Vlnité účesy pre mužov: 21 moderných a štýlových lookov

Každý klasický pánsky strih alebo obľúbený štýl funguje na vlnité vlasy. Vlny dodávajú objemu, pohybu a toku, ktoré zvýrazňujú každý štýl.

Vlnité vlasy sú prínosom pre krátke štýly, ako je trendová textúrovaná plodina, ale prinášajú aj niečo špeciálne pre úhľadný vzhľad a účes bočnej časti..

Krátke vlnité účesy vyžadujú iba náznak produktu, zatiaľ čo niektorým z dlhších vzhľadov prospeje sušenie fénom s difúzorom pre lepšie držanie a minimálne krepovatenie..

Tu je 21 najlepších vlnitých účesov pre mužov nižšie.

1. Textúrovaná plodina pre vlnité vlasy

Vlnité účesy pre mužov

Whitney VerMeer

Tohtoročný trend štruktúrovaných plodín je o vytvorení typu definície a textúry, ktoré už vlnité vlasy majú. Vrstvená plodina zvýši prirodzenú vlnu a tiež redne vlasy.

2. Účes s bočnou časťou vlnitých vlasov + nízke vyblednutie

Anthony Giannotti

Vlnité vlasy je možné upraviť do akéhokoľvek obľúbeného pánskeho účesu vrátane úhľadného vzhľadu. Účes na bočnej časti získava fantastický objem z dlhých vlnitých vlasov, zatiaľ čo boky sú narezané na nízky plešatý odtieň.

3. Účes pre krátke vlnité vlasy pre mužov + Drop Fade

Ross Mathieson

Tu je kratší pohľad na štruktúrovanú plodinu. Tento trendový a atraktívny štýl sa tiež ľahko nosí, prepracujte dotyk produktu cez takmer suché vlasy, aby ste vylepšili definíciu.

4. Stredne dlhé vlny s uhladeným chrbtom

Raggos Barbering

Tu je ďalší klasický pánsky účes, ktorý z vlnitých vlasov dostane niečo navyše. Vlny navrchu dodávajú objem a textúru, zatiaľ čo stredné vyblednutie zaisťuje, že sa tento strih ľahko nosí.

5. Hustá plodina pre vlnité vlasy + pokles vyblednutia

Grécky

Tento dlhší a ťažší spôsob nosenia textúrovanej plodiny je v kontraste k plešatému prepadnutiu cez ucho s hrubými strapcami, ktoré padá dole na čelo..

6. Dlhý vlnitý účes pre mužov + podrezaný

Lou nožnice

Oholený podrez s dlhými vlasmi navrchu je chladnou kombináciou, ktorá uľahčuje nosenie dlhších pánskych vlasov. Ak chcete získať tento vzhľad, zapracujte nejaký prípravok do vlasov na čele, aby vlasy neboli v tvári.

7. Vysoké a tesné pre krátke vlnité vlasy

Tommy Roth

Vysoký a tesný už nie je len vojenský účes. Vďaka krátkym vlnám a vysokému vyblednutiu, ktoré klesá až k pokožke v línii vlasov, má tento krátky pánsky strih rovnaký profil, ale oveľa viac štýlu..

8. Pánsky podrezaný účes pre vlnité vlasy

 Nick Barber

Tento kreatívny vzhľad inšpirovaný mohawkom robí to, čo má dobrý pánsky účes robiť-funguje s vlasmi. Podrezanie zanecháva navrchu široký pás vlasov. Vlasy sú vlnité, ale upnuté v strede ako umelý jastrab.

9. Stredne dlhé vlnité vlasy + line up

Lorenzo Diaz

Úhľadný a podrezaný účes je chladný a ľahko sa nosí. Dotyk produktu drží vlasy a skrotí krepovatenie. Vyblednuté okraje dodávajú ešte viac detailov. Jeden z najlepších vlnitých účesov pre mužov.

10. Vlnité vlasy + dlhé strapce + vysoké vyblednutie

Toastie

Tento trendový štýl, ktorý je opakom hladkého chrbta, nosí vlasy dopredu. Vlasy sú dostatočne dlhé na to, aby sa vlnili a sú dostatočne vrstvené na zvýšenie prirodzeného objemu.

11. Krátky pánsky strih pre vlnité vlasy s vysokým leskom

Holičstvo Rossa Parlana

Tento chladný krátky zostrih má dostatočnú dĺžku na to, aby sa vlasy vlnili, zatiaľ čo vysoký efekt po stranách strihá vlasy až k pokožke.

12. Hrebeň na bočnej časti účesu pre vlnité vlasy

Criztofferson

Zatiaľ čo nízky plešatý odtieň udržuje strany krátke, vlnité vlasy na vrchu dodávajú tomuto klasickému hrebeňu s bočnou časťou objem a textúru. Jeden z najlepšie vyzerajúcich vlnitých účesov pre mužov s krátkymi vlasmi.

13. Okraj dopredu + podrezanie + vlnité vlasy

Mikey

Ďalšia variácia trendu v plodinách, táto verzia je o vlnitých vlasoch s ofinou cez čelo.

14. Klasický pánsky strih pre vlnité vlasy

Raggos Barbering

S hrubými vlasmi na vrchu a vyblednutými stranami je tento klasický krátky pánsky strih dostatočne dlhý na to, aby sa vlasy vlnili.

15. Veľmi krátky strih pre vlnité vlasy pre mužov + vyblednutie pokožky

Tote Barber

U chlapcov s hustými a vlnitými vlasmi tento štýl prania a nosenia odhaľuje prirodzenú textúru a zároveň ostriháva vlasy.

16. Pánsky strih nožnicovým strihom s rozstrapatenými vlnami

Travis Briggs

Pre niečo iné, tieto pánske účesy rozcuchané vlny vpredu do umelého jastraba.

17. Vlnité vlasy pre surferov

Whitney VerMeer

Aby ste získali tento chladný strapatý vzhľad, nastriekajte soľný sprej na vlhké, takmer suché vlasy a rozčešte ich prstami. Výsledkom je tento surferový chladný štýl, ktorý nepotrebuje pláž.

18. Účes bočnej časti pre husté vlnité vlasy

Alvaro Vargas Roso

Časť a vyblednutie vytvárajú štruktúru uprostred hustých, vlnitých vlasov.

19. Chaotické vlny + dlhší okraj + vysoké vyblednutie

Whitney VerMeer

Vlnité vlasy vyzerajú skutočne chladne s nádychom tousu, aby zvýraznili túto prirodzenú divokosť.

20. Dlhé vlnité vlasy pre mužov so štýlovým chrbtom

Sam Campagna

Kľúčom k tomuto dlhému pánskemu účesu je sušič vlasov. Difúzorom a prstami vlasy takmer úplne vysušte a vlasy upravte do požadovanej polohy. Kombinácia tepla a dotykového produktu vytvára oveľa silnejšie držanie ako samotný výrobok.

Takže to máte, 21 úžasných nových strihov a vlnitých účesov pre mužov.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author