31 roztomilých a jednoduchých plesových účesov pre dlhé vlasy do roku 2021

Tešíte sa na ples, ale neviete, ako nosiť vlasy? Pozrite sa na tieto úžasné účesy, ktoré sú perfektné pre tanečný parket a pre dlhé vlasy. Využite maximum so svojimi dlhými kučerami predvádzaním svojej dĺžky alebo sa rozhodnite ju stiahnuť. Bez ohľadu na to, aký štýl si vyberiete, s týmito plesovými účesmi pre dlhé vlasy určite urobíte veľkú noc.

Downdo dlhých plesových vlasov s jumbo kučerami

Obrázok extra dlhých jumbo kučierInstagram @avalonhairdesigns

Tieto snové super dlhé obrovské vlny vás určite privedú do centra pozornosti počas vašej plesovej noci! Jednoduchý, ale super krásny účes, ktorý čaká na korunovanie!

Vintage polovičný updo

Obrázok polovičného updoInstagram @allurebyjacqui

Tento senzačný, perfektne upravený účes dokonale uhladí všetky čeľuste vďaka elegantným bočným ofinkám a vlnitým koncom, ktoré sú plné objemu. Necháte sa celú noc cítiť ako princezná!

Pletený bočný poník

Obrázok bočného poníka ozdobeného vrkočomInstagram @jennymitch242

Bokom pletený voľný chvost je perfektný, ak sa chystáte tancovať celú noc! Vďaka tomuto štýlu budú vaše vlasy očarujúce po celej tvári aj mimo nej, aby vyzerali sviežo.

Mäkké a romantické updo

Mäkké a romantické updoInstagram @deelushhair

Q&Autorka štýlu, Danielle Saintyová

Kaderník na voľnej nohe @ Deelush Hair v Sydney, AU

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to veľký uvoľnený drdol s objemom a textúrou v celej hornej časti štýlu zakončený chúlostivými kúskami okolo tváre pre perfektne odlíčený vzhľad. Čím uvoľnenejšie, tým lepšie! Milujem tento vzhľad, pretože je nekomplikovaný, ale super pekný!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento bez námahy vyzerajúci účes je ideálny pre teplé noci a predvádzanie detailov šiat, pretože udrží vaše vlasy nadvihnuté & Z cesty. Tento štýl vyhovuje všetkým dĺžkam vlasov a ak chcete plnšie vyzerajúci drdol, môžete si doň pridať aj predlžovanie vlasov. Osobne milujem tento štruktúrovaný – dokonale nedokonalý účes, pretože je to perfektný spôsob, ako predviesť balayage a ombre melírované vlasy..

Aby ste vytvorili tento look, vlasy vyfénujte stylingovou pomôckou (ja som použila tekutý sprej na textúru). Potom do vlasov pridajte sprej so suchou textúrou, aby vlasy získali určitý „úchop“, rozrežte ich po stranách, vráťte sa do strednej časti a dajte sa do nízkeho chvosta, potom vytiahnite cez vrchol a získajte „štruktúrovaný“ vzhľad. Ohnite chvost, aby ste zvýšili hlasitosť, potom ho vyhlaďte a pripnite na jednu stranu k hlave, potom ho stiahnite späť na druhú stranu a pripnite, aby vytvoril tvar drdola. Vezmite strany bokom v ďalšom ich krútení, aby ste vytvorili nejaký detail, prekrývali sa a pripnite do drdolu, pričom okolo drdolu ponecháte niekoľko jemných koncov. Okolo tváre nechajte pôsobiť vlasy a upravte vzhľad stredným alebo pevným lakom.

Moderný francúzsky zvrat

Moderný francúzsky zvratInstagram @behindchloeschair

Q&Autorka štýlu, Chloe Tomalak

Hairstylist @ J Russell Salon v Palm Desert, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je bohémsky francúzsky twist. Je to moderná aktualizácia klasického francúzskeho zvratu. Na rozdiel od štruktúrovanej klasiky má uvoľnený romantický pocit.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Mať slobodného ducha. Je to neodvrátiteľný zvrat s množstvom zvlnení a kúskov dole okolo tváre. Uistite sa, že použijete funkčný lak na vlasy, aby ste trochu zadržali, ale mali veľa flexibility.

Plesové vlasy so zamotanými kučerami

Obrázok zametaných kučierInstagram @rachellehmua

Q&Autorka štýlu, Rachelle Araujo

Kaderníčka a vizážistka v Bostone, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je romantický účes napoly hore do polovice. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je hlasitosť. Dokázal som to dosiahnuť a navyše dotyk, ktorý vrkočom dodáva.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aby bolo možné získať potrebný objem, odporúčam tento účes klientke, ktorá má vlasy po ramená alebo dlhšie, ako aj husté vlasy.

Tento vzhľad je skvelý pre niekoho, kto miluje mať vlasy dole, ale tiež by chcel mať súčasti updo. Uistite sa, že máte veľa bobby pinov a pridajte nejaký lak na vlasy, aby váš účes zostal na mieste celú noc.

Náraz s dlhým copom

Obrázok vlasov s vrkočomInstagram @hairbykristenball

Q&Autorka štýlu, Kristen Ball

Svadobný stylista a kaderník na voľnej nohe @ Salóny Dellaria v Bostone, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento štýl má mierne strapatý nízky vzostupný vzhľad a po stranách má francúzske vrkoče.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl je rýchly, pretože nemusí byť vopred stočený. Ako každé updo, je jednoduchšie to urobiť na vlasoch, ktoré neboli práve umyté, ideálne na vlasy druhého dňa.

Vrkoče sú dobrým spôsobom, ako skrotiť husté vlasy, a taktiež dodávajú ilúziu hrúbky tenším vlasom. Pri tanci vám tiež udržia vlasy z tváre.

Spodná polovica je v skutočnosti len chaotický drdol. Mám rád niekoľko voľných kúskov, textúra vyzerá na fotografiách skvele.

Jediným potrebným výrobkom je ľahký lak na vlasy na konci a vždy je dobré nechať si ďalšie bobby piny, pre prípad, že by sa niečo uvoľnilo.

Elegantný štýl Half Up

Obrázok elegantného polovičného štýluInstagram @kimmisbeauties

Q&Autorka štýlu, Kimmi D’Arrigo

Associate Stylist @ Skin Deep Salon v Totowe, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je elegantne klasický. Našim inšpiračným obrázkom bol účes z 50. rokov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Výrobky na objem a textúru by som odporučila niekomu s rovnakými vlasmi, ako mala ona. Výrobky pomôžu udržať objem v korienkoch, takže nie sú zaťažené samotným množstvom vlasov. Ľahký lak na vlasy je užitočný pre tých otravných lietajúcich ľudí.

Edgy Topsy Long Prom Fishtail

Obrázok nervózneho topsého chvostaInstagram @cosmo.chlo

Q&Autorka štýlu, Chloe Warne

Licencované vlasy & Vizážista @ Ulta Salon v Lincolne, NE

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako poníka morskej panny, ktorý môže byť oblečený hore alebo dole v závislosti od požadovaného vzhľadu. Na tomto účese mám najradšej efekt stužky, ktorý dodáva vlasom tvar, v ktorom mi pripomína chvost morskej panny. Fishtails sa stali veľmi obľúbenými plesovými účesmi pre dlhé vlasy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl je najlepšie dosiahnuť u niekoho so stredne dlhými až dlhými vlasmi, ktoré majú jednu dĺžku alebo dlhé vrstvy. Tento štýl je možné dosiahnuť na akejkoľvek hustote alebo textúre vlasov. Tento vzhľad je nervózny, ale aj ženský a môžu ho nosiť všetky vekové kategórie.

Náradie, ktoré som použil: hrebeň, gumičky, kefa a niekoľko špendlíkových bobov Produkty, ktoré som použil: Lak na vlasy so stredným držaním Redken 18, Sprej na lesk Redken 02.

Throwback with a Modern Twist

Návrat s účesom Modern TwistInstagram @sweetteasehair

Q&Autorka štýlu, Hannah McNeill

Kozmetička @ Captivate Beauty Services v Castle Rock, CO

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jedným z mojich obľúbených, ktoré som urobil! Tento vzhľad je možné nosiť na romantickú gala, elegantnú svadbu alebo dokonca na extravagantný večer. Zmes špirálových kudrliniek a uzlov mu dodáva moderný nádych a návrat do 50. rokov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak hľadáte štýl a máte veľmi husté vlasy, tento vzhľad je pre vás. Kučery majú tendenciu stavať jeden na druhom a čím viac vlasov máte, tým sú kučery väčšie.

Tí, ktorí sa snažia dosiahnuť tento vzhľad, hľadajte farby, ktoré viac vyniknú alebo vyniknú, a použite ich na zobrazenie najlepších kúskov. To skutočne zvýši formáciu. Tiež používajte veľa laku na vlasy!

Účes na ples s kvetinovým dieťaťom

Účes Flower ChildInstagram @hailey_monique

Q&Autorka štýlu, Hailey Fullmer

Future Professional @ Paul Mitchell The School Ogden v Ogden, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Popísal by som tento vzhľad ako účes polovičným, polovičným, inšpirovaným kvetom pre deti. Moje obľúbené veci na ňom sú rôzne textúry a vibrácie, ktoré vydávajú všetky vrkoče!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pred stylingom sa uistite, že vlasy nie sú čerstvo umyté, ale ani príliš špinavé. Ak ho budete mať len medzi týmito dvoma, dodá vám ten chaotický, nevkusný vzhľad, keď chcete účes boho.

Myslím, že tento účes je ideálny pre každého, kto sa zaujíma o viac štýlov hipster a boho, čo znamená, že im vyhovuje viac chaotického a neodborného vzhľadu.!

Elegantné polovičné vlasy

Elegantný účes Half Up LookInstagram @beautyxashlyn

Q&Autorka štýlu, Ashlyn Engledow

Hairstylist / Makeup Artist @ La Bella Beauty Lounge in Waco, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento polovičný účes je jednoduchý, ale elegantný! Dva vrkoče na oboch stranách mu dodávajú to správne množstvo detailov bez toho, aby sa museli preháňať, a uvoľnené kučery mu dodávajú to správne množstvo textúry..

Moja najobľúbenejšia vec na tomto je jednoduchosť toho všetkého. Niekedy je menej viac a v tomto prípade musím súhlasiť!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Najlepšie na tomto účese je, že je taký všestranný! Každý si môže stiahnuť svoju vlastnú verziu tohto vzhľadu.

Tento klient mal super husté, rovné vlasy. Potom, čo som natočil každý kúsok vlasov, som postriekol kučeravým sprejom na vlasy Redken’s Control Addict 28, aby som zaistil zvinutie, a potom som prešiel na ďalšiu časť. Potom, čo som natočil celú hlavu, dráždil som hornú časť vlasov svojej klientky, aby som zvýšil objem, a potom som jej na oboch stranách hlavy pridal veľmi voľný francúzsky cop..

Najdôležitejším výrobkom, ktorý by ste pri snahe dosiahnuť tento štýl mali, je lak na vlasy!

Tekutý stočený ples do polovice

Tečúci účes Twisted Half UpdoInstagram @lizkalipi

Q&Autorka štýlu, Liz Kalipi

Hairstylist / Barber @ Statements The Salon in Woodbridge, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o elegantný polovičný updo s twist. Páči sa mi, že je bezproblémový a že nedochádza k odpojeniu. Má perfektný prietok.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Klientku sme umyli šampónom a aplikovali sme na vlasy volumizer, aby sme vytvorili základ, potom sme aplikovali volumizer od korienkov po konce a vlasy vysušili 2-palcovou okrúhlou kefou na objem. Potom sme vlasy natočili tak, že sme vybrali časti s priemerom jedného palca a pred navinutím zľahka na každú časť nastriekali lak na vlasy konečného typu. Pri natáčaní vlasov je každá časť natočená iným smerom, aby sa vytvoril pohyb. Pri natáčaní okolo tváre sme vlasy natočili smerom od tváre, aby sme vytvorili hladký povrch.

Pri polovičnom updo som vzal sekciu na korune a dráždil som len na základni a hornú časť ťahal z chrámu do chrámu späť. Na uhladenie vlasov sme použili kefu z kančích štetín a ľahký sprej na lesk. Na strane hlavy od chrámu sme vzali jednu palcovú časť vlasov na oboch stranách a stiahli ich späť tam, kde sme Bobby pripli hornú časť, pričom sme sa uistili, že každú sekciu nastriekame vyhladzovacím sprejom a lakom na vlasy, aby sme každú časť vyleštili..

Skrútili sme vlasy podobne ako viazanie šnúrky na topánkach a potom sme ich zopli na základni, aby sme zaistili skrútenie. Vzali sme ďalšiu sekciu a urobili sme to isté, kým sme nedosiahli ucho, potom sme vlasy znova natočili, aby bol vzhľad jednotný, ale s prirodzenou eleganciou. Dokončite účes lesklým sprejom a lakom na vlasy.

Pokiaľ ide o výrobky, použili sme rad Surface Awaken Therapeutic, ktorý obsahuje ľahký šampón a kondicionér na skutočné vyčistenie pokožky hlavy v rámci prípravy na štýl našej špeciálnej príležitosti. Ako volumizer som použil posilňovaciu penu Aquage a na vyhladenie a zaistenie štýlu som použil Aquage Beyond Shine Spray a Aquage Finishing Spray..

Tento vzhľad môže dosiahnuť akýkoľvek tvar tváre a akýkoľvek typ vlasov. Tvar tváre alebo typ vlasov nie je obmedzený. Všetko je možné!

Polovica hore & Polovičný dlhý účes

Instagram @the_braiding_boutique

Q&Autorka štýlu, Kelly Batten

Zakladateľ / vedúci stylista @ The Braiding Boutique v Brisbane v Austrálii

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Je to jednoduchý, ale elegantný štýl. Milujem, ako jej vlasy zmietajú z tváre do sofistikovanej polovičnej francúzskej rolky, ktorou rozpustené kučery zmäkčujú a pôsobia oveľa romantickejšie. To je perfektný vzhľad, aby sa dievča vo svoju veľkú noc cítilo ako princezná.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Pri vytváraní tohto vzhľadu sami používajte pred natáčaním vlasov sprej na ochranu pred teplom, aby vaše nádherné pramene zostali šťastné! Chrbtová väzba na vašej korune vytvorí nielen objem, ale aj tkaninu, v ktorej budú špendlíky držať, aby nevykĺzli cez deň ani v noci..

Vrstvenie laku na vlasy (sprej, uhladenie, nástrek, opakovanie) pri vyhladzovaní polovičnej francúzskej rolky skrotí všetky tie otravné prelety!

Ak hľadáte plesové účesy pre dlhé vlasy, ktoré sú voľnejšie tečúce celú noc, polovičný štýl by rozhodne mal byť v zápase..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Ďalšia vec, ktorá sa mi na tomto štýle veľmi páči, je to, že je všestranný. Funguje to skoro na všetkých! Ak máte pocit, že je okolo vašej tváre príliš ostrý, vynechajte trochu viac vlasov, aby ste upravili a zjemnili vzhľad.

Dlhý romantický chvost

Účes s chvostomInstagram @lesalonhair

Q&Autorka štýlu, Anna Lowreyová

Senior Director @ Le Salon v Armidale, NSW

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Milujem tento vzhľad, pretože nikdy nevyjde z módy. Milujem vytvárať akýkoľvek vzhľad, ktorý má jemnú textúru a pocit boho.

Tento chvost je v spodnej polovici hladký, takže vyzerá profesionálne a horná polovica bola voľne položená, aby vrch zostal do určitej výšky mäkký..

Konský chvost môže byť klasický, ale každý si ho môže stiahnuť len tak, že zmení hladkosť a polohu pásma.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Pre najlepšieho poníka je najdôležitejším krokom príprava vlasov fénovaním do správneho tvaru pomocou nastavovacieho spreja. Tu som použil Bumble and bumble Thickening Spray. Vpredu vyfúkajte všetky vlasy dozadu, v korunke získate hromady objemu a vzadu vlasy stiahnite hore. Korene tak budú sedieť správnym smerom a zaistia, aby bol poník bez nárazov.

Robím svoje chvosty v dvoch častiach a prvá obsahuje spodnú polovicu a korunu. Potom zaštipujem vlasy, ktoré sú von a vlasy v prvom chvoste. Zapnite vlasy v poníkovi všetkými rôznymi smermi, aby nesedeli v jednom veľkom zákrute. Prednú polovicu stiahnite z tváre a potom vytiahnite niekoľko kúskov okolo tváre, aby ste si ich mohli prispôsobiť.

Rád dokončujem kučery sprejom na textúru, ako je Redken Blown Away, aby boli kučery mastné a štruktúrované..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Kučeravé poníky pracujú na stredných až dlhých vlasoch a umiestnenie pásu by malo byť umiestnené tak, aby čo najlepšie zodpovedalo vašim črtám tváre. Odporúčam chvosty dievčatám, ktorým sa páčia vlasy z tváre, tým, ktoré majú na šatách veľa detailov, alebo tým, ktoré majú ťažké celovečerné šperky, aby vyrovnali celkový vzhľad..

Dvojitý pletený drdol

Dvojitý pletený drdolInstagram @n.starck

Jeden nestačí, urobte z neho pár! Tento dvojito zapletaný drdol je updo dlhých vlasov, ktorý je ideálny pre všetky akcie s elegantnou tematikou. Pletence pôsobia plnšie na hrubých a platinových blonďavých kučerách.

Moderný francúzsky štýl promócie Twist

Moderný francúzsky štýl promócie TwistInstagram @adatabaku

Toto je moderný francúzsky twistový plesový štýl, ktorý sa hodí k vašim očarujúcim šatám! Pohyb v tomto vzhľade je krásny, so zodpovedajúcimi vlnitými prameňmi z línie vlasov. Kombinácia hnedých a blond odtieňov pôsobí uspokojivo a bezkonkurenčne.

Q&Autorka štýlu, Ada Tabaku

Vlasová stylistka @ Ada K Beauty v Neapole, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Moja obľúbená vec na tomto updo je, ako ľahko vyzerá. Účes, ktorý je klasický, vybrúsený a pre každú ženu, ktorá chce elegantný elegantný štýl.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ísť na to. Je to perfektné pre dievča, ktoré má stredne dlhé vlasy a chce si ho založiť a myslí si, že nemôže. Som tu, aby som vám povedal, že francúzsky twist to umožňuje. Pretože je tento štýl už veky, môžete ho tiež urobiť super moderným pridaním textúry do štýlu a ponechaním kaskádových kúskov vlasov okolo tváre. Oddeľte vlasy rukami, aby neboli také hladké.

S týmto vzhľadom sú možnosti nekonečné. Nezabudnite, že vaše sponky do vlasov a lak na vlasy sú veľmi dôležité, aby vám tento nádherný štýl vydržal celý deň.

Krásny rybí chvost

Krásny rybí chvostInstagram @hairstylish

Zaistite dlhé vlasy zložitým vrkočom. Na rybích chvostoch sa budete vždy cítiť vynikajúco!

Štýlový poník Boho Chic

Štýlový poník Boho ChicInstagram @theupstylegirl

Do tohto štruktúrovaného chvosta bez námahy dajte svoje bohaté brunetky! Vzhľad, ktorý je ideálny pre divokú noc.

Half Updo inšpirovaná princeznou

Half Updo inšpirovaná princeznouInstagram @inspobyelvirall

Jednoduchý, takto napoly hore, napoly dole, prirodzene vyzerajúci princeznovský štýl, vám zaistí, že sa každý chlap postaví do tanca! Doplňte roztomilým mašličkou pre dotyk sladkosti.

Nádherný pletený drdol Updo

Nádherný pletený drdol UpdoInstagram @coriesimperlerhair

Radšej vyskúšajte tento nádherný zapletaný drdol pre taký božský povrch! Je to typ štýlu, ktorý musíte získať, ak máte požehnanie bronzovými vlasmi. Dlhé, husté vlasy vytvárajú prirodzene vyzerajúcu textúru, ktorá dotvára váš plesový večerný outfit. Môžete tiež pridať vlnité kúsky na rámovanie tváre pre jemnejší dotyk.

Jednoduchý Chignon

Jednoduchý ChignonInstagram @wivifalthair

Ideálne pre vaše husté, dlhé vlasy, ktoré na blond odtieni pôsobia veľmi hladko! Tento jednoduchý chignon je skrútený, aby doplnil voľné vlny vašich kučier. Nechanie niektorých prameňov vašich zámkov visieť okolo vašej tváre dodá tomuto celému nízkemu chignonu jemnejší nádych.

Nádherný holandský vrkoč

Nádherný holandský vrkočInstagram @hair.by.olivya

Nádherný holandský cop dodá vašim tmavým dlhým zámkom sladký a drzý vzhľad. Vyzeráte elegantne s týmto trendom a užijete si noc so svojimi priateľmi.

Nebeský vysoký drdol

Nebeský vysoký drdolInstagram @petrabila2

Doplnenie uvoľneného updo doplnkom z perlových vlasov môže vytvoriť taký nebesky vysoký drdol. Pramene visiace po stranách a v oblasti zátylku dodávajú vášmu štýlu uvoľnenejší a jemnejší povrch. Ak máte tmavohnedé zámky, ktoré sa rozplývajú do blonďavého odtieňa, robia z nich potom všetko extra elegantné ako kedykoľvek predtým!

Roztomilý lanový cop

Roztomilý lanový copInstagram @blissfulbeauty365

Cíťte sa a vyzerajte krásne počas svojej plesovej noci s týmto roztomilým povrazom. Na dlhých svetlohnedých zámkoch vyzeráte leskle, ale dodá vám to značnú dôveru. Dokončite vzhľad pomocou textúr a kúskov rámujúcich tvár pre jemnejší dotyk na dotyk.

Q&Autorka štýlu, Elle Bliss

Hairstylist @ Salon Cheveux in White Bear Lake, MN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je náladový a boho! Je perfektný pre každú príležitosť. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že sa trochu líši od vášho typického vzhľadu. Je to super elegantné, a zároveň má takú úžasnú textúru.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak sú vaše vlasy príliš dlhé, jednoducho to nepôjde. Tento vzhľad bude fungovať najlepšie pre klientov s dĺžkou kľúčnej kosti do stredu lopatiek. Jemná až stredná hrúbka bude pre tento štýl perfektná. Budete musieť použiť niektoré výrobky, ktoré poskytnú textúru, napríklad spreje na textúru alebo suché voskové spreje. To vytvorí ten kusový, štruktúrovaný vzhľad.

Ľahko spletený chvost

Ľahko spletený chvostInstagram @kononova_stylist

Voľný účes dáva ležérny pocit, pokiaľ textúra nevylepšuje vaše blond, vlnité pramene. Tento ľahko spletený chvost vyzerá svojim spôsobom extravagantne. Vďaka ďalším vlnám rámovania tváre musíte tomuto nadchádzajúcemu plesu dôverovať!

Q&Autorka štýlu, Anna Kononova

Kaderník & Makeup Artist @ vo Vladivostoku v Rusku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jemný a pekný a je ideálny pre rôzne príležitosti! Je to najlepšia voľba pre družičky, mladé dámy na rande alebo dokonca na rozlúčku.

Nie je to typická verzia chvosta, pretože má dva bočné rybie chvosty. Klasická updo je s týmito vrkočmi ešte zaujímavejšia, a preto sa mi tento vzhľad veľmi páči.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím, že tento účes môžu nosiť dievčatá s akýmkoľvek štýlom šiat!

Vlasy svojho klienta som jemne natočil 28 mm kulmou, potom som zaplietol hornú časť a nakoniec zafixoval chvost dvoma bobby pinmi a jednou gumičkou. Odporúčam použiť stredne dlhý sprej, aby bol štýl vzdušný a flexibilný.

Nízky drdol Updo

Nízky drdol UpdoInstagram @kononova_stylist

Dodajte svojmu down-do účesu šmrnc a ukážte svoje vlnité, hnedé kučery. Pruhy platinovej blond tiež načrtnú pohyb vašich vĺn! Pramene ohraničujúce tvár a vlasový šperk sú životne dôležité detaily na dokončenie celého nízkeho drdola.

Q&Autorka štýlu, Anna Kononova

Kaderník & Makeup Artist @ vo Vladivostoku v Rusku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to najžiadanejšie updo nielen od mojich neviest, ale od všetkých mojich klientov. Vyzerá to tak úžasne a ťažko elegantne. Preto je to najlepšia voľba pre najdôležitejšie príležitosti, ako je svadba.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl by som odporučil nosiť aj k šatám mimo ramien, aby ste predviedli krásny výstrih. Tiež sa mi páči vytváranie voľných kučier, ktoré obrysujú tvár, aby sa zamerali na pekný make -up nevesty.

Vlasy som natočila pomocou 25 mm natáčky alebo niekedy aj 32 mm, ak chcem, aby boli kučery jemnejšie. Aby som vytvoril väčší objem a extra textúru, rád používam Osis Volume Up. Je tiež dôležité pridať priľnavosť k vašim koreňom, takže použite špendlíky, aby vlasy zostali na svojom mieste.

Prirodzene kučeravé, polovica hore, polovica nadol

Prirodzene kučeravé, polovica hore, polovica nadolInstagram @thehaircompanysidney

Nechajte svoju prirodzenú textúru vlasov tou najlepšou vlastnosťou! Ochutnajte svoju dlhú, blond hrivu s vrkôčikmi a získajte extra glam. Oblečte si tento prirodzene kučeravý štýl napoly hore a dolu a urobte z plesu svoju špeciálnu noc.

Dlhé plážové vlny

Dlhé plážové vlnyInstagram @tee.hair

Tieto textúrované dlhé plážové vlny vyzerajú tak extra! Pohyb je náhodný, čo tiež vytvára romantický okraj na polovičnom účese. Metalický odtieň ružového zlata je jedným z dôvodov, prečo budete kráľovnou noci.

Rybie chvosty

Rybie chvostyInstagram @rebecca.murphy.beauty

Tieto rybie chvosty na prírodných medených vlasoch sú príliš slávne na to, aby sa s nimi dalo manipulovať! Štýl napoly hore, napoly dole má boho atmosféru, ktorá sa hodí k vašim dlhým, vlnitým zámkom. Noste tento pohľad na ples a vyhráte srdce každého.

Chaotický vrkočový drdol

Chaotický vrkočový drdolInstagram @beautyandgracetally

Jednoducho romantické! Vďaka textúre je tento strapatý drdol plynulý a elegantný. Vaša dimenzionálna blondínka určite dokončí svoj jemný, elegantný povrch.

Q&Autor so štýlom, Krysta McLaughlin

Majiteľ salónu / kaderník @ Kaderníctvo a kozmetika v Tallahassee, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem vzhľad tohto pleteného drdolu! Je voľný a strapatý a má trochu nevkusný vzhľad. Milujem, že to vyzerá bez námahy, ako keby ste to len tak mimochodom vyhodili bez toho, aby ste tomu venovali veľa času. Navyše, vrkoče sú práve teraz v trende a len dodávajú každému vzhľadu záujem a textúru!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad by sa dal ľahšie dosiahnuť na mierne znečistených vlasoch. Pridajte ku koreňu malý suchý šampón, aby ste získali extra objem, a nastriekajte suchú textúru na stredy a konce pre malú drsnosť a textúru. Ak máte dlhšie alebo hrubšie vlasy, počítajte s väčším drdolom, ktorý je stále krásny, len s trochu iným vzhľadom. Na uvoľnené úponky okolo tváre budete potrebovať mierne vrstvenie okolo tváre, spravidla okolo kľúčnej kosti alebo kratšie..

About the author