18 ohromujúcich kučeravých plesových účesov na rok 2021 – aktualizácie, páperie a vrkôčiky!

Či už sa to prejavuje prírodnými kučerami, alebo pridaním niekoľkých zákrut kulmou, kudrlinky budú určite jedným z najpopulárnejších štýlov tohto roku. Kučery na plesovej noci sú istým spôsobom, ako otočiť hlavu, keď vojdete do miestnosti.

Mnoho prirodzene kučeravých dievčat vníma ples ako špeciálnu noc, ktorou vyhladia vlny a pôjdu rovno, ale majte na pamäti, že existuje veľa kreatívnych nápadov na prácu s vašimi prirodzene kučeravými zámkami.!

Pozrite sa na všetky tieto populárne & ohromujúce nápady kučeravých plesových účesov!

Peekaboo rybí chvost

Obrázok peekaboo rybieho chvosta kučeravý účes na plesInstagram @katie__gonzales_glam

Vydajte letnú teplú atmosféru s týmto úchvatným polovičným vrkočom z rybieho chvosta! Vďaka týmto pekným vlnám sa budete cítiť ako princezná, ktorá čaká na korunovanie plesu!

Roztomilé kučery pre stredne dlhé vlasy

Roztomilé kučery pre stredne dlhé vlasyInstagram @talmoshko_taltalim

Q&Autor štýlu, Tal Moshkovits

Svadobný kaderník @ Taltalim účes v meste Palmachim, Izrael

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Moja klientka ma požiadala, aby som jej robil vlasy prirodzene tým, že jej krásne kučery nechám rozpustené, ale zároveň ozdobné. Tento look mám najradšej u kučeravých dievčat, ktoré chcú vyzerať špeciálne bez toho, aby si zmenili prirodzené vlasy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Najprv by ste si mali vybrať kaderníka, ktorý vie, ako sa vysporiadať s kučerami.

Začnite mokrými vlasmi. Pri sprchovaní ho umyte a vykefujte. Na sušenie vlasov nepoužívajte uterák, pretože zabrzdí kučery. Naneste penu (používam Silhouette Mousse Super Hold By Schwarzkopf). Začnite sa stláčať od okrajov až po hlavu bez toho, aby ste sa dotkli pokožky hlavy. Vyfénujte si vlasy difúzorom, potom prevráťte hlavu a roztlačte ich difúzorom. Keď sú vaše vlasy úplne suché, použite 19 mm kulmu a natočte neposlušné kučery (ja používam digitálnu keramickú kulmu NG).

Teraz môžete svoje kučery divoko držať, alebo si môžete spredu vziať prameň a pripnúť ho nejakou čelenkou. Môžete si ho aj zapliesť a nosiť nejaké kvety.

Naneste trochu laku na vlasy, aby ste zaistili, že kučery zostanú po celý večer ohromujúce. Môj obľúbený je lak na vlasy Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold.

Krásne páperie pre dlhé vlasy

Krásne páperie pre dlhé vlasyInstagram @yochevedgross

Q&Autor štýlu: Yocheved Gross

Kaderník na voľnej nohe v Brooklyne, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Najlepšie na tomto vzhľade je, že som použil jej prirodzené kučery a len ich vylepšil. Považujem za škoda, keď má niekto prirodzené kučery a maximalizuje jeho krásu. Namiesto toho ho buď zgélovatejú alebo rovno vyfúkajú a potom prejdú kulmou, ktorá vytvorí viac umelý vzhľad.

Ochrannou známkou tejto nevesty sú jej vlasy. V žiadnom prípade nechcela urobiť nič iné so svojimi vlasmi v najväčší deň svojho života, takže keď prišlo na svadobný deň, použil som niektoré výrobky Matrix na vytvorenie jej úplného prirodzeného kučeravého, ale ešte leštenejšieho svadobného vzhľadu..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak sú vaše kučery vašou osobnosťou, dôrazne vám odporúčam, aby ste s nimi spolupracovali, namiesto toho, aby ste zmenili dar, ktorý ste dostali.

Kučery s akcentovaným vrkočom

Obrázok kučeriek s vrkočom s akcentom na plesInstagram @tasha.scissorhands

Q&Autorka štýlu, Tasha

Stylista @ Eric Fisher Salon vo Wichite, KS

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jednoduché a organické.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Mali by ste mať stredne silné až husté vlasy. Výrobky, ktoré som použil, boli suchý šampón a tepelný ochranný lak na vlasy.

Pohodové, jednoduché, organicky krásne štýly, ako sú tieto, sú moje obľúbené, pretože klienti, ktorí to chcú, bežne odrážajú všetky tieto vlastnosti.

Moderné kučery

Obrázok moderných kučier na plesInstagram @betsyreyeshair

Q&Autorka štýlu, Betsy Reyes

Kaderník / spoluzakladateľ @BetsyElisaBeauty v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tomuto štýlu hovorím „kučeravý šik!“ Milujem, že je to updo špeciálne pre prírodné kučery. Na takýto štýl často používam Living Proof Prime Style Extender a funguje úžasne dobre na všetky prírodné kučery. Make -up robí Elisa Tallerico (@elisatallerico).

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak nemáte tieto prírodné kučery ako Amy Miyako (@aymeyaks), môžete na dosiahnutie vzhľadu použiť veľmi malú kulmu. Najlepšie výsledky dosiahnete vyskúšaním 3/8 palcového alebo 1/2 palcového suda. Horúce nástroje sú moje obľúbené a môžu vám pomôcť dosiahnuť tento vzhľad! Myslím, že tieto kudrlinky sú nádhernou voľbou pre udalosť takú veľkú, ako je ples alebo váš svadobný deň & klienti, ktorí chcú vo svoj svadobný deň elegantný, ale elegantný štýl, by mali tento vzhľad zvážiť.

Textúrovaný chaotický updo

Obrázok textúrovaného chaotického updoInstagram @heatherpsoras

Q&Autorka štýlu, Heather Psoras

Profesionálny umelec & Spolumajiteľ @ Meraki Studio v Richboro, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je textúrovaný updo. Je to náhodou jeden z mojich obľúbených formálnych štýlov! To, čo sa mi na tomto vzhľade páči, je to, že má posilniť prirodzenú krásu kučeravých vlasov a pracovať s textúrou, a nie proti nej. To sa dá dosiahnuť aj na rovných vlasoch tak, že najskôr vytvoríte prirodzene vyzerajúcu vlnu s pre textúru pomocou prútika alebo kulmy. S týmto štýlom sa rozhodne nemôžete pomýliť. Nikdy to nevyzerá prehnane ani podhodnotene, takže je to vždy výhra!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Klientom s kučeravými vlasmi, ktorí zvažujú tento vzhľad, odporúčam, aby ste si kulmu pripravili ako pre svojho stylistu, to znamená, že je čistá, suchá a máte ju dole, aby váš stylista videl váš prirodzený vlnový vzor..

Ponytaily a drdoly narúšajú prirodzený tok kučier a vĺn a pôsobia proti tomuto vzhľadu.

Po vyčistení naneste zvlnený výrobok a nechajte ho vysušiť na vzduchu alebo jemne rozptýliť sušičom vlasov. Môj obľúbený produkt na zlepšenie zvlnenia je Bouncy & Tender od L’Oreal Professionnel. Je to čiastočne krém a čiastočne gél, čo dáva textúrovaným vlasom perfektnú kombináciu pre definíciu bez krepatenia. Mojím lakom na vlasy pre akékoľvek updo je Extreme Lacquer, tiež od L’Oreal Professionnel. Umožňuje mi ručne voľne tvarovať vlasy a potom ich pomocou špendlíkov zaistiť na svojom mieste. Držanie ma nikdy nesklame a som si istý, že moje štýly prežijú rušnú noc! Každá kučera má svoju vlastnú osobnosť, dajte jej preto lásku a nechajte sa viesť!

Bez námahy Krásne & Super všestranný

Bez námahy krásna & amp; Super všestranný účesInstagram @cheyhair

Q&Autorka štýlu, Cheyenne Hairston

Stylista Curl @ Evan Joseph Salon v Columbuse, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je bez námahy krásny a super všestranný. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako ľahko sa to robí!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Menej je viac, nekomplikujte to. Tento vzhľad funguje na všetkých typoch vlasov a textúrach. Len sa na tom pobavte!

Totálna bohyňa

Celkový účes GoddessInstagram @chrissyt.hair

Q&Autorka štýlu, Chrissy Tsang

Majiteľ / Stylista @ Charter Coffeehouse v Brooklyne, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je veľmi romantický a má celkovú atmosféru bohyne. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je to skutočne jednoduché!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je skvelý pre prirodzene kučeravé vlasy. Pracujte s tým, čo máte, a prijmite to!

Jediné, čo potrebujete, je niekoľko sponiek do vlasov, lak na vlasy a kvetinová alebo roztomilá hlavička, ak si to želáte!

Twisted Up Curls

Účes Twisted Up CurlsInstagram @stacey_updoo

Q&Autorka štýlu, Stacey Johnson

Hairstylist @ Updoo v Wootton, Bassett

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je ideálny pre prirodzene kučeravé alebo vlnité vlasy. Je textúrovaný, skákací a veľmi trendový pre túto sezónu.

Milujem detaily v zadných častiach. Nielen, že to vyzerá pekne, ale tiež to ukazuje, že pomocou kučeravých vlasov môžete vytvoriť textúru.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Najdôležitejšia rada sa sústreďuje na používanie správnych produktov pre váš typ vlasov. Tento štýl som vytvoril pomocou sérových sprejov na skrotenie kučier a taktiež som pridal trochu tepla z kulmy na uhladenie koncov kučier..

Nebojte sa, že na vytvorenie tohto vzhľadu musíte mať vlasy dlhé. Dĺžka ramena je všetko, čo potrebujete! Aj keď sú vaše vlasy len mierne vlnité, pomocou klieští na vlasy alebo prútika môžete vytvoriť hladší zvlnenie, aby ste skrotili pramene a získali tak štruktúrovanejšiu vlnu. Tento vzhľad opäť krásne funguje s vašimi vlastnými prírodnými kučerami.

Pletený bokom hore

Účes s pleteným bokomInstagram @firstlookartistry

Q&Autorkou štýlu je Amy Loope

Hairstylist @ First Look Artistry v Charlottesville, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o jemný a romantický zapletený bočný štýl pre prirodzene kučeravé vlasy. Moja najobľúbenejšia vec je, ako to vyzerá tak bez námahy a zároveň zložito.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl je skvelý pre uvoľnené, prirodzene kučeravé dievča, ktoré chce ľahký, pohodlný a dlhotrvajúci vzhľad.

Pripravte mokré vlasy prípravkom na zvlnenie a nechajte kučery vyschnúť na vzduchu. Vráťte sa a vylepšite suché kučery 1-palcovou prútikom, najmä okolo kúskov na rámovanie tváre. Je to rýchly a ľahký štýl s minimálnymi požiadavkami na prípravu!

Textúrovaný chignon bez námahy

Účes Chignon s textúrou bez námahyInstagram @taylovesbombshell

Q&Autorom štýlu je Taylor Roose

Junior stylista @ Bombshell v Richmonde, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako bez námahy štruktúrovaný chignon.

Moja obľúbená vec na tom je, ako ukazuje svoje klasické kučery v konzervatívnom štýle, ale zároveň zdôrazňuje editorský nádych s chaotickejšou textúrou navrchu. Je to takmer dekonštruovaný zvrat v elegantnom štýle.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl bol vykonaný na veľmi jemných kudrlinkách a tento vzhľad by bol ideálny na vytvorenie tejto ľahkej, nadýchanej textúry. Môj model naozaj nemal veľa vlasov! Ak teda vaše kučery nie sú také husté a hľadáte štýl, bude to pre vás nádherný vzhľad.

Ak skončíte s rezerváciou tohto štýlu, urobte si bežnú kučeravú rutinu, aby ste sa presvedčili, že váš stylista dokáže použiť vašu špičkovú štruktúru. Chceme to predviesť a stavať na vašej prirodzenej báze!

Bez námahy

Účes bez námahy FeelInstagram @tropicalbeauty_hairandmakeup

Q&Autor so štýlom, Shae Howlett

Externý kaderník a vizážista @ Tropical Beauty v Port Douglas, QLD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako jemný a romantický s pocitom bez námahy. Pridaním klipov alebo čerstvých kvetov dostane vzhľad úplne nový rozmer.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na dosiahnutie tohto vzhľadu musíte mať vo vlasoch trochu dĺžky, alebo použite clip-in predĺženia, ktoré im dodajú potrebnú plnosť a dĺžku. Použil som aj nejaké vypchávky zospodu, aby poskytli ilúziu hrubších vlasov. To tiež uľahčuje ukotvenie vašich bobby kolíkov.

Na dosiahnutie tohto vzhľadu je potrebné rovné vlasy zopnúť. Prirodzene, kučeravé vlasy môžu tiež dobre fungovať!

Vodopádové kučery

Účes Waterfall CurlsInstagram @nancystylistmt

Q&Autorka štýlu, Nancy Bernal

Stylista @ Mario Tricoci v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako zvlnenie vodopádu. Je medzi zvlnením a vlnou a vyzerá čisto a romanticky. Na tomto vzhľade mám najradšej, že je veľmi rozmanitý. Môžete ju nosiť nenútene alebo ako formálny večerný štýl.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Začnite s pekným základom. Odporúčam hosťa umyť šampónom a potom okrúhlu kefu vyfénovať. Pred fénovaním pridajte výrobok na objem a na šumenie. Na tento vzhľad som použila na zosilnenie vlasov Rene Furterer Volumea. Od stredných prameňov po končeky som použila Rene Furterer Lissea na uhladenie vlasov a skrotenie kučeravosti. Výrobky nanášajte vždy na uterákom vysušené vlasy a pred fénovaním ich vždy rozčešte, aby sa vlasy rovnomerne rozdelili.

Akonáhle ste pripravení vlniť vlasy, rozdeľte si vlasy na kontrolu a každú časť, ktorú sa chystáte vlniť, nastriekajte tepelnou ochranou a trochou laku na vlasy. Vezmite si dostatočne malé delenie, aby ste mohli zabaliť okolo 1-palcovej žehličky, vydržte päť sekúnd a uvoľnite. Akonáhle sa vlna ochladí, trochu ju oddeľte a prejdite na ďalšiu. Pri tomto vzhľade vždy majte vlasy smerom od tváre a rovnakým smerom.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento look odporúčam klientkam s vlasmi, ktoré sú aspoň po kľúčnu kosť alebo dlhšie. Ako som už povedal, je to veľmi rozmanitý štýl a hodí sa pre všetky tvary tváre. Ak má váš klient jemné vlasy, bol by to skvelý vzhľad, pretože dodáva textúre a plnosti. Pre tých, ako je môj model s kučeravými/kučeravými vlasmi, to jej dalo čistú, klasickú a skrotenú textúru.

Pin Curled Princess

Tento stočený vzhľad by bol doplnkom akýchkoľvek plesových šiat a nechal by vyniknúť prepracovaný make -up. Tento štýl je nadčasová klasika, ktorá nikdy nezostarne!

Pin Pin kučeravé účesy na ples

Ako štýl:

1. Začnite so suchými vlasmi rozdelenými na požadovanú stranu.

2. Zaistite vlasy dozadu, nechajte jednu časť von a začnite sa natáčať. Pred zvinutím postriekajte každú časť ľahkým sprejom.

3. Každú časť zvlňte 1 palcovou kulmou. Keď uvoľňujete vlasy z okolia kulmy, pokúste sa zabrániť tomu, aby vám kučera spadla, ale skôr ju odstráňte a vlasy nechajte stočené do špendlíka, alebo ak vám zvlnenie trochu vypadne, namotajte si ho okolo prsta a vytvorte zvinutie špendlíka.

4. Pripnite zvinutie špendlíka k hlave, aby sa mohlo „nastaviť“. To sa dá urobiť pomocou bobbyho špendlíka alebo sponky na zvinutie špendlíka.

5. Potom, čo ste si zvlnili všetky vlasy a každú sekciu zopnete do špendlíka, nechajte ju tak pôsobiť požadovaný čas. Ideálne je kdekoľvek od 30 minút do dvoch hodín.

6. Odstráňte zvinutie špendlíka a jemne ním zatočte okolo prsta, aby sa zvlnenie opäť vyformovalo.

7. Všetko postriekajte stredne dlhým sprejom.

Odporúčané produkty:

Dobrý sprej na konečnú úpravu je rozhodujúci pre to, aby váš štýl vydržal a vyzeral skvele celú noc. Páči sa mi lak na vlasy Kenra.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl zjemní silné línie čeľustí a bude lichotiť štvorcovým tvarom tváre. Tento štýl je skvelý aj pre ľudí s jemnejšími až strednými vlasmi, ktoré dobre nedržia zvlnenie. Vytváranie špendlíkových kučier a ich nechanie zatuhnúť pomôže vašim vlasom udržať kučeru lepšie ako obvykle.

Krásny kučeravý vrchný uzol

Krásny kučeravý vrchný uzolInstagram @jewejewebee

Nie je nič úžasnejšie ako veľkolepý štýl s textúrou! Tento účes je ideálny pre tých, ktorí chcú mať sladký elegantný vzhľad.

The Big Sexy Blowout

Je niekoľko vecí, ktoré milujem viac ako veľká, sexy hlava plná vlasov s množstvom objemu a pohybu. Je to určite konečná úprava nádherných šiat a ohromujúceho make -upu!

Veľký sexy kučeravý kučeravý účes s bočnými prevráteniami a zábavnými divokými ranami

Ako štýl:

1. Začnite so suchými vlasmi, ktoré ste uhladili okrúhlou kefou.

2. Zaistite vlasy dozadu, vynechajte jednu časť a začnite vkladať horúce valčeky.

3. Začnite omotaním väčšej časti vlasov (asi 2 palce) okolo horúceho valca strednej až veľkej veľkosti. Upevnite valček a nechajte ho sedieť. Pokračujte, kým nie sú všetky vlasy v horúcich valčekoch.

4. Keď valčeky vychladnú, odstráňte ich z vlasov. Prejdite si prstami po vlasoch, aby ste vytvorili viac tela a odskakovali.

Odporúčané produkty:

Dobrý zahusťovací sprej bezprostredne po umytí vlasov je zásadný pre získanie veľkého sexy objemného vzhľadu. Milujem Bumble a Bumble’s Thickening Spray.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl je skvelý pre ľudí so stredne silnými až hustými vlasmi, ktoré nemajú príliš veľa prirodzených vĺn ani kučier. Pretože vytvára objem a vlasy pôsobia hustejšie, bude fungovať dobre pre každého, kto má úzku alebo predĺženú tvár.

Curly Waterfall Braid

Curly Waterfall BraidInstagram @braidedsecrets

Táto gaštanovohnedá farba vlasov s medovo blond odleskom oslní každého, kto je na ples v noci na očiach.

Elegantný štýl pre krátke vlasy

Elegantný štýl pre krátke vlasyInstagram @shakedbraids

Produkt je kľúčom k dosiahnutiu tohto super roztomilého objemného vzhľadu a zachovaniu definície vašich zámkov!

About the author

Adblock
detector