĺžke

Účes podľa Holičstvo Rossa Parlana

Ďalšia aktualizácia klasickej pompéznosti, tento dlhý strih navrchu dodáva okrem výšky aj vlnu. Jedná sa o jeden z najobľúbenejších stredne dlhých účesov pre mužov.

14. Styling s vysokým vyblednutím + hrebeňom

Vysoko bledý stredne dlhý účes na vrchu

Účes podľa Liam Twist

Tento svieži štýl, ktorý znovu vytvára úhľadný chrbát, pôsobí na vlasy v dvoch smeroch. Po spracovaní produktu vlasmi oddeľte časť vlasov pozdĺž čela, asi štvrť palca dozadu. Potom vlasy učešte dozadu ako obvykle.

Dokončite česaním prednej časti vlasov na uhlopriečke. Vyhľadajte hrebeňový hrebienok, aby ste získali tieto ultra široké zuby. Úplne cool stredne dlhý účes.

13. Líčené vlasy dozadu + High Fade

Stredne dlhý pánsky účes s vysokým uhladeným chrbtom

Účes podľa Ben „Sugar“ Kane

Ľahko upraviteľný vzhľad je o strihu viac ako o čomkoľvek inom. Vďaka mierne odpojenému vrchnému a stredne vysokému vyblednutiu sú strany veľmi čisté. Vlasy na vrchu sú ponechané dlhé, takže v raste a v tomto úhľadnom štýle dozadu vyzerajú dobre. Stredne dlhý účes, ktorý bude vždy v pohode.

12. Bočná časť účesu Pompadour + stredné blednutie

Bledá časť pokožky, stredná dĺžka účesu pre mužov

Účes podľa Bryan v holičstve Squire

Dobre definovaná bočná časť je vynikajúcim doplnkom takmer akéhokoľvek účesu. Blednutie pokožky čistí dekolt, zatiaľ čo vlasy na vrchu sú upravené do klasického kombajnu.

11. Cool Under-Hawk so strednými vlasmi na vrchu

Pod jastrabím účesom so stredne dlhými vlasmi navrchu

Účes podľa Drew

Bavte sa s tou dĺžkou navrchu upravením vlasov priamo hore. Tento jastrab je sviežim spôsobom kombinovaný s podrezaním a štýlom mohawk s množstvom textúry.

10. Klasický stredne dlhý účes s hladkým chrbtom

Klasický upravený účes pre pánov so stredne dlhými vlasmi

Účes podľa Sklenený box

Pre chlapcov s jemnými vlasmi, ktoré sú často svetlejšej farby, sa tieto štýly vysokého objemu dajú dosiahnuť ťažšie. Skúste namiesto toho tento úhľadný vzhľad s bočnou časťou a definovanými hrebeňovými značkami. Klasický stredne dlhý účes pre mužov.

9. Klasický pánsky česač

Plešatý efekt a klasický stredne dlhý pánsky účes s bradou

Účes podľa Miguel Gutierrez

Strihy a štýly s dlhými topmi sa často nosia so vyblednutými stranami. V prípade niečoho iného noste vlasy vedľa časti skôr, ako sa zúžia po koži. Zabráňte prilepeniu vlasov tým, že zaistíte, aby boli strihané dostatočne dlho a dodali nádych produktu.

8. Stredne dlhé hrubé vlasy fúkané do sucha

Husté vlasy stredne dlhé česané dozadu

Účes podľa Morris Motley

Jeden z najmenej využívaných stylingových nástrojov pre chlapcov nie je výrobok, ale sušič vlasov. Ľahko sa používajú a trvá len niekoľko minút, kým dosiahnete štýl s veľkým objemom, ktorý má väčšiu výdrž ako pri samotnom produkte na vlasy. Jedná sa o nadčasový stredne dlhý účes, ktorý si muži môžu skúšať znova a znova.

7. Undercut + Long Fringe

Vysoké vyblednutie a dlhé strapce so stredne dlhými vlasmi na vrchu

Účes podľa Mikey

Tento rozpojený účes spáruje dlhé vlasy česané na jednu stranu s rozmazaným vyblednutím. Dostatok výšky, objemu a vinutých okrajov robí z tohto kombajnu niečo špeciálne.

6. Textúrované vlasy + dlhé strapce

Štruktúrované vlasy a dlhý strapcový účes pre mužov

Účes podľa fraser_hardgrind

V reakcii na všetky štýly slicked back za posledných niekoľko rokov vidíme viac dopredu okrajových vzhľadov. Táto uhlová verzia ponúka množstvo textúr a postojov. Super cool ostrý stredne dlhý pánsky účes.

5. Polovičná tvrdá časť + Líčené vlasy dozadu

Vysoké vyblednutie a uhladené vlasy dozadu

Účes podľa Antonio Mateo

Zmiešajte tento úhľadný štýl vyčesaním na uhlopriečke. Odhlásiť sa @ambarberia pre ešte viac čerstvých záberov v tomto klasickom štýle.

4. Účes s podrezanými lícami dozadu

Uhladený podrezaný účes pre mužov

Účes podľa Bryant Gutierrez

Toto hladké podrezanie je perfektnou kombináciou výšky a textúry. Ultra vysoká bledosť zvýrazňuje husté vlasy hore. Cool stredne dlhý účes na vyskúšanie.

3. Hi-Lo Fade + Chirurgická časť + Pompadour

Vyčistite hi lo fade s chirurgickou časťou a účesom pompadour

Účes podľa Dimitris Lianos

Ako keby super hladká okázalosť nebola dostatočne chladná, vysoký nízky útlm, ktorý sa odráža v časti holiaceho strojčeka, dodáva každému strihu vážny štýl..

2. Low Skin Fade + Slicked Back stredne dlhé vlasy

Krokový strih plešatých vyblednutých vlasov

Účes podľa Kórejský holič

Existuje nekonečné množstvo spôsobov, ako vyblednúť. Toto slabé vyblednutie pokožky sleduje línie dlhých vlasov na vrchu a vyzerá jednoducho úžasne.

1. Nožnicovo strihané stredne dlhé vlasy s predĺženými vlasmi

Krátke bočné dlhšie vlasy na vrchu

Účes podľa Morris Motley

Tento stredne dlhý účes pre mužov má dokonalú rozstrapatenú textúru. Tiež to dokazuje, že nie každý dlhý strih vyžaduje vyblednutie. Na konzervatívnejších pracoviskách tento strih funguje ako profesionálny každodenný štýl, zatiaľ čo toto je váš pohľad po hodinách.

Máte tu veľký zoznam stredne dlhých účesov pre mužov, ktoré vám ponúkajú veľa nových možností, ako vyskúšať nový vzhľad..

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author